زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۵۵۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  واقعا همین طور بود. حتی چتم نمی کردم ای دی یاهو هم نداشتم Big Grin مانشت اولین جایی بود که انقدر بهش عادت کردم Big Grin
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اولین پروژه ام رو روی فلاپی تحویل استاد دادم. ترم یک. پاسکال... عجب دنیایی بود... چه روزایی
آقا من یاد اولین پروژه ی برنامه نویسی افتادم یه برنامه با کیوبیسیک بود که تشخیص می داد سال کبیسه هست یا نه Smile تازه داداشم بهم یاد داده بود. ما هم تو فلاپی زدیم دادیم به معلم. درس مبانی کامپیوتر بود که دوم یا سوم دبیرستان داشتیم.
بقول دوستم دیگه پیر شدیم رفت.
Big Grin
من که الانشم چت نمیکنم مگه مجبور شم و حیاتی باشه و نخوام معطل ایمیل شم. عادت قدیمیه دیگه Big GrinTongue

بچه ها ما کامپیوتر خریده بودیم، داداشم چندروز اول نمیگذاشت برم سراغش، یبار رفته بود بیرون من قایمکی رفتم روشن کردم، بعد بلد نبودم خاموش کنم، داشتم سکته میزدم، زدم کلا برقش رو قطع کردمSleepyTongueBig Grin
فکر نمیکردم یه روز کامپیوتری بشم، تو فاز هنر بود

من هنوز فلاپیهامو دارم، باید نشون بچه هام بدم، ندیده نشن یوقت Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce , **sara**
ارسال: #۱۴۵۵۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ
حواسمان باشد…
ﺑﺎ "ﺯباﻥ"
ﻣﯿﺸود ﻣﺴﺨﺮﻩ ﮐﺮﺩ!
ﺑﺎ ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود ﺭﻭﺣﯿﻪ ﺩﺍﺩ!
ﺑﺎ ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود ﺍﯾﺮﺍﺩﮔﺮﻓﺖ!
با ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺮﺩ!
با ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود ﺩﻝ ﺷﮑﺴﺖ!
با ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود ﺩﻟﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺩ!
با ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود ﺁﺑﺮﻭ ﺑﺮﺩ!
ﺑﺎ ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود ﺁﺑﺮﻭ ﺧﺮﯾﺪ!
ﺑﺎ ﺯباﻥ
ﻣﯿﺸود جدایی انداخت!
با زبان
میشود آتش زد!
با زبان
میشود آتش راخاموش کرد حواسمان به زبان هایمان باشد:

"آلوده اش نکنیم"

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , 10:30 , raha_ce , Pure Liveliness , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۴۵۵۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
خب حالا که بحث قدیمی هاست بزارین چندتا اسم دیگه رو هم من بگم که برخیاشون دیگه نیستن:
دوست خوبم جناب بارسا
مدیران قدیمی : جواد - آفتاب - summer_66 - هما - esi-
Mansoureh ( آواتارش عکس خرس بود) - parsaNA- inteligentium - خانم آفاق از فعالترین کاربران زمان خودش - کاربر آروم مانشت خانم **sara** - جناب موج - خانم good-wishes و آقای رونالدو و ساسان که خیلی شوخ بودن

نبودنشون رو واقعا حس میکنم!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Lantern , azad_ahmadi , ana9940 , farhud
ارسال: #۱۴۵۵۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
داشتن نگرش مثبت در کنار شوخ‌طبعی عالی است. خیلی وقت‌ها زندگی بسیار ناامیدکننده می‌شود و بعنوان افراد بزرگسال می‌دانیم که چقدر راحت ممکن است اسیر منفی‌بافی‌های دور و برمان شویم. مخصوصاً وقتی همه چیز آنطور که ما دوست داریم پیش نرود و به آنچه که می‌خواهیم نرسیم، ایمانمان را برای داشتن فردایی روشن‌تر از دست می‌دهیم. بچه‌ها باید با اهمیت داشتن نگرش مثبت در زندگی آشنا شوند زیرا متاسفانه آدمها و اتفاقات زندگی خیلی وقت‌ها موجب ناامیدی آنها خواهند شد. و وقتی این اتفاق بیفتد، اگر نگرشی مثبت داشته باشند، خواهند توانست در زندگی پیش رفته و ایمان داشته باشند که زندگی برایشان شادی به ارمغان خواهد آورد. داشتن نگرش مثبت با داشتن والدینی مثبت شروع می‌شود. نشان دادن رفتار و نگرش مثبت از جانب شما اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا شما الگوی فرزندانتان هستید. اگر فقط از شما حرف‌ها یا رفتارهای منفی ببینند، آنها هم همانطور رفتار خواهند کرد و برعکس.

دوستان عذر می خوام وسط خاطرات زیباتون اینا رو می نویسماااااااااااااااااااا Smile

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۴۵۵۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
یاد گذشته ها خیلی خوبه ولی آدم غصه اش میشه Confused
انشالله دوستان هرکجا هستند خوش باشند .Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Lantern , azad_ahmadi
ارسال: #۱۴۵۵۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب حالا که بحث قدیمی هاست بزارین چندتا اسم دیگه رو هم من بگم که برخیاشون دیگه نیستن:
دوست خوبم جناب بارسا
مدیران قدیمی : جواد - آفتاب - summer_66 - هما - esi-
Mansoureh ( آواتارش عکس خرس بود) - parsaNA- inteligentium - خانم آفاق از فعالترین کاربران زمان خودش - کاربر آروم مانشت خانم **sara** - جناب موج - خانم good-wishes و آقای رونالدو و ساسان که خیلی شوخ بودن

