زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۳۳۶
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ماشالا سرعت پست زدن تو این صفحه بالاست! مثل اینکه این دغدغه خیلی جدیه! Big Grin

نشانه ی خوبیه

من که قبل دیدن این بحثا تو مانشت فک میکردم جوونا(مخصوصا پسرا) دیگه تمایلی به ازدواج ندارن(به هزار و یک دلیل)

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۳۷
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط blx.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ازدواج یا ادامه تحصیل !
اول لیسانس
بعد پیچوندن یا رفتن سربازی
بعد کار
بعد ازدواج
بعد زندگی (حالا تا آخر عمرت وقت داری هر چقددوس داری درس بخونی و ازدواج کنی و ... Big Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , khayyam
ارسال: #۱۳۳۸
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  ...
از نظر بنده توهین ب دختر هست ک طرف خودش نقشی نداشته باشه بسپره مادر یا خواهرش براش پیدا کنند و بپسندن. منظورم از پیش زمینه صرفا دوستی نبود این بود ک حداقل همو دیده باشن حالا همکلاسی ای همکاری چیزی
ینی همه نقشا توی همون یه جلسه اوله؟ Big Grin (خانواده دختر اجازه میدن جلسه اول خود پسر تنها بیاد و شما رو ببینه و صحبت کنه بعد اگه پسندید جلسه بعد با خانوادش بیاد آیااااااااااا؟) البته متوجه حرفتون هستم، ولی دیگه بکار بردن تعبیر "توهین" زیاده رویه بنظرم.
خب چ مشکلی داره خودشون هم با هم صحبت کننExclamation
ارسال: #۱۳۳۹
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
اگر پسر خودش دیده طرف رو و به خانوادش گفته به نظر می آید پسر اینقدر استقلال نداره که حرفش رو مستقیم خودش بگه. حداقل می تونست خودش اول مطرح کنه با دختر بعد با خانوادش بره.(البته قبول دارم بستگی به فرهنگ اونجا هم داره بعضی جاها بد می دونن)
در ازدواج های سنتی احتمالا بعد از ازدواج هم دخالت های خانواده ها بیشتره.
به نظر می آید زندگی با عشق و علاقه شروع نمی شه. شناخت از طرف مناسب نیست. عشق بعد از ازدواج هم به شخصه اعتقادی ندارم به نظر می آید عادته تا عشق.
من می گم کاملا طرفدار مدرن هم نیستم راه حل بینابینی بهتره ولی دوستان از سنتی طرفداری می کنن ما می گیم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , nlp@2015 , SEVES
ارسال: #۱۳۴۰
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ
بنظر مهم شرط ازدواج صداقته
میخواد طرفت پولدار باشه خوشتیپ باشه همه چی داشته باشه ولی صادق نباشه... زندگی رو تلخ میگنه...
خدایا منو تو زندگیم با آدمای صادق طرف کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , gogooli , blx
ارسال: #۱۳۴۱
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ازدواج یا ادامه تحصیل !
اگر بتونید با کسی که اهداف مشترک دارید در دوران دانشجویی ازدواج کنید بسیار بسیار درصد موفقیتتون و تضمین موفقیتتون بالا میره. من خیلی از دوستام تو دوران کارشناسی با هم دانشگاهیشون ازدواج کردند و پله پله با هم بالا رفتن. الان خیلیاشون دارن تو بهترین دانشگاههای خارج دکتراشون رو هم با هم میگیرن. اونایی هم که ایران موندن تو بهترین دانشگاهها هستن درسته زندگی تو خوابگاه متاهلی و بعضا خوابگاه جدا یه کم براشون سخت بود ولی خدا رو شکر الان اقا دکتراشون رو گرفته هیات علمی شده بهترین خونه و ماشین خانوم هم سال دیگه دکتراش تمام میشه و قراره شوهرش واسطه بشه که هر دو در یه دانشگاه تدریس کنند. دیگه از این بهتر چی میخاین؟ قطعا وقتی اهداف مشترک داشته باشید و در محیط یکسان باشید دیدگاهتون نسبت به مشکلات و مسایل هم متعادل و منطقی خواهد بود.

بزرگترین مشکل اینه که یکی رو نمیشه مثل خود آدم از لحاظ تفکر پیدا کرد حداقل درک داشته باشه که اینجور ازدواج ها برای دو طرف هم لذت خاصی داره و هم باعث پیشرفت شگفت انگیز هر دو خواهد شد ولی ما ایرانیا چون خیلی چیزا در ازدواجمون دخیله این جور ازدواج ها کمتر صورت می گیره یکیش اینکه اگه دختر و پسر از شهرهای متفاوت باشن اولین مخالفت رو از جانب خانواده ها رو به همراه خواهد داشت و همچنین بازم خانواده ها مسائل مادی رو می کشن وسط که تو که هنوز دانشجویی نه کار داری نه معلومه بعد از دانشجوییت بتونی کار پیدا کنی و حتی اختلاف های فرهنگی و بعضا مذهبی هم باعث میشه طرف به اینجور ازدواج ها دامن نزنه و مخالفت کنه یه زمانی می گفتن که طرف خوش اخلاق باشه سربازی بره لیسانس داشته باشه دیگه مشکلی نخواهد داشت ولی الان می بینم تازه مشکل خواهد داشت اگه اینا رو داشته باشه

والا من که الان ۲۵ سالمه دارم کم کم نسبت به ازدواج بی تفاوت می شم چه برسه به اونایی که سنشون بالا رفته

زور که نیست من با رسم و رسومات مکان زندگیم مشکل دارم قرار نیست همه این راهو برن منم برم این که شد برای مردم زندگی کردن
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , SEVES , blx
ارسال: #۱۳۴۲
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اگر پسر خودش دیده طرف رو و به خانوادش گفته به نظر می آید پسر اینقدر استقلال نداره که حرفش رو مستقیم خودش بگه. حداقل می تونست خودش اول مطرح کنه با دختر بعد با خانوادش بره.(البته قبول دارم بستگی به فرهنگ اونجا هم داره بعضی جاها بد می دونن)
به نظر می آید زندگی با عشق و علاقه شروع نمی شه. شناخت از طرف مناسب نیست. عشق بعد از ازدواج هم به شخصه اعتقادی ندارم به نظر می آید عادته تا عشق.
من می گم کاملا طرفدار مدرن هم نیستم راه حل بینابینی بهتره ولی دوستان از سنتی طرفداری می کنن ما می گیم.Smile

من به عنوان پسر فکر می کردم دخترا بیشتر مخالف آشنایی های مدرن باشن.
تو آشنایی مدرن که بیشتر احتمال شکست عاطفی دختر و آسیب وجود داره.
بیشتر احتمال داره وابستگی ایجاد بشه و به سرانجامی نرسه. به هر حال تو آشنایی های مدرن هر دو طرف بیشتر درگیر احساسات هیجانات هستن.
چندتا پست قبلی یکی به اینکه مثلا مادر پسر میره دختر رو میبینه ایراد گرفته بود. ولی به نظر من این خیلی خوبه و لازمه. چون ممکنه در سطحی ترین حالت من فقط به ظاهر طرف مقابلم توجه کرده باشم. ولی مادرم قطعا به اخلاقش، خلق و خو، خانواده ش و ... توجه کرده.
البته قبول دارم بین این دو شیوه سنتی و مدرن هیچکدوم کامل نیستن و به هر دو ایراداتی وارده. ولی به نظرم یه روش سنتی کاستومایز شده براساس فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ها و اون شهر و ... بهتر هست.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , blx
ارسال: #۱۳۴۳
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط karbar.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اگر پسر خودش دیده طرف رو و به خانوادش گفته به نظر می آید پسر اینقدر استقلال نداره که حرفش رو مستقیم خودش بگه. حداقل می تونست خودش اول مطرح کنه با دختر بعد با خانوادش بره.(البته قبول دارم بستگی به فرهنگ اونجا هم داره بعضی جاها بد می دونن)

یه جمله ایی هست که میگه پسره نپسندت ولی مادرش بپسندت حلهBig Grin
یه سری چیزا "واقعیته"، "فکته" چه خوشمون میاد چه بخواهیم بپذیریم یا نه در هر صورت اونا "اتفاق" می افته. زرنگ اونه که هنرمندانه مدیریت کنه و بیشترین نفع رو با کمترین ضرر جمع کنه. یه حقیقتیه که تو ایران خانواده ها خیلی مهم هستند و دخالت هم خواهند کرد (حتی از سر دلسوزی) و اتفاقا بیشتر مادر آقایون هستند. سنتی و مدرن هم نداره! بشینید پای صحبت هایی که اونایی که دوست بودن و ازدواج کردن، اتفاقا اونا بیشترین مشکلشون اینه که بعد مدت ها دوستی بعد که خواستگاری اومدن و اینا با مشکل پذیرفته نشدن توسط خانواده ها (مخصوصا خانواده پسرها) مواجه شدن و این آغااااز همه مشکلاته! این دخالت نکردن هم کاریش نمی تونید بکنید نمی تونید بجنگید! ان شاالله نسل های بعد! ولی الان شما باید به فکر نفع خودتون باشید. مورد داشتیم از شدت دخالت (عموما از سر دلسوزی) خانواده ها شهر محل زندگی رو عوض کردن.
بعد هم نمی دونم چه دیدی هست که نسبت به ازدواج سنتی وجود داره (البته بیشتر در مورد تهران مد نظرمه) اولش آقا با مادرشون میان اگر پسند ظاهری و اصول اصلی زندگی مثلا اصول مذهبی و... اتفاق افتاد ان شاالله سه تا شش ماه رفت و آمد زوجی و خانوادگی می کنند. اگر هم اتفاقا نیفتاد که من بعید می دونم سرکار و دانشگاه هم به ویژه برای آقایون که ظاهر و فیزیک از معیارهای اساسی اولیه شونه اتفاق بیفته. (همه جای دنیا برای دو تا باید به اصطلاح جرقه اولیه زده شه، سر کار و سنتی نداره)
اصلا به این بحث ها کاری ندارم چه درست چه غلط دیدیم که ضررها و سو استفاده های دوستی زیاده، اینجا تجربه و غریزه انسان میگه کاری که انقدر ضرر داره رو دوباره تکرار نکنه.
در مورد ازدواج تا حد زیادی باید تجربی برخورد کرد ایده آل گرایی به ضرره. مخصوصا ضرر خانم ها که نمی تونند خواستگاری مستقیم کنند و ازدواجشون به دلیل باروری و مسائل دیگه یه حقیقتیه که محدودیت زمانی داره. متاسفانه دیدم که دخترخانم ها تا یک سنی که فکر می کنند خواستارشون زیاده در وضعیت "ابهام" به سر می برن و تکلیفشون با خودشون و مسیرشون و نوع انتخابشون معلوم نیست یا بعضا ایده آل گران، بعد که هزینه ایی به نام زمان رو می پردازند تازه به خودشون میان.
بحث علاقه هم که دوستان فرمودند در اکثر موارد برای خانم ها اگر ظاهر آقا براشون چندش نباشه(نکته مهم، زیبایی نسبیه)، با چند جلسه رفت و آمد اگر اخلاق و ویژگی های شخصیتیش همونی باشه که می خواهند، علاقمند میشند. برای آقایون ظاهر یکم پررنگ تره مگر اینکه خیلی طرف فرهیخته باشه (همیشه استثنائات هست در هر دو جنس)
بعد این مورد عدم استقلال هم که می فرمایید، از نظر من اون آقا خیلی عاقله که به تجربه بزرگترش احترام میذاره و از یک طرف هم جنتلمنه که به مادرش احترام میذاره، پس فردا به خانمش هم به احتمال زیاد احترام خواهد گذاشت.
(همه اینا نظر منه لزومی نداره درست باشه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۱۳۴۴
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  صرفا جهت اطلاع آقایان مانشت
زنانی که دارای هوش بالایی هستند دارای جذابیت کمتری برای مردان می باشند
اگرچه ایده داشتن زن باهوش، جذاب است اما در واقعیت، خلاف این موضوع رخ می دهد. این بر اساس چندین پژوهشی است که در دانشگاه های بوفالو و تگزاس انجام شده در مورد اینکه چه چیزی در زنان برای مردان، مطلوب است. بر اساس آزمایش های انجام شده، مردان به زنانی که در ریاضی یا انگلیسی، عملکرد بهتری از آنان داشتند، نمره جذابیت بیشتری دادند. اما وقتی که ازاین مردان سوال شد که در زندگی واقعی حاضرند با این زنان ازدواج کنند، پاهایشان سست شد. در عمل، مردان از زنانی که دارای هوش بالاتری هستند، فاصله می گرفتند و حاضر نبودند شماره تماسشان را به آنها بدهند یا قرار بگذارند.
پژوهشگران معتقدند که مردان نسبت به زنانی که هوششان از آنها بیشتر است، احساس مردانگی شان کاهش می یابد [و آنها را تهدید تلقی می کنند]. چه کسی می دانست که مردانگی اینقدر شکننده باشد

دنیا اینقدر بزرگ هست که به ازای یک زن باهوش، یک مرد باهوش تر هم وجود داشته باشه.
تعداد مردهایی که حاضرن با زن هایی مسن تر از خودشون ازدواج کنن هم محدوده، این رو هم میخاید به حساب شکنندگی مردانگی بذارید؟

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۱۳۴۵
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ
ازدواج چه از طریق سنتی و چه مدرن بعد از مدتی که طرفین زیر یه سقف میرن اولین چیزی که اهمیت داره تفاهمه .اگه تفاهم داشته باشن حتی اگه بهصورت کاملا سنتی ازدواج کرده باشن بهم علاقمند میشن و برعکس این موضوع

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۱۳۴۶
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط blx.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  صرفا جهت اطلاع آقایان مانشت
زنانی که دارای هوش بالایی هستند دارای جذابیت کمتری برای مردان می باشند
اگرچه ایده داشتن زن باهوش، جذاب است اما در واقعیت، خلاف این موضوع رخ می دهد. این بر اساس چندین پژوهشی است که در دانشگاه های بوفالو و تگزاس انجام شده در مورد اینکه چه چیزی در زنان برای مردان، مطلوب است. بر اساس آزمایش های انجام شده، مردان به زنانی که در ریاضی یا انگلیسی، عملکرد بهتری از آنان داشتند، نمره جذابیت بیشتری دادند. اما وقتی که ازاین مردان سوال شد که در زندگی واقعی حاضرند با این زنان ازدواج کنند، پاهایشان سست شد. در عمل، مردان از زنانی که دارای هوش بالاتری هستند، فاصله می گرفتند و حاضر نبودند شماره تماسشان را به آنها بدهند یا قرار بگذارند.
پژوهشگران معتقدند که مردان نسبت به زنانی که هوششان از آنها بیشتر است، احساس مردانگی شان کاهش می یابد [و آنها را تهدید تلقی می کنند]. چه کسی می دانست که مردانگی اینقدر شکننده باشد
جامعه ای که پژوهش‌های مذکور روش انجام شده با جامعه ما خیلی متفاوته! (بحثمون نره رو دور کل کل دختر پسرا باز Wink "چه کسی می دانست که مردانگی اینقدر شکننده باشد" DodgyUndecided مردانگی و زنانگی به یه اندازه شکنندست احتمالا Dodgy)
در ضمن یه انسان (مرد یا زن) توی زندگی مشترک از همسرش بیشتر احساسات و عواطف و عشق و دوستی میخاد تا هوش و ریاضی و زبان و ... ( اگه صرفا و مطلقا علم و دانش مثلا ریاضی، خیلی مهم باشه بهتره آدم بره توی دانشگاه ها و واحدهای R&D کار کنه تا اینکه بخواد ازدواج کنه Big Grin)
میدونین چیه؟ بنظر میاد ماها برای ازدواج یا دنبال جذابیتهای طرف مقابلیم (که میتونه نقص های خودمون باشه مثلا) یا دنبال شباهتش با خودمون.
شما مثال زدی که عده ای از مردا از ازدواج با زنای باهوش فرار میکنن، این بنظرم همونقد منطقیه که عده ای از زنان از ازدواج با مردان کودن فرار میکنن!
بقول گلی ترقی که میگه
"عشق چیست؟
جز آن که
زن همدمی باشد
براے مرد
و
مرد تکیه گاهے براے زن
یعنے
فهم و اجرای این نیم خط
آنقدر سخت است
که همه تنهایند
"

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  ...
خب چ مشکلی داره خودشون هم با هم صحبت کننExclamation
به نام خداوند بخشنده و مهربان
آنچنان که در صورت سوال ذکر شده اگر قصد ازدواج داشته باشن یا نداشته باشن یا حالا هر چی، و چنانچه ضرر و زیانی برای طرفین نداشته باشد، حلال است Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۱۳۴۷
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ماشالا سرعت پست زدن تو این صفحه بالاست! مثل اینکه این دغدغه خیلی جدیه! Big Grin

نشانه ی خوبیه

من که قبل دیدن این بحثا تو مانشت فک میکردم جوونا(مخصوصا پسرا) دیگه تمایلی به ازدواج ندارن(به هزار و یک دلیل)

نه بابا زیاد امیدوار نباشید [تصویر:  414057_4.gif] اینجا ییلاق مانشت هست؛ چند ساله بروبکس توو ماه‌های گرم سال از تاپیک بغلی می‌کوچن میان همون حرف‌های سال پیششون رو میزنن تا وقتی که هوا دوباره سرد بشه [تصویر:  414057_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Skyrim , gogooli , khayyam , Pure Liveliness , zarisa , salam5 , blackhalo1989 , nlp@2015 , sss , RASPINA
ارسال: #۱۳۴۸
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  ازدواج چه از طریق سنتی و چه مدرن بعد از مدتی که طرفین زیر یه سقف میرن اولین چیزی که اهمیت داره تفاهمه .اگه تفاهم داشته باشن حتی اگه بهصورت کاملا سنتی ازدواج کرده باشن بهم علاقمند میشن و برعکس این موضوع
من با بعضی ها در زندگیم تفاهم دارم ولی دوسشون ندارمSmile
تفاهم شاید باعث شه طلاق نگیرن باعث عشق نمی شه...شاید تعریف هامون با هم فرق داره
ارسال: #۱۳۴۹
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  نه بابا زیاد امیدوار نباشید [تصویر:  414057_4.gif] اینجا ییلاق مانشت هست؛ چند ساله بروبکس توو ماه‌های گرم سال از تاپیک بغلی می‌کوچن میان همون حرف‌های سال پیششون رو میزنن تا وقتی که هوا دوباره سرد بشه [تصویر:  414057_21.gif]
دقیقا حالا سال دیگه هم بیا دقیقا همین حرفا و همین آدم ها UndecidedUndecidedUndecided

اگه یه نفرم از اینایی که دارن پست می زان تا سال دیگه ازدواج کنن خیلی جای امیدواری خواهد داشت Big GrinBig GrinBig Grin

این زندگی نیست ما می کنیم تو این سن باید حداقل ها برای آدم باشه وقتی نیست سری که درد نمی کنه دستمال نمی بندن چه دخترش باشه چه پسرش
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۱۳۵۰
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
آقای BashirXmعزیز برای اینکه یک مرد موفق باشید به همسری نیاز دارید با هوش و مستقل (ازلحاظ فکری ،احساسی ،مالی)که بتواند زندیگتان را مدیریت کند وبرای شما برنامه ریزی کند و همچنین نظارت مستمر داشته باشد و بررسی کند آیا شما در مسیرتان هستید یانه وبدانید هیچ زن باهوشی نمی گوید «من باید با همسرم مشورت کنم و ببینم او چگونه فکر می‌کند» زنان موفق تصمیم نهایی را خودشان می‌گیرند.

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۲,۹۶۹,۴۵۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۹۸۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۵۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۹۸۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۷۲۰ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۴۹ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۳۱۰ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close