زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۵۶۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
بی خیال بابا

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۴۵۶۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ
درمان تویی به دردم
باران تویی به صحرا
دانی کجاست جایت
بر دیدگان یاران.

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۱۴۵۶۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پرسیدم..... ، چطور ، بهتر زندگی کنم ؟ با کمی مکث جواب داد : گذشته ات را بدون هیچ تأسفی بپذیر ، با اعتماد ، زمان حالت را بگذران ، و بدون ترس برای آینده آماده شو . ایمان را نگهدار و ترس را به گوشه ای انداز . شک هایت را باور نکن ، وهیچگاه به باورهایت شک نکن . زندگی شگفت انگیز است ، در صورتیکه بدانی چطور زندگی کنی .

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , neda_Network , tabassomesayna , Pure Liveliness
ارسال: #۱۴۵۶۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب حالا که بحث قدیمی هاست بزارین چندتا اسم دیگه رو هم من بگم که برخیاشون دیگه نیستن:
دوست خوبم جناب بارسا
مدیران قدیمی : جواد - آفتاب - summer_66 - هما - esi-
Mansoureh ( آواتارش عکس خرس بود) - parsaNA- inteligentium - خانم آفاق از فعالترین کاربران زمان خودش - کاربر آروم مانشت خانم **sara** - جناب موج - خانم good-wishes و آقای رونالدو و ساسان که خیلی شوخ بودن

نبودنشون رو واقعا حس میکنم!!

از قدیم گفتن آهسته (آروم) و پیوستهBig Grin
یاد همه دوستان خوبمون بخیر ان شا ا... همیشه سلامت، شاد و موفق باشن
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , Fardad-A
ارسال: #۱۴۵۷۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
یک روزی که خوشحال تر بودم
یک نقاشی از پاییز میگذارم, که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست
زندگی پاییز هم می شود, رنگارنگ, از همه رنگ !

یک روزی که خوشحال تر بودم
نذرم را ادا می کنم
تا روزهایی مثل حالا
که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است
بخوانمشان
و یادم بیاید که
هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد
و
هیچ آسیاب آرامی بی طوفان.

" اخوان ثالث"

وقتی به آسمون نگاه میکنی چه حسی داری ؟

برا من آسمون نشونه ی عظمت خداست ...
خیلی وقتا بش نگاه میکنم و به خیلی چیزا فکر میکنم
و
خیلی چیزا یاد میگیرم
یه حس سبک
حس رهــــایی
دقت کردین آسمون بضی وقتا چقد خوشگله ؟!
بعضی وقتا چقد آرامش داره

نمیدونم اون حسی رو که من دارم شمام دارین یا نه ولی خب حس میکنم تو این ماه وقتی به آسمون نگاه کنم به خدا نزدیکتر میشم
چشماتونو ببندین و خلوت کنین با خودتون ....
فکر کنین به خودتون و خودتون و .....
زل بزنین به آسمون یه وقتایی
فکر کنم سبک شید ....

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , shayesteNEY
ارسال: #۱۴۵۷۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
سلام ...
امشب دلم مناجات با خدا رو خواست .... دلم حرف زدن جمع و جور باهاشو خواست
میخواستم خودم باهاش حرف بزنم و بنویسم ولی اعصاب ردیف کردن کلمات رو کنار همدیگه نداشتم....
آخه میدونید چیه ؟! من خیلی آشفته و مغشوش با خدا حرف میزنم و اگر همونجوری اونا رو اونجا میزاشتم شاید گیج گیج میرفت سرتون و مغزتون
خودم همونجوری البته آشفته حرف زدما اما ....
اما یه چیزایی پیدا کردم که مرتب شده ی حرفای خودمه ...
هر چی که خوشم اومد رو میزارم .....
شاید حرف دل شمام بود
شاید شمام خوشتون اومد
شاید شمام آمین بگید
شاید شمام دلتون تنگ باشه و از این مناجاتا دلتون وا شه

چقد عاشقانه حرف زدن با "الله و رحمن و رحیم " خوبه .....
خصوصا وقت خواب ..
تو تاریکی
و
شب
و
سکوت
وقتی که باید با خودت حساب و کتاب کنی!

