زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالاتی از روند ثبت نام در دانشگاه اصفهان

ارسال: #۳۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
RE: سوالاتی از روند ثبت نام در دانشگاه اصفهان
سلام بخش درخواست خوابگاه که موقع ثبت نام بسته بود الان بازه . ولی امور خوابگاه ها هیچی در این مورد نگفت که بریم اونجا درخواست بزنیم . به نظرتون درخواست بزنیم اونجا ؟؟؟ تو اعلامیه اش هم گفته به ۵۰ درصد خانم های واجد شرایط خوابگاه میدیم و به ۵۰ درصد آقایان واجد شرایط خوابگاه خودگردان میدن .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان - الان زنگ زدم امور خوابگاه ها ی اصفهان . میخواستم در مورد اون قسمت عملیات خوابگاه و پرداخت ودیعه بپرسم که امروز باز شده . گفتن که اون ودیعه رو میشه الان یا بعدا پرداخت کرد و هزینه کل خوابگاه هم تا هفته بعد میاد . در ضمن گفت اگر روزانه باشید احتمال زیاد بفرستنتون خوابگاه دولتی .
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط maryam331.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  سلام دوستان - الان زنگ زدم امور خوابگاه ها ی اصفهان . میخواستم در مورد اون قسمت عملیات خوابگاه و پرداخت ودیعه بپرسم که امروز باز شده . گفتن که اون ودیعه رو میشه الان یا بعدا پرداخت کرد و هزینه کل خوابگاه هم تا هفته بعد میاد . در ضمن گفت اگر روزانه باشید احتمال زیاد بفرستنتون خوابگاه دولتی .
سلام، ممنون از اطلاع رسانی شما، این که گفتید هزینه کل خوابگاه تا هفته بعد میاد یعنی این که باید تا هفته بعدصبر کنیم و بعد عملیات درخواست خوابگاه رو انجام بدیم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani
ارسال: #۳۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
سلام، ممنون از اطلاع رسانی شما، این که گفتید هزینه کل خوابگاه تا هفته بعد میاد یعنی این که باید تا هفته بعدصبر کنیم و بعد عملیات درخواست خوابگاه رو انجام بدیم؟
نه - میتونید الان درخواست رو بزنید و ودیعه هم پرداخت کنید . بعدا که هزینه کل معلوم شد اگه خواستن باید بپردازیم ولی حالا که چیزی نگفتن . خبر جدیدی شد همین جا میزنم .
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  نه - میتونید الان درخواست رو بزنید و ودیعه هم پرداخت کنید . بعدا که هزینه کل معلوم شد اگه خواستن باید بپردازیم ولی حالا که چیزی نگفتن . خبر جدیدی شد همین جا میزنم .
سلام.
خیلی ممنون از اینکه موضوعات جدید رو به اطلاع بچه ها می رسونین.
دو تا سوال پیش اومده برام:
بر اساس اون چیزی که گفتین میشه ودیعه رو بعدا هم پرداخت کرد دیگه، درسته؟
تو سایت زده به آقایون در صورت واجد شرایط بودن فقط خوابگاه خودگردان خصوصی میدن! یعنی دولتی بی دولتی؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam331
ارسال: #۳۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
سلام به همگی، دوستان کسی ودیعه خوابگاه رو پرداخت کرد؟ من وقتی که می خوام پرداخت کنم، صفحه ای که بعد از انتخاب درگاه بانک ملی باز میشه، مبلغ پرداختی رو یک ریال می نویسه. فکر می کنم هنوز سامانه پرداخت فعال نشده.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  نه - میتونید الان درخواست رو بزنید و ودیعه هم پرداخت کنید . بعدا که هزینه کل معلوم شد اگه خواستن باید بپردازیم ولی حالا که چیزی نگفتن . خبر جدیدی شد همین جا میزنم .
سلام.
خیلی ممنون از اینکه موضوعات جدید رو به اطلاع بچه ها می رسونین.
دو تا سوال پیش اومده برام:
بر اساس اون چیزی که گفتین میشه ودیعه رو بعدا هم پرداخت کرد دیگه، درسته؟
تو سایت زده به آقایون در صورت واجد شرایط بودن فقط خوابگاه خودگردان خصوصی میدن! یعنی دولتی بی دولتی؟
سلام - میشه ودیعه رو بعدا هم پرداخت کرد . و در مورد خوابگاه خودگردان ، امور خوابگاه ها گفت مشکلاتشون تا حدی بر طرف شده و اگه روزانه باشید احتمال زیاد خوابگاه دولتی میدن .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani , maryam331
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  سلام به همگی، دوستان کسی ودیعه خوابگاه رو پرداخت کرد؟ من وقتی که می خوام پرداخت کنم، صفحه ای که بعد از انتخاب درگاه بانک ملی باز میشه، مبلغ پرداختی رو یک ریال می نویسه. فکر می کنم هنوز سامانه پرداخت فعال نشده.

