زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد

ارسال: #۲۷۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ق.ظ
RE: زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد
سلام دوستان ، کسی اطلاع داره که به جزء هزینه ۶ واحد پایان نامه و نصف شهریه ثابت در دانشگاه آزاد باید هزینه دیگری هم به استاد راهنما و مشاو و داور داد؟ممنون میشم جواب بدید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ)azsxdcfv نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، کسی اطلاع داره که به جزء هزینه ۶ واحد پایان نامه و نصف شهریه ثابت در دانشگاه آزاد باید هزینه دیگری هم به استاد راهنما و مشاو و داور داد؟ممنون میشم جواب بدید.

سلام، هزینه دیگه ای جز اینا نمیخواد
ارسال: #۲۷۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ب.ظ
سلام
درس روش تحقیق چیه؟
باید براش مقاله هم بدیم؟ نمره در معدل حسابه؟
ارسال: #۲۷۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط fo-eng.)
با سلام.
ببینید ما یک درس سمینار داریم که اکثر اساتید توی اون یک نمونه پروپوزال از بچه ها می خان. حالا افراد می تونن این پروپوزال رو واسه خود پایان نامشون انجام بدن که دوباره کاری نشه. بهرحال هر چیزی دادین نمره اش رو می گیرید و میره ...
حال پایان نامه رو می گیرید و پروپوزال ارایه می دید
وقتی پروپوزال توسط دانشگاه تایید شد ، شما از اون زمان می تونید کارهای پیاده سازی پایان نامتون رو انجام بدید و اولین دفاع نهایی که می تونید کنید ۶ ماه بعد هست.
هر ترم هم می تونید تمدید کنید تا پایان نامه تموم بشه.

۶ ماه طول نمی کشه تایید بشه. وقتی پروپوزال رو به حوزه پزوهشی تحویل دادید به نطرم نهایتش یک ماه طول بکشه. تا تایید کردن ۶ ماه بعدش می تونید دفاع کنید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۲۷۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط azsxdcfv.)
سلام دوستان برای پایان نامه میخوام روی موضوع تشخیص خواب الودگی راننندگان کار کنم، آیا موضوع خوبیه و محاسبات ریاضی کمی داره یا به راحتی میشه با متلب انجامش داد؟ راستی کسی دکتر شیری از دانشگاه امیرکبیر رو میشناسه؟اگر کسی اطلاع داره زودتر خبر بده خیلی نگرانم! ممنون

سلام دوستان،برای تحویل پروپوزال تا چندم بهن در این نیمسال زمان داریم تا ترم اضافه نخوریم؟ تاریخ تحویل مهمه یا تاریخ تصویب؟شدیداً به پاسخ این سئوال ها احتیاج دارم جواب بدید!
ارسال: #۲۷۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)azsxdcfv نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای پایان نامه میخوام روی موضوع تشخیص خواب الودگی راننندگان کار کنم، آیا موضوع خوبیه و محاسبات ریاضی کمی داره یا به راحتی میشه با متلب انجامش داد؟ راستی کسی دکتر شیری از دانشگاه امیرکبیر رو میشناسه؟اگر کسی اطلاع داره زودتر خبر بده خیلی نگرانم! ممنون

سلام دوستان،برای تحویل پروپوزال تا چندم بهن در این نیمسال زمان داریم تا ترم اضافه نخوریم؟ تاریخ تحویل مهمه یا تاریخ تصویب؟شدیداً به پاسخ این سئوال ها احتیاج دارم جواب بدید!

سلام.
من این تیپ کارها رو بیشتر با سیگنال های EEG دیدم که انجام شده. مثلا این را ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببینید پروپوزال رو وقتی تحویل بدید و توسط بخش پژوهشی تایید بشه شما اولین دفاع که می تونید انجام بدید دقیقا ۶ ماه بعدش هست. در بخش پژوهش دانشگاه هم هر دانشگاهی گویا متفاوت هست، بعضی هاشون ۲ هفته ای ، بعضی هاشون ۱ ماه و بعضی هاشون هم بیشتر ... ولی اکثرا من دیدم ۱ ماه طول می کشه. وقتی تصویب نهایی شد اولین دفاعی که می تونید انجام بدید دقیقا ۶ ماه بعدش هست.

