زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم یکی از نرم افزار های برنامه نویسی بهتره؟

ارسال: #۳۱
۰۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ق.ظ
سلام
بچه‌ها به نظرتون واسه برنامه نویسی در هر زمینه مثلا در حیطه وب نیازی به کلاس های آموزشی هست؟
من خودم به شخصه زیاد قبول ندارم .ولی چون تجربه این کلاس‌ها رو نداشتم.می خوام بدونم که با کتاب و پروژه که واسه خودت تعریف می کنی یاد بگیری سودش بیشتره یا کلاس ها؟

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۴ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ
به نظر من C sharp به دلیل اینکه مدیریت حافظه فوق العاده ای داره میتونه برای windows application ‌ها بهتر از بقیه زبان‌ها باشه. اگر میخواهید که برنامتون تحت ویندوز کار کنه.
اگر خواستین تحت وب کارکنید باید حداقل ۲ زبون بلد باشین ۱- زبان برای نمایش محتویات به کلاینت مثل HTML و javascript و ۲ - زبانی برای پردازش محتویات که تحت سروره. معمولاً اولی رو همه بلد هستند و اگر هم بلد نباشند مشکلی پیش نمیاد پون پلت فرم هایی وجود دارند که کار شمارو آسون‌تر میکنن. مثل dream weaver or adobe golive , ... . و اما زبان تحت سرور که میتونه PHP , PERL , ASP , jscript میتونید اسنفاده کنید. ajax یک تکنولوژی جدیده و ترکیبی از java script و asp or php هستش.

اگه شما C# کار کنید اون یه پلت فرم طراحی وب هم در اختیارتون میزاره. که کامپوننت‌ها همشون آماده هستند و فقط کار شما درگ و دراپه. و البته کد نویسی تحت ویندوز که خودش موقع کامپایل و اجرا به کد های تحت وب تبدیلش میکنه (به این میگن قدرت مایکروساقت). نسخه ۲۰۱۰ ویژوال استادیو کامپوننیت های AJAX هم در اختیارتون قرار میده که حتی نیاز به کد نویسی نسبتاً سخت AJAX هم نداشته باشین.

ولی من توی اصفهان که میخواستم توی یه شرکت استخدام بشم گفتند که باید PHP بلد باشین. توی کاربرد ASP و PHP تفاوت فاحشی با هم ندارند فقط توی دستوراتشون تفاوت میکنه و کاراییشون یکیه از نظر چیزی که کاربر میبینه ولی از لحاظ سیستمی سرعت اجرای دستورات پی اچ پی بالاتره.
موفق باشید

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , mosavat , fatima1537
ارسال: #۳۳
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
سلام
برای یادگیری نرم افزار متلب چه کتابی رو معرفی میکنید؟
ایا این نرم افزار به درد رشته کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی میخوره یا فقط برای رشته برق و ریاضی هستش؟
این نرم افزار اصلا چی کار میکنه؟

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۹ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۰۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close