زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۲۶۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  هنوز پخشش میکنه؟
نه همونا رو تازه دارم میبینم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۲۶۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
.........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۲۶۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط WILL.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  عید همگی مبارک
با آرزوی برآورده شدن آرزوهاتون و سلامتی همه دوستان

منم ارزوی براورده شدن این ارزوی تو رو دارم چون خیلی خوب میشه اگه براورده
بش

(۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  شما هم یه آهنگ رو شونصد بار پلی میکنید :/

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حال خوبی داره
منم دچار تکرارش شدم
حال و هوای ظهر افتابی توی ماشین توی جاده رو داره
یا سلامتی و قدرت جوانی
یا عشق و کشش زیبایی

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Avril89
ارسال: #۵۵۲۶۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط MarkLand.)
بهترین نرم افزار انتقال فایل واسه ایفون غیر از ایتونز چی سراغ دارین؟

think positive
ارسال: #۵۵۲۶۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۵۴ ق.ظ
بیلی آیلیش، اسطوره س، نابغه س، فوق العاده س. چطور ممکنه یه خواهر و برادر انقد نابغه باشن خدای من، این عین بی عدالتیه Huh
ارسال: #۵۵۲۶۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۳۰ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بیلی آیلیش، اسطوره س، نابغه س، فوق العاده س. چطور ممکنه یه خواهر و برادر انقد نابغه باشن خدای من، این عین بی عدالتیه Huh
سلیقه‌ایه دیگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۵۲۶۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سلیقه‌ایه دیگه
آره من چون موزیکای لایتو خیلی دوس دارم، باهاش خیلی حال میکنم
ارسال: #۵۵۲۶۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چه عذابی دردناک‌تر و عمیق‌تر از غم فقدان عزیزان سراغ داری؟

عذاب بیماری، عذاب از دست رفتن خودت، عذاب اینکه امکان رسیدن به آرزوهات رو نداشته باشی. عذاب هم نشینی و هم صحبتی با نا اهلان.
مرکز دنیا خودتی بقیه میان و اگه خوش شانس باشی میرن اگه هم بد شانس باشی اونقدر می مونن که زندگیت رو به گند بکشن.
لذت ببر از این غم عاشقانه بعدا دلت براش تنگ میشه.

(۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سلیقه‌ایه دیگه

درک اثر هنری خوب نیاز به تجربه و دانش داره. هر کسی نمیتونه بفهمه فلان اثر باخ چرا شاهکاره مخصوصا اگر ذائقه ت به اثر خوب عادت نداشته باشه عذاب آور هم هست. بعدا میگیه به سلیقه من جور نبود. نه چون درک درستی ازش نداری چون اصلا نمیفهمی اثر خوب چجوریه. یه بار دکتر قمشه ای یه حرف خوبی زد گفت برای امتحان کردن هم اثر موسیقی بد و سطحی و بی ارزش گوش ندید ذائقتون بد عادت میشه. به شنیدنش عادت کنید دیگه نمیفهمید مثلا آثار چایکوفسکی چه شاهکارهایی هستند که خودت دستی دستی خودتو ازش محروم کردی.
یه بار فراستی حرف قشنگی زد گفت یکی میاد میگه فلان فیلم به سلیقه من خوبه!! تو خودت خیال میکنی سلیقه داری وگرنه مگه همه میتونن ادعا کنن سلیقه دارن. سلیقه سواد میخواد دانش میخواد تجربه میخواد باید هزاران شاهکار هنری دیده باشی گوش کرده باشی بشناسی هنر رو، بعد بگی سلیقه دارم. باید فرم بشناسی بدونی فرم هنریه چیه چجوری بدست میاد چجوری پرورش پیدا میکنه. برای فرم نیاز به تکنیک نیست لازم نیست حتما آهنگ ساز یا فیلم ساز باشی که اگه باشی خیلی هم خوبه. اما برای اینکه برسی به اونجا که بگی این اثر به سلیقه ی من خوب یا بده نیاز به سالها پرورش هست. در غیر این صورت فقط میتونی بگی من به شنیدن این اثر عادت دارم و خوشم میاد یا عادت ندارم و خوشم نمیاد.
ارسال: #۵۵۲۶۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۲۲ ب.ظ
داشتم برگه های دانشجوهامو تصحیح میکردم....
یکی از برگه های خالی حواسمو به خودش جلب کرد...
به هیچ کدام از سوال ها جواب نداده بود. ...
فقط زیر سوال آخر نوشته بود: «نه بابام مریض بوده، نه مامانم، همه صحیح و سالمن شکر خدا. تصادف هم نکردم، خواب هم نموندم، اتفاق بدی هم نیفتاده.
دیشب تولد عشقم بود. گفتم سنگ تموم بذارم براش. بعد از ظهر یه دورهمی گرفتیم با بچه ها. بزن و برقص. شام هم بردمش نایب و یه کباب و جوجه ترکیبی زدیم. بعد گفت: بریم دربند؟ پوست دست مون از سرما ترک برداشت ولی می ارزید. مخصوصن باقالی و لبوی داغ چرخی های سر میدون. بعدش بهونه کرد بریم امامزاده صالح دعا کنیم به هم برسیم. رفتیم. دیگه تا ببرمش خونه و خودم برگردم این سر تهرون، ساعت شده بود یک شب.
راست و حسینی حالش رو نداشتم درس بخونم. یعنی لای جزوتم باز کردما، اما همش یاد قیافش می افتادم وقتی لبو رو مالیده بود رو پک و پوزش. خنده ام می گرفت و حواسم پرت می شد. یهویی هم خوابم برد. بیهوش شدم انگار. حالا نمره هم ندادی، نده. فدا سرت. یه ترم دیگه آوارت میشم نهایتش. فقط خواستم بدونی که بی اهمیتی و این چیزا نبوده. یه وقت ناراحت نشی.»

چند سال بعد، تو یک دانشگاه دیگر از پشت زد روی شانه ام.گفت: «اون بیستی که دادی خیلی چسبید»... گفتم: «اگه لای برگه ات یه تیکه لبو می پیچیدی برام بهت صد می دادم بچه.»... خندید و دست انداخت دور گردنم. گفت: «بچمون هفت ماهشه استاد. باورت میشه؟» ...
عکسش را از روی گوشیش نشانم داد. خندیدم.
گفت: «این موهات رو کی سفید کردی؟ این شکلی نبودی که.»... نشستم روی نیمکت فلزی و سرد حیاط. نشست کنارم. دلم میخواست براش بگویم که یک شبی هم تولد عشق من بود که خودش نبود، دورهمی نبود، نایب نبود، دربند نبود، امامزاده صالح نبود،...... فقط سرد بود....

اینو بفرستم برای استادمون بلکه یکم یاد بگیره از بقیه Smile
ارسال: #۵۵۲۷۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۱ ب.ظ
خیلی زور زدم قید یه میلیون پولو بزنم vpn درست درمون بخرم!
نتونستم خودمو راضی کنم!
خیلی گرون میوفته

