زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد

ارسال: #۲۴۱
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ ق.ظ
RE: زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)sf93 نوشته شده توسط:  باسلام من یه موضوع برای سمینارم میخوام که بتونم برا ی پایان نامه هم ازش استفاده کنم. فرصت زیادی هم ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

حداقلش این بود که بگید چه رشته و گرایشی هستید.
بد نیست دانشگاه محل تحصیل و حوزه علاقه مندی تون هم بگید و اینکه مجاز هستید هر مسئله ای مرتبط با رشته تون رو انتخاب کنید یا خیر.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۲
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ
میشه نظرتون رو درباره موضوع ‹توپولوژی کنترل› بگید با توجه به اینکه من هیچ پیش زمینه شبکه ای ندارم! ولی چون لیسانسم ریاضی بوده استاد این موضوع رو پیشنهاد داد

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۲۴۳
۲۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ)urania نوشته شده توسط:  میشه نظرتون رو درباره موضوع ‹توپولوژی کنترل› بگید با توجه به اینکه من هیچ پیش زمینه شبکه ای ندارم! ولی چون لیسانسم ریاضی بوده استاد این موضوع رو پیشنهاد داد
کسی نظری نداره در رابطه با این موضوع؟!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۲۴۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط sepehr . kh.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)sf93 نوشته شده توسط:  باسلام من یه موضوع برای سمینارم میخوام که بتونم برا ی پایان نامه هم ازش استفاده کنم. فرصت زیادی هم ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

حداقلش این بود که بگید چه رشته و گرایشی هستید.
بد نیست دانشگاه محل تحصیل و حوزه علاقه مندی تون هم بگید و اینکه مجاز هستید هر مسئله ای مرتبط با رشته تون رو انتخاب کنید یا خیر.

سلام دوستان
از بچه های هوش و زمینه یادگیری، کسی هست که روی ماشین های بدون سرنشین (self-drining) کار کرده باشه، یا حداقل پیش زمینه ای داشته باشه؟؟
من میخام اگه بشه روی قسمت مکان یابی (filtering) که از مهمترین قسمت هایش هست، کار کنم. نیاز به همکاری دارم.
ارسال: #۲۴۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ
سلام دوستان
اینجا کسی هست که در زمینه ی multi tenant isolation کار کنه؟ یا کار کرده باشه؟

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
ارسال: #۲۴۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان ، کسی در زمینه ی LTE کار کرده ؟ چند تا سوال داشتم
ارسال: #۲۴۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ
سلام دنبال موضوعی برای تحقیقات پایان نامه ارشد میگردم. روی ۳ فیلد مردد هستم. اولی بیوانفورماتیک هست دومی سیستم های خبره و سوم Big Data . کدوم یکی رو میشه روش مانور بیشتری داد که بتونم مقاله خوبی ازش در بیارم برای پذیرش دکتری البته با فاند! میدونم میگین شاید رویایی دارم جلو میرم یا زیاد حرف میزنم. اما میخوام حداقل یک سالی روی این موضوع کار کنم تا پروژه خوبی از آب در بیاد. در پرانتز باید بگم متاسفانه من اموزش محور هستم برای همین دانشکده و اساتید کمکی بهم نمیکنن اما برای اینکه بتونم از جای مناسبی پذیرش بگیرم باید این ضعف اموزش محور بودن رو با یک تحقیقات شخصی و ارائه مقاله در حد همون پایان نامه های پژوهش محور انجام بدم و چون کسی رو نداشتم اومدم اینجا تا کمک بگیرم. خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. ممنونم

بچه‌های محک کودکان مبتلا به سرطان هستند. می‌تونی توی هزینه‌های زیاد درمانشون کمکشون کنی حتی شده با هزار تومن!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۴۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ)sharifIT نوشته شده توسط:  سلام دنبال موضوعی برای تحقیقات پایان نامه ارشد میگردم. روی ۳ فیلد مردد هستم. اولی بیوانفورماتیک هست دومی سیستم های خبره و سوم Big Data . کدوم یکی رو میشه روش مانور بیشتری داد که بتونم مقاله خوبی ازش در بیارم برای پذیرش دکتری البته با فاند! میدونم میگین شاید رویایی دارم جلو میرم یا زیاد حرف میزنم. اما میخوام حداقل یک سالی روی این موضوع کار کنم تا پروژه خوبی از آب در بیاد. در پرانتز باید بگم متاسفانه من اموزش محور هستم برای همین دانشکده و اساتید کمکی بهم نمیکنن اما برای اینکه بتونم از جای مناسبی پذیرش بگیرم باید این ضعف اموزش محور بودن رو با یک تحقیقات شخصی و ارائه مقاله در حد همون پایان نامه های پژوهش محور انجام بدم و چون کسی رو نداشتم اومدم اینجا تا کمک بگیرم. خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. ممنونم

