زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۶۰۶
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دراین فکرم که آیا ب این خواستگارم جواب مثبت بدهم یا ندهم Confused
امروز دوباره تماس گرفتنUndecidedSad

اگه پول داره جواب مثبت بده !
واقعا دیدتون در مورد خانم ها اینه؟!! خیلی خواستگارای پول دار هست ولی فیلتر اول اعتقادات و اخلاق و فرهنگ و تحصیلاته. اینا نباشه، تلفنی رد میشه. مخصوصا فرهنگ و تحصیلات از تلفن معلومه.
آقایونی که پول ندارن ناامید نباشند، اگر از خودشون سابقه دست و پا زدن برای کار نشون بدن، خانواده خانم هایی هستند که می پذیرند.(اگر احساس هم کفو بودن بکنند)
البته یکی نکته ظریفی هست که بعضی وقتا طرف پول نداره ولی یکم روش رو زیاد می کنه و به خانواده خانم حس آویزون بودن رو انتقال میده، یا اینکه من چقدر خفنم که اینا منو قبول کردن. نه الظاهر بلکه قلبا اینجوری نباشیدBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , sss , diligent , NP-Cσмρℓєтє , RangiRangi , blx
ارسال: #۱۶۰۷
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگه پول داره جواب مثبت بده !
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  بزار یه مدت آشنا بشین و چندجلسه پیش یه مشاور خوب برید بعد به مثبت و منفیش فکر کن.در ضمن اگر اخلاق داشت براش وقت بزار و بهش فکر کن وگرنه که رد کن بره :دی
اره راست میگی فکر خوبیه مرسی افاقی جون:-*.وای خجالت میکشمTongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۶۰۸
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط ماه بانو.)
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  ولی بخواین منصفانه فکر کنید قیمت یه جهیزیه ۷۵-۸۰ تومنه

من فکر میکردم همین که شما میگید میشه
ولی با دوستم نشستیم حساب کردیم لوازم اصلی شد ۲۰
و کلا با ۲۰ - ۳۵ میشه جهیزیه معقول و خوبی داشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blackhalo1989 , blx
ارسال: #۱۶۰۹
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کلا خانم ها سنسور توهین یابشون خیلی از اقایون قوی تره.
از این زاویه ببینین که به حفظ ادب و احترام پایبندترن.
ارسال: #۱۶۱۰
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگه پول داره جواب مثبت بده !
پول نداره خونه نداره(حالا خونه مهم نیستش ) وضعش خوب نیست اشنامون گفته خیلی پسرخوبیه و با اخلاقه وخانواده خوبین کلا ازهمه لحاظ تاییدکردن...
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  بزار یه مدت آشنا بشین و چندجلسه پیش یه مشاور خوب برید بعد به مثبت و منفیش فکر کن.در ضمن اگر اخلاق داشت براش وقت بزار و بهش فکر کن وگرنه که رد کن بره :دی
اره راست میگی فکر خوبیه مرسی افاقی جون:-*.وای خجالت میکشمTongue
بنظرم از این دید نگا کنین که میخاین با این آدم یه زندگی رو بسازین و از این دید نگاه نکنین که میخاد طرف خوشبختتون کنه! این دو نگاه خیلی فرق میکنه.
اگه واقعا بودن در کنارش بتونه آرامش بده بهتون و فکر میکنین ادمی هست که بشه باهاش زندگی خوبی ساخت ( باز میگم؛ با هم و نه اون واسه شما Big Grin) کیس خوبیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sss , blx
ارسال: #۱۶۱۱
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  پول نداره خونه نداره(حالا خونه مهم نیستش ) وضعش خوب نیست اشنامون گفته خیلی پسرخوبیه و با اخلاقه وخانواده خوبین کلا ازهمه لحاظ تاییدکردن...

خونه که کمتر جوونی داره تو این دوره زمونه. مگه همون نبود که ۱۸۰۰ حقوق میگرفت؟ (این نشون میده من چقدر این تاپیک رو دنبال میکنم Cool حواستون باشه چی میاین میگین اینجا !! حتی اگه ..... هم بذارید بعدش احتمال زیاد من دیدمش Big Grin ).
برای شروع خوبه دیگه. اخلاق و خانواده هم هرچند دیگران تایید کنند ولی تا معاشرتی در کار نباشه نمیشه نظر قطعی داد.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۶۱۲
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من خودم توقعی تو جهیزیه ندارم اما قیمت یه خونه با جهیزیه و ماشین قابل مقایسه نیست حتی تو شهرستان. قیمت یه واحد آپارتمان تو شهرستان لااقل ۶۰ تامنه و قیمت یه ماشین لااقل ۲۰ تامن. تازه اینایی که من میگم تقریبا حداقل قیمته.
میخواین براتون یه حساب سرانگشتی کنم از قیمت جهیزیه هایی که تو شهر ما میدنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ولی بخواین منصفانه فکر کنید قیمت یه جهیزیه ۷۵-۸۰ تومنه
تو شهر ما خیلی مته به خشخاش میذارن، بیشتر رفتاراشونم بر اساس چشم و همچشمی و کور نمودن چشم خارسو و خواهرشوهره :|

