زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۶۶۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  واقعا به نظرم پولش جایگاه اولو نداره، ممکنه جایی کار کنی که یهو ببینی محیطش اونطور که دلخواه توئه نیست، ولی حقوقش خدا تومنه! خب نه اینکه صرفنظر میکنه آدم از پولش؟
من میگم آدم واسه استخدام که میره باید خوب چشماشو باز کنه ببینه با کیا طرفه و واقعا اگه ارزش داره براش وقت بزاره.
فقط پول!Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , marvelous
ارسال: #۵۱۶۶۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان مبلغ مورد نظرت برای کار چند میلیون هست !؟
۸ تومن مناسبه : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam
ارسال: #۵۱۶۶۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان مبلغ مورد نظرت برای کار چند میلیون هست !؟
۸ تومن مناسبه : )
بستگی به شرکت داره و نوع کار ولی این رقم هر چقدر هم حرفه ای باشی برای بعضی شرکت ها رقم نجومی حساب میشه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۱۶۶۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  واقعا به نظرم پولش جایگاه اولو نداره، ممکنه جایی کار کنی که یهو ببینی محیطش اونطور که دلخواه توئه نیست، ولی حقوقش خدا تومنه! خب نه اینکه صرفنظر میکنه آدم از پولش؟
من میگم آدم واسه استخدام که میره باید خوب چشماشو باز کنه ببینه با کیا طرفه و واقعا اگه ارزش داره براش وقت بزاره.
فقط پول!Tongue

من باشم جایی میرم که بدونم تخصصم بره بالا و در آینده پول بهتری کسب کنم. یعنی یکم بلند مدت بهش نگاه میکنم اما خب یکی از ۳ رکن اصلی پول هست. رکن دوم لذت از کار و رکن سوم حس خوب داشتن به اون کار هست (که ممکنه بخاطر همکاران و یا ... خراب بشه نه بخاطر علاقه مندی)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , marvelous , Avril89
ارسال: #۵۱۶۶۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۴۰ ب.ظ
بالاخره تونستم از همه فیلم وسریال و آهنگ هایی که دانلود کرده بودم دل بکنم و همه رو پاک کنم
آخیش
حس سبکی دارم الان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street , marvelous , dr.a_AI , Riemann , anne.shirley , Avril89
ارسال: #۵۱۶۶۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط Javad Street.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  بالاخره تونستم از همه فیلم وسریال و آهنگ هایی که دانلود کرده بودم دل بکنم و همه رو پاک کنم
آخیش
حس سبکی دارم الان.

منم قبلم همچین حسی تجربه کردم. دل کندن از چیزهایی که دوسشون داشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۱۶۶۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بستگی به شرکت داره و نوع کار ولی این رقم هر چقدر هم حرفه ای باشی برای بعضی شرکت ها رقم نجومی حساب میشه !
برای ۴ سال سابقه،‌ مبلغ ۵ تا ۸ معقوله و چیزی کمتر از این قابل قبول نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud , Avril89
ارسال: #۵۱۶۶۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بستگی به شرکت داره و نوع کار ولی این رقم هر چقدر هم حرفه ای باشی برای بعضی شرکت ها رقم نجومی حساب میشه !
برای ۴ سال سابقه،‌ مبلغ ۵ تا ۸ معقوله و چیزی کمتر از این قابل قبول نیست.
بله کاملا حق باشماست
ولی بازم می گم بستگی به شرکت داره یه پسره بود همخونه ایم بود تقریبا سابقه کار نداشت و بیکار بود اینقدر تو خونه موند اعصاب منو خراب کرد بعد من بردمش شرکت خودمون الان بهش بالای ۵ تومن حقوق می دن ! یه تجربه ای بشه برای تمام دوستان هیچ کسی نیارید شرکت خودتون براتون دردسر میشه اگه لطف می کنید به یکی یجور دیگه لطف کنید !
ارسال: #۵۱۶۶۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای ۴ سال سابقه،‌ مبلغ ۵ تا ۸ معقوله و چیزی کمتر از این قابل قبول نیست.

