زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۵۷۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
ﺷﮏ ﻧﮑﻦ !
ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﻱ ﺁﺧﺮ ، ﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﺗﺎﺭﻳﻜﻲ ﻧﻮﺭﻱ ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ،
ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍﻱ ﺭﺥ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ و ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ….

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات , vesta , Sakura , diligent , نارین , sahar bano , انرژی مثبت , SaMiRa.e , saaraa , atenaa , hnarghani , IT.setareh91 , **sara**
ارسال: #۱۰۵۷۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....
دریا اولین عشق مرا بردی
دنیا دم به دم مرا تو آزردی
دریا سرنوشتم را به یاد آور
دنیا سرگذشتم را مکن باور
....
دریا سرنوشتم را به یاد آور
دنیا سرگذشتم را مکن باور

اللهم صل علی محمد و آل محمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , زهرا سادات
ارسال: #۱۰۵۷۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
لبخندی زودگذر
دلخوشی به اندازه یک چشم بر هم زدن

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , زهرا سادات , **sara**
ارسال: #۱۰۵۷۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ
ایـن دلاویـزتـریـن حـرفــــــ جـهـان را

همـــه وقـــتـــــــ !

نـه بـه یـکــــ بـار و بـه ده بار

کـه صـد بـار بـگـو !

دوسـتـم داری را

از مـن بـسـیـــار بـپـرس!

دوسـتـتـــــ دارم را ،

بـه مـن بـسـیــــار بگـو !

لبخند بزن سگرمه های آسمان باز شود ...
شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
دیکتاتورها هم لبخند می زنند !
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , **sara**
ارسال: #۱۰۵۸۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط IT_SUT.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  ﺷﮏ ﻧﮑﻦ !

خسته ام. اصلا نمی دونم چرا تویه این ۲ سال فقط اتفاق های بد برام میفته. همه چیم رو دارم از دست میدم و از دست دادم.خدا هم هیچ کاری برام نکرد . نمی دونم تاوان کدوم گناه رو دارم پس میدم. به جز اینکه تو تمام عمرم سعی کردم آدم خوبی باشم . به ناموس کسی چپ نگاه نکردم. تو تاکسی وقتی یه دختر سوار میشه اونقدر خودم رو جمع میکنم یکی ندونه فکر میکنه مشکلی دارم تا اون طرف احساس بدی نداشته باشه.اصلا شاید من املم . از خودم می پرسم چرا من؟ منی که تمام تلاشم این بوده در حق کسی بد نباشم چرا اینقدر باید بد برام بیاد. هر چقدر دعا کردم، هر چقدر توکل کردم ، هر چقدر نذر کردم هر چی تو هیئت ها رفتم هیچ فایده ای نداشت هیچ وقت خدا از راه نرسید هیچ وقت دستم رو نگرفت در صورتی که من دست کسی که به طرفم دراز میشه رد نمیکنم. دو هفته ای هست که کلا عوض شدم تمام اعتقاداتم رو از دست دادم دیگه خدا رو قبول ندارم چون که فک میکنم داره اذیتم میکنه . امیدوارم هیچکدمتون به اینجا نرسین. من تنها دلخوشیم اینه که آخرش مرگه.

یه چیز دیگه بگم که تازه گی ها کشف کردم اگه می خواهین تو زندگی موفق باشن باید ریاهکار باشین. باید تظاهر کنین.باید بد بود تا خوبی برات بیاد. این قانون اوج ظلمه.Angry

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻔﺲ ﻣﯿﮑﺸﯿﻢ
ارسال: #۱۰۵۸۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)IT_SUT نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  ﺷﮏ ﻧﮑﻦ !

