زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۶۲۱
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط همیلا.)
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  واقعا دیدتون در مورد خانم ها اینه؟!! خیلی خواستگارای پول دار هست ولی فیلتر اول اعتقادات و اخلاق و فرهنگ و تحصیلاته. اینا نباشه، تلفنی رد میشه. مخصوصا فرهنگ و تحصیلات از تلفن معلومه.
آقایونی که پول ندارن ناامید نباشند، اگر از خودشون سابقه دست و پا زدن برای کار نشون بدن، خانواده خانم هایی هستند که می پذیرند.(اگر احساس هم کفو بودن بکنند)
البته یکی نکته ظریفی هست که بعضی وقتا طرف پول نداره ولی یکم روش رو زیاد می کنه و به خانواده خانم حس آویزون بودن رو انتقال میده، یا اینکه من چقدر خفنم که اینا منو قبول کردن. نه الظاهر بلکه قلبا اینجوری نباشیدBig Grin
اصل سوالات مربوط به شرایط انتخاب بین معیار های مختلفه. یعنی کدوم معیار ها مهم تر هستن و چقدر مهم ترن. وگرنه برای همه دخترا همه معیار ها مهمن. کسی نیست که بگه از پول بدم میاد. باید دید وقتی در شرایط انتخاب قرار میگیره کدوم معیار ها رو تو عمل ترجیح میده.
خوب باید دید کدوم ها شرط لازمه و کدوم ها شرط کافی. بعد این پول که میگن دخترا یعنی چقدر پول؟ (طبیعتا پول زیاد از طرف پدر پسر میاد)
سوال دیگه اینه که وزن هر کدوم از این معیار چقدره؟ مثلا اگه قرار باشه فقط از بین این دو حالت یکی رو انتخاب کنید (هم خود دختر و هم خانواده اش) کدوم رو انتخاب می کنید (بدون رو در بایستی):
۱- پسری که اخلاقش خوبه اما پولش در حد زندگی قناعت کارانه است.
۲- پسری که اخلاقش خیلی خوب نیست اما پولش در حد زندگی مفرحه.

اگه گزینه ۳ ای هم باشه که عالیی میشه Big Grin
من خودم گزینه ۱ انتخاب میکنم برای خود من بودن خاستگار هایی که وضع مالیشون خیلی خیلی خوب بود ولی به دلیل بعضی موارد اخلاقی رد شدن

(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اصل سوالات مربوط به شرایط انتخاب بین معیار های مختلفه. یعنی کدوم معیار ها مهم تر هستن و چقدر مهم ترن. وگرنه برای همه پسرا همه....
اصل سوالات مربوط به شرایط انتخاب بین معیار های مختلفه. یعنی کدوم معیار ها مهم تر هستن و چقدر مهم ترن. وگرنه برای همه پسرا همه معیار ها مهمن. کسی نیست که بگه از پول بابای دختر یا پزشک بودنش بدم میاد. باید دید وقتی در شرایط انتخاب قرار میگیره کدوم معیار ها رو تو عمل ترجیح میده....
خوب باید دید پول و اخلاق و ... کدوما شرط لازمه و کدوما شرط کافی! در واقع اکثر آدما (حداقل تو ظاهر) نمیگن دختره پول داشت و اخلاق نداشت ولی ما قبول کردیم! در واقع اکثریت نظرشون رو با ظرافت میگن: اخلاق لازمه اما پولم مهمه = پول مهمه
خوب باید دید کدوم ها شرط لازمه و کدوم ها شرط کافی. بعد این پول که میگن پسرا یعنی چقدر پول؟ (طبیعتا پول زیاد از طرف پدر دختر میاد)
سوال سوم اینه که وزن هر کدوم از این معیار چقدره؟ مثلا اگه قرار باشه فقط از بین این دو حالت یکی رو انتخاب کنید (هم خود دختر و هم خانواده اش) کدوم رو انتخاب می کنید (بدون رو در بایستی):
۱- دختری که اخلاقش خوبه اما پولش در حد زندگی قناعت کارانه است.
۲- دختری که اخلاقش خیلی خوب نیست اما پولش در حد زندگی مفرحه.
۳-دختری که پزشک ودکترا نیست اما خانوادش خوب و متوسط
۴-دختری که پزشک ودکترا هست و خانوادش پولدارو تحصیلکرده
۵-دختری که پولداره وتحصیلات باالا واخلاقم داره
۶-دختری که خانوادش فقیره اما تحصیلکرده
۷-دختری که خانوادش متوسط ودیپلمه اما بااخلاق و پاک

