زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۷۵۶
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  دوستان حالا که بحث والیبال هست یه سوال فنی و مهمی داشتم به نظرتون واسه بازی والیبال به خانما هم اجازه میدن ورزشگاه برن و از نزدیک بازی رو ببینن یا مثل فوتبال ممنوعه؟؟؟ Smile
نمیشــــــــــــــــــــــه :-|

[تصویر:  2hpj6v9.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۷۷۵۷
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  امروز ب کتاب آیین نامه که تو کمدم بود نگاهی انداختم...یه چیزی همون موقع آزمون ذهن منو درگیر کرد و الان هم همینطور
..تمام تستها و آزمونهای ۴ جوابی که تو کتاب هست و حل شده تمام این سوال جوابا گزینه صحیحش گزینه الفه... همه اون ۳۰۰ تا سواله... برای من جای سواله هنوز که پس چرا ۴ جوابیش کردند خوب هومن یه گزینه بود همون درسته رو میزاشتند نه اینکه ۴ تایی کنند و قدرت حل تست رو از آدما میگیره..چرا؟؟؟ شمام تا حالا دقت کردید؟

آره برای منم سوال بود. واقعا چرا؟؟؟
تازه خنده دار تر از اون سوالاتشه، مثلا یه سوالش این بود که اگه دیدید یه شخصی عصای سفید دستشه یعنی چی؟Cool آخه اینم شد سوال؟
این سوالو برای بچه خواهرم که دبستانیه خوندم یک ساعت میخندید.
بماند که خیلیا همین آیین نامه رو چند دفعه می افتادند. Tongue

کتاب آیین نامه یک کتاب آموزشی هست
دلیل این امر اینه که قرار نیست آیین نامه رو به صورت تستی بلد باشید یعنی درستش اینه که شما سوال رو که دیدید جوابش رو بدونید نه اینکه در بین گزینه ها به دنبال پاسخ صحیح باشید لذا اینکه پاسخ صحیح در کدام گزینه هست مد نظر نیست و می خواد به نوعی به مخاطب بگه که جوابش رو باید بدونی نه اینکه از رو استدلال و دیدم همه گزینه ها تشخیص بدی
اون نمونه تست هایی هم که داره صرفا جنبه آموزشی داره برای اینکه نشون بده اولا پاسخ سوال چی هست و ثانیا اینکه ببینید چه مواردی ممکنه اشتباه باشند (البته قبول دارم برخی مواردی که به عنوان گزینه های اشتباه بیان کرده دیگه خیلی واضح هست)
از این رو تست های نمونه اش کلید خاصی نداره و گزینه درست در ابتدا آورده شده تا صرفا بدونید جواب چیه .
از طرفی تقریبا اکثر افراد در صورت داشتن صلاحیت جسمی مجاز به گرفتن گواهینامه رانندگی هستند لذا در این بین افراد بی سواد و کم سواد هم وجود داره . به علم و آگاهی خودتون نگاه نکنید خیلی ها هستند که خیلی چیزها رو نمی دونند و برای رانندگی لازم نکات ساده ای بهشون آموزش داده بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: slinda , sun-shine , GoodStudent67
ارسال: #۷۷۵۸
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط simorghsimorgh.)
درسته ! اگر گفتین حکمت اینکه جواب گزینه ی اوله ، چی میتونه باشه ؟
.
.
.
این نکته رو از زبان کسی که برای اولین بار در آیین نامه بدون غلط قبول شده به خاطر بسپارید:
توصیه می کنم فقط گزینه ی صحیح رو بخونید و به گزینه های دیگه نگاه نکنید اینجوری باعث میشه
شما سر جلسه ی امتحان ، با دیدن هر سؤال ، گزینه ی درست رو خیلی سریع تشخیص بدین
چونکه شما فقط پاسخ صحیحشو خوندین و قطعا بقیه ی گزینه ها براتون نا آشنا و بلکه خنده دارن !
.
.
.
حالا فهمیدین چرا همش گزینه ی درست اولین گزینه س ؟
چونکه شما دنبالش نگردین و چشمتون به بقیه ی گزینه ها نیفته !
ارسال: #۷۷۵۹
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
من یکسال در زندگیم عقب افتادم. البته یه دوسال هم برای سربازی. با بقیه علافیها میشه ۴ سال.
یعنی ۱/۶
اگه ۷۲ سال زندگی کنم و اینجوری باشه ۱۲ سال عقب می افتم .یعنی تو ۴۷-۸ سال آینده ۸ سال در حالت متوسط درجا میزنم.
دو سه سالش که واسه ازدواج و بزرگ کردن بچه ها باید وقت بذارم.۳-۴ سال باید برای ازدواج و سربازی شون وقت بذارم.
اوه اوه . ۴ تا بچه داشته باشم عمرم بر فناستSmileBig Grin

ولی من یکسال پشت کنکور موندم واسه اینکه فکر میکردم هر چی بقیه میگن درسته. بهمه کسانی که هر نوع توصیه ای داشتند گوش کردم. هر کی هر چی گفت خوندم. واسه اینکه با تجربه تر بود.
امسال فقط خودم به خودم گوش میکنم. رتبه تک رقمی میارم. میگی نه.؟ این - خط اینم ** نشان.!!!SmileSmile
ارسال: #۷۷۶۰
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ب.ظ
( پست موقت )

ماه شعبان هم کم کم به انتها نزدیک میشه و فقط یک دوشنبه دیگه از دوشنبه های این ماه باقی مونده
(۱۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  "شعبان ماه من است، هر که یک روز از این ماه را روزه بدارد، بهشت بر او واجب می‌شود"
. . .
در خبر نبوی است:
هر که روز دوشنبه و پنجشنبه‌ی شعبان را روزه بدارد، حق‌تعالی بیست حاجت از حوایج دنیا، و بیست حاجت از حوایج آخرت او را برآورد.
. . .
۶/ در این ماه بسیار صلوات فرستد.

طاعاتتون قبول Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , M*Gh
ارسال: #۷۷۶۱
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  درسته ! اگر گفتین حکمت اینکه جواب گزینه ی اوله ، چی میتونه باشه ؟
. . .
ببخشید من متوجه نشدم الان این تایید هست؟ تکذیب هست؟ سوال هست ؟ جمله معکوس هست؟
اگر منظورتون پرسیدن قطعیت درست بودن حرف من هست فقط می تونم بگم اونچه که من در توضیحاتم نوشته بودم وحی منزل نیست Big Grin Tongue
البته فکر کنم هر دومون در خصوص گزینه اول بودن جواب درست به یک مورد اشاره کردیم اما نکته اینکه به سایر موارد نگاه نکنیم تا در ذهنمون نقش نبنده نکته جالبی بود و از این بابت ممنونم
ارسال: #۷۷۶۲
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
تو کجایی سهراب
آب را گِل کردند
چشم ها را بستند و
چه با دل کردند
صبر کن سهراب...!
قایقت جا دارد؟
من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم

پ.ن. میدونم که جا نداره! قایقه، کشتی حضرت نوح که نیست Tongue اینو گفتم که بدونی شعر میگی یه عده رو هوایی می کنی، طفلکی ها الوار ندارند قایق بسازند. باید شنا کنند، وسط دریا غرق میشن، خونشون ......... خون شون گردن خودشون Big Grin Sad

بیخیال اینا
به قول یه بنده خدایی
بیخود و بی جهت، خدا رو شکر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , sun-shine , انرژی مثبت , kati , Parva , simorghsimorgh , Autumn.Folio
ارسال: #۷۷۶۳
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ق.ظ
حکایت عجیبی است رفتار ما :
خدا می بیند و می پوشاند ... مردم نمی بینند و فریاد میزنند ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , good-wishes , nina69 , sun-shine , آرتا , انرژی مثبت , GoodStudent67 , kati , Pakzad , Parva , Andrew S.Tanenbaum , azad_ahmadi , Eternal , maryami , M*Gh , simorghsimorgh , **sara** , x86 , mhd3 , eris229 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۷۶۴
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
دارم دیوونه میشم!!!!!!!
خدا خودش همراهیم کنه!!!!!!!!!

شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار
Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio
ارسال: #۷۷۶۵
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ
قبلا ازاین کلونی زنبوری (بدون عسل) که تو حیات ما هست خیلی شاکی بودم.
جدیدا هرروز تو گرمترین ساعات روز می رم تو حیات، شیر آب رو باز میکنم تا بیان و تشنگیشونو برطرف کنند.
اگه عسل می داشتند شاید براشون شیر هم میبردم Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Nil Lu , sun-shine , mah7
ارسال: #۷۷۶۶
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ
میگن تو برزیل سر داورو وسط زمین بریدن!!!!
این چه وضعیه!!!!!

چرااا.... چرا....
ارسال: #۷۷۶۷
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  درسته ! اگر گفتین حکمت اینکه جواب گزینه ی اوله ، چی میتونه باشه ؟
. . .
ببخشید من متوجه نشدم الان این تایید هست؟ تکذیب هست؟ سوال هست ؟ جمله معکوس هست؟
اگر منظورتون پرسیدن قطعیت درست بودن حرف من هست فقط می تونم بگم اونچه که من در توضیحاتم نوشته بودم وحی منزل نیست Big Grin Tongue
البته فکر کنم هر دومون در خصوص گزینه اول بودن جواب درست به یک مورد اشاره کردیم اما نکته اینکه به سایر موارد نگاه نکنیم تا در ذهنمون نقش نبنده نکته جالبی بود و از این بابت ممنونم

جمله ای که من گفتم در تأیید فرمایش شما بود خانم good-wishes یعنی من هم با اینکه گزینه ی الف درسته موافقم ...
.
.
.
متشکرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۷۷۶۸
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ
جا داره از کاربر (mhm-pc)که خیلی در زمینه درسی بهم کمک کردن تشکر کنم واقعا برای انتخاب منابع با توجه به شرایطم کلی تحقیق کردن و وقت صرف کردن.کتابای خودشونو در اختیارم گذاشتن که استفاده کنم
امیدوارم خداوند درهمه مراحل زندگی کمکشون کنه وبتونن در کنکور به رتبه دلخواهشون برسن
این کمترین کار ممکنه که میتونستم برای قدردانی از زحماتشون انجام بدم.
امیدوارم همیشه موفق باشند

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۷۷۶۹
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
دیشب با خدا دعوایم شد. با هم قهر کردیم ...

فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد.

رفتم گوشه ای نشستم.

چند قطره اشک ریختم و خوابم برد.

صبح که بیدار شدم. مادرم گفت:

" نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می آمد"...

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , x86 , GoodStudent67 , M*Gh , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Pakzad , good-wishes , nina69 , kati , Parva , Abrekhoshhal , شاپری , ۰۰۷girl , IT.setareh91 , bahar1369 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۷۷۰
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
جالب است ،
ثبت احوال همه جیز را در شناسنامه ام نوشته است به جز
احــــــــــــــــــــــــــــوالم....
Undecided

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , x86 , M*Gh , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Pakzad , good-wishes , nina69 , sun-shine , kati , Parva , eris229 , IT.setareh91 , mahsa_mb , Autumn.Folio

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close