سلام
اول خدمتتون عرض کنم من که الان ارشدم تموم شده میبینم آموزش محور بودن اونقدر ها هم بد نیست. مثلا نیازی نیست وقتتونو برای نوشتن تز و سمینار و ... تلف کنید. هدفتون نوشتن مقاله هست فقط. دومش اینه که استرس ندارید که به ددلاین ها برسید مثلا حتما دی سمینار بدید و ...
فقط هدفتون این باشه که تا یک سال دیگه مقاله بدید و سعی کنید به اون هدف نزدیک بشید. بنابر این آموزش محور بودن مزایا و معایب خودشو داره.
این موضوعاتی که نوشتید خیلی کلی هست. در مورد بایوانفورماتیک من برای مقطع ارشد و در کشور ایران توصیه نمیکنمش. چون اولا پیش نیازهایی داره و باید بخونید و چون فرصت خیلی زیادی ندارید سخت میشه. دوما مقاله دادن توش سخته. سوما دیتا توش مهمه و توی ایران تولید دیتای خوب بایو هزینه بره. کلا پیپرهای بایو رو ببینید خیلی هاشون بالای ۱۰ تا نویسنده دارن چون تیم های ترکیبی روش کار میکنن.
برای بیگ دیتا اگر منظورتون دیتاماینینگ و knowledge discovery هست خفن ترین کارها اینجا چاپ میشه و اگر دنباله این کارها رو بگیرید مطمئنا کار های به روزی خواهند بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT
ارسال: #۲۴۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام
اول خدمتتون عرض کنم من که الان ارشدم تموم شده میبینم آموزش محور بودن اونقدر ها هم بد نیست. مثلا نیازی نیست وقتتونو برای نوشتن تز و سمینار و ... تلف کنید. هدفتون نوشتن مقاله هست فقط. دومش اینه که استرس ندارید که به ددلاین ها برسید مثلا حتما دی سمینار بدید و ...
فقط هدفتون این باشه که تا یک سال دیگه مقاله بدید و سعی کنید به اون هدف نزدیک بشید. بنابر این آموزش محور بودن مزایا و معایب خودشو داره.
این موضوعاتی که نوشتید خیلی کلی هست. در مورد بایوانفورماتیک من برای مقطع ارشد و در کشور ایران توصیه نمیکنمش. چون اولا پیش نیازهایی داره و باید بخونید و چون فرصت خیلی زیادی ندارید سخت میشه. دوما مقاله دادن توش سخته. سوما دیتا توش مهمه و توی ایران تولید دیتای خوب بایو هزینه بره. کلا پیپرهای بایو رو ببینید خیلی هاشون بالای ۱۰ تا نویسنده دارن چون تیم های ترکیبی روش کار میکنن.
برای بیگ دیتا اگر منظورتون دیتاماینینگ و knowledge discovery هست خفن ترین کارها اینجا چاپ میشه و اگر دنباله این کارها رو بگیرید مطمئنا کار های به روزی خواهند بود.

ممنونم از راهنماییتون. من قبلا کمی روی دیتا ماینینگ زمان لیسانس کار کردم و یک مقاله دارم در این مورد. موضوع خاصی مد نظر دارین که هم به روز باشه در حیطه هوش مصنوعی و جای کار زیادی داشته باشه؟

بچه‌های محک کودکان مبتلا به سرطان هستند. می‌تونی توی هزینه‌های زیاد درمانشون کمکشون کنی حتی شده با هزار تومن!!

ارسال: #۲۵۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ)sharifIT نوشته شده توسط:  سلام دنبال موضوعی برای تحقیقات پایان نامه ارشد میگردم. روی ۳ فیلد مردد هستم. اولی بیوانفورماتیک هست دومی سیستم های خبره و سوم Big Data . کدوم یکی رو میشه روش مانور بیشتری داد که بتونم مقاله خوبی ازش در بیارم برای پذیرش دکتری البته با فاند! میدونم میگین شاید رویایی دارم جلو میرم یا زیاد حرف میزنم. اما میخوام حداقل یک سالی روی این موضوع کار کنم تا پروژه خوبی از آب در بیاد. در پرانتز باید بگم متاسفانه من اموزش محور هستم برای همین دانشکده و اساتید کمکی بهم نمیکنن اما برای اینکه بتونم از جای مناسبی پذیرش بگیرم باید این ضعف اموزش محور بودن رو با یک تحقیقات شخصی و ارائه مقاله در حد همون پایان نامه های پژوهش محور انجام بدم و چون کسی رو نداشتم اومدم اینجا تا کمک بگیرم. خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. ممنونم

