زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین مدرک برای رفتن به خارج از کشور

ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط پشتکار.)
سلام بچه ها
من میخوام یه مدرکی داشته باشم که علاوه بر اینکه تلاش می کنم واسه اخذش و کلی لغت و ... یاد می گیرم اگه خواستم برم خارج از کشور بتونم روش حساب کنم.
به نظرتون آیلتس بهرته یا تافل یا ؟
دیگه چی هستش؟
من یه مدتی کیش و کیش ایر رفتم
میخوام طوری باشه که وقتی که میذارم به دردی بخوره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: بهترین مدرک برای رفتن به خارج از کشور
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۹ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من میخوام یه مدرکی داشته باشم که علاوه بر اینکه تلاش می کنم واسه اخذش و کلی لغت و ... یاد می گیرم اگه خواستم برم خارج از کشور بتونم روش حساب کنم.
به نظرتون آیلتس بهرته یا تافل یا ؟
دیگه چی هستش؟
من یه مدتی کیش و کیش ایر رفتم
میخوام طوری باشه که وقتی که میذارم به دردی بخوره

سلام دوسته عزیز برای آمریکا و کشورهای آمریکایی(قاره آمریکا) تافل لازم دارید و برای کشورهایی مثله انگلیس استرالیا... آیلس لازم میشه
کشورهای آسیایی مثله مالزی و کره و... هردو رو قبول میکنند
با توجه که قصده رفتن به کدوم کشور رو دارید فرق میکنه

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , انرژی مثبت , baran , marzieh , fo-eng , Pegasus , احسان مومنی , kimiagar
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
دوستون درست میگه باید ببینید قصدتون کدوم کشوره ولی به غیر از آمریکا بقیه کشورا Ielts رو قبول میکنن.البته بعضی از دانشگاه های آمریکا هم قبول میکنه.ولی تافل اینجوری نیست همه جا معادل شازی نمیکنه.
GRE -GMAt هم هشتند که واسه جاهای خاصی هست که واسه آمریکا GRE واجبه

....winners do not do different thingss they do things differently
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , پشتکار , reyhaneh64 , fo-eng , احسان مومنی
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)wildcoder نوشته شده توسط:  دوستون درست میگه باید ببینید قصدتون کدوم کشوره ولی به غیر از آمریکا بقیه کشورا Ielts رو قبول میکنن.البته بعضی از دانشگاه های آمریکا هم قبول میکنه.ولی تافل اینجوری نیست همه جا معادل شازی نمیکنه.
GRE -GMAt هم هشتند که واسه جاهای خاصی هست که واسه آمریکا GRE واجبه

خب با این تفاسیر اگه IELTS رو وقت بذاریم بهتره حد اقل میدونیم که همه کشورها قبولش دارند.
اگه ممکنه در مورد GRE بیشتر بگید.
و ضمنا آیلتس راحت تره یا تافل
من شنیدم آیلتس لهجه اش استرالیاییه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ق.ظ
خیلی سوال خویب نیست چون ۲ تا دنیای جدا هستن.
آیلتس به نظره من سخت تره ولی این کاملا شخصیه.چون تو آیلتس ۱ سری حساسیت های خودشو داره اینو میگم و هر سال متفاوت تر میشه با سال قبلش.
GRE 1 آزمون که توش ۳ تا مهارت رایتینگ و لغت و مسئله ریاضی می خواد که لغت های فوق الاده سختی داره.و کاره هر کسی نیست اصولا کسی که تافل میگیره ۳ ماه کار میکنه تا آماده شه.که بیشتر واسه آمریکا لازم میشه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ق.ظ
به نظر شما و کسانیکه وقت گذاشتند روی مدرک تافل و آیلتس
من تافل رو انتخاب کنم یا آیلتس رو؟
کسی هست تجربه اخذ مدرک رو داشته باشه؟
ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ب.ظ
GRE + TOEFL
با داشتن نمرات نسبتا خوب تو این دوتا از جاهای خیلی خیلی عالی میتونین پذیرش بگیرین (حتی فول فاند)
من یک نفر رو میشناسم که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد مشهد بود ولی چون نمره این دو تا مدرکش واقعا عالی بودن فول فاند رفت NYU
NYU یا همون دانشگاه نیویورک یکی از گرون ترین دانشگا های دنیا هست و صد البته یکی از قوی ترین دانشگاه های دنیا
ولی این دوستمون تونست پذیرش بگیره اونم فول فاند!

