زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی علوم کامپیوتری های مانشت در کنکور ۹۰

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
نتایج نهایی علوم کامپیوتری های مانشت در کنکور ۹۰
سلام دوستان لطفا رتبه/دانشگاه قبولی/روزانه یا شبانه یا مجازی

ضمن تبریک به مناسبت عید فطر و قبولی دوستان.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ
نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
افاق جان من اینقدر حالم بد بود که یادم رفت جدا بهتون تبریک بگم .مبارک باشه موفق باشید
رتبه:۹۹
دانشگاه:یزد
روزانه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , parimehraban , mehrdel2002 , mo2005
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ ب.ظ
از علوم کامپیوتریها کسی نیست رتبه و شهر قبولی رو بزنه ؟من که با ۲۳۰ همه شبانه‌ها رو زده بودم ولی مجازی شهید بهشتی قبول شدم

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ic_teta , ف.ش
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ
۳۷۱- دانشگاه شهید بهشتی - مجازی

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , delta , parimehraban , ف.ش
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ ب.ظ
رتبه ۱۵۴
محل قبولی‌: روزانه مهندسی دانش تربیت معلم تهران (محل تحصیل کرج)
و دوستم ۲۰۱ بود که روزانه زاهدان قبول شده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , parimehraban , ic_teta , ف.ش
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ ب.ظ
RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتریهای مانشت در کنکور ۹۰
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)salahi154 نوشته شده توسط:  رتبه ۱۵۴
محل قبولی‌: روزانه مهندسی دانش تربیت معلم تهران (محل تحصیل کرج)
و دوستم ۲۰۱ بود که روزانه زاهدان قبول شده

سلام تبریک میگم .دوستتون امسال با ۲۰۱ روزانه زاهدان قبول شده ؟

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۱
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ
بله.همین امسال با ۲۰۱ روزانه زاهدان
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , ف.ش
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
سلام خدمت دوستان منم با کارنامه غیر قابل باوری مواجه شدم که پس از اعتراض احتمالا رتبم تغییر کرده یکی از درصد هام منفی ۳۳ درصد بود که من با توجه به یاداشت کردن درصد طبق محاسبه خودم ۴۸ درصد بود ولی باز هم فکر نکنم درصد رو درست حساب کرده باشند و پیگیر هستم ولی چون نه آشنایی دارم نه هیچی دستم فعلا به جایی بند نیست شاید برم تهران.
فعلا واحد بین الملل دانشگاه چابهار قبول شدم نمیدونم برم یا نه کسی اطلاعاتی داره لطف ارسال کنه از سطح علمی تا وضعیت شهر چابهار شهریه و ....

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , delta , parimehraban
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط mehrdel2002.)
بچه‌ها من با رتبه ۸۰ و سهمیه شاگرد اولی سیستمهای هوشمند امیر کبیر قبول شدم.روزانه.
همون انتخاب اول..راستش الان نمیدونم کار درستی کردم شریفو زودتر نزدم یا نه...یا سیستمهای کامپیوتری رو.
نمیدونم ولی حس بدی دارم..
اون موقع فک نمیکردم قبول شم .کاش کارنامه نهایی بیاد و من نه شریفو آورده باشم نه سیستمهای کامپیوتریو تا خیالم راحت شه..
ولی اگه یکیشو آورده باشم...
ببخشید یادم رفت..به همه بچه های علوم کامپیوتر بخصوص دوستای خوبم آفاق و دلتا قبولیشونو تبریک میگم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , parimehraban , ic_teta , ف.ش
ارسال: #۱۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط delta.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من با رتبه ۸۰ و سهمیه شاگرد اولی سیستمهای هوشمند امیر کبیر قبول شدم.روزانه.
همون انتخاب اول..راستش الان نمیدونم کار درستی کردم شریفو زودتر نزدم یا نه...یا سیستمهای کامپیوتری رو.
نمیدونم ولی حس بدی دارم..
اون موقع فک نمیکردم قبول شم .کاش کارنامه نهایی بیاد و من نه شریفو آورده باشم نه سیستمهای کامپیوتریو تا خیالم راحت شه..
ولی اگه یکیشو آورده باشم...
ببخشید یادم رفت..به همه بچه های علوم کامپیوتر بخصوص دوستای خوبم آفاق و دلتا قبولیشونو تبریک میگم.

