زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۲۳۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ق.ظ
وقتی همه چیز روبراه است که امیدواری معنا ندارد ،
امید زمانی ارزشمند است که همه چیز در بدترین شرایط است؛
پس
هیچ وقت نا امید نشو ،
بویژه در اوج تاریکی و تنهایی و تلخی ...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , vesta , SaMiRa.e , minami , Menrva , IT.setareh91 , diligent , mhd3
ارسال: #۱۰۲۳۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ
وقتی گاز صادر میکنیم دومین صادر کننده گاز تو جهانیم نمیدونم یا تو آسیا هستیم.... اونوقت ما الان ۴ روزه گاز نداریم...... خدایا به کی حرفای دلمو بگم!!!!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , minami , neda_Network , Menrva , ec_a_j
ارسال: #۱۰۲۳۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
بچه ها برام دعا کنید خیلی محتاج دعا هستم کارم بدجوری گیره ....
نمی دونم دیگه باید چیکار کنم .... فقط می دونم تمام تلاشمو کردم .

منتظر نمان پرنده ای بیاید و پروازت دهد .... در پرنده شدن خویش بکوش
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Breeze , Aurora , minami , good-wishes , elham_sh219 , انرژی مثبت , Menrva , Eternal , eris229 , IT.setareh91 , تینا , فوژان , ec_a_j , vesta
ارسال: #۱۰۲۳۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط Breeze.)
پرنده ای که پرواز بلد نیست ، به قفس میگوید تقدیر ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , tabassomesayna , good-wishes , neda_Network , انرژی مثبت , **sara** , Menrva , Eternal , eris229 , SaMiRa.e , kati , vesta , sajaddandy
ارسال: #۱۰۲۳۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این همه دلم برف میخواست. بالاخره برف اومد. انقدر که بقیه عکس آدم برفی گذاشتن دلم میخواست ما هم برف رو ببینیم فکر میکردم من هم آدم برفی درست میکنم عکسشو میذارم تو مانشت. اما هیچ کس نبود باهاش برم برف بازی. باید دعاهام رو آپدیت کنم. در کنار برف برای اطرافیان حال و ذوق و شوق برف بازی هم از خدا بخوام. خودم هم که درحال حاضر آنچنان روحیه ای ندارم بتونم بقیه رو سر ذوق بیارم Sad هیچی دیگه خودم یه کم رفتم تو برفا راه رفتم یه کم برف پرت کردم این ور و اون ور. گفتم الان مردم چه فکرا میکنن!

اما برف می اومد وضعمون خیلی خوب بودا .امروز جایی کار داشتم ۱ ساعت رفتم بیرون یه دست کامل لباس شستن افتاد گردنم. راست میگن سواره از حال پیاده خبر نداره. این ماشینا هرچی آب برف گل آلود بود پاچیدن رو سر من. وقتی هم نگاهشون میکنی که بابا آروم تر برو، اصلا توجه نمیکنن. ای بابا Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۰۲۳۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  این همه دلم برف میخواست. بالاخره برف اومد. انقدر که بقیه عکس آدم برفی گذاشتن دلم میخواست ما هم برف رو ببینیم فکر میکردم من هم آدم برفی درست میکنم عکسشو میذارم تو مانشت. اما هیچ کس نبود باهاش برم برف بازی. باید دعاهام رو آپدیت کنم. در کنار برف برای اطرافیان حال و ذوق و شوق برف بازی هم از خدا بخوام. خودم هم که درحال حاضر آنچنان روحیه ای ندارم بتونم بقیه رو سر ذوق بیارم Sad هیچی دیگه خودم یه کم رفتم تو برفا راه رفتم یه کم برف پرت کردم این ور و اون ور. گفتم الان مردم چه فکرا میکنن!

عجیب هم دردیما !
باز شما بیرون رفتید . من همون روز اول یه بار رفتم حیاط دیگه نرفتم Sad واقعا ذوق و شوق نداشتم . هنوز هم که هنوزه نمیدونم چرا نمیتونم برم یه آدم برفی درست کنم Undecided برفا یخ زد دیگه میخواد آب بشه . اما من همینطوری دل دل میکنم
یعنی چسبیدم به این اتاق کنده نمیشم ازش
هــــــــــــــــــــــــــــــــــی
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.setareh91 , eris229 , vesta
ارسال: #۱۰۲۳۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  وقتی گاز صادر میکنیم دومین صادر کننده گاز تو جهانیم نمیدونم یا تو آسیا هستیم.... اونوقت ما الان ۴ روزه گاز نداریم...... خدایا به کی حرفای دلمو بگم!!!!
اینجا جمهوری!! اسلامی!!!!!!!!! ایران ! است
هه

