زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۱۴۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ق.ظ
نمیدونم چرا اینقدر بی خیال هستم
انگار نه انگار فردا قرار نتیجه دوسال زحمتم ببینم
فکر کنم ارامش قبل طوفان

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi
ارسال: #۷۱۴۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ق.ظ
آرامش و صبر رد پای خدا در زندگیست؛
آرزو میکنم زندگیتان پر از رد پای خدا باشد.

روزتون بخیر و پر از آرامش خداوندی باشه.Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , nina69 , maryami , Pakzad , Eternal , good-wishes , reyhaneh64 , deh-ab
ارسال: #۷۱۴۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
خدا جون!
من خودم خواستم که به این دنیا بیام؟
خودت که میدونی آدم جایزالخطاست،
اگر من بگم غلط کردم ،شما رضایت میدی من رو راحت کنی؟

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098 , shima_24 , Xilinx
ارسال: #۷۱۴۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ ب.ظ
۲۶ ساعت دیگه جواب کنکور میاد...به نظرتون چند تا آدامس موزی ۲۶ ساعت دووم میارن؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۷۱۴۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط Potential.)
شمایی که توی آیین نامه استعداد درخشان دکتری نوشتید حداقل ۲مقاله isi یا علمی پژوهشی! اصلا میدونید فرق اینا چی هست؟ میدونید داورای این ژورنال های علمی پژوهشی کی هستند؟ میدونید چطوری داوری میکنن؟
میدونید چه پارتی بازی هایی تو پذیرش این مقاله های علمی پژوهشی میشه! استادبرای اینکه دانشجوش دکتری پذیرش بشه، در عرض ۱هفته ، مقاله رو مینویسن، سابمیت میکنن، و قبول میشه! دوستایی که الآن ارشد میخونن میدونن مقاله نوشتن کار یکی دو روز نیست! پس این مقاله چطور پذیرش شده!

من خیلی آدم خوبی بودم! بودم! دیگه از امروز نیستم! نمیخوام باشم! نمیتونم ببینم اطرافم چه اتفاقاتی میفته! نمیتونم درک کنم چطور میتونن .... واقعا اینا وجدان ندارن! انگار آدم سوادش میره بالاتر نتیجه برعکس میده!

حالا کسی که مقاله با کیفیت آی اس آی نوشته، باید چند ماه منتظر باشه! فقط بخاطر اینکه برای موضوع ش یه ژورنال علمی پژوهشی داخلی نیست! و کسی که یه روزه مقاله نوشته تشریف میبره دکتری میخونه!

بله! دنیا همینه! میخوای بخواه نمیخوای ....

من هر چند ماه یه دفعه باید یه شوکی بهم وارد بشه ... چند وقتی تو شوک باشم ... از همه چی عقب بیفتم ... بعد به مرور زمان فراموش کنم چه اتفاقاتی افتاده! اینه زندگی ما ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , azad_ahmadi , Aurora , narges_r , diligent , esisonic , Autumn.Folio , reyhaneh64 , Xilinx
ارسال: #۷۱۴۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شمایی که توی آیین نامه استعداد درخشان دکتری نوشتید حداقل ۲مقاله isi یا علمی پژوهشی! اصلا میدونید فرق اینا چی هست؟ میدونید داورای این ژورنال های علمی پژوهشی کی هستند؟ میدونید چطوری داوری میکنن؟
میدونید چه پارتی بازی هایی تو پذیرش این مقاله های علمی پژوهشی میشه! استادبرای اینکه دانشجوش دکتری پذیرش بشه، در عرض ۱هفته ، مقاله رو مینویسن، سابمیت میکنن، و قبول میشه! دوستایی که الآن ارشد میخونن میدونن مقاله نوشتن کار یکی دو روز نیست! پس این مقاله چطور پذیرش شده!

من خیلی آدم خوبی بودم! بودم! دیگه از امروز نیستم! نمیخوام باشم! نمیتونم ببینم اطرافم چه اتفاقاتی میفته! نمیتونم درک کنم چطور میتونن .... واقعا اینا وجدان ندارن! انگار آدم سوادش میره بالاتر نتیجه برعکس میده!