نبودنشون رو واقعا حس میکنم!!
یاد رونالدو بخیر. هنوزم که یاد حرفاش میفتم خندم میگیره.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern
ارسال: #۱۴۵۵۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط vesta.)
تو اکتیو و قدیمی بودن فکر کنم اسم مسافر کوچولو جا مونده
kati وbreez یا saam .. با آواتاراشون و بحث خنده دار سر آواتارشون

پ.ن : یکم دیگه بگذره و من فکر کنم، احتمالا سر از دوران ساخت اولین کامپیوتر در بیارم Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce , **sara** , Lantern
ارسال: #۱۴۵۵۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
امیدوارم بچه ها کنکور خوبی رو پشت سر گذاشته باشن.. اونایی هم که خوب نبوده اشکال ندارههههه بخنننننننند آها
والا مهم اینه که تموم شد حالا باید بفکر ادامه باشی و برنامه برای روزهای آینده
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , vesta , **sara**
ارسال: #۱۴۵۵۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ
هفت پند مولانا:
۱) در بخشیدن خطای دیگران مانند شب باش.
۲) در فروتنی مانند زمین باش.
۳) در مهر و دوستی مانند خورشید باش.
۴) هنگام خشم و غضب مانند کوه باش.
۵) در سخاوت و کمک به دیگران مانند رود باش.
۶) در هماهنگی و کنار آمدن با دیگران مانند دریا باش.
۷) خودت باش، همانگونه که می نمایی...

ارسال: #۱۴۵۶۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ
امروز سوالی برام پیش اومد که مجبور شدم بعد از یه مدت طولانی بیام مانشت
به خونه ی قبلی خودم....
به جایی که یه زمانی تمام فکر و ذهنم بود....پاتوق اوقات فراغت بعد از درس خوندنم بود....و با تمام دوستای مانشتیم به سمت کنکور حرکت می کردیم.ناامید می شدیم...خسته می شدیم...یه روز باقدرت شروع می کردیم...فرداش ناراحت می شدیم که چرا امروز تنونستیم درس بخونیم.

اما امروز که اومدم و پست های قدیمی رو با تاریخ بالاسرشون می خونم بی نهایت دلم گرفته...
دلم بی هوا یاد اون روزهای کنکور افتاد...
آه ...کجایید دوستان دیرینه ی من....؟؟؟
کجایید خاطرات تلخ و شیرین من...
هیچ کدوم از دوستان قدیمی دیگه اینجا نیستند ...
دلم بس ناجوانمرادنه تنگ است!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , vesta , raha_ce , Lantern
ارسال: #۱۴۵۶۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ق.ظ، توسط amard.)
ای کسانی که‏ ایمان آورده‏ اید هر کس از شما از آئین خود باز گردد (به خدا زیانی نمی‏ رساند) خداوند در آینده جمعیتی را می‏ آورد، که آنها را دوست دارد و آنها (نیز) او را دوست دارند، در برابر مؤمنان متواضع و در برابر کافران نیرومندند، آنها در راه خدا جهاد می‏کنند و از سرزنش کنندگان هراسی ندارند. این فضل خدا است که بهر کس بخواهد (و شایسته ببیند) می‏دهد و (فضل) خدا وسیع و خداوند داناست. (المائدة/۵۴)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , Bahar_HS , vesta , raha_ce , x86 , Lantern , Pure Liveliness
ارسال: #۱۴۵۶۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ق.ظ
در عشق او گر صادقی باید بسوزی خویشتن

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , 10:30
ارسال: #۱۴۵۶۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  کسی Sony Xperia Z2 داره؟ کیفیت صداش چطوره؟ نویز داره؟ زیاد؟
جهت خرید؟
ارسال: #۱۴۵۶۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
وقتی کسی حالش بده بهش نگید
ای بابا اینم می گذره ،
نگید درست می شه،
نخواهید با جوک های مسخره بخندونیدش
نمی خواد بخنده. خنده اش نمیاد غصه داره. می فهمین؟ غصه.
براش از فلسفه ی زندگی حرف نزنین.
از انرژی مثبت و مثبت باش و به چیزهایی که داری فکر کن حرف نزنید.
حتی سعی نکنین نشون بدین که حالتون از اون بدتره.
از تجربیات بدتر خودتون یا اطرافیانتون نگین.
وقتی کسی ناراحته اصلا این شما نیستین که باید حرف بزنین.
شما در حقیقت باید حرف نزنید. باید دستش رو بگیرید. بغلش کنید. تو چشم هاش نگاه کنید. براش چایی بریزید.
براش یک چیزی که دوست داره بریزید یا بپزید.
بذارید جلوش. بعد حرف نزنید. بذارید اون حرف بزنه و شما گوش کنید.
هی فکر نکنید باید نظریه صادر کنید و نصیحت کنید.
فکر نکنید اگه حرف نزنید خیلی اتفاق بدی می افته.
شما جای اون آدم نیستید.
شما زندگی اون آدم رو از وقتی به دنیا اومده زندگی نکردید.
پس نظریه ها و حرف هاتون به درد خودتون می خوره.
بله. دستش رو بگیرید. بغلش کنید. سکوت کنید.
.اگه دلش خواست خودش حرف می زنه
حتی اصرار نکنید که باهاتون حرف بزنه. فقط بهش انقدر فرصت بدین تا حرف بزنه

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , A V A , tabassomesayna , raha_ce , shayesteNEY , Bahar_HS , **sara** , 10:30 , Maryam-X
ارسال: #۱۴۵۶۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط nanajoon.)
...............

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close