زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۲۲۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۰۰ ب.ظ
تا یه زمانی حس میکنی زن خوبه و میخای زن بگیریو هر چی زودتر بشه بهتره، اگه جور شد و هلت دادن ک جستی ولی اگه هی لفتش دادی هی جور نشد به مرحله بعدی میری که دیگهدلت میخاد زن بگیری ولی حس پیشرانه ای نیست باهاش که ترغیب بشی و قطعیش کنی
یه حس آشنا و غریبیه هم میدونی چی هستو چی میخوای ولی هم اقدامی نمیکنی و نمیدونی چیکار باید بکنی اصلا... یه وضعی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۲۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۴۳ ب.ظ
فکر کن ۵-۶ سال از یک ازدواج عاشقانه میگذره و دو طرف مثل پروانه دور هم میچرخن. یه شب آقا و خانم بحثشون سر دوست داشتن همدیگه میشه. خانم حرف از عشق و دوست داشتنش میزنه که تو از خودم هم عزیزتر هستی برام. آقا یک نگاه میکنه توی چشماش و میپرسه واقعا راست میگی؟ خانم میگه: قسم میخورم. اینقدر دوست دارم که حاضرم دنیا را برات بدم. آقا میگه میخوام مطمئن شم که حرف دلته. خانم میگه: دیوونه هرکاری بگی برات میکنم که مطمئن شی. آقا توی چشمای خانمش نگاه میکنه، کمی فکر میکنه و بعد چند ثانیه میگه: فردا صبح بریم محضر و ۱۰۰۰ سکه مهریتو با هزار شاخه گل رز جایگزین کن که بهم ثابت شه که بینمون هیچ مرزی نیست و یک روح در دو بدن هستیم. از فردا هم هر شب یک شاخه اش را ادا میکنم... خانم شوک میشه ولی میگه باشه...
فردا میشه و خانم پشیمون میشه!! و الان آقا خیلی ناراحت و دل چرکین شده که انگار خانمم از من گرو داره و بهم برخورده و غیره.

نتیجه اخلاقی: اگر زیادی عاشق هم نیستید جو گیر نشید : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۲۲۲۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
like codin !

I suggest you do marry

دیگه فارسی جواب نمی ده نصیحت کنم ....

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۲۲۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال

دخترخانوما...اگه عاشق بشین..حاضرین به طرف مقابل ابراز علاقه کنید و ازش خواستگاری کنید؟ Big Grin اگه آره چجوری؟؟؟ و اگه نه چرا؟؟؟؟

آقا پسرا...اگه یه دخترخانم موقر و متین از شما به طور غیرمستقیم خواستگاری کنه واکنشتون چیه؟...Big Grin آیا دیدتون نسبت به اون دختر تغییر میکنه؟؟؟؟؟؟ Big Grin

پ ن: قضاوت نکنید لطفا Big Grin

من قبلا هم گفتم واقعا خانما در ۹۰ درصد مواقع نیازی ندارن تابلو کنن جلوی طرف مقابل روش های بهتری هستش.
ولی در جواب سوال فکر میکنم یه دسته از پسرا یه مقداری سرد بشن با این رفتار...بحث تغییر دید نیست که بگیم طرف چه رفتار ناشایستی کرد و چرا این کارو کرد. بحث حسیه.
ارسال: #۲۲۲۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ
دوستمون درست میگه شاید بعضیا یه مقدار سرد بشن ولی خب بستگی به آدمش داره. در کل فکر نمیکنم مشکلی باشه. این بده که نگی و یه عمر این حسرت رو داشته باشی که چرا نگفتم Smile این حسرتا و این ای کاش ها میتونه زندگی رو حتی اگه خوشبخت هم باشی تلخ کنه چون فکر میکنی اگه اون میشد بهتر بود Smile ولی در کل بازم میگم بد نیست کما اینکه بین دوستانم داشتم همچین موردی رو و موفق هم بودن توی زندگی مشترکشون.
ارسال: #۲۲۲۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۵۶ ب.ظ

دخترخانوما...اگه عاشق بشین..حاضرین به طرف مقابل ابراز علاقه کنید و ازش خواستگاری کنید؟ Big Grin اگه آره چجوری؟؟؟ و اگه نه چرا؟؟؟؟

آقا پسرا...اگه یه دخترخانم موقر و متین از شما به طور غیرمستقیم خواستگاری کنه واکنشتون چیه؟...Big Grin آیا دیدتون نسبت به اون دختر تغییر میکنه؟؟؟؟؟؟ Big Grin

نه تو ایران واقعا کار درستی نیست همچین چیزی که مستقیم گفته شه. اگه آشنا یا واسطه‌ای باشه میشه غیر مستقیم یه کارایی کرد که حالا نظر طرف رو بدونید در این مورد.

