زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۴۰۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان کتاب خوب در زمینه تربیت کودک سراغ دارید بهم معر فی کنید. ممنونم

وستا جان فکر کنم این دو کتاب به کارتون بیاد : مادر یک دقیقه ای از اسپنسر جانسون ( که کتابهای مربی یک دقیقه ای و پدر یک دقیقه ای هم از این نویسنده هست ) و کتاب روانشناختی رشد کودک ژان پیاژه Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۳۴۰۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
چقدر زندگی سخت شده ! آقا من نمیخوام!
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۲۳۴۰۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چقدر زندگی سخت شده ! آقا من نمیخوام!
جدا چقدر سخت شده .
دیگه اعصابمو بهم ریخته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۳۴۰۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
من مانده ام در روز میلادم
با شمع هایی که نمیمیرند
بغض غریبی دارم!
اما نه!
باید بخندم عکس میگیرند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , kora
ارسال: #۲۳۴۰۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ
فک میکنم ژان پیاژه نظریه پرداز در حوزه رشد باشن و کتاب هاشونم تخصصی باشه ودرمحیط های آکادمیک تدریس میشه
ارسال: #۲۳۴۰۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
بله بنده هم نوشتم کتاب روانشناختی رشد کودک Smile
به نظرم قبل از تربیت کودک بهتر هست اول یک مقدار اطلاعات در مورد ذهن و دید کودک پیدا کرد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۰۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  جدا چقدر سخت شده .
دیگه اعصابمو بهم ریخته
عامو من خیلی خستمه : ((((((((
ارسال: #۲۳۴۰۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط clint.)
صحبت از کتاب های روانشناسی شد من یه کتابی رو به دوستان پیشنهاد میکنم درمورد والد بالغ کودک درون انسان اسم کتاب :وضعیت اخر نوشته تامس آ.هریس ترجمه اسماعیل فصیح انتشارات زریاب .کتاب فوق العادهیه
ارسال: #۲۳۴۰۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  اهل شیرازید؟
خود شیراز نه، ولی اطرافش Cool
ارسال: #۲۳۴۱۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ
ساعت ۹ داشتم از بیخوابی بیهوش میشدما، یه ساعتِ الان میخوام بخوابم خوابم نمیگیره
آخرشم بیخیال خواب شدم : (((

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd
ارسال: #۲۳۴۱۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط clint.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ساعت ۹ داشتم از بیخوابی بیهوش میشدما، یه ساعتِ الان میخوام بخوابم خوابم نمیگیره
آخرشم بیخیال خواب شدم : (((
دقیقا منم این طوریم البته هرشب
ارسال: #۲۳۴۱۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط vesta.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  دقیقا منم این طوریم البته هرشب
فکر کنم بخاطر یه لیوان چای سبزی هست که خوردم،واقعا خسته خسته شده بودم امروز و از فعالیت زیاد خوابم گرفته بود، چگونه شد که اینگونه شد را نمیدانم Undecided

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  من یه کتابی رو به دوستان پیشنهاد میکنم
کدوم
ماندن در وضعیت آخر یا وضعیت آخر ؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۳۴۱۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من یک پست بمناسبت سالروز درگذشت آل احمد زدم و این دستاویزی شد تا شما مکررا به اون مرحوم بد بگویید. هم از خودتان و هم از قول دیگران. واقعا اینها اسمش نقد نیست.اونم در مورد کسیکه نمیتونه از خودش دفاع کنه. همینکه آل احمد و آثارش نقد میشن نشان میدهد که او و اثارش تاثیر گذارده بوده.
لطف کنید دیگر این پست را نقل قول نکنید. بخصوص اگه میخواین باز بد بگویید به ایشان.

اگر برای مثال در مورد احمد کسروی (که طبق استدلال شما تأثیرگذار بوده‌اند) چنین مطلبی گذاشته می‌شد هم می‌گفتید پشت سر مرده حرف نزنیم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۴۱۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من یک پست بمناسبت سالروز درگذشت آل احمد زدم و این دستاویزی شد تا شما مکررا به اون مرحوم بد بگویید. هم از خودتان و هم از قول دیگران. واقعا اینها اسمش نقد نیست.اونم در مورد کسیکه نمیتونه از خودش دفاع کنه. همینکه آل احمد و آثارش نقد میشن نشان میدهد که او و اثارش تاثیر گذارده بوده.
لطف کنید دیگر این پست را نقل قول نکنید. بخصوص اگه میخواین باز بد بگویید به ایشان.

اگر برای مثال در مورد احمد کسروی (که طبق استدلال شما تأثیرگذار بوده‌اند) چنین مطلبی گذاشته می‌شد هم می‌گفتید پشت سر مرده حرف نزنیم؟
بطور حتم من هیچوقت در مورد سالگرد احمد کسروی از ایشان یاد نمیکنم.
نقد آثار آل احمد یا هرنویسنده ای با توهین فرق میکند. ولی اگه کسی به کسروی بد بگه من وظیفه عمومی حمایت از همه را ندارم.مدیر سایت هم نیستم.
نقد صحیح در مورد شخص نیست در مورد کتاب یا آثار یا نفر هست. اگه مدیر سایت اجازه میدهد بیایید تا آثار کسروی را هم نقد کنیم. نقد حرف زدن پشت سر مرده نیست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , 10:30
ارسال: #۲۳۴۱۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ق.ظ
سلام
من دلم میخاد کنکور ارشد زیر۵۰ بیارم تا به ارزوم برسم تا بابای مریضمو خوشحال کنم.درس میخونم ها ولی تاظهر کارمیکنم میگن واسه قبولی تو بهترین دانشگاه باید ازصبح تاشب بخونی با کارکردن نمیشه.ولی میتونم بیخیال کاربشم.ای خداااا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close