بازم بهتون تبریک میگم دوست عزیز شما ۱۰۰% دانشگاه شریف هم قبول شدید یکی از کاربرا گفتن که دوستشون با رتبه ۱۰۳ با سهمیه شاگرد اولی شریف قبول شده پس شما که دیگه قطعیه سیستم های کامپیوتری که بعد از سیستم های هوشمند پر میشه اونم قبول شدی اگه بخوای میتونی جابه جا کنی چون خودمم دنبالش بودم پیگیری که کردم یه کم سخت باید موافقت دو دانشگاه را بدست بیارید بعد انگار باید یه ترم بگذرونی خلاصه میدونم دردسر داره بعدم هم دانشگاهت هم گرایشت که خیلی خوبه مطمئن باش پشیمون نمیشی بهتر از یزد کهBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۱۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ
آفاق خانم شما کجا قبول شدید؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط delta.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  آفاق خانم شما کجا قبول شدید؟

با اجازه افاق خانم ایشون شهید بهشتی قبول شدن.ببخشید افاق جان من جاتون گفتماTongue
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان منم با کارنامه غیر قابل باوری مواجه شدم که پس از اعتراض احتمالا رتبم تغییر کرده یکی از درصد هام منفی ۳۳ درصد بود که من با توجه به یاداشت کردن درصد طبق محاسبه خودم ۴۸ درصد بود ولی باز هم فکر نکنم درصد رو درست حساب کرده باشند و پیگیر هستم ولی چون نه آشنایی دارم نه هیچی دستم فعلا به جایی بند نیست شاید برم تهران.
فعلا واحد بین الملل دانشگاه چابهار قبول شدم نمیدونم برم یا نه کسی اطلاعاتی داره لطف ارسال کنه از سطح علمی تا وضعیت شهر چابهار شهریه و ....

خیلی خوب میفهمم چه حالی دارید حتما پیگیرش باش ان شاا...که درست بشه به سایتشون سر زدی به نظر بد نمیاد اگه مشکل هزینه نداری و نمیتونی دوباره بخونی برو ولی اگه میتونی یه بار دیگه بخون ان شاا... جای بهتر قبول بشی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , mehrdel2002 , ic_teta , پشتکار
ارسال: #۱۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان منم با کارنامه غیر قابل باوری مواجه شدم که پس از اعتراض احتمالا رتبم تغییر کرده یکی از درصد هام منفی ۳۳ درصد بود که من با توجه به یاداشت کردن درصد طبق محاسبه خودم ۴۸ درصد بود ولی باز هم فکر نکنم درصد رو درست حساب کرده باشند و پیگیر هستم ولی چون نه آشنایی دارم نه هیچی دستم فعلا به جایی بند نیست شاید برم تهران.
ببخشید میشه حدوداً رتبه تون رو بگید؟چون من هم زیاد رتبه خوبی کسب نکردم و میخوام بدونم تا چه رتبه ای قبول شدند.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ
من حدود ۶۵۰ بودم که البته با تغییر اون درصد -۳۳ به حداقل ۴۰ تا ۲۰ رتبم باید حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میومد پایین ولی نمیدونم تغییر کرده یا نه‌، احتمال ۹۰% با همون ۶۵۰ قبول شدم چون دوستم هم با حدود ۶۷۰ همین بین المللی رو قبول شده.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , fatima1537
ارسال: #۱۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط mehrdel2002.)
واقعا نمیدونم باید چیکار کنم....
راستی دلتا جان شما چطوری با۹۹ یزد قبول شدی آخه؟تبریز و زنجان رو بالای یزد زدین؟یعنی واقعا نیاوردینشون؟

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  من حدود ۶۵۰ بودم که البته با تغییر اون درصد -۳۳ به حداقل ۴۰ تا ۲۰ رتبم باید حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میومد پایین ولی نمیدونم تغییر کرده یا نه‌، احتمال ۹۰% با همون ۶۵۰ قبول شدم چون دوستم هم با حدود ۶۷۰ همین بین المللی رو قبول شده.
صد در صد تغییر نکرده....
حالا واقعا نمیشه کاری کرد؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۲۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close