خیلی از فارغ التحصیل های دانشگاه های درجه یک ایران هستن که نمی تونن اینجور جاها پذیرش بگیرن ولی این دوستمون به لطف اون دو تا مدرک گرفت

میدونم که داشتن مقاله هم اهمیت زیادی داره، ولی بهم اعتماد کنین! چیزای خیلی زیادی در مورد اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکایی میدونم (اروپا رو خیلی خبر ندارم) و این دوتا مدرکی که گفتم خدمتتون اهمیت خیلی زیادی دارن. مخصوصا اگر نمره قابل توجهی توشون بگیرین
امتحان تافل هر دو هفته تو ایران برگزار میشه (iBT)
امتحان GRE هر سال دو بار برگزار میشه (در حال حاضر صرفا در شهر های تهران، اصفهان و ارومیه) (Paper Based GRE)
۸
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , پشتکار , fo-eng , reyhaneh64 , Mänu , maedeh , uniquegirl , Amir V , احسان مومنی , jafarir , Andrew S.Tanenbaum , virtual girl , archer22 , MajidManesht2012
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ب.ظ
دوستمون درست میگن رو نمره ی خوب زبانت فاند می دن ولی این فقط واسه تافل نیست.نو استرالیا هرچی که از ۶ تو آیلتس بالاتر بشی بهت فاند بیشتری میدن.کلا رو نمره زبان میشه فاند گرفت.ولی چون به غیر از آمریکا و نیوزیلند.بقیه کشورا آیلتس و قبول میکنن و لی تافل اصلا این طوری نیست.به نظره من رو آیلتس وقت بزارید بهتره.

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط zzsnowdrop.)
براتون جدول معادل سازی مدارک زبانو میزارم.
در هر صورت لازمه در کنار ielts روی مکالمه هم کار شه.

من ازونجا که وقتم کاملا آزاد بود ترجیح دادم اول روی مکالمه کار کنم و تا سطح upper interemeiate‌خوندم و الان برای ielts‌ انشاالله میرم.
ielts‌دوره ی خیلی متفاوت تریه و واقعا دوره ی عالی ای هست.اما شما باید لااقل در روز ۲ الی ۳ ساعت غیر از ساعت کلاسی وقت بزاری.
چون اگه هدفتون تحصیل در خارج از ایرانه نمرتون خیلی تاثیر داره.

فایل‌(های) پیوست شده

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , amir1369 , پشتکار , summer_66 , ghasedak , lordesiah
ارسال: #۱۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۵ ب.ظ
سلام
واسه اینکه قبل از ازمون اصلی خودمون تخمین بزنیم که در چه سطحی هستیم راهی هست؟
یه ازمون مشابه که بعد بتونیم نمره مون رو باهاش محاسبه کنیم؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ
بله.
مراکز آموزش زبان آزمونهای Sample ielts رو برای آمادگی آزمون اصلی برگزار میکنن.
همینطور قبل از دوره های ielts شما میتونید تعیین سطح و مشاوره داشته باشید.

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe
ارسال: #۱۲
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
توی اینترنت سوالاتی نیست که بشه باهاشون سطح خودمون رو بسنجیم؟
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ
بهتره بری جایی تست بدی ولی حدود کلیش اینه که کسی که کتابای اینترچنج و تسلط داشته باشه آمادست واسه کلاسای آیلتس ولی خود آیلتس از ۱ جا به بعد تکنیک میشه که باید رو تکنیکا کار کنی.

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ)wildcoder نوشته شده توسط:  بهتره بری جایی تست بدی ولی حدود کلیش اینه که کسی که کتابای اینترچنج و تسلط داشته باشه آمادست واسه کلاسای آیلتس ولی خود آیلتس از ۱ جا به بعد تکنیک میشه که باید رو تکنیکا کار کنی.

میشه بگید کتابهای اینتر چنج و .. چیه و چطوری می تونم تهیه شون کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
سری کتاب های interchange یه مجموعه آموزشی شامل کتاب کاست سی دی هست(ویدئو هم فکر کنم داره. به ما که نشون ندادن Big Grin) شامل چهار سطحه که از intro تا سطح سه هست و توسط دانشگاه cambridge تهیه شده. لهجه اصلیش آمریکاییه ولی توش لهجه های دیگه هم داره. تاکیدش بر استفاده روزمره از انگلیسیه و زبان آموز رو در موقعیت هایی که تو یه زندگی واقعی به وجود میاد قرار میده.
الان فکر میکنم جدید ترینش ویرایش سومش باشه. زمان ما new interchange بود. در کل مجموعه خوبیه و تو ایرانم معروفه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۰۷۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۰۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۱۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close