خطا از من است، می دانم
از من که سالهاست گفته ام " ایاک نعبد"
امــــــــــــــا
به دیگران هم دلسپرده ام...
از من که سالهاست گفته ام " ایاک نستعین"
امــــــــــــــــــــا
به دیگران هم تکیه کرده ام
امـــــــــا
رهایم نکن
بیشتر از همیشه دلتنگتم..خدا
به اندازه ی تمام روزهای نبودنم...
خداوندا
دل به تو سپرده ام
مرا به حال خود وا مگذار...

پــــناه میـــبرم به خــــدا از شـــر ...

خــــودم ..نفـــــسم ...زبــــانم .... نگــــاهم ...قلبــــم

و

شیطان رانده شده
حرف ها تکراری ،توبه ها تکراری، آدم ها تکراری
من مانده ام
این گناهان کی قرار است تکراری شوند؟!
هر روز این گناهان تازه و جدیدتر
به نظر می رسند!
خدایا
گویا تو از امتحان من
من از شرمندگی رد شدن
سیر نخواهیم شد !
خدایا
از این رفت و برگشت ها خسته ام
کمک کن همیشه فقط به سمت تو بیایم

اهـــــدنا الصــراط المســـــتقیم

خدایا
من خالیِ خالی ام
یعنی پُرِ پُر هستم از غیر تو...!
خدایا ببخش مرا که
سر درگمی من ازسرگرمی به غیر تو بود
خدایا دیگران رابا تو آرام می کنم!
ولی خودم رابا چه آرام کنم!؟

خــــدایا
ببخش که یک عمر
عاشقانه هایم را
خرج این و آن کردم!
و

به تـــــو

فقط یک مشت خمیازه و کسلی و بی حوصلگی
تحویل دادم!

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , raha_ce , Ametrine , shayesteNEY , Menrva , RASPINA , هلیا۹۹ , alim93
ارسال: #۱۴۵۷۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط neda_Network.)
انتخاب واحد و واریزشهریه مزخرفترین چیزیه که تو عمرم دیدم. از امروز باز زندگی فلاک بار شروع میشهSadHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , پوونه , RASPINA
ارسال: #۱۴۵۷۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  کنکورمو که خیلی خراب کردم....
یعنی اصلاً حوصله ی چیزی ندارم...
میام اینجا میبینم بچه ها از سوالا و جوابا و تخمین رتبه ها حرف میزنن... خب خیلی خوبه , خوبه که نتیجشونو دارن میگیرن...
ولی پرم! خیلی پر!
اشتباه کردم اونایی که مطمئن نبودم رو زدم
اشتباه محض...
حالا پدر مادرم بعد ماه ها من و تو جمع خودشون میبینن , بعد ما ها دوری از جمع ها و مهمونی ها حالا که میرم تو جمعشون واقعاً ناراحتم ولی دلم نمیاد ناراحتشون کنم! لبام مبخندن! ولی واقعاً ناراحتم!
ناراحت ازینکه نمیتونم خوشحالشون کنم! آرزوهای خودم مهم نیست؛ اینکه چقد تلاش کردم مهم نیست؛ اینکه هم کار کردم هم درس خوندم مهم نیست, اینکه گاهی انقدر خسته بودم که از شدت خستگی بخاطر فشار کاری مریض شدم ....
مهم نیست دیگه! کاش ولی میتونستم بعد این مدت یه خوشحالی واسه خودم و پدر مادرم خلق کنم....
از وقتی برگشتم همه یا بهم زنگ میزنن یا اس میدن....
و من واقعاً حتی تحمل حرف زدن با کسی رو ندارم....
آخ گفتی Huh دقیقا منم همینم همه هی خوشحالن و پیگیر و هی می خوان باهام باشن منو ببینن اما من حوصله خودم رو هم ندارم
ارسال: #۱۴۵۷۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  کسی Sony Xperia Z2 داره؟ کیفیت صداش چطوره؟ نویز داره؟ زیاد؟
جهت خرید؟
همچین پرسیدید من فکر کردم میخواید مشاوره بدید!
هرچی منتظر شدیم خبری نشد. :دی
الان که پرچمدار جدید (Z3) اومده خریدن پرچمدار قبلی چرا؟
ارسال: #۱۴۵۷۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
آدم‌های شاد و خوشبخت هیچوقت در کارهای دیگران دخالت نمی‌کنند.فراموش کنید دیگران چه می‌کنند. نگاه نکنید که چه دارند و چه هستند. هیچ کس وضعیت بهتری نسبت به شما ندارد چون کسی نمی‌تواند کاری را به خوبی شما انجام دهد. شما در مسیر خودتان قدم می‌زنید. گاهی‌اوقات یکی از دلایل اینکه با ناامنی دست و پنجه نرم می‌کنیم این است که شرایط پشت صحنه خودمان را با شرایط ظاهری دیگران مقایسه می‌کنیم. به جای اینکه به صدای خودمان گوش دهیم، به صدای دنیا گوش می‌دهیم. پس دست از مقایسه کردن بردارید! به صدای درونی خودتان گوش دهید و فکرتان به کار خودتان باشد.بهترین آرزوها و بزرگترین اهدافتان را نزدیک به قلبتان نگه دارید و هر روز برای آنها وقت بگذارید. از تنها راه رفتن نترسید و از لذت بردن از آن نهراسید. نگذارید نادانی، ناراحتی یا منفی‌بافی کسی اجازه ندهد بهترین خودتان باشید. کاری را انجام دهید که می‌دانید برای شما بهتر است چون وقتی با آرامش درونی روی یک کار خوب تمرکز می‌کنید، هیچ چیز نمی‌تواند شما را متزلزل کند.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , **sara** , Menrva , پوونه , RASPINA
ارسال: #۱۴۵۷۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
قبل از کنکور پیش خودم میگفتم کنکور که دادم روز بعدش میخوابم تا لنگ ظهر. اما روز بعد از کنکور که امروز بود رو از همه روزها کمتر خوابیدم. صبح زود بیدار شدم و الانم خوابم نمیبره. دیگه عادت کردم به کم خوابیدن?

