زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رابطه ای که بعد از ۴ سال به ازدواج ختم نشد ! در ادامه راه نیاز به همفکری دارم

ارسال: #۱۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط jparisa.)
RE: رابطه ای که بعد از ۴ سال به ازدواج ختم نشد ! در ادامه راه نیاز به همفکری دارم
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  هنوز هم دخترای خوب زیادی هستن که چشم بصیرت میخواد که متاسفانه خیلی ها فاقدش هستن.
با قسمت اول حرفتون موافقم. ولی چرا چشم بصیرت؟ میشه بیشتر چشم بصیرت رو توضیح بدید؟
به نظر من نمیشه با ظاهر اشخاص پی به قلبشون برد بسیار دختر یا پسرهایی دیدم که ظاهری امروزی اما قلبی پاک و حتی معتقد و با ایمان بودن و همینطور برعکس دخترهایی با حجاب کامل اما.... البته همه اینجوری نیستن!!
جشم بصیرت همون چشم قلبی مدنظرم بود
تو ازدواج اول باید منطقی فکر کرد و بعد به احساس توجه کرد بهتره یه نگاه به آمار طلاق بندازیم و کورکورانه تصمیم نگیریم و بخاطر احساس یه امر زندگیمونو تباه نکنیم.تو این حیطه بزرگترها بهتر میتونن کمک کنن

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)whowanttoask نوشته شده توسط:  ممنون از همه

به نظر خودم ترک ایشون کاریه که باید انجام بدم چون من اگر میتونستم این جریان رو درست کنم باید تا حالا میکردم.
البته خود به خود اینطور شد و من تاوانش رو پس میدم. امید وارم خدا به ایشون زندگی پایدار و مناسب بده و به من قدرت تصمیم و تمرکز به خودم.

دوستانی که صحبتای من رو شنیدید. ببینید و آگاه باشید که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها. مراقب باشید که خودشناسی رو باید در دانشگاه شروع کرد. ممکنه کسی به شما این رو نگه اما مراقب باشید. این مثل یک واکسن شما رو در مقابل تصمیمات سخت بیمه میکنه که حداقل یه پایتون لنگ نزنه.

خیلی سخته برام اقدام به فکر نکردن به ایشون با این همه ســــــــــــــــــــــــــــال انتظار به خصوص برای طرف مقابلم. اما چاره ای ندارم. باید این وزنه ها رو زد که بشه فردا گنده تراشو زد.

اما عشق رو با اینکه دیگه دوست ندارم تجربه کنم و نخواهم کرد هنوز دوست دارم و این عشق ازون ساز هاییه که شکستش و تجربه شدش خوش آهنگ تره.

دلم گرفته عجیـــــــــــــــــــــــــــب!
و بستن چشام ممکن نیست چون لحظه لحظه این فیلم و کارهام برام درد آوره!!! نمیدونم کسی هست بفهمه کدوم درد رو میگم؟

این تاپیک میتونه یه عنوان دیگه داشته باشه: "عاشقی که منطقی تصمیم میگرفت!!!"
عشق منطقی بر وزن آتش خاموش یا خوابه بیداره. عشق همش متناقض نماست و عاشق همش متناقضه.

ای کاش ایشون هم اینجا یه سری میزدند...
واقعا متحیرم که یک پسر تا این حد روح لطیف و عاشق طلبی داره چیزی که این روزاکم شده
نگران نباشید چند وقت دیگه خدا کسی رو که میخواید جلو مسیرتون قرار میده به نحوی وایشالا طعم عشق همراه با منطق رو خواهید چشید!

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
رابطه ای که بعد از ۴ سال به ازدواج ختم نشد ! در ادامه راه نیاز به همفکری دارم
بنظرم دیگه این بحثها خیلی بی ارزش هستند و در شان اینجا نیستند. نمیدونم چرا بعضیها حدو حدودشون را نمیشناسند.چه معنایی داره که یه نفر بیاد راجع بهمه دختران یا پسران یه قضاوت نامناسب بکندو بهمه تهمت بزنه. واقعا" چرا ظرفیت ازادی اظهار نظر نداریم؟؟

این چند روزه انتقادات زیادی بمن شده که چرا اینجا محلی برای طرح موضوعات شکست عشقی و روابطی شده که بازدواج هم ختم نمیشه ،شده و البته یه چیزای دیگری هم مطرح شده که من نمیخوام بیانش کنم.

اگه محلی برای موضوعات مربوط به ازدواج باز شده، برای اینه که حرفهای مناسب گفته بشه .از همفکری در موضوعات خواستگاری و ملاکهای ازدواج و .... مطرح بشه.نه اینکه یه نفر صرفا" اینجا عضو بشه که در اولین پستش از روابط شکست خورده اش بحث کنه.
اگه کسی قراره ازدواج کنه حداکثر یکی دو جلسه ملاقات میکنه بعد هم دیگه رابطه را با اطلاع خانواده طرف مقابل انجام میده و بفکر رسمی شدن ارتباط هست. اگر هم نه شرایطش را داره نه بخودش مطمئنه ولی میخواد همینجوری به روش قبلیش ادامه بدهد لطفا" اینجا مطرح نکنه.

پستها و بحثهای نامربوط از این تاپیک حذف میشن.
از مدیران این بخش هم درخواست میکنم موضوعات مرتبط با مسائل شکست عشقی و روابط اینجوری منبعد حذف بشن.
کسانی هم که برای طرح این موضوعات عضو میشن بهتره به مشاور مراجعه کنند.

این تاپیک هم بسته میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , saeed_435 , پوونه , SaMiRa.e , esmaeli.sh , azarakhsh1986 , shabgard , rasoul67

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۷۴۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۶,۲۷۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۰۷ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close