این قانون هم واسه ما بود: تاریخ دفاع ازپایان نامه حداقل ٦ ماه پس از صورتجلسه تصویب است لذا اگر تاریخ دفاع پس از٣٠بهمن درنیمسال اول و ١٥مهر درنیمسال دوم میگردد، حتما جهت انتخاب واحدوتمدیدپایان نامه درترم جدید به آموزش مراجعه نمایید

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۷۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ
سلام دوستان موضوع داده کاوی را برای پایان نامه انتخاب کردم،اگه کسی بلده راهنماییم کنه ؟ بهتره توی چه مباحثی کار کنم ؟ممنون میشم.
ارسال: #۲۷۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط Ametrine.)
سلام،

لطفا راهنمایی کنید موضوعات به روز در حوزه ی نرم افزار چه چیزهایی هستند؟
چه موضوعاتی نیازی به دیتاست ندارند؟
ارسال: #۲۷۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط azsxdcfv.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  سلام،

لطفا راهنمایی کنید موضوعات به روز در حوزه ی نرم افزار چه چیزهایی هستند؟
چه موضوعاتی نیازی به دیتاست ندارند؟

سلام ،

میتونی موضوعات محاسبات ابری و بیگ دیتا و اینترنت اشیاء برداری آخه به روز ترین موضوعات هستند و پیاده سازی آنها کمی سنگین است.

موفق باشید

سلام دوستان کسی اطلاع داره که میشه داده کاوی را با نرم افزار متلب انجام داد؟ آسونه ؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید؟ ممنون
ارسال: #۲۸۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان. رشته من ارشد نرم افزار هستش. میخوام برا درس سمینار موضوع بردارم اما با موضوعات آشنا نیستم. میخوام این موضوعی که الان برمیدارم بعدا بدرد پایان نامه م بخوره و پایان نامه م در راستای موضوع سمینارم باشه. اگه میشه چند پیشنهاد کلی ارایه بدین؟در ضمن اگه میشه موضوعات تحقیقاتی روز که الان داغ بازاره رو ارایه بدین. در ضمن من در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب و پایگاه داده آشنا هستم و دوره های ccna و ccnp در مورد شبکه سیسکو گذراندم.و در زمینه c++ و c# هم مطالعاتی داشتم.اینا میتونن به من کمک کنن در انتخاب سمینار؟ممنون میشم راهنمای کنین تشکر
ارسال: #۲۸۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)farough نوشته شده توسط:  سلام دوستان. رشته من ارشد نرم افزار هستش. میخوام برا درس سمینار موضوع بردارم اما با موضوعات آشنا نیستم. میخوام این موضوعی که الان برمیدارم بعدا بدرد پایان نامه م بخوره و پایان نامه م در راستای موضوع سمینارم باشه. اگه میشه چند پیشنهاد کلی ارایه بدین؟در ضمن اگه میشه موضوعات تحقیقاتی روز که الان داغ بازاره رو ارایه بدین. در ضمن من در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب و پایگاه داده آشنا هستم و دوره های ccna و ccnp در مورد شبکه سیسکو گذراندم.و در زمینه c++ و c# هم مطالعاتی داشتم.اینا میتونن به من کمک کنن در انتخاب سمینار؟ممنون میشم راهنمای کنین تشکر

کسی نبود راهنمایی کنه
ارسال: #۲۸۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام ... این تاپیک ها رو مطالعه بفرمایید و در نهایت اینجا نیز به شما کمک شایانی می کنه

ارسال: #۲۸۳
۰۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۳ ب.ظ
با عرض سلام
دوستان من رشته ی مهندسی نرم افزار، گرایش مدیریت داده و ترم اول هستم. لطف می کنید برای پایان نامه ی این گرایش، موضوعات مرتبط رو معرفی کنید. و برای جست و جو توی سایت های مختلف، کلید واژه های اساسی بفرمایید.
با سپاس فراوان

Hang On, Pain Ends
ارسال: #۲۸۴
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ب.ظ
با سلام و وقت بخیر
کسی میتونه چند موضوع روز برای موضوع‌پایان نامه و سمینار ارشد انتخاب کنم؟
یک سوال مهم تر الان من تجارت میخونم٬ امکانش هست با موضوع شبکه ای دکترا رو شبکه بخونم؟
ارسال: #۲۸۵
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان در زمینه ی امنیت iot به نظر شما میشه فعالیتی برای پایان نامه کرد ؟ من باید سریع تر به نتیجه برسم
برای پیاده سازیش معمولا از چه برنامه هایی استفاده میکنن ؟ آیا نیاز به برنامه نویسی یا ریاضی قوی داره ؟
به طور کلی برای گرایش ارشد شبکه این موضوع مناسبه ؟ شبکه ای هستش ؟
ممنون میشم سریع تر کمکم کنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۶۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۵۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۲۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۱۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۹۱ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۴۷ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۵۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۲۰۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۲۴ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۲۴ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close