اگر ندانید به کجا میروید، هر راهی شما را با خود خواهد برد.Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , RASPINA
ارسال: #۱۴۵۷۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
خواهر زاده ی یک و نیم ماهه ام رو هنوز ندیدم، هی درس هی درس هی درس، آخه تا کی درس؟ این کنکور لعنتی رو هم بدیم، نه بازم نمیتونم برم خونه، آدم بدون هدف برنامه ریزی کنه همین میشه، نازنین زهرا تو بچگیش که به من رفته Big Grin، امیدوارم که وقتی بزرگ شد شبیه من نشه Big GrinBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , neda_Network , پوونه , raha_ce , vesta , Bahar_HS , RASPINA , A V A , هلیا۹۹ , shayesteNEY , **sara** , ana9940 , aadmida
ارسال: #۱۴۵۷۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ
ملت چنان با شوق تو تاپیک ها دارن سوالا رو بررسی میکنن و گاها هم تحلیل هاشون عجیب و غریبه و گزینه هایی رو زدن که من سر جلسه اصلا یه درصد هم شک نداشتم اون گزینه جواب نیست اما الان تو پست دوستان میبینم که هست. والا من از ترس و استرس درصد منفی ، نمیتونم برم تاپیک های کنکوری. تو عنوان تاپیک جای این جمله خالیه: خطر سکته! ورود به این تایپک تنها برای شیردلان مجاز است! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , zahra_ce87 , vesta , Bahar_HS , RASPINA , A V A , هلیا۹۹ , shayesteNEY , احسان مومنی , ana9940
ارسال: #۱۴۵۷۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  ملت چنان با شوق تو تاپیک ها دارن سوالا رو بررسی میکنن و گاها هم تحلیل هاشون عجیب و غریبه و گزینه هایی رو زدن که من سر جلسه اصلا یه درصد هم شک نداشتم اون گزینه جواب نیست اما الان تو پست دوستان میبینم که هست. والا من از ترس و استرس درصد منفی ، نمیتونم برم تاپیک های کنکوری. تو عنوان تاپیک جای این جمله خالیه: خطر سکته! ورود به این تایپک تنها برای شیردلان مجاز است! Big Grin

منم اعصابم خورد شد با این درسای جورواجور، میرم ۲۶ میام مانشت. Dodgy

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , vesta , RASPINA , A V A , احسان مومنی
ارسال: #۱۴۵۸۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ق.ظ
هر کس کار نیکی بیاورد ده برابر آن پاداش خواهد داشت و هر کس کار بدی بیاورد جز به مقدار آن کیفر نخواهد دید و ستمی بر آنها نخواهد شد. (الأنعام/۱۶۰)
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Pure Liveliness , vesta , Bahar_HS , RASPINA , Aseman7 , A V A , fo-eng

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close