خسته ام. اصلا نمی دونم چرا تویه این ۲ سال همش اتفاق های بد برام میفته. همه چیم رو دارم از دست میدم و از دست دادم.خدا هم هیچ کاری برام نکرد . نمی دونم تاوان کدوم گناه رو دارم پس میدم. به جز اینکه تو تمام عمرم سعی کردم آدم خوبی باشم . به ناموس کسی چپ نگاه نکردم. تو تاکسی وقتی یه دختر سوار میشه اونقدر خودم رو جمع میکنم یکی ندونه فکر میکنه مشکلی دارم تا اون طرف احساس بدی نداشته باشه.اصلا شاید من املم . از خودم می پرسم چرا من؟ .....
امام علی (ع) فرمود: اى کمیل خانواده ‏ات را فرمان ده که روزها در به دست آوردن بزرگوارى، و شب‏ها در رفع نیاز خفتگان بکوشند. سوگند به خدایى که تمام صداها را می ‏شنود، هر کس دلى را شاد کند، خداوند از آن شادى لطفى براى او قرار دهد که به هنگام مصیبت چون آب زلالى بر او باریدن گرفته و تلخى مصیبت را بزداید چنان که شتر غریبه را از چراگاه دور سازند.

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , **sara**
ارسال: #۱۰۵۸۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یاد کاربران yaser_ilam_com و موج گرامی باد. چند وقتی است که خبری نیست ازشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , انرژی مثبت , azad_ahmadi
ارسال: #۱۰۵۸۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من چرا از دست این سوسسک ها راحت نمیشم؟
مایع سوسک کش و گچ و خمیر سوسک کش هم نتونستن کاری بکنن
از هر جا که برن،از یه جای دیگه پیداشون میشه
این سوسک ها چرا آرامشو از من میگیرن؟
از هرگونه موجود زنده ای غیر از انسان،مخصوصا حشرات موذی به شدت متنفریمDodgy

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۱۰۵۸۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط negar.v.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  من چرا از دست این سوسسک ها راحت نمیشم؟
مایع سوسک کش و گچ و خمیر سوسک کش هم نتونستن کاری بکنن
از هر جا که برن،از یه جای دیگه پیداشون میشه
این سوسک ها چرا آرامشو از من میگیرن؟
از هرگونه موجود زنده ای غیر از انسان،مخصوصا حشرات موذی به شدت متنفریمDodgy

ما از این سوسک های ریز خیلی داشتیم. هرچی هم زدیم نرفتن. آخرش یدونه سوسک کش تارو مار زدیم همه شون مردن. الان تقریبا ۹ ماهی میشه که دیگه یدونه سوسک هم نداریم.
ولی اون روز که سوسکا را کشتیم چه روز حال بهم زنی بود. اشپزخونه پر سوسک شده بود Big Grin

اسپری سوسک کش تار ومار؟Cool
خونه ما هم خیلی حال به هم زن شده،تا آدم پاشو میزاره تو آشپزخونه،یه دونه سوسک یا رو در کابینته،یا کنار ظرفشویی
ایش،یعنی مور مور میشم سوسک میبینم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۰۵۸۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ق.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  اسپری سوسک کش تار ومار؟Cool
خونه ما هم خیلی حال به هم زن شده،تا آدم پاشو میزاره تو آشپزخونه،یه دونه سوسک یا رو در کابینته،یا کنار ظرفشویی
ایش،یعنی مور مور میشم سوسک میبینم

بله فکر می کنم رنگش هم قرمز بود. حتما پنجره ها رو باز کنید و ماسک هم بزنید.

ممنون،آره باید ماسک بزنم،که خودم خفه نشم

ارسال: #۱۰۵۸۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط elham_sh219.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)IT_SUT نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  ﺷﮏ ﻧﮑﻦ !