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۱۰۲۳۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ
بچه ها تو رو خدا از ته دلتون واسم دعا کنید که مشکلم حل بشه

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , تینا , good-wishes , kati , elham_sh219 , فوژان , Breeze , diligent , انرژی مثبت , ec_a_j , vesta , sajaddandy
ارسال: #۱۰۲۳۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ق.ظ
لَیتَ شِعری أینَ استَقَرت بِکَ النَوی..بل أیُ ارضٍ تُقِلُکَ اَو ثَری
"کاش میدانستم که کجا و کی دلها به حضور تو آرام خواهد گرفت...یا به کدام سرزمین اقامت داری"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , SaMiRa.e , elham_sh219 , ماهسان لیما , انرژی مثبت , vesta , **sara**
ارسال: #۱۰۲۴۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ق.ظ
اول گفتم ای بابا تمدید شد اما من نمیتونم به خاطر شرایطی که پیش اومده تو این آخر هفته بخونمSad
اما بعدش جنبه مثبتش رو دیدم گفتم:::::
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااا شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​ررررررررررررتـــــــــــــــــــت
ی هفته دیگه وقت دارم.....
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااSmileSmileSmile
HeartHeartHeartHeart
HeartHeart
Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , vesta , azarakhsh1986
ارسال: #۱۰۲۴۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای ،

به خاطر بیاور زیباترین صبحی که تا به حال تجربه کرده ای مدیون صبرت در برابر سیاهترین شبی هستی

که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی ...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , eris229 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , vesta , azarakhsh1986 , **sara** , mhd3
ارسال: #۱۰۲۴۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  این همه دلم برف میخواست. بالاخره برف اومد. انقدر که بقیه عکس آدم برفی گذاشتن دلم میخواست ما هم برف رو ببینیم فکر میکردم من هم آدم برفی درست میکنم عکسشو میذارم تو مانشت. اما هیچ کس نبود باهاش برم برف بازی. باید دعاهام رو آپدیت کنم. در کنار برف برای اطرافیان حال و ذوق و شوق برف بازی هم از خدا بخوام. خودم هم که درحال حاضر آنچنان روحیه ای ندارم بتونم بقیه رو سر ذوق بیارم Sad هیچی دیگه خودم یه کم رفتم تو برفا راه رفتم یه کم برف پرت کردم این ور و اون ور. گفتم الان مردم چه فکرا میکنن!

عجیب هم دردیما !
باز شما بیرون رفتید . من همون روز اول یه بار رفتم حیاط دیگه نرفتم Sad واقعا ذوق و شوق نداشتم . هنوز هم که هنوزه نمیدونم چرا نمیتونم برم یه آدم برفی درست کنم Undecided برفا یخ زد دیگه میخواد آب بشه . اما من همینطوری دل دل میکنم
یعنی چسبیدم به این اتاق کنده نمیشم ازش
هــــــــــــــــــــــــــــــــــی

الان هوا فوق العاده است. آفتاب عالم تاب داره میگه من مواظبم سردت نشه بیا برف بازی کن اما باز هم هیچکس حاضر نیست از این خونه بکنه بره بیرون :| آخه تنها که نمیشه بازی کرد...
ما هم که از دوشنبه اومدیم خونه داییم اینجا موندیم. خونه خودمون بخاطر افت فشار به یخچال تبدیل شده. دیشب رفتم سر زدم دیدم هنوز شوفاژها جون ندارن و خونه یخه Sad
ارسال: #۱۰۲۴۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
کاش آدم میتونست خودش رو بکشه

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Abrekhoshhal
ارسال: #۱۰۲۴۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط vesta.)
السَّلامُ عَلَیْکَ یَا حُجَّةَ اللَّهِ فِی أَرْضِهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا عَیْنَ اللَّهِ فِی خَلْقِهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا نُورَ اللَّهِ الَّذِی یَهْتَدِی بِهِ الْمُهْتَدُونَ وَ یُفَرَّجُ بِهِ عَنِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْمُهَذَّبُ الْخَائِفُ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْوَلِیُّ النَّاصِحُ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سَفِینَةَ النَّجَاةِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا عَیْنَ الْحَیَاةِ السَّلامُ عَلَیْکَ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْکَ وَ عَلَى آلِ بَیْتِکَ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ عَجَّلَ اللَّهُ لَکَ مَا وَعَدَکَ مِنَ النَّصْرِ وَ ظُهُورِ الْأَمْرِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا مَوْلایَ أَنَا مَوْلاکَ عَارِفٌ بِأُولاکَ وَ أُخْرَاکَ أَتَقَرَّبُ إِلَى اللَّهِ تَعَالَى بِکَ وَ بِآلِ بَیْتِکَ وَ أَنْتَظِرُ ظُهُورَکَ وَ ظُهُورَ الْحَقِّ عَلَى یَدَیْکَ،