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دراین فکرم که آیا ب این خواستگارم جواب مثبت بدهم یا ندهم Confused
بذار بیان ببین چی میگن. ببین نظر خودت و خانواده ات چیه، بعد با هم میشینیم تحلیلش میکنیم دیگه Big GrinTongue دلم برا تحلیلای این مدلی تنگ شده Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۶۱۳
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نظرم از این دید نگا کنین که میخاین با این آدم یه زندگی رو بسازین و از این دید نگاه نکنین که میخاد طرف خوشبختتون کنه! این دو نگاه خیلی فرق میکنه.
اگه واقعا بودن در کنارش بتونه آرامش بده بهتون و فکر میکنین ادمی هست که بشه باهاش زندگی خوبی ساخت ( باز میگم؛ با هم و نه اون واسه شما [تصویر:  biggrin.gif]) کیس خوبیه.
مرسی خیلی خوب گفتین..

اما دوسه تااز خواستگارا ک داشتم میگفتن عروس کارمنده یا نیست :| ایشش کچل و بی دندون بشن همچین پسراییSleepyDodgy :|
بله کاملا تا معاشرتی نباشه نمییشه تصمییم گرفت
بچه هاااااا من خجالت میکشم خیلیییییییBig GrinBlush هول نشم خوبه ..Big Grin... وای چای تعارف کردن سخت تریین کار دنیااااااس.

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بذار بیان ببین چی میگن. ببین نظر خودت و خانواده ات چیه، بعد با هم میشینیم تحلیلش میکنیم دیگه [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif] دلم برا تحلیلای این مدلی تنگ شده [تصویر:  biggrin.gif]
: ))) اره میام براتون تعریف میکنم مث اونسری..: )))
جریانات خواستگاران مینروا : ))))

{] از الان ب مامانم میگم من چای نمیارم مامانم چپ چپ نگام میکنهBig Grin. میگما موقع چای تعارف کردن توچشمای داماد نگا کنم یانکنم؟Big Grin : ))))

{]] راستیییی دلیجنت دلیجنتتت دلیجنتتت آواتارتُ دوز دالم : ))Blush(ب قول یکی از دوستای خوب وباحالم ک خیلی دوسش دارمHeartBlush) " پروفت بستیDodgy ایجا گفتمDodgy "