ارسال: #۲۲۲۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ

مستقیما نه
اما غیرمستقیم و با زبان بدنم بهش میفهمونم ازش خوشم اومده اگه در مقابل رفتار من واکنش مثبت نشون داد که خب معلومه اونم خوشش اومده و حتما میاد جلو و خودش مطرح میکنه
اگر هم غیر از این باشه و متوجه بشم سیگنالی دریافت نمیکنم فراموش میکنم
ارسال: #۲۲۲۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ق.ظ، توسط razani.n.)

به نظر منم مستقیم نگو هیچ وقت
همون غیر مستقیم اگه متوجه شد که فبها، اگه ام نه که دیگه تکلیف مشخصه!
خیلی سخته که غرورت بشکنه! به خاطر عرف جامعه ما برای دخترا گرون تموم میشه از لحاظ احساسی.
من یکی دو مورد دیدم که این کارو کردن و واقعا از لحاظ روحی آسیب دیدن، حداقل برای یه مدت اصلا حالشون خوب نبود سر این قضیه. البته اونا شرایط خاص خودشون رو داشتن. به نظر من حتی ۵۰ درصدم از طرف مطمئن نبودن! ولی این کارو کردن و واقعا صدمه دیدن به خاطرش. حقیقتش اینه که این جور چیزا کیس بیس هست و نمیشه حکم کلی داد.

این جمله ها هم از یه نفر نقل میکنم، خیلی خوب گفتن :
" یاد بگیریم اگر کسی فکر می کند دوستمان دارد لطف اوست که در وجود ما کاستی ها را ندیده و رفته قسمتی دوست داشتنی را کشف کرده، اگر هم کشفش را دوست نداشتیم یا نشد که بپذیریم، جوگیر نشویم و یادمان نرود کسی از پلشتی های دیگران خبر ندارد، و گرنه بساط دوست داشتن و دوست داشته شدن جمع می شد.
و البته که باید یاد بگیریم کسی مجبور نیست ابراز علاقه ما را بپذیرد... "
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۲۲۲۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ق.ظ، توسط salam5.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  فکر کن ۵-۶ سال از یک ازدواج عاشقانه میگذره و دو طرف مثل پروانه دور هم میچرخن. یه شب آقا و خانم بحثشون سر دوست داشتن همدیگه میشه. خانم حرف از عشق و دوست داشتنش میزنه که تو از خودم هم عزیزتر هستی برام. آقا یک نگاه میکنه توی چشماش و میپرسه واقعا راست میگی؟ خانم میگه: قسم میخورم. اینقدر دوست دارم که حاضرم دنیا را برات بدم. آقا میگه میخوام مطمئن شم که حرف دلته. خانم میگه: دیوونه هرکاری بگی برات میکنم که مطمئن شی. آقا توی چشمای خانمش نگاه میکنه، کمی فکر میکنه و بعد چند ثانیه میگه: فردا صبح بریم محضر و ۱۰۰۰ سکه مهریتو با هزار شاخه گل رز جایگزین کن که بهم ثابت شه که بینمون هیچ مرزی نیست و یک روح در دو بدن هستیم. از فردا هم هر شب یک شاخه اش را ادا میکنم... خانم شوک میشه ولی میگه باشه...
فردا میشه و خانم پشیمون میشه!! و الان آقا خیلی ناراحت و دل چرکین شده که انگار خانمم از من گرو داره و بهم برخورده و غیره.

نتیجه اخلاقی: اگر زیادی عاشق هم نیستید جو گیر نشید : )

یه کسی رو میشناختم شوهرش خیلی سر و گوشش میجنبید، یه مدت بدجور مهربون شد و با همین جملات عاشقانه کاری کرد خانومش مهر شو بخشید، چند ماه بعدم طلاق و ازدواج با یه خانوم دیگه.
اینو گفتین یاد اون قضیه افتادم

من همیشه از این شرایط می ترسیدم و همیشه حواسم بوده که عاشق نشمBig GrinBig GrinBig Grin خدا از این به بعدشو به خیر کنه
من اگه بودم یکم، یه کوچولو خودمو بهش نزدیک می کردم(خیلی زیر پوستی) ببینم نظرش چیه، اگه بیاد جلو که هیچ، اگه نیاد ادامه نمیدم دیگه و این عشق و تو نطفه خفه میکنم

راستشو بخوای فک می کنم خیلی بعیده پسری از دختری که قصد داره خودشو بهش نزدیک کنه خوشش بیاد، تصور میکنم همین که بفهمن یه دختر ازشون خوشش میاد ناخوداگاه ازش فاصله میگیرن(هعیییی فکرشو که میکنم خیلی نامردیه این قضیه. تکلیف دختری که عاشق شده چیه؟ ولی تو خلقتشونه و نمیشه کاریش کرد)