خسته ام. اصلا نمی دونم چرا تویه این ۲ سال فقط اتفاق های بد برام میفته. همه چیم رو دارم از دست میدم و از دست دادم.خدا هم هیچ کاری برام نکرد . نمی دونم تاوان کدوم گناه رو دارم پس میدم. به جز اینکه تو تمام عمرم سعی کردم آدم خوبی باشم . به ناموس کسی چپ نگاه نکردم. تو تاکسی وقتی یه دختر سوار میشه اونقدر خودم رو جمع میکنم یکی ندونه فکر میکنه مشکلی دارم تا اون طرف احساس بدی نداشته باشه.اصلا شاید من املم . از خودم می پرسم چرا من؟ منی که تمام تلاشم این بوده در حق کسی بد نباشم چرا اینقدر باید بد برام بیاد. هر چقدر دعا کردم، هر چقدر توکل کردم ، هر چقدر نذر کردم هر چی تو هیئت ها رفتم هیچ فایده ای نداشت هیچ وقت خدا از راه نرسید هیچ وقت دستم رو نگرفت در صورتی که من دست کسی که به طرفم دراز میشه رد نمیکنم. دو هفته ای هست که کلا عوض شدم تمام اعتقاداتم رو از دست دادم دیگه خدا رو قبول ندارم چون که فک میکنم داره اذیتم میکنه . امیدوارم هیچکدمتون به اینجا نرسین. من تنها دلخوشیم اینه که آخرش مرگه.

یه چیز دیگه بگم که تازه گی ها کشف کردم اگه می خواهین تو زندگی موفق باشن باید ریاهکار باشین. باید تظاهر کنین.باید بد بود تا خوبی برات بیاد. این قانون اوج ظلمه.Angry

خدا همیشه همیشه آدم رو داره امتحان میکنه! این رو بدونید که خدا هر بنده ایش رو که بیشتر دوست داره بیشتر امتحانش میکنه تا ببینه ایمانش چقدر واقعیه!
شما با این چیزایی که گفتید مشخصه که به خدا خیلی نزدیک هستید که خدا داره امتحانتون میکنه!
یه چیز دیگه ام اینه که خدا اون بنده ایش رو که بیشتر دوست داره دیرتر خواسته اش رو بهش میده تا اون بیشتر بیاد در خونشون و بیشتر صداش بزنه! اینجوری خدا جلو فرشته هاش به بنده اش می باله! میگه ببینید با اینکه دعاش رو مستجاب کردم اما بهش ندادم، بازم میاد به طرفم و خسته نمیشه!
البته کاملا حق با شماست! تو این راه آدم خسته ام می شه! جنس این خستگی ام با خستگی های دیگه فرق داره ، خیلی سخت تره، خدای نکرده تهش ناامیدیه! اما اینجاست که شیطون میاد و از این حالت بنده سو استفاده میکنه و سعی میکنه آدم رو ناامید کنه! اما باید قوی بود اصلا شیطون و حرفاش رو تحویل نگرفت تازه باید برعکس این چیزی که بهمون میگه رفتار کنیم. چون شیطون خیلی زرنگه منتظر یه لحظه غفلت ما آدماست که ما رو به سرعت بکشه سمت خودش!
پس ان شاالله شمام به همون روند همیشگیتون برگردید و به حرفای شیطون گوش ندید، به خدا توکل کنید، اونم توکل واقعی!
بهش بگید که شیطون نمیذاره مثه همیشه باشید و ازش بخوایید که کمکتون کنه تا از دستش خلاص بشید...
دلتونم همیشه به رحمت و مهربونی خدا خوش باشه، حتی در اوج ناامیدی!
چون:

معجزه هیچ گاه خبر نمی کند، پس با احتیاط ناامید شوید!

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , fo-eng , Autumn.Folio , زهرا سادات , arezoo174
ارسال: #۱۰۵۸۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هرکه دراین بزم مقربتر است
جام بلا بیشترش می دهند

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , انرژی مثبت , elham_sh219 , Autumn.Folio , Eternal , sahar121 , فوژان , زهرا سادات , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۵۸۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط SHayAN_567.)

