زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۱۱۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ
پروژه meyhem
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۳۱۱۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ق.ظ
دلم ی سفر میخاد ی سفر برم مممممممممممممم هر موقع دلم خواست دوباره با انرژی چند سال قبلم برگردم پر از امید و شادی پر از سر به سر گذاشتن همه افراد خونه پر از امییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA , ziba_090 , soheila-zd
ارسال: #۲۳۱۱۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۴ ق.ظ
"آری، آری، زندگی زیباست
زندگی آتشگهی دیرنده پا برجاست
گر بیفروزیش، رقص شعله‌اش در هر کران پیداست
ورنه، خاموش است و خاموشی گناه ماست"
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , dr.a_AI
ارسال: #۲۳۱۱۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
عجب صبری خدا دارد

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , soheila-zd , fatemeh87 , ZARIII
ارسال: #۲۳۱۲۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
من نمی دونستــم گل حســنِ یوسف، گل هم میــدهBig Grin

امروز دیدم یه سری گلای کوچولو موچولوی سفید بنفش اون بالای بالاش در اومــــــــدهBig GrinBig GrinBig Grin
.
.
.
+چقدر لــــذت بخشه وقتی انتظار چیزی رو نداری و یهو اتفاق میفــته. . . Smile

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , ماه و خورشید , انرژی مثبت , **sara** , soheila-zd , fatemeh87 , kora , messi1991
ارسال: #۲۳۱۲۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
هیچ وقت اینایی رو درک نکردم که هنو چند ترم کلاس زبان نرفته، کلمات رایج زبان خودشون فراموششون میشه و یهو میشن -به زبان جدید خودشون-فارِنِر! چه خبره مگه؟ خارج هم بری دیگه اینطوری نمیشه که زبانی که همیشه تو ذهنت هست یهو فراموش کنی.
آخه من نمیدونم مثلا second editing گفتنش ساده تره یا ویرایش(بازبینی) دوم ؟ یا رومی روم یا زنگی زنگ.. یا کلا انگلیسی حرف بزن یا کلا فارسی .. اون شیرینی لهجه هر دو تا زبان از بین میره خب! خنده دارترین حالتش وقتیه که مثلا روزهای هفته رو هم به انگلیسی میگن : ))))
نمیدونم شاید هم این حرص خوردنای من به خاطر دیدگاه کلی من باشه که همیشه میگه یا همه چی یا هیچی! جمله یا کلا انگلیسی یا کلا همون فارسی! حالا خوبه این یه عده مثل ترک ها/کردها/عرب ها و .. به خاطر شرایط جغرافیایی دو زبانه بزرگ نشدن و انگلیسی و احیانا زبان های دیگه بشه زبان سوم و چهارمش.. فکر کن یه جمله میگفتن مثلا میشد اینطوری:
من گئدیرم یونیورسیتی که با مای تیچر ملاقاتٌ مفیدهٌ داشته باشم و قُولیهِ به من گود نمره وِر! : |
البته شدیدا معتقدم که همه آزادن هر طور خواستن حرف بزنن و ربطی به من ِ نوعی نداره ولی خب دلیل نمیشه نتونم نظر بدم. -_- : ))