تو باغ نیستم ولی به نظرم این رنج قیمتی که گفتی کمترین حقت هست.
کاش قدر خودتونو بیشتر بدونید و یه نگاه به دور و برتون بندازید ببیند آدمای نالایق با چه کارهای سخیفی دارن درآمد های کلان درمیارن.
حتماً رو همون ۸ تومن خودت پافشاری کن.
دورا دور رصد میکنم. چیزی که من دیدم و فهمیدم فرانت اند بازار گرمتری داره
از این پیشنهاد حقوق هم بیشتر واسه Php بخصوص laravel دیدم.
اینا هم که ریموتی با خارج کار میکنن پولای خوبی میدن علی الظاهر
چندوقت پیشا یکی تو توییتر زده بود ماهی ۱۰۰۰ دلار دستمزد میده!

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann , Avril89
ارسال: #۵۱۶۷۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای ۴ سال سابقه،‌ مبلغ ۵ تا ۸ معقوله و چیزی کمتر از این قابل قبول نیست.

تو باغ نیستم ولی به نظرم این رنج قیمتی که گفتی کمترین حقت هست.
کاش قدر خودتونو بیشتر بدونید و یه نگاه به دور و برتون بندازید ببیند آدمای نالایق با چه کارهای سخیفی دارن درآمد های کلان درمیارن.
حتماً رو همون ۸ تومن خودت پافشاری کن.
دورا دور رصد میکنم. چیزی که من دیدم و فهمیدم فرانت اند بازار گرمتری داره
از این پیشنهاد حقوق هم بیشتر واسه Php بخصوص laravel دیدم.
اینا هم که ریموتی با خارج کار میکنن پولای خوبی میدن علی الظاهر
چندوقت پیشا یکی تو توییتر زده بود ماهی ۱۰۰۰ دلار دستمزد میده!
ببین بحث این نیست که این مبلغ حقش هست یا نه یا اینکه این مبلغ کمترین مبلغ ممکن هست ولی باید در نظر بگیری تعداد شرکت هایی که رقم بالا بخوان حقوق بدن حتی اگه تخصص هم داشته باشی تو ایران کمه ! باید گردش مالی اون شرکت خیلی بالا باشه که بتونه مبلغ های بالایی به شما بده ! بعد نیروی بیکار واقعا زیاده بعضی از شرکت های غیرحرفه ای حاضر هستن نیرویی که تازه وارده و کم سن تره رو استخدام کنند و مبلغ کمی بهش بده تا اینکه یکی که چند سال سابقه کار داره ! امیدوارم که همه بتونن اون کاری که دوست دارند با حقوق مناسب رو پیدا کنند واقعا چیزی که فهمیدم و دیدم هر چقدر پول داشته باشی بیشتر می تونی به بقیه جنبه های زندگی از جمله تفریح و ورزش و ... برسی .
گرچه درس و تخصص مهمه ولی من فکر می کنم بهتره هر چه زودتر حتی با درامد کم وارد کار بشیم و قدرت مالیمون که افزایش پیدا کرد قدرت ذهن و فکر کردنمون هم بهتر و بیشتر میشه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra
ارسال: #۵۱۶۷۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای ۴ سال سابقه،‌ مبلغ ۵ تا ۸ معقوله و چیزی کمتر از این قابل قبول نیست.
برای ۵ تا ۸ تمن چ قدر باید تخصص داشت مثلا در زمینه ASP.NET mvc

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۱۶۷۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  واقعا به نظرم پولش جایگاه اولو نداره، ممکنه جایی کار کنی که یهو ببینی محیطش اونطور که دلخواه توئه نیست، ولی حقوقش خدا تومنه! خب نه اینکه صرفنظر میکنه آدم از پولش؟
فقط پول!Tongue