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Skyrim , sss , diligent
ارسال: #۱۶۱۴
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دراین فکرم که آیا ب این خواستگارم جواب مثبت بدهم یا ندهم Confused
اینطوری نمیشه! اددش!!! کن اینجا ببینیم چی میگه, آنلاین بررسی کنیم بهت جواب بدیم Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Skyrim , diligent
ارسال: #۱۶۱۵
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اینطوری نمیشه! اددش!!! کن اینجا ببینیم چی میگه, آنلاین بررسی کنیم بهت جواب بدیم Big Grin Big Grin Big Grin
وای ینیااااااا منفجر شدمااااا زعرا =)))))))))))) همینطوردارم میخندم =))))))))))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۶۱۶
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ
فقط موندم از بین این همه کاربر اینجا فقط کاربر مینروا خواستگار داره !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۱۶۱۷
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  واقعا دیدتون در مورد خانم ها اینه؟!! خیلی خواستگارای پول دار هست ولی فیلتر اول اعتقادات و اخلاق و فرهنگ و تحصیلاته. اینا نباشه، تلفنی رد میشه. مخصوصا فرهنگ و تحصیلات از تلفن معلومه.
آقایونی که پول ندارن ناامید نباشند، اگر از خودشون سابقه دست و پا زدن برای کار نشون بدن، خانواده خانم هایی هستند که می پذیرند.(اگر احساس هم کفو بودن بکنند)
البته یکی نکته ظریفی هست که بعضی وقتا طرف پول نداره ولی یکم روش رو زیاد می کنه و به خانواده خانم حس آویزون بودن رو انتقال میده، یا اینکه من چقدر خفنم که اینا منو قبول کردن. نه الظاهر بلکه قلبا اینجوری نباشیدBig Grin
اصل سوالات مربوط به شرایط انتخاب بین معیار های مختلفه. یعنی کدوم معیار ها مهم تر هستن و چقدر مهم ترن. وگرنه برای همه دخترا همه معیار ها مهمن. کسی نیست که بگه از پول بدم میاد. باید دید وقتی در شرایط انتخاب قرار میگیره کدوم معیار ها رو تو عمل ترجیح میده.
خوب باید دید کدوم ها شرط لازمه و کدوم ها شرط کافی. بعد این پول که میگن دخترا یعنی چقدر پول؟ (طبیعتا پول زیاد از طرف پدر پسر میاد)
سوال دیگه اینه که وزن هر کدوم از این معیار چقدره؟ مثلا اگه قرار باشه فقط از بین این دو حالت یکی رو انتخاب کنید (هم خود دختر و هم خانواده اش) کدوم رو انتخاب می کنید (بدون رو در بایستی):
۱- پسری که اخلاقش خوبه اما پولش در حد زندگی قناعت کارانه است.
۲- پسری که اخلاقش خیلی خوب نیست اما پولش در حد زندگی مفرحه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , blx
ارسال: #۱۶۱۸
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فقط موندم از بین این همه کاربر اینجا فقط کاربر مینروا خواستگار داره !!!
وااااا...خب آخه من میام تعریف میکنم.....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۱۶۱۹
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کلا خانم ها سنسور توهین یابشون خیلی از اقایون قوی تره.
از این زاویه ببینین که به حفظ ادب و احترام پایبندترن.
از این زاویه ببینید که حساس ترن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۶۲۰
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اصل سوالات مربوط به شرایط انتخاب بین معیار های مختلفه. یعنی کدوم معیار ها مهم تر هستن و چقدر مهم ترن. وگرنه برای همه پسرا همه....
اصل سوالات مربوط به شرایط انتخاب بین معیار های مختلفه. یعنی کدوم معیار ها مهم تر هستن و چقدر مهم ترن. وگرنه برای همه پسرا همه معیار ها مهمن. کسی نیست که بگه از پول بابای دختر یا پزشک بودنش بدم میاد. باید دید وقتی در شرایط انتخاب قرار میگیره کدوم معیار ها رو تو عمل ترجیح میده....
خوب باید دید پول و اخلاق و ... کدوما شرط لازمه و کدوما شرط کافی! در واقع اکثر آدما (حداقل تو ظاهر) نمیگن دختره پول داشت و اخلاق نداشت ولی ما قبول کردیم! در واقع اکثریت نظرشون رو با ظرافت میگن: اخلاق لازمه اما پولم مهمه = پول مهمه
خوب باید دید کدوم ها شرط لازمه و کدوم ها شرط کافی. بعد این پول که میگن پسرا یعنی چقدر پول؟ (طبیعتا پول زیاد از طرف پدر دختر میاد)
سوال سوم اینه که وزن هر کدوم از این معیار چقدره؟ مثلا اگه قرار باشه فقط از بین این دو حالت یکی رو انتخاب کنید (هم خود دختر و هم خانواده اش) کدوم رو انتخاب می کنید (بدون رو در بایستی):
۱- دختری که اخلاقش خوبه اما پولش در حد زندگی قناعت کارانه است.
۲- دختری که اخلاقش خیلی خوب نیست اما پولش در حد زندگی مفرحه.
۳-دختری که پزشک ودکترا نیست اما خانوادش خوب و متوسط
۴-دختری که پزشک ودکترا هست و خانوادش پولدارو تحصیلکرده
۵-دختری که پولداره وتحصیلات باالا واخلاقم داره
۶-دختری که خانوادش فقیره اما تحصیلکرده
۷-دختری که خانوادش متوسط ودیپلمه اما بااخلاق و پاک

حالا اقایون کدوم دخترو انتخاب میکنید

چرا شما پسرا فقط مادختراارو با پول میسجنید فکرمیکنید فقط پول برای ما مهمه
همین خود شما اقاپسرا هم دنبال دخترای سطح بالاوپولدارو دکترو ..هستین..
برین خواستگاری دختر سطح پایین تا بلکه شاید جواب مثبت بشنوید...
شمااقاپسراهم توقعتون از دختر بیارین پایین ببینین جواب مثبت میشنوین یا نه...

یک کدومتون به من بگه یه مثال بزنین خواستگاریه چ دختری و چ خانواده ای رفتین و چرا جواب نه شنیدید...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , sss , karbar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۳,۰۱۱,۷۶۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۱,۰۲۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۶۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۸,۰۰۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۷۳۳ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۶۵ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۳۱۷ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close