+راستی سلام.. چه خلوت شده مانشت تو این مدت. :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Riemann , **sara** , soheila-zd , fatemeh87 , RASPINA , Parisa-SH , kazhal@ , messi1991
ارسال: #۲۳۱۲۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  هیچ وقت اینایی رو درک نکردم که هنو چند ترم کلاس زبان نرفته کلمات رایج زبان خودشون فراموششون میشه و یهو میشن -به زبان جدید خودشون-فارِنِر! چه خبره مگه؟
آخه من نمیدونم مثلا second editing گفتنش ساده تره یا ویرایش(بازبینی) دوم ؟
والا ما تا حالا نشنیدیم کسی به خاطر کلاس زبان رفتن بگه second editing! بیشتر یه چیزای دیگه میگن به خارجکی Big Grin
ولی خدایی بازبینی خیلی راحت تره مثلا من دنبال اخرین بازبینی کتاب قوباغه ات رو له کن هستم Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۳۱۲۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  هیچ وقت اینایی رو درک نکردم که هنو چند ترم کلاس زبان نرفته کلمات رایج زبان خودشون فراموششون میشه و یهو میشن -به زبان جدید خودشون-فارِنِر! چه خبره مگه؟
آخه من نمیدونم مثلا second editing گفتنش ساده تره یا ویرایش(بازبینی) دوم ؟
والا ما تا حالا نشنیدیم کسی به خاطر کلاس زبان رفتن بگه second editing! بیشتر یه چیزای دیگه میگن به خارجکی Big Grin
ولی خدایی بازبینی خیلی راحت تره مثلا من دنبال اخرین بازبینی کتاب قوباغه ات رو له کن هستم Tongue
به به.. چه خوب جناب بارسا هم که هستن.
،
ما شنیدیم خب :دی
اونایی که یه چیزای دیگه به خارجکی میگن حتما کلاس میذارن. اونایی هم که من میگم کلاس و مدرسه رو هم قبول ندارن و به کمتر از دانشگاه راضی نمیشن Big Grin
یادش به خیر یه مورد داشتیم خدای این جور جوگیریا بود : ))))) این مورد عزیز از هر ده کلمه اش هشت تاش انگلیسی بود اونم نه با تلفظ درستاااا.. دقیقا عین املاش تلفظ میکرد : )))))))) علاقه خاصی هم به کلمه چَلنج داشت و تو همون ده تا کلمه ای که گفتم هشت تاش انگلیسی بود، از اون هشت تا حتما یکیش چلنج بود : )))))) حیف دانشگاه تموم شد این موردا رو نمیبینیم یه کم بخندیم دلمون وا شه : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , so@ , barca , **sara**
ارسال: #۲۳۱۲۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  379299_50877671725629251912.gif]

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , Parisa-SH , **sara** , targol , alim93 , messi1991
ارسال: #۲۳۱۲۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یادش به خیر یه مورد داشتیم خدای این جور جوگیریا بود : ))))) این مورد عزیز از هر ده کلمه اش هشت تاش انگلیسی بود اونم نه با تلفظ درستاااا.. دقیقا عین املاش تلفظ میکرد : )))))))) علاقه خاصی هم به کلمه چَلنج داشت و تو همون ده تا کلمه ای که گفتم هشت تاش انگلیسی بود، از اون هشت تا حتما یکیش چلنج بود : )))))) حیف دانشگاه تموم شد این موردا رو نمیبینیم یه کم بخندیم دلمون وا شه : )))

ای بابا یکی از مِمبر فَمیلیمون اومد یه آرتیکل دادم به یه کنفرانس که ددلاین پرداخت هزینه اش تا توماروو،گفت میخوام کارمو فردا فورس ماژور انجام بدی ولی الان هرچی بهش تلفن میزنم تا برام اکسپلین بده ،نمیتونم فایندش کنم و این الان برای من یه چَلــــــــــــــــــنج Big GrinBig GrinTongueTongue

