زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۹۰۱
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بالاخره ساعت مانشت برای من درست شد Smile
خوبترش اینکه روی GMT +3:30 جواب داد . قبلا باید چیزای دیگه رو امتحان میکردم تا به ساعت رسمی آیا نزدیک شود آیا نشود
الحمد لله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۹۰۲
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
آدم ها رو از محبت کردن پشیمون نکنین
از دوست داشتن پشیمون نکنین
آدم ها رو از صبرکردن
از تلاش کردن
از احترام گذاشتن
از اعتماد کردن
آدم ها روپشیمون نکنین
از مهربون بودن
از ساکت موندن
از درک کردن
.....
پشیمون نکنین عاقا پشیمون نکنید !

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Breeze , minami , tabassomesayna , maneshty , sahar121 , Maple , vesta , neda_Network , Autumn.Folio , sun-shine , **sara**
ارسال: #۹۹۰۳
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط Breeze.)
یادمه بچگی هام وقتی می رفتم مزار سعی می کردم پام رو قبرا نره !
تا رو یکیشون می رفت، جیگرم آتیش می گرفت چشامو می بستم،
تو دلم براش صلوات می فرستادم.چند سال گذشت.....
من بزرگتر .... مرده ها بیشتر....قدیمی ها پوسیده تر ..... جدیدی ها با سنگ شکیل تر.
نمی دونم امروز روی چندتا قبر پام رفت،برای چندتا یادم رفت صلوات بفرستم
اما راستش ، امروز یه چیزی فهمیدم
ما که دلمون نمی اومد حتی روی مرده ها پا بذاریم
این روزها چقدر راحت روی زنده ها و احساسشون پا میزاریم
کاش همون بچه می موندیم...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان , tabassomesayna , انرژی مثبت , ماه بانو , Maple , vesta , SaMiRa.e , neda_Network , x86 , virtual girl , Autumn.Folio , sun-shine , **sara**
ارسال: #۹۹۰۴
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط Maple.)
نتیجه عدم اعتماد به خدا

شخصی به حسین بن علوان می گوید : در مجلسی که برای کسب دانش شرکت کرده بودیم نشسته بودم و هزینه سفر من تمام شده بود. یکی از کسانی که در آن جلسه بود گفت : برای این گرفتاری به چه کسی امیدواری ؟
گفتم : به فلانی.
گفت : به خدا سوگند، حاجتت براورده نمی شود و به آرزوی خود نخواهی رسید و مقصودت حاصل نخواهد شد.
گفتم : از کجا می دانی خدا تو را بیامرزد ؟
گفت : من از امام صادق شنیده ام که فرمود در یکی از کتاب ها خوانده ام که خدای متعال فرموده است به عزت و عظمت و شرف و بزرگواری و سلطه ام به جمیع ممکنات سوگند که آرزوی هر کس را که به غیر من امید بندد نا امید خواهم کرد و لباس ذلت و خواری بر او خواهم پوشاند و او را از پیش خود می رانم و از فضل خویش دور می کنم.

آیا در گرفتاریها غیر من را می طلبد در صورتی که گرفتاریها به دست من است ؟!

آیا به غیر من امید دارد و در خانه غیر مرا می کوبد با آنکه کلیدهای همه درهای بسته نزد من است و در خانه من به روی کسی که مرا بخواند باز است ؟ !

کیست که در گرفتاری های خود به من امید بسته و من امید او را قطع کرده باشم ؟

چه کسی در مشکلات بزرگی که برای او پیش آمده است به من امیدوار گشته که امیدش را قطع کرده ام ؟

من آرزوهای بندگانم را پیش خود محفوظ داشتم و آنها به حفظ و نگهداری من راضی نگشتند و آسمانها را از کسانی که از تسبیح من خسته نمی شوند ( : فرشتگان) پر کردم به آنها فرمان دادم که درهای بین من و بندگانم را نبندند ولی آنان ( : بندگان) به قول من اعتماد نکردند.

آیا کسی که به غیر من امیدوار است نمی داند که اگر برای او حادثه ای پیش آید چه کسی غیر از من می تواند بدون اذن من گرفتاری او را بر طرف سازد ؟

پس چرا از من رویگردان است ؟ با اینکه از فضل و کرم خود چیزی به او داده ام که از من نخواسته بود سپس آن را از او می گیرم و برگشت آن را از من نمی خواهد و از غیر من می طلبد ؟

او درباره من چه اندیشه ای دارد ؟ من که بدون تقاضا و سوال به اعطا می کنم، آیا هنگامی که از من بخواهد به او پاسخ نمی دهم ؟
آیا من بخیل هستم ؟ که بنده ام مرا بخیل می پندارد ؟!
آیا هر وجود و کرمی از من نیست ؟
آیا عفو و رحمت در دست من نیست ؟!
مگر من محل آرزوها نیستم ؟
......
برگرفته شده از کتاب" نقطه های آغاز اخلاق عملی" تالیف آیت الله محمد رضا مهدوی کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , انرژی مثبت , sahar_rostami2 , fatemesoleimani , mhd3 , good-wishes , negar.z , Breeze , a.hosh , vesta , SaMiRa.e , farnaz.sad , x86 , virtual girl , Autumn.Folio , elham_sh219 , didar , فوژان , fulgent , **sara**
ارسال: #۹۹۰۵
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
دوستان این روزای نزدیک کنکور یکم بیشتر هوای بخش " سوالات درسی اعضا" رو داشته باشید
Sad
خیلی ها مثل منبه کسی یا استادی دسترسی ندارن که جواب سوالات و اشکالاتشون رو بپرسند و امیدشون بعد از خدا به همین بخشه..
بازم از همگی ممنون که بی منت کمک میکنید..اجرتون با خدا!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , ماهسان لیما , good-wishes , sahar121 , Maple , vesta , maneshty , SaMiRa.e , Autumn.Folio , tayebe68
ارسال: #۹۹۰۶
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Maple نوشته شده توسط:  نتیجه عدم اعتماد به خدا
......
برگرفته شده از کتاب" نقطه های آغاز اخلاق عملی" تالیف آیت الله محمد رضا مهدوی کنی
بسیار عالی . ممنون از مطلب زیبا و قابل تأملتون
اینم فایل صوتی کوتاه برگرفته از این حدیث

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maple , انرژی مثبت , Autumn.Folio
ارسال: #۹۹۰۷
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
گاهی آدم می ماند بین بودن یا نبودن؛ به رفتن که فکر می کنی اتفاقی می افتد که منصرف می شوی، می خواهی بمانی رفتاری می بینی که انگار باید بروی..! و این بلاتکلیفی خودش کلی جهنم است... "سیمین دانشور"

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: anyone , Breeze , kati , virtual girl , SaMiRa.e , zaynab , vesta , **sara**
ارسال: #۹۹۰۸
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
بعد از کلی وقت بالاخره امشب اومدم یه پست اینجا بذارم
الان این بالا نوشته: eris229 گرامی، خوش‌آمدید! آخرین بازدید شما: ۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ Smile
یعنی یه مااااااااااااهه!
خیلی وقته کسی بهم نگفته خوش آمدیدTongue
چقدر کار ریخته رو سر من. خیلی از نظر روحی هم تحت فشار هستم. برای من و خانواده ام دو تا مشکل بزرگ پیش اومده. این وسط پروژه هم هست. مشکلاتی که خیلی ها با استاداشون دارن هم هست. من که انقدر از درس خوندن لذت میبردم الان کاملا ناامیدم. حس میکنم با این اوضاع به هیچ جایی نمیرسم. حالا هم نه اینکه کارهام کم شده، نه، دیگه واقعا کم آوردم.
تو این مدت چند بار به اینجا سر زدم. چه خبرا بود اینجا! اون موقع که وقت نبود الان هم اصلا حسش نیست برم پستای قبلی رو بخونم ببینم چی شده بود.
انشاا... همه کنکوری ها موفق باشند. دیگه گام های آخره، چیزی نمونده. من سال اولی که کنکور دادم یادم نیست عضو بودم یا نه اما خیلی بیشتر از نیاز (بیشتر از نیاز ) وقتم رو اینجا گذروندم. تازه اون موقع این همه بحث های درسی داغ نبود. امیدوارم کسی اشتباه من را نکندBig Grin
پیروز باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Breeze , maneshty
ارسال: #۹۹۰۹
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
ای کاش منم بلد بودم ناراحتیم رو به زبون بیارم شاید اون موقع کمتر اذیت میشدم Sad
خیلی بده که هیچ وقت بلد نیستم اعتراض کنم!! همیشه سکوت.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , virtual girl , zaynab
ارسال: #۹۹۱۰
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  من در عجبم که چرا همیشه موقع حساب کتاب من باید - بخورم و اینا + !
گاها همه - میخوریم Big Grin !!! و اصلا معلوم نمیشه باید به کی پول بدیم
تو خوابگاه هم که بودم حسابدار ما یک بارم نشد که بهمون پول بده، همش ما بدهکار میشدیم.
چطوری ممکنه همه منفی بخورن؟!Huh
ارسال: #۹۹۱۱
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ ق.ظ
بیا تا به زر و سیم خدا را نفروشیم
به توبیخ و به تکریم خدا را نفروشیم

به توحید ببینیم همه هست جهان را
به بتخانه و تعظیم خدا را نفروشیم

بیا تزکیه گردیم به دستان الهی
به هر مشرب و تعلیم خدا را نفروشیم

بدانیم خدا هست مقوم به جهانها
به یک سکه و تقویم خدا را نفروشیم

به مهرند و به کینند چو از حق بزنی دم
به لبخند و به تحریم خدا را نفروشیم

رقیم این سخنان را به امداد خدا گفت
به تحریف و به ترقیم خدا را نفروشیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , virtual girl , انرژی مثبت , diligent , good-wishes , SaMiRa.e , zaynab , Autumn.Folio , x86 , vesta
ارسال: #۹۹۱۲
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ق.ظ
روز پنج‌شنبه اومد
مث سقائک پیر،
رو نوک‌اش یه چیکه آب
گف به من بگیر، بگیر!
(آهنگ هفته ی خاکستری از فرهاد Heart )

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , kati , zaynab , 10:30
ارسال: #۹۹۱۳
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط ec_a_j.)
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  امروز عصر پشت پنجره رفته بودم تو بحر یه آقای خواستگار محترم!
زاغ سیاه مردم رو چوب میزنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DodgyDodgy

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  امروز عصر پشت پنجره رفته بودم تو بحر یه آقای خواستگار محترم!

ارسال: #۹۹۱۴
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  جمله جالبیه. گفتم این جا بزارم شاید برای شما هم جالب باشه Smile
a ship shipping ships shipping shipping ships
چقدر سخته! حالا یعنی چی اونوقت اینTongueBig Grin
اون اخرش که دو تا shipping داره رو نفهمیدم چیه!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۹۹۱۵
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
کدام نقطه از زمین، از تو خالی است؛
که خلق تورا در آسمان می جویند....

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Eternal , sahar121 , homa , انرژی مثبت , SaMiRa.e , x86 , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close