سلام
منم دیشب دوتاش چک کردم دیدم قیمتش زده ۱ ریال.
احتمالا تا شاید تا هفته آینده باز بشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam331
ارسال: #۳۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
بچه ها برا شما هم از دانشگاه اسمس اومد؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)negarbaz نوشته شده توسط:  بچه ها برا شما هم از دانشگاه اسمس اومد؟
سلام نه نیومد حالا اسمسش چی بود؟
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ، توسط maryam331.)
سلام، بله برای من هم اومد، که گفته بود تا ۲۴ ساعت آینده نسبت به تکمیل و تایید اطلاعات خود اقدام کنید. اما من قبلا این کارو کرده بودم.

گاه پرندگان آنقدر سرگرم دانه چیدن می شوند
که پرواز را فراموش و آسمان را از یاد می برند
پرتاب سنگ کودکی بازیگوش می تواند یادآور پرواز باشد .

پرواز و آسمان را بخاطر بسپار ...
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  سلام، بله برای من هم اومد، که گفته بود تا ۲۴ ساعت آینده نسبت به تکمیل و تایید اطلاعات خود اقدام کنید. اما من قبلا این کارو کرده بودم.
سلام برای من که هیچ پیامکی نیامد درضمن من اطلاعاتم را هم کامل وارد کرد. راستی برای شما خوابگاه مشخص شده است؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط maryam331.)
خیر، هنوز خوابگاه مشخص نشده، شما چطور؟
کسی از دوستان ودیعه خوابگاه رو پرداخت کرده؟ کسی با دانشگاه تماس داشته؟ من تا الان فکر می کردم که ودیعه باید در قسمت پرداخت های الکترونیکی پرداخت بشه، اما امروز متوجه شدم که بعد از ورود به سیستم گلستان، توی یکی از tab های دیگه ، قسمت خوابگاه و پرداخت ودیعه وجود داره که مبلغش ۵۰۰۰۰ تومانه، آیا باید پرداخت کنیم؟ در ضمن کسی از دوستان راجع به مدارک مورد نیاز برای دریافت خوابگاه اطلاعاتی داره؟ بعضی از دانشگاه ها برای دریافت خوابگاه از دانشجوهاشون تعهد محضری می خوان. ما هم باید این طور مدارکی رو تحویل بدیم؟

گاه پرندگان آنقدر سرگرم دانه چیدن می شوند
که پرواز را فراموش و آسمان را از یاد می برند
پرتاب سنگ کودکی بازیگوش می تواند یادآور پرواز باشد .

پرواز و آسمان را بخاطر بسپار ...
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
سلام دوستان

من امروز زنگ زدم برای امور خوابگاه ها در مورد اینکه تو سایت هیچ ترتیبی اثری ندادن ازشون سوال کردم گفتن همه چیز فردا مشخص میشه.
اون ودیعه ۵۰ هزارتومنی هم ازشون پرسیدم که باید پرداخت کنیم یا نه؟ گفتن فعلا نمیشه پرداخت کرد. فردا همه چیز مشخص میشه.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
بچه ها شما نمیدونید برای خوابگاه کی باید بریم؟اخه من از یه شهر دور باید بیام و شروع کلاسا رو زده ۲۲ام و بنظر خودم باید چندروز زودتر بیام چون همون روز که کلاسا شروع میشه که نمیشه،اگه کسی اصلاعاتی داره لطفا بگه... من تو ساید دانشگاه تاریخی واسه حضور واسه خوابگاه ندیدم... شما چیزی ندیدین؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۴۱۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۹۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۲۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۸۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close