ارسال: #۵۵۲۷۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ)A.D نوشته شده توسط:  درک اثر هنری خوب نیاز به تجربه و دانش داره. هر کسی نمیتونه بفهمه فلان اثر باخ چرا شاهکاره مخصوصا اگر ذائقه ت به اثر خوب عادت نداشته باشه عذاب آور هم هست. بعدا میگیه به سلیقه من جور نبود. نه چون درک درستی ازش نداری چون اصلا نمیفهمی اثر خوب چجوریه. یه بار دکتر قمشه ای یه حرف خوبی زد گفت برای امتحان کردن هم اثر موسیقی بد و سطحی و بی ارزش گوش ندید ذائقتون بد عادت میشه. به شنیدنش عادت کنید دیگه نمیفهمید مثلا آثار چایکوفسکی چه شاهکارهایی هستند که خودت دستی دستی خودتو ازش محروم کردی.
یه بار فراستی حرف قشنگی زد گفت یکی میاد میگه فلان فیلم به سلیقه من خوبه!! تو خودت خیال میکنی سلیقه داری وگرنه مگه همه میتونن ادعا کنن سلیقه دارن. سلیقه سواد میخواد دانش میخواد تجربه میخواد باید هزاران شاهکار هنری دیده باشی گوش کرده باشی بشناسی هنر رو، بعد بگی سلیقه دارم. باید فرم بشناسی بدونی فرم هنریه چیه چجوری بدست میاد چجوری پرورش پیدا میکنه. برای فرم نیاز به تکنیک نیست لازم نیست حتما آهنگ ساز یا فیلم ساز باشی که اگه باشی خیلی هم خوبه. اما برای اینکه برسی به اونجا که بگی این اثر به سلیقه ی من خوب یا بده نیاز به سالها پرورش هست. در غیر این صورت فقط میتونی بگی من به شنیدن این اثر عادت دارم و خوشم میاد یا عادت ندارم و خوشم نمیاد.
نمی‌دونستم واسه "سلیقه" هم فلاسفه تعریف جدید ارائه کردند. الان شک کردم باقالی‌پلویی که من دوست دارم واقعا فاخر هست یا اول باید چند سال با غذاهای گوردون رمزی شکمم رو جلا بدم تا دستم بیاد سلیقه‌ام چیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , codin , gogooli
ارسال: #۵۵۲۷۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۱۷ ق.ظ
سلام دوستان
سایت من ی دوروزی هست این خطا رو میده
Warning: require_once(/home3/bornapa1/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/admin/class-mfn-status.php): failed to open stream: No such file or directory
حتی به پنل ووردپرس هم میخام وصل بشم همین مشکلو داره
بک اپو برمیگردونم درست میشه تا دوباره ی تغییری در سایت میدم همین خطا رو میده کسی میدونه مشکل از کجاست؟از این پلاگین bethemeهس؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۵۲۷۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خیلی زور زدم قید یه میلیون پولو بزنم vpn درست درمون بخرم!
نتونستم خودمو راضی کنم!
خیلی گرون میوفته

وی پی ان هکی بخر Smile نورد وی پی ان مثلا

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۵۲۷۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط ezra.)
شاخص بورس از ۲میلیون گذشت
این یعنی ورود نقدینگ مجدد به بورس و فروکش موقت بازار طلا در ایران
سکه ارزون شد فرصت خوبیه برای خرید. از خود بورس هم میتونید بخرید.

میشه اینجا یه تاپیک اقتصادی بزنید یا بزنم؟
روم نمیشه اینجا بنویسم Smile

(۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  وی پی ان هکی بخر [تصویر:  smile.gif] نورد وی پی ان مثلا

همونا منظورمه
البته نورد خیلی گرونه , مگه اینکه شریکی بشه خرید
الان دارن میخرن و ظرفیتاشو میفروشن به بقیه! ملت از تیرچراغ برقم پول درمیارن!
گزینه های بهتری هم هست

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۲۷۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  الان شک کردم باقالی‌پلویی که من دوست دارم واقعا فاخر هست یا اول باید چند سال با غذاهای گوردون رمزی شکمم رو جلا بدم تا دستم بیاد سلیقه‌ام چیه.
صرفا عادتِ ذائقئیه. هر کسی بنا بر فرهنگ خودش و عادت کردن به مزه ای خاص یه چیزی دوست داره. مثلا چینی ها برای غذاهایی میمیرن که اسمشم برای ما چندش آوره. فقط تفاوت در عادته نه چیز دیگه. در موسیقی هم همینطور در سینما هم همینطور و الی آخر.
سلیقه یه مفهوم فلسفی محض نیست گرچه میشه توضیح فلسفی هم داشته باشه. اما کل داستان اینه که برای داشتن سلیقه صرفا عادت کافی نیست. تفاوت هست بین عادت و سلیقه. سلیقه یک مفهوم فرمی و قابل پرورش است. همه میتوانند بنا بر عادت از چیزی خوششون بیاد از چیزی نیاد اما صاحب سلیقه بودن زمان میبره و بقیه ماجرا که عرض کردم خدمتتون.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close