بنظرم سیستم‌‌ خبره هم ساده هست و هم پیپر میشه داد، منتهی علم قدیمی هست و از نظر من مناسب تز ارشد نیست. بایو هم نمیتونم خیلی نظری بدم اما زیاد تو ایران کاربردی نیست. بنظرم حوزه داده کاوی و بیگ دیتا خوبه منتهی این حوزه ها خیلی کلی هستن و باید با دقت یک موضوع رو در این حوزه انتخاب کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۵۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)sharifIT نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام

ممنونم از راهنماییتون. من قبلا کمی روی دیتا ماینینگ زمان لیسانس کار کردم و یک مقاله دارم در این مورد. موضوع خاصی مد نظر دارین که هم به روز باشه در حیطه هوش مصنوعی و جای کار زیادی داشته باشه؟

موضوع که زیاد هست قطعا این پیپرها را ببینید موضوع به ذهنتون میرسه . اینا state of the art هستن روی هر کدومشون ایده جدید یا بهبودی بدید پیپر خوبی میشه
ارسال: #۲۵۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
سلام دوستان
اینجا کسی تو زمینه امنیت iot کار میکنه؟ من میخوام واسه پایان نامه اینو انتخاب کنم ولی سر در گمم.
خیلی به راهنمایی و مشاوره شما نیازمندم. اگه کسی هست که کار کنه ممنون میشم
ارسال: #۲۵۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)behnam1394 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینجا کسی تو زمینه امنیت iot کار میکنه؟ من میخوام واسه پایان نامه اینو انتخاب کنم ولی سر در گمم.
خیلی به راهنمایی و مشاوره شما نیازمندم. اگه کسی هست که کار کنه ممنون میشم

اینترنت اشیاء خیلی گسترده است، باید اول در مورد لایه های مختلف اون مطالعه کنید که در چه زمینه ای ازش می خواید کار کنید، در مباحث لایه سخت افزار یا امنیت یا نرم افزار.
ارسال: #۲۵۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ
بچه ها برای موضوع پیدا کردن اینجوری عمل کنید. اول ببینید معتبر ترین کنفرانس حوزه کاریتون چه کنفرانسیه. اینو از استاتید هم میتونید بپرسید. بعد برید تیو پیپرهای اون کنفرانس ببینید چه کارهایی شده. اون موقع راحت میدونید بفهمید کجاها جای کار داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Riemann , stateless , sharifIT , ana9940 , d_felfelak
ارسال: #۲۵۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  بچه ها برای موضوع پیدا کردن اینجوری عمل کنید. اول ببینید معتبر ترین کنفرانس حوزه کاریتون چه کنفرانسیه. اینو از استاتید هم میتونید بپرسید. بعد برید تیو پیپرهای اون کنفرانس ببینید چه کارهایی شده. اون موقع راحت میدونید بفهمید کجاها جای کار داره

درسته...
مزیت کنفرانس ها به ژورنال ها در این هست که معمولا مقالات جدیدتر هستند و کاربردی تر میشن. البته مقالات کنفرانس ها تکیه بیشتری روی یک ایده دارن و سایر بخش های مقاله الزاما خیلی قوی نیست.
بعد که موضوع پیدا شد الان وقتش هست که نگاه بیشتری به پیپرهای ژونالی کنید (البته باز هم ژورنال های خوب).

یک توصیه: اصلا مقالات کنفرانس ها و ژورنال های ضعیف رو نخونید چون خیلی مشکلات دارن. بجاش تعداد کمتری مقاله خوب و جدید بخونید. خیلی از اوقات خوندن ۱ مقاله خوب اساس پایان نامه ارشدتون رو شکل میده.
توصیه بعدی این هست که مقالات کنفرانس های داخلی رو اصلا اصلا اصلا نخونید. برخیا فکر میکنند با خوندن این مقالات چون فارسیه سریع تر پیش می روند اما چیزی که من دیدم خلاف این هست. حالا دوست داشتید چیز فارسی بخونید حداقل مقاله ای بخونید که محل چاپش جای معتبری باشه و اسم نویسندگانش هم مشهور باشه. بعد به خواندن ۱-۲ مقاله از این دست اکتفا کنید و بعد برید سراغ مقالات کنفرانس و ژورنال های خوب.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , stateless , sharifIT , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۲۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۹۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۷۸ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۲۸ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۳۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۸۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۰۲ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۰۴ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close