خیلی قشنگ بود واقعآ فوق العاده بود ممنون
ارسال: #۱۰۵۸۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)IT_SUT نوشته شده توسط:  خسته ام. اصلا نمی دونم چرا تویه این ۲ سال فقط اتفاق های بد برام میفته. همه چیم رو دارم از دست میدم و از دست دادم.خدا هم هیچ کاری برام نکرد . نمی دونم تاوان کدوم گناه رو دارم پس میدم. به جز اینکه تو تمام عمرم سعی کردم آدم خوبی باشم . به ناموس کسی چپ نگاه نکردم. تو تاکسی وقتی یه دختر سوار میشه اونقدر خودم رو جمع میکنم یکی ندونه فکر میکنه مشکلی دارم تا اون طرف احساس بدی نداشته باشه.اصلا شاید من املم . از خودم می پرسم چرا من؟ منی که تمام تلاشم این بوده در حق کسی بد نباشم چرا اینقدر باید بد برام بیاد. هر چقدر دعا کردم، هر چقدر توکل کردم ، هر چقدر نذر کردم هر چی تو هیئت ها رفتم هیچ فایده ای نداشت هیچ وقت خدا از راه نرسید هیچ وقت دستم رو نگرفت در صورتی که من دست کسی که به طرفم دراز میشه رد نمیکنم. دو هفته ای هست که کلا عوض شدم تمام اعتقاداتم رو از دست دادم دیگه خدا رو قبول ندارم چون که فک میکنم داره اذیتم میکنه . امیدوارم هیچکدمتون به اینجا نرسین. من تنها دلخوشیم اینه که آخرش مرگه.

شاید تعریف شما از خدا اشتباه باشه.
نباید انتظار داشته باشیم چون کار درست انجام میدیم از خدا توقع پاداش سریع داشته باشیم.
اگه واقعا از کارهای درستی که انجام میدید لذت نمیبرید انجامشون ندید. ولی اگه دوست دارین راه درستی رو تو زندگیتون طی کنین هنگام انجام دادن کارهای درست ازشون لذت ببرین و بشکل وظیفه بهشون نگاه نکنید. چون وقتی بشکل وظیفه بهشون نگاه میکنید اونوقت وظیفه خدا میدونید که باید به ازای اعمال نیکتون بهتون پاداش بده.
آیا به نظر شما یه بچه در یک کشور فقیر آفریقایی وقتی متولد میشه و شاید تا ۲۰ سال اول زندگیش تنها آرزوش خوردن یک وعده غذای خوب در روز باشه گناهی مرتکب شده و داره تقاص چیزی رو پس میده؟
بهتر دیدتون رو به زندگی وسیعتر کنید و تو زندگیتون اگه کاری رو انجام میدین که به نظرتون درسته ازش لذت ببرین حتی تو اوج مشکلات هم میشه از کاری که انجام میدیم لذت ببریم فقط کافی دیدتون رو نسبت به وقایع اطرافتون عوض کنین. تا هیچوقت حسرت عمر رفته رو نخورین و با خودتون بگین ایکاش منم ریاکار بودم تا زندگی بهتری داشتم.
تو زندگیتون خلاقیت داشته باشید و از هر مشکلی یه لذت و تفریح خلق کنید.
زندگی مسیری هست که باید طی بشه. میتونید این مسیرو با عصبانیت و خستگی و داد و بیداد و پرخاشگری طی کنین. یا میتونین طی مسیر آواز بخونین و از مسیر و مناظرش لذت ببرین. انتخاب با خودتونه.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , diligent , انرژی مثبت , مهرانگیز , maneshty , زهرا سادات , **sara** , arezoo174 , Mohammad-A
ارسال: #۱۰۵۹۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط fo-eng.)
[تصویر:  260976_c9812127bf09.jpg]

[تصویر:  260976_ef130d0b67eb.jpg]

[تصویر:  260976_5l3zuup55ape07z7wi3k.jpg]

[تصویر:  260976_jt4oaggpeh12jle6plu2.jpg]

[تصویر:  260976_28xbpa1ogl505sbkcid.jpg]

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , diligent , Eternal , انرژی مثبت , مهرانگیز , sahar121 , زهرا سادات , IT.setareh91 , alagh , **sara** , arezoo174 , fifa2020

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close