اوه مای گاد
یو وِری انگلیشت گود هست. حالا سابجکت این آرتیکلت چیه؟ مِیبی بتونم هِلپت کنم و یه کم از اکسترا اینفورمیشنی که برای مبادا دِی تو کامپیوتر سیو کردم بهت بدم بتونی خیلی سریع تر انجامش بدی.
اوه.. راستی.. یونیورسیتی لِول انگلیشت منو کشته : )))))
+
یعنی به جان خودم عین همون مورد حرف زدی و چن بار خوندم تا دقیقا متوجه بشم چی گفتی آخرش هم دیدم خیلی خارجکیه گفتم حتما چیزای خوبی گفته : )))))))))) اینم برای من چلنج بود : ))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Parisa-SH , **sara** , targol , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۱۲۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  هیچ وقت اینایی رو درک نکردم که هنو چند ترم کلاس زبان نرفته، کلمات رایج زبان خودشون فراموششون میشه و یهو میشن -به زبان جدید خودشون-فارِنِر! چه خبره مگه؟ خارج هم بری دیگه اینطوری نمیشه که زبانی که همیشه تو ذهنت هست یهو فراموش کنی.
چند وقت پیش ی جایی کلاس میرفتم(هنری) ... آدمای اینجوری ک زیاد بود...بعدش یه مدت که گذشت، یکی از آقایونِ هنرجو، برای مدت کوتاهی به خارج از کشور رفتن و برگشتن...برگشتن همانا و تغییر زبان هم هماناBig Grin ... دیگه اصلا فارسی صحبت نمیکردنBig GrinBig Grin یا مثلا اگر میخواست فارسی صحبت کنه یه جوری کلماتو ادا میکرد که انگار شش نسل قبلشون اونجا بوده و تازه برگشته ایران و داره فارسی یاد میگیرهBig GrinBig Grin از وقتی هم برگشته بود یه کتابچه دیکشنری میگرفت دستش و تا بیکار میشد مینشست با یه ژست خیلی خاص ورقش میزدBig Grin (فک کنم حرفای مارو که فارسی صحبت میکردیم، ترجمه میکردBig Grin Big Grin ) ... بعد مثلا اگه یه نفر یهو یه موزیک به زبان دیگه ای میگذاشت(به جز فارسی) با موزیک زندگی میکرداBig GrinBig GrinBig Grin بعدش یهوو شروع میکرد با خودش اسپانیایی صحبت کردنBig GrinBig Grin اصن باید ببینیشاBig GrinBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۱۲۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط vesta.)
امروز مادربزرگم کنارم بود همچین ابراز ناراحتی و تاسف کرد من گفتم خدایا چه حرکتی از من سر زدConfused نگو چشمش به گیسوان سفید شده من افتاده بود... فشار زندگیست دیگر مادربزرگ جان بیخیال(البته اولش وقتی خودمم دیدم خیلی ناراحت شدم اما چه کنم Sad )

تازه جدیدا از شدت فشار و استرس میبینم که مثلا اندازه عدس از یجا ریختهSadSad(البته مجدد رشد میکنه) والا راضیم به سفیدیش حداقل نریزه، فردا مادرشوهر جانمHeartBig GrinBig GrinTongue به نیمه جان (شکلک خجالت) میگه رفتی دختر کچل گرفتیConfused... اون موقع که من گیسوان طلایی داشتم آخه کجا بودی عزیز، دیر آمدی باد برد

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , RASPINA , roger670 , ziba.O , Aurora , **sara** , targol , Parisa-SH , Bahar_HS , termeh93 , انرژی مثبت , messi1991 , hatame
ارسال: #۲۳۱۲۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
نتایج اومده...
نه اینکه من خیلیم خونده بودم، خیلیم انتظار کشیدم و ایناBig GrinBig Grin رفتم میبینم یه جایی انگار قبول شدم!!!Big GrinBig Grin
رفتم تو سایت دانشگاه میبینم نوشته بدون کنکور معدل بالاهارو پذیرش میکنه...
.
.
.
الان ناراحتم چرا کنکور دادم؟! Big GrinBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , messi1991
ارسال: #۲۳۱۲۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
تبریک به همه اونایی که امروز خوشحالند
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , kora , vesta , **sara** , Aurora , salam az ma , dr.a_AI
ارسال: #۲۳۱۳۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
عرض تبریک به اونهایی که همونجایی که میخواستن و فکر میکردن قبول شدن.
انشاءا... در همه مراحل بعدی هم موفق باشن.

انشاءا... اونهایی که دو دل اند و شبانه و پردیس قبول شده اند هم تصمیم درستی بگیرند که سال دیگه این موقع افسوس نخورن که کاش رفته بودیم . بلکه خوشحال باشن بابت تصمیم امسالشون. بگن خوب شد که رفتیم یا بگن خوب شد نرفتیم. برای همه نمیشه یه نسخه داد. بعضی بهتره برن و بعضی بهتره بمونن.

اونهایی هم که قبول نشدن و افسوس میخورن که کاش تلاش کرده بودیم یا کاش تلاش موثر کرده بودیم امیدوار باشن که چشم به هم بزنن سال ۹۵ هست.تلاش زیاد همیشه مساوی نتیجه خوب نیست. گاهی بهتره روشها را بازبینی کرد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , vesta , ماه و خورشید , RASPINA , **sara** , Aurora , salam az ma , maryam.raz , Bahar_HS , alim93 , dr.a_AI , messi1991 , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close