حالا اقایون کدوم دخترو انتخاب میکنید

چرا شما پسرا فقط مادختراارو با پول میسجنید فکرمیکنید فقط پول برای ما مهمه
همین خود شما اقاپسرا هم دنبال دخترای سطح بالاوپولدارو دکترو ..هستین..
برین خواستگاری دختر سطح پایین تا بلکه شاید جواب مثبت بشنوید...
شمااقاپسراهم توقعتون از دختر بیارین پایین ببینین جواب مثبت میشنوین یا نه...

یک کدومتون به من بگه یه مثال بزنین خواستگاریه چ دختری و چ خانواده ای رفتین و چرا جواب نه شنیدید...

کاملا موافقم الان بعضی اقایون میخوان خودشون بندازن تو یه خانواده خیلی پولدار که خونه و ماشین و ... از طرف خانواده دختر تامین بشه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sss
ارسال: #۱۶۲۲
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اصل سوالات مربوط به شرایط انتخاب بین معیار های مختلفه. یعنی کدوم معیار ها مهم تر هستن و چقدر مهم ترن. وگرنه برای همه پسرا همه معیار ها مهمن. کسی نیست که بگه از پول بابای دختر یا پزشک بودنش بدم میاد. باید دید وقتی در شرایط انتخاب قرار میگیره کدوم معیار ها رو تو عمل ترجیح میده....
خوب باید دید پول و اخلاق و ... کدوما شرط لازمه و کدوما شرط کافی! در واقع اکثر آدما (حداقل تو ظاهر) نمیگن دختره پول داشت و اخلاق نداشت ولی ما قبول کردیم! در واقع اکثریت نظرشون رو با ظرافت میگن: اخلاق لازمه اما پولم مهمه = پول مهمه
خوب باید دید کدوم ها شرط لازمه و کدوم ها شرط کافی. بعد این پول که میگن پسرا یعنی چقدر پول؟ (طبیعتا پول زیاد از طرف پدر دختر میاد)
سوال سوم اینه که وزن هر کدوم از این معیار چقدره؟ مثلا اگه قرار باشه فقط از بین این دو حالت یکی رو انتخاب کنید (هم خود پسر و هم خانواده اش) کدوم رو انتخاب می کنید (بدون رو در بایستی):
۱- دختری که اخلاقش خوبه اما پولش در حد زندگی قناعت کارانه است.
۲- دختری که اخلاقش خیلی خوب نیست اما پولش در حد زندگی مفرحه.
۳-دختری که پزشک ودکترا نیست اما خانوادش خوب و متوسط
۴-دختری که پزشک ودکترا هست و خانوادش پولدارو تحصیلکرده
۵-دختری که پولداره وتحصیلات باالا واخلاقم داره
۶-دختری که خانوادش فقیره اما تحصیلکرده
۷-دختری که خانوادش متوسط ودیپلمه اما بااخلاق و پاک

حالا اقایون کدوم دخترو انتخاب میکنید

چرا شما پسرا فقط مادختراارو با پول میسجنید فکرمیکنید فقط پول برای ما مهمه
همین خود شما اقاپسرا هم دنبال دخترای سطح بالاوپولدارو دکترو ..هستین..
برین خواستگاری دختر سطح پایین تا بلکه شاید جواب مثبت بشنوید...
شمااقاپسراهم توقعتون از دختر بیارین پایین ببینین جواب مثبت میشنوین یا نه...