حالا کسی که مقاله با کیفیت آی اس آی نوشته، باید چند ماه منتظر باشه! فقط بخاطر اینکه برای موضوع ش یه ژورنال علمی پژوهشی داخلی نیست! و کسی که یه روزه مقاله نوشته تشریف میبره دکتری میخونه!

بله! دنیا همینه! میخوای بخواه نمیخوای ....

من هر چند ماه یه دفعه باید یه شوکی بهم وارد بشه ... چند وقتی تو شوک باشم ... از همه چی عقب بیفتم ... بعد به مرور زمان فراموش کنم چه اتفاقاتی افتاده! اینه زندگی ما ...
درکت می کنم دوست عزیز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۷۱۴۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
خیلی خیلی ممنونم ...تازه الآن دیدم فلش م با محتویات گزارش پایان نامه و مقاله ای که قراره این یکی دو روزه بفرستم گم شده... باید به خودم مسلط میبودم! نه تنها روحی آسیب دیدیم... فلش م رو هم گم کردم ... اصلا یادم نیست از کیفم در آورده باشم !!!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۷۱۴۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
امروز خبر دارم شدم یکی از همکلاسی هام به طور ناگهانی فوت کرده (سکته کردن)،ادم از فردای خودش هم خبر نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Abrekhoshhal , Aurora , SaMiRa.e , انرژی مثبت , IT.setareh91
ارسال: #۷۱۴۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
چه حسه بدیه این انتظار تلخ.
بعد از این همه تلاش این که جواب بقیه رو چی میخوای بدی خیلی بیشتر آدم رو اذیت میکنه.
میدونم فردا دشمنانم چه لذتی میبرند از شکستم Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
ارسال: #۷۱۵۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شمایی که توی آیین نامه استعداد درخشان دکتری نوشتید حداقل ۲مقاله isi یا علمی پژوهشی! اصلا میدونید فرق اینا چی هست؟ میدونید داورای این ژورنال های علمی پژوهشی کی هستند؟ میدونید چطوری داوری میکنن؟

این پستو که خوندم یاد حرفای بعضی از دوستام افتادم
و در ادامش یاد دو جمله که خیلی درسته
دکتر شیری میگه:
علم آدم خوبو خوبتر میکنه و آدم عوضیو عوضیتر

امام خمینی هم یه جمله داره
که علم بدون تزکیه خطرناکه

امیدوارم مشکلت حل بشه.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
ارسال: #۷۱۵۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
به نظرم شما با همون مدارک هم ثبت نام کنید ضرری که نداره! اگر مستقیما بهتون گفتند که مدارکتون رو رد می کنند فرق می کنه ولی اگر صرف اطلاعیه می گید بفرستید توکل به خدا.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۷۱۵۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
خیلی ممنون انرژی مثبت عزیز Smile
برای دانشگاه های دیگه میفرستم. اما دانشگاه خودمون یه فرم داده که چند گرینه ای هست و باید شرایط یکی از گزینه ها رو حتما داشته باشم و تیک بزنیم. بدون تیک قبول نمیکنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۷۱۵۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
حالا شریف رو اگر مشکل معدل ندارید بفرستید و همین طور امیر کبیر هم که شرط خاصی نذاشته . انشالله هر چه خیرتونه پیش بیاد Smile

البته منم معتقدم شرطشون ناعادلانه هست مثلا می گفتن دوتا علمی پژوهشی یا یکی ISI تفاوت این دو تا خیلی زیاده. شما که اونجا هستید برید کمی دعوا و اینا، حداقل برای ایندگانتون شاید مفید باشه. ما که سال قبل برای دوستم کلی رفتیم دعوا ولی نتیجه ای نداشت اخرش Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال: #۷۱۵۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
خدایا ! هرچی فکر می کنم در خودم عملی که شایسته مورد لطف تو قرار گرفتن باشه پیدا نمی کنم .
تنها جوابی که آرامم می کنه اینه که این الطاف کثیر تو ، به واسطه خدایی توست ، نه بندگی من !
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , banafshe , انرژی مثبت , alirrrrrr
ارسال: #۷۱۵۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
نازک ارای تن ساق گلی
که به جان کشتم
به جان دادمش اب
ای دریغا به برم میشکند

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close