من باشم جایی میرم که بدونم تخصصم بره بالا و در آینده پول بهتری کسب کنم. یعنی یکم بلند مدت بهش نگاه میکنم اما خب یکی از ۳ رکن اصلی پول هست. رکن دوم لذت از کار و رکن سوم حس خوب داشتن به اون کار هست (که ممکنه بخاطر همکاران و یا ... خراب بشه نه بخاطر علاقه مندی)

دقیقا منم حرفی که زدم همین بود. من پارسال تو یه شرکتی کار میکردم به عنوان مسئول بخش آی تی و سایت رو اداره میکردم، راستش حقوقش خیلی خوب بود و پورسانت هم داشت بابت هر قراردادی که میبستیم و قراردادها همه دولتی از این عظمت ها بودن. وضعم خوب بود از نظر مالی ولی یه روز احساس بدی بهم دست داد، احساس کردم که یه حرومزاده ای منتظر فرصته منو تنها گیر بیاره و این فکر داشت دیوونم میکرد. طوری شد که همسرم صبحها باهام میومد یه ساعت مینشست اونجا تا همه حساب ببرن بعد میرفت. بعد یه مدت دیدم دارم دیوونه میشم و اصلا صبح اگه اولین نفر از کارمندا میرسیدم سر کار میترسیدم. گفتم ولش کن پول خوب ولش جونم آزاد. با اینکه مدیر عامل خیلی ناراحت شد از استعفای من ولی اومدم بیرون. تصور کنین تازه داشتم بخش آزمایشگاه هواشناسی رو هم مدیر میشدم. ولی گفتم بیخیال میخوام با اعصاب راحت زندگی کنم و بعد از اون من و همسرم خیلی بهمون سخت گذشت ولی خب باهم یه کسب و کاری راه انداختیم و خیال خودمونو راحت کردیم. الانم گوش شیطون کر این یکی دو ماه اخیر خیلی با برکت بوده بازار طراحی سایت و اپلیکیشن.
نکته ای که میخواستم بگم اینه، عاقا ببین اعصابت راحته اونجا؟ نه اینکه یکی کمتر از خودت بخواد بهت زور بگه و ازت بیگاری بکشه... و یا حالا جوش مناسب نباشه.
خواهش میکنم تو این مصاحبه ها که میرین خیلی دقت کنین. من یه بار یه جا رفتم واسه استخدام مدیر محتوا یهو متوجه شدم اینا دنبال خانومای خاصی هستن و اصلا دیگه پیشو نگرفتم. تو مصاحبه هم میشه فهمید فضا چطوره و قیمت رو بر اساس فضا بدین برای دستمزد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۱۶۷۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۰ ق.ظ
برای خانم ها کار مهم نیست به راحتی میان بیرون !
ارسال: #۵۱۶۷۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برای خانم ها کار مهم نیست به راحتی میان بیرون !

بستگی داره به نظرم. خیلی ها توی خانواده های سطح متوسط و متوسط به پایین هستن و تنها راه بهبود زندگیشون کار و پوله. من پسر هم اگر بابام پولدار بود برای دل خودم کار میکردم نه بیگاری برای بقیه. ولی در کل به نظرم مردا انگیزه بالاتری برای پیشرفت کارهای کاری دارن علتشو نمیدونم شاید فرهنگه شاید دلایل زیستی شایدم چند عامل مختلف...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , Riemann , big cloud , nlp@2015 , anne.shirley , Skyrim , Avril89
ارسال: #۵۱۶۷۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای ۴ سال سابقه،‌ مبلغ ۵ تا ۸ معقوله و چیزی کمتر از این قابل قبول نیست.
برای ۵ تا ۸ تومن چ قدر باید تخصص داشت مثلا در زمینه ASP.NET mvc

بیشتر از سه سال . البته نمونه کار و تسلط به مفاهیم خیلی مهمه . چون شما با این حقوق در ایران به عنوان یه سنیور استخدام میشی و بعضی مواقع لازمه یه تیم را مدیریت کنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close