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Menrva , saeidkhan
ارسال: #۲۲۳۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط blx.)
دو تا از تاپ ویدئوهای امروز آپارات:
پیاده رو ۲۸ - دوجِت دالَم! >>>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آمپاس ۱۱: راست میگن شوهر پیدا نمیشه؟؟ >>>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کسی دوست داشت میتونه نظرشو تو همین تاپیک بنویسه، تشکر

من دیدم عوض میشه DodgyDodgyDodgy
دختر باید دلبری بلد باشه و فقط برای کسی که مناسب میدونه یه کوچولو دلبری کنه Big GrinBig GrinBig Grin اون پسره اگه بفکر ازدواج باشه سیگنال رو دریافت میکنه و پس از پردازش اکنالج مناسب رو میده. اینکه یه خانوم جوون با همچین درخواستی خودشو کوچیک بکنه اصلا تکرار میکنم اصلا درست نیست! دختر باید ناز بکنه، ولی نه خیلی Wink یجوری که نه سیخ بسوزه نه کباب Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۲۳۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ق.ظ

با نظر خانوم salam موافقم
به نظرم پسرا ایرانی همشون از دم بی جنبن اگه بفهمن دختری ازشون خوششون میاد وعلاقه داره هیچی دیگه به کل بیخیالش میشن وازش دوری میکنن پسرا سمت دخترایی میرن که بخوان خودشون دل بدست بیارن اونم خیلی سخت باشه بدست اوردنشون
خلاصه دخترا باید جوری باشین که پسرارو جون به لبشون کنین و بی تفاوت باشین.
بعد اینکه اکثر پسرای ایرانی قدر عشق و دوست داشتن نمیدونن اما کشورای دیگه رو نگاه کنی اینقدر براشون باارزش وبااهمیته که باعث افتخارشونه و پاییبند میمونن..
خلاصه به پسرای ایرانی اعتمادی نیست.ادم میترسه علاقمند بشه و کلا ازدواج کنه...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۲۳۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال

به نظرم پسرا ایرانی همشون از دم بی جنبن اگه بفهمن دختری ازشون خوششون میاد وعلاقه داره هیچی دیگه به کل بیخیالش میشن وازش دوری میکنن پسرا سمت دخترایی میرن که بخوان خودشون دل بدست بیارن اونم خیلی سخت باشه بدست اوردنشون
بعد اینکه اکثر پسرای ایرانی قدر عشق و دوست داشتن نمیدونن اما کشورای دیگه رو نگاه کنی اینقدر براشون باارزش وبااهمیته که باعث افتخارشونه و پاییبند میمونن..

مطمئن باش وقتی به پسرهای ایرانی اعتمادی نباشه به دخترهای ایرانی هم اعتمادی نیست !

پس هیچ وقت از واژه های جمع و فراگیر استفاده نکنید جو کلی جامعه به هم می خوره !
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafaheydar1370
ارسال: #۲۲۳۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ

بستگی به شخصیت دختر داره.مثلا من انقدر غرور دارم که از عشق طرف هم اگه بمیرم نمیرم بگم خوشم میاد ازت یا سیگنال نمیفرسم براش. کلا حاضرم برم با کسی که علاقه ای بهش ندارم ازدواج کنم ولی نرم به کسی که عاشقشم ابراز علاقه کنم یا خواستگاری کنم یا پالس بفرسم و از این کارا......
تقریبا تو همچین شرایطیم گیرم.....نه این که عاشق کسی باشم....کسی چند ساله عاشقمه که حسی بهش ندارم.....واین دردناک ترین حس جهانه..... که یه جوری مجبور میشی ، گیر میکنی و انگار باید قبول کنی.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۲۲۳۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال

مطمئن باش وقتی به پسرهای ایرانی اعتمادی نباشه به دخترهای ایرانی هم اعتمادی نیست !
پس هیچ وقت از واژه های جمع و فراگیر استفاده نکنید جو کلی جامعه به هم می خوره !
این نظر من هست.. نظر شما قابل احترام

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۲۳۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ق.ظ
" من میگم همیشه..تا آدم عاشق کسی نباشه بدیا و سختیای زندگی رو نمیتونه تحمل کنه"

عشق خیلی زندگی رو زیبا میکنه، اما یه عشق دو طرفه و ساده و بی شیله پیله

عشق های یه طرفه و با سیاست که توش یه نفر عاشقه و باید دایم ناز بکشه و خودشو به در دیوار بزنه، فقط عمر و جوونی رو به باد میده، ازش دوری کنیم بهتره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , *tarannom*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۶۹,۷۷۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۳۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۹۰۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۹۳ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۶۵ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close