زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟

ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط hajar2261.)
سلام آقایون جواب بدهید. اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Sunshine Off , Mänu , Ms. Saba , kamaladdin
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
اگر خانم بودم باید منتظر میبودم تا خودم بیام و از ورژن مونثم خواستگاری کنم....به یقین میگم که هیچوقت چنین کاری نمیکنم...خود مذکرم رو دوست دارم...اما اگه قرار بود اون یکی ورژنم هم اینقد خودخواه و بد اخلاق باشه فکر کنم همیشه رو دست پدر و مادرش میموند

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , y_amin , Sunshine Off , Mänu , marjan_gh , hajar2261 , Somayeh_Y , shine , RASPINA , kingmax , Ms. Saba , kamaladdin
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط ف.ش.)
فکر کنم منظورشون اینه که اگر خانم بودید حاضر بودید به مردی که مشخصاتی که الان دارید رو داشته باشه جواب مثبت بدید ؟!

میشه سوال رو برای خانمها هم مطرح کرد که اگر آقا بودید حاضر بودید به خانمی با ویژگی هایی که شما الان دارید پیشنهاد ازدواج بدید ؟!

به نظر من سوال جالبیه چون باعث میشه آدم به ویژگی های مثبت و منفی که داره فکر کنه.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , fatemeh85 , Sunshine Off , Mänu , hajar2261 , d.KH , barman , sss , kingmax , Ms. Saba , kamaladdin , agwdt2012
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
یه حدیث هست که میگه با کسی ازدواج کنید که اگر هم جنس شما بود بهترین دوست شما می شد/
فکر میکنم خیلی مرتبط با این سواله

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , mrousta , fatemeh85 , Sunshine Off , ف.ش , Mänu , marzieh , hajar2261 , SHOKRANE_ENG , pmoradi , PrinceS , dr.a_AI , MK2 , MShariati , kingmax , Ms. Saba , SepidehP , kamaladdin
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟
ای بابا صادقانه جواب بدید؟دیگه چه فرقی میکنه چه آقا چه خانم،توی این شرایط سخت زندگی وجامعه چطورمیشه حرف ازدواج را به همین راحتی آورد!
اما من اگر آقا بودم هیچ وقت دوست نداشتم با یکی مثل خودم ازدواج کنم چون خیلی یک دنده ومغرورم وهیچ چیزی من را راضی نمیکنهBig Grin تازه جدای از اون آقا هم بودم مثل الان که خانم هستم علاقه ای به ازدواج ندارم مشکل جنسیت نیست.
حالا شما آقایون هم صادقانه جواب بدید؟

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , nomad:D , hajar2261 , barman , kingmax , kamaladdin
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
من اگر یکی مثل خودم پیدا میشد ۱۰۰ درصد باهاش ازدواج میکردم چون خودم انسانی با اعتماد به نفس و مهربانی هستم Heart ولی به قول دوستمان "آفتاب" تو این دوره زمونه به هیچ وجه نمیشه به ازدواج فکر کرد مگر اینکه دختر و پسر قناعت پیشه کنند و در آخر :
لعنت خدا برکسانی که سنت هایی تو این مملکت رواج دادنند که موجب شد ازدواج بسیار سخت بشه از جمله : مهریه بالا، جشن بسیار پر هزینه ، جهزیه سنگین ، خانه فلان متری ، ماشین فلان مدلی و و و ....

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , farhud , arixooo , nomad:D , Mänu , hajar2261 , diligent , Mohammad WR10 , aahmadi83 , jparisa , mahshid1383 , mojistd , MShariati , kingmax , SEVES , kamaladdin , majidgeek
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
بله Smile
(البته من خانمم و با یک آقایی مثل خودم ازدواج میکردمSmile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: hajar2261 , kamaladdin
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
چقدر سوالت سخته!!!!!!!

شاد باشید . بدرووود
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , hajar2261
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ق.ظ
نه...اصلا
خیلی محافظه کارم ...که اصلا دوست ندارم!

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , kamaladdin
ارسال: #۱۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ق.ظ، توسط ف.ش.)
اصلا نمیتونم به این سوال جواب بدم، خیلی سخته.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , kamaladdin
ارسال: #۱۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ق.ظ، توسط هاتف.)
معمولا ازدواج های موفق تو مواردیست که بیشترین مشترکات رو افراد دارند، و اینکه بعضی گفتند همسران باید مکمل هم باشند (خصوصیات برعکس) نتیجه عکس داده، خب چه کسی خصوصیات مشابه خود فرد رو داره؟ مطمئنا خودش بیشترین overlap رو با خودش داره نه؟

از اینها گذشته، هیچ توجه می نمویید (Big Grin) توی مانشت درباره همه چیز بحث میشه ها، کاملا سایت همه منظوره شده Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , siloi , diligent , aahmadi83 , kamaladdin
ارسال: #۱۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ق.ظ
اتفاقا وجود همچین تاپیک هایی یک خورده سرگرمی هست توی مانشت وبخصوص برای آقایون که فکرکنم دیگه فکرکردن به ازدواج هم براشون سخت شده چه برسه نظردراین موردBig Grin
از شوخی گذشته به نظرمن به همین راحتی نیست که ما ها بیان میکنیم وهمه چیز بسته به شخصیت افراد داره واینکه ۲فرد از نظر اعتقادات مثل هم باشند ولی درموارددیگه درجهات متضاد باشندفکرکنم بهترمیتونندباهم کناربیان.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: kamaladdin
ارسال: #۱۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط Mänu.)
من اگه آقا بودم با خودم ازدواج نمیکردم چون حساسم و زود ناراحت میشم.اگه اونم زود ناراحت بشه نمیشه که.من خودم به تنهایی آدم آرومی ام اگه با یه آدم شیطون باشم خودمم شیطون میشم .ولی آدم آروم بعد یه مدتی خسته ام میکنه.کلا دوست شیطون بیشتر میپسندم حتی دختر.کلا آدم متفاوت از خودمو دوست دارم اما تفاوت دیگه خیلی هم زیاد نباشه

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zes zes zes
ارسال: #۱۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط sadeghb.)
به نظر من هیچ دو نفری پیدا نمی شوند که نظراتشون صد در صد باهم یکی باشه
مثلا ممکنه من از خودم خوشم نیاد ولی دیگری از من خوشش بیاد و کاملا به من اعتماد داشته باشه و بالعکس طرز فکرها خیلی با هم فرق میکنه
ممکنه شخص M1 با F1 و شخص M2 با F2 خوشبخت شوند ولی هیچگاه M1 با F2 خوشبخت نشوند و یا حتی بدبخت شوند در حالی که هر ۴نفر خوبند

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , nomad:D , riga , diligent , mah7 , kamaladdin
ارسال: #۱۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
منم هیچ موقع با خودم ازدواج نمی کردم...چون بنظر خودم خیلی غر می زنم و اصلا از آدمی که غر می زنه خوشم نمیاد...البته ناگفته نماند که خیلی مهربون و ....هستما...(همیشه نباید نقاط منفی رو دید،نقاط مثبتی هم داریم)...ولی حقیقتش خیلی غر غرو هستم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimidoonekekie

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۰۸۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۴۸۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  عکسایی که خودتون گرفتید Masoud05 ۶۹۵ ۳۲۲,۱۶۶ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۸۶۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۶۵۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۵۹۳ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۰۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۳,۴۴۳ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close