زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۴۷۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  عشق و دوستی
ﯾﮏ ﺣﺮﻑِ ﺳﺎﺩﻩ ﯼِ ﮐﻮﭼﮏ ،
ﮔﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺗَﻪﮔﻠﻮﯾَﻢ ،
ﺩﺭُﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ، ﮐﻪﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﺯِﻧﺪﮔﯽ ﭘﯿﻮَﻧﺪﻣﯿﺪَﻫﺪ،
ﻣﺜﻞ ﺗﺮﺩﯾﺪ ﭼﺸﻤﺎﻧَﺖﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺣَﺮﻑ ﻣﯿﺰﺩﯼ ،
ﻣﺜﻞ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺣﺎﻻ، ﺩِﻟَﻢ ﺑﺮﺍﯾِﺸﺎﻥ ﺗَﻨﮓﺷﺪﻩ ،
ﺁﻩ ...
ﯾِﮏ ﺣﺮﻑِ ﺗﻪ ﮔَﻠﻮﯾﻢ ﮔﯿﺮﮐَﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ
خیلی قشنگ بود.. ازخودتون هست؟

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  فرض کنید توی خونه خواب هستید. یه دزد میاد داخل چیکار می کنید؟!
من خوابم خیلیی بش ازحد سبکه سه سوت یدفه چشام مثل جن باز میشه قبل اینکه بیادداخل میفهمم ..Big Grin موبایلم و اسپری فلفل رو برمیدارم میرم توی کمد قایم میشمBig Grin زنگ میزنم پلیس بعد آقا دزده که بیاد تو اتاقم از تو کمد میپرم اسپری رو میزنم توچشاشBig GrinBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , **sara**
ارسال: #۲۳۴۷۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  از این جکا بازم بذارید هر چند وقت دلمون زنگار گرفت با یه پخی همه بریزه Wink
حرف من از نظر شما جوک بود؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۴۷۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اسپری فلفل
ازینا داری؟:-o

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۳۴۷۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انگلیسی باشه بیشتر هم تایپ میکنم:

[تصویر:  384153_4li9_words.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۴۸۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ق.ظ
بچه ها درسته که داشتن شغل دولتی و خوب یه هدفه و رسیدی بهش به این فکر می کنی که خیلی از مسیر رو طی کردی ولی باور کنید آدم نمی تونه خودش رو راضی کنه که غیر از دولتی جای دیگه بخونه. به همکارات نگاه می کنی می بینی با ۱۷ - ۱۸ سال سابقه داره تو آزاد یه ارشدی می خونه بدون بار علمی ..... حالا بیا و خودت رو راضی کن که با همچین شرایطی کنار بیایی و بری غیر دولتی...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۲۳۴۸۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ
بچه ها برای درمان خشکی گلو چی پیشنهاد داربید؟؟دهن کلا خشک بشه علت چیه؟آموکسی کلاو مگه بدترش نمیکنه؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
ارسال: #۲۳۴۸۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ
Somaye-y من سه روز تو خونه تنها بودم شب ها هم اصال از تنهایی و دزد و ... نمیترسیدم ولی راستش یه چیزی خیلی منو میترسوند اونم سوسک بود از این سوسک ۱۲ سانتی گنده بالدارها ... که نمیدونستم در مواجهه چگونه اعصاب خود را کنترل نموده از جیغ کشیدن پرهیز و بر فرق دشمن کوبیده و او را منهدم بنمایم Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Somayeh_Y , **sara** , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۸۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  بچه ها برای درمان خشکی گلو چی پیشنهاد داربید؟؟دهن کلا خشک بشه علت چیه؟آموکسی کلاو مگه بدترش نمیکنه؟
احوال عروس خانم مانشتHeart

تا میتونید بخور بدید و دمنوش بخورید، تا عروسی خوب خوب میشی
آبنبات سرد هم از داروخانه بخرید برای خشکی دهان خوبه

آموکسی کلاو قوی هستش آدم رو ضعیف میکنه، باید با آب زیاد بخوری و یکم بیشتر به تعذیه ات دقت کنی و چیزای سرخ کردنی هم نخور
استرس هم تاثیر میگذاره روی خشکی دهان

انشاالله زود زود خوب شی و عروسیتون عالی برگزار شه، خوشبخت بشی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , Bahar_HS , sahar121
ارسال: #۲۳۴۸۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ
میترسم. . .

از اینکه آخرِ این چشم و هم چشمی ها. . . به جدایی ما چند نفر ختم شه. . . Sad

یادمه چند وقت پیش یکی از عکسامونو ادیت کردم و کنارش نوشتم: "این دوست داشتن ها تا ابد جاودانه خواهد ماند"

ولی این روزاSad

+این همه لحظه های پر از شادی رو از سال ۸۴ تا به امروز، پشت سر گذاشتیم. . .طعم تلخِ لحظاتِ سختو نچشیدیم، چون همیشه کنار هم بودیم و نمیذاشتیم هیچ غمی تو دل هیچ کدوممون باشه. . . حتی دوری نتونست دلامونو از هم جدا کنه . . . در و دیوار این شهر، پر از خاطره هایی هست که کنار هم ساختیم. . . خدایا نذار این دوست داