زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۷۸۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۰۰ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولی پرتوقع نباشه ( خونه ، ماشین و عروسی و طلا و ... ) نخاد
همه‌ی اینا رو با هم نخواد، یا هیچ کدوم رو نخواد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۴۹۷۸۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۵۳ ق.ظ
چقدر زندگی پوچه خدایی. الکی جوش چیو میزنیم یهو یه روز نوبتت میشه میری هیچی هم نمیبری!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , The BesT , Saman , RASPINA , diligent , SepidehP , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۹۷۸۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انگار سفسطه و مغلطه در میان قشر تحصیل کرده هم دیده میشه! Huh
شاید هم ربطی نداره به تحصیلات. شاید این راهی هست که برای آروم کردن خودمون انتخاب میکنیم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۹۷۸۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۴۹ ب.ظ
دیگه کم کم آماده میشیم برای بهار Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۷۹۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولی پرتوقع نباشه ( خونه ، ماشین و عروسی و طلا و ... ) نخاد
همه‌ی اینا رو با هم نخواد، یا هیچ کدوم رو نخواد؟
متلک بود ؟
هیچ کدوم نخاد Big Grin

(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  نخواستمم با بدبینی نگا کن ب ادمایی اطرافتونن. نخواستتم دیگرانوو بدبین کنینن ب خودتون

خواستتمم بگمم اگهه بهمم احترامم بذاریمم اگه خوبیای همدیگه رو ببینیم زندگیمونن بهتر میشه.

///////////////////////////////////////////

خداحاافظظ همگیی
کاربر elect همانطور که بلک گفت بر اساس تجربه شخصی داریم حرف می زنیم ، منم بر اساس تجربه شخصی متعدد برام بدبینی پیش اومده ، از نظر من تناسب خاصی بین توقع مادیات و بودن حس و احساس هست شما چطوری می تونید از پسری که فهمیده اولویت اول دخترا پول و ثروت و مادیات هست حس داشته باشه اون حس برای زمانی بود که فکر می کردی یکی هست به خاطر پول ثروت و کار نمی خوادش ، الان چرا باید حس داشته باشه حسش از بین رفته قبلا
این دیدگاه منه بر اساس تجربیات چند ساله ....
ارسال: #۴۹۷۹۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  فردا خاکسپاری یکی از دوستان همگروهی مون هست که در دوره دبیرستان با هم بودیم.
مدال طلای کشوری ریاضی آورد و مدال نقره المپیاد جهانی ریاضی آورد.
چهارماه دیگه قرار بود بیاد و عروسیشو ایران برگزار کنه. برای همین رفت آفریقا عروسی دوستش که برای عروسیش همه را بتونه دعوت کنه.
رفت و دیگه برنگشت...
ماشینشون آفریقا تصادف کرد و امین درگذشت. خانمش هم توی کما هست.
به هیچی نمیتونم فکر کنم.
الان یه اهنگ شاد شاد شاد عروسی گذاشتم و امین و خانمش را توی جشن عروسی دارم تصور میکنم...
فردا شهادت حضرت فاطمه هست. ولی نه میتونم گریه کنم نه میتونم ناراحت باشم. فقط در حالت خفقان نشستم گوشه اتاق و آهنگ شاااد (عروسی شاهانه ایشالله مبارکش باد ) را صدبار تا حالا ریپیت کردم.
خدا رحمت اشون کنه
دوست عزیز سعی کن گریه کنی سبک می شی یا برو بیرون قدم بزن .توی این وضعیت موندن خوب نیست
اگر هم امکانش هست برو مراسم اش

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۹۷۹۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۳۲ ب.ظ
چه بی‌کران ندارمت، چه ظالمانه نیستی..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۹۷۹۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ ب.ظ
یه موس سیم دار خریدم و از شر موس بیسیم و باتری گرونش راحت شدم!‌ ولی موس خوبی بود خداییش، ویژگی خاصش این بود که کلیکش صدا نمیداد و اون زمان ها که هم خونه ای داشتم هیشکی از صدای کلیکش شکایت نمیکرد ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۷۹۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یکی از ابزارهای خیلی مفیدی که استفاده می کنم WFF هست. تو این ابزار میتونید کلمات هم خانواده رو ببینید. برای یادگیری خیلی مفیده. تعداد کلماتی که نیاز به حفظ شدن دارن رو کاهش میده.
لینک معرفی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو همین صفحه لینک ابزار هست. اونجا میتونید یه نسخه pdfشو دانلود کنید یا از نسخه آنلاینش استفاده کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , moslem73421 , codin , Sakura , James Sullivan
ارسال: #۴۹۷۹۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ ب.ظ
اتفاقی این عکس را پیدا کردم فکر کنم ۸ ماه پیش هست که قصدخرید گوشی را داشتم و دیجی کالا ۳ تا گوشی را انتخاب کردم بودم قیمت ها را ببیننید
الان با ۲۵۰۰ میتونیم ی A6بخریم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۷۹۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متلک بود ؟
هیچ کدوم نخاد [تصویر:  biggrin.gif]
نه خواستم ببینم این منطق منطق که میگی منظورت چیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Autumngirl , RangiRangi
ارسال: #۴۹۷۹۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۳۴ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از ابزارهای خیلی مفیدی که استفاده می کنم WFF هست. تو این ابزار میتونید کلمات هم خانواده رو ببینید. برای یادگیری خیلی مفیده. تعداد کلماتی که نیاز به حفظ شدن دارن رو کاهش میده.
لینک معرفی:

تو همین صفحه لینک ابزار هست. اونجا میتونید یه نسخه pdfشو دانلود کنید یا از نسخه آنلاینش استفاده کنید.

مفید بود ممنونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۹۷۹۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متلک بود ؟
هیچ کدوم نخاد [تصویر:  biggrin.gif]
نه خواستم ببینم این منطق منطق که میگی منظورت چیه
اقا اصلا ما اشتباه کردیم و هیچ منطقی هم نداریم و اصلا نمی دونم منطق چیه .
امیدوارم دیگه بحث ازدواج نکنم .
در ضمن از شما هم ناراحت نشدم جناب بهنام
موفق باشید
ارسال: #۴۹۷۹۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ ب.ظ
پول کنفرانس دادن زور دارهUndecided

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۹۸۰۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ ب.ظ
مقایسه، دُزدِ لَذَت‌هاست

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close