یک کدومتون به من بگه یه مثال بزنین خواستگاریه چ دختری و چ خانواده ای رفتین و چرا جواب نه شنیدید...

گزینه ۸ جواب صحیح میباشد:
۸- دختری که پزشک ودکترا هست و خانوادش پولدارو تحصیلکرده و بااخلاق و پاک هست. Big GrinCool
-------------------
من ترجیح میدم تو یه آپارتمان ۴۰ متری ماست خیار با آرامش بخورم، به جای اینکه تو یه خونه هزار متری رست بیف بخورم اما غر زدن ها، کنایه های و اخلاق بد خانم رو تحمل کنم.
اخلاق و خانواده برای خیلی از پسرها معیار اصلی هست.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , tohidi4503
ارسال: #۱۶۲۳
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یک کدومتون به من بگه یه مثال بزنین خواستگاریه چ دختری و چ خانواده ای رفتین و چرا جواب نه شنیدید...
دلیل جواب نه رو که نمیگن.
من تا حالا نشده خواستگاری دختری برم که از لحاظ مالی بالاتر از ما باشن. یه مورد بود که جزیی بالاتر بودن که یکی از دلایلی که رد کردم همین بود. برای من اگه دختری از همه لحاظ مثل ما باشه قطعا قبول می کنیم (هم من و هم خانواده). اصلا اونایی که رفتیم اصولا به سختی میتونستن کفو ما باشن. نظر خانواده من اینه که اگه خانواده دختر مثل ما باشن اون دیگه میشه کیس اکازیون!!!Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۱۶۲۴
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  کاملا موافقم الان بعضی اقایون میخوان خودشون بندازن تو یه خانواده خیلی پولدار که خونه و ماشین و ... از طرف خانواده دختر تامین بشه
دقیقا همینه...بعد خودشون از پول میگن که واسه ما دخترا مهمه درصورتی که واسه خودشون پول دختر و تحصیلات خیلی بالاش مهمتره...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۶۲۵
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دقیقا همینه...بعد خودشون از پول میگن که واسه ما دخترا مهمه درصورتی که واسه خودشون پول دختر و تحصیلات خیلی بالاش مهمتره...
راجع به تحصیلات هم شخصا جزو معیار های درجه چندم منه (حتی درجه دوم هم نیست).
مگه میخوام مقاله بدم باهاش که رزومه علمیش قوی باشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , gogooli
ارسال: #۱۶۲۶
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  گزینه ۸ جواب صحیح میباشد:
۸- دختری که پزشک ودکترا هست و خانوادش پولدارو تحصیلکرده و بااخلاق و پاک هست. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  cool.gif]
-------------------
من ترجیح میدم تو یه آپارتمان ۴۰ متری ماست خیار با آرامش بخورم، به جای اینکه تو یه خونه هزار متری رست بیف بخورم اما غر زدن ها، کنایه های و اخلاق بد خانم رو تحمل کنم.
اخلاق و خانواده برای خیلی از پسرها معیار اصلی هست
گزینه۸ : ))))
اگ همینطوری باشه که میگین که خیلی خوبه...
اگه خواستگاری رفتین تعریف کنیین... Tongue Big Grin...

(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلیل جواب نه رو که نمیگن.
من تا حالا نشده خواستگاری دختری برم که از لحاظ مالی بالاتر از ما باشن. یه مورد بود که جزیی بالاتر بودن که یکی از دلایلی که رد کردم همین بود. برای من اگه دختری از همه لحاظ مثل ما باشه قطعا قبول می کنیم (هم من و هم خانواده). اصلا اونایی که رفتیم اصولا به سختی میتونستن کفو ما باشن. نظر خانواده من اینه که اگه خانواده دختر مثل ما باشن اون دیگه میشه کیس اکازیون!!![تصویر:  smile.gif]
چرا خب بگین..
بلههههههههههههههههههههههههه که ایطوووووووووووووووووووووور O-O

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۶۲۷
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
بعد همونطوری که قبلا هم گفتم اگه دختری وضع مالیشون از ما بالاتر باشه این اصلا میشه یه امتیاز منفی (از دید من).

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Skyrim , blx
ارسال: #۱۶۲۸
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راجع به تحصیلات هم شخصا جزو معیار های درجه چندم منه (حتی درجه دوم هم نیست).
امیدوارم همینطور باشه که میگین..

(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعد همونطوری که قبلا هم گفتم اگه دختری وضع مالیشون از ما بالاتر باشه این اصلا میشه یه امتیاز منفی (از دید من).
این هم نیز امیدوارم همینطور باشه ک میگین O..O

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۶۲۹
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  کاملا موافقم الان بعضی اقایون میخوان خودشون بندازن تو یه خانواده خیلی پولدار که خونه و ماشین و ... از طرف خانواده دختر تامین بشه

مگه قراره بریم چتربازی ؟؟؟!!!! خیلی از آقایون تمام گزینه هایی به خصوص از نظر مالی از خانواده خودشون بالاتر هستن رو حذف می کنن. یعنی اصلا بهشون به عنوان گزینه هم فکر نمیکنن. حداقل تمام اطرافیان و اقوام و دوستان من که اینطور بودن.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۶۳۰
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلیل جواب نه رو که نمیگن.
من تا حالا نشده خواستگاری دختری برم که از لحاظ مالی بالاتر از ما باشن. یه مورد بود که جزیی بالاتر بودن که یکی از دلایلی که رد کردم همین بود. برای من اگه دختری از همه لحاظ مثل ما باشه قطعا قبول می کنیم (هم من و هم خانواده). اصلا اونایی که رفتیم اصولا به سختی میتونستن کفو ما باشن. نظر خانواده من اینه که اگه خانواده دختر مثل ما باشن اون دیگه میشه کیس اکازیون!!![تصویر:  smile.gif]
چرا خب بگین..
بلههههههههههههههههههههههههه که ایطوووووووووووووووووووووور O-O
یعنی دلیل جواب نه رو به خانواده پسر نمیگن. Smile

ارسال: #۱۶۳۱
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ
شفای عاجل

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۱۶۳۲
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط Menrva.)
منکه این حرفایی شما پسرا میگید اصلا باورم نمیشه...Dodgy

(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی دلیل جواب نه رو به خانواده پسر نمیگن. [تصویر:  smile.gif]
آها...

(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  شفای عاجل
منظور؟
چه ربطی داره اصلا این حرفتون اینجا

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۶۳۳
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  منکه این حرفایی شما پسرا میگید اصلا باورم نمیشه...Dodgy
نشون به اون نشون که اکثر خواستگاریایی که ما رفتیم دختر تو یه دانشگاه درجه چند داشته یه رشته (از دید بعضیا) پرت رو میخونده.

ارسال: #۱۶۳۴
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ
پوریا پورسرخ چه حرف قشنگی راجع به ازدواج زد برعکس حرف پسرهای این جا بود.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۱۶۳۵
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  منکه این حرفایی شما پسرا میگید اصلا باورم نمیشه...Dodgy
نشون به اون نشون که اکثر خواستگاریایی که ما رفتیم دختر تو یه دانشگاه درجه چند داشته یه رشته (از دید بعضیا) پرت رو میخونده.
عجب...
اقایون اینو بگن خواستگاریه چه دختری و چه خانواده ایی رفتین که جواب رد شنیدین.....و خواستگاریه چه دختری و چ خانواده ای رفتین که اونا خوششون اومدو شما نپسندیدین...

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۵۲,۱۹۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۷۳۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۷۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۷۱ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۹۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۵۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close