سلام بر تو اى حجّت خدا در زمینش،سلام بر تو اى دیده خدا در میان مخلوقاتش،سلام‏ بر تو اى نور خدا که رهجویان به آن نور ره مى‏یابند و به آن نور از مؤمنان اندوه و غم زدوده مى‏شود،سلام بر تو اى پاک‏نهاد و اى هراسان از آشوب دوران،سلام بر تو اى همراه خیرخواه،سلام بر تو اى کشتى نجات،سلام بر تو اى چشمه حیات،سلام بر تو،درود خدا بر تو و بر خاندان پاکیزه و و پاکت،سلام بر تو،خدا در تحقق وعده‏اى که به تو داده از نصرت و ظهور امرت شتاب فرماید،سلام بر تو اى مولاى من،من دل‏بسته تو و آگاه به شأن دنیا و آخرت توام،و به دوستى تو و خاندانت به سوى خدا تقرّب مى‏جویم و ظهور تو و ظهور حق را به دست تو انتظار مى‏کشم،

وَ أَسْأَلُ اللَّهَ أَنْ یُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ یَجْعَلَنِی مِنَ الْمُنْتَظِرِینَ لَکَ وَ التَّابِعِینَ وَ النَّاصِرِینَ لَکَ عَلَى أَعْدَائِکَ وَ الْمُسْتَشْهَدِینَ بَیْنَ یَدَیْکَ فِی جُمْلَةِ أَوْلِیَائِکَ یَا مَوْلایَ یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْکَ وَ عَلَى آلِ بَیْتِکَ هَذَا یَوْمُ الْجُمُعَةِ وَ هُوَ یَوْمُکَ الْمُتَوَقَّعُ فِیهِ ظُهُورُکَ وَ الْفَرَجُ فِیهِ لِلْمُؤْمِنِینَ عَلَى یَدَیْکَ وَ قَتْلُ الْکَافِرِینَ بِسَیْفِکَ وَ أَنَا یَا مَوْلایَ فِیهِ ضَیْفُکَ وَ جَارُکَ وَ أَنْتَ یَا مَوْلایَ کَرِیمٌ مِنْ أَوْلادِ الْکِرَامِ وَ مَأْمُورٌ بِالضِّیَافَةِ وَ الْإِجَارَةِ فَأَضِفْنِی وَ أَجِرْنِی صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْکَ وَ عَلَى أَهْلِ بَیْتِکَ الطَّاهِرِینَ.

و از خدا درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندان‏ محمّد درود فرستد و مرا از منتظران و پیروان و یاوران تو در برابر دشمنانت و از شهداى در آستانت در شمار شیفتگانت قرار دهد،اى سرور من،اى صاحب‏ زمان،درودهاى خدا بر تو و بر خاندانت،امروز روز جمعه و روز توست‏ روزى که ظهورت و گشایش کار اهل ایمان به دستت در آن روز و کشتن کافران به سلاحت‏ امید مى‏رود و من اى آقاى من در این روز میهمان و پناهنده به توام و تو اى مولاى من بزرگوارى از فرزندان‏ بزرگواران و از سوى خدا به پذیرایى و پناه‏دهى مأمورى،پس مرا پذیرا باش و پناه ده،درودهاى خدا بر تو و خاندان پاکیزه‏ات.

سیّد بن طاووس فرموده:من پس از این زیارت به این شعر تمثل مى‏جویم و به آن حضرت اشاره نموده،مى‏گویم:

نَزِیلُکَ حَیْثُ مَا اتَّجَهَتْ رِکَابِی وَ ضَیْفُکَ حَیْثُ کُنْتُ مِنَ الْبِلادِ
در هر کجا و بر سر هر خوان،من میهمان توام اى صاحب الزّمان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sahar121 , good-wishes , elham_sh219 , Menrva , Eternal , SaMiRa.e , انرژی مثبت , azarakhsh1986
ارسال: #۱۰۲۴۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کاش آدم میتونست خودش رو بکشه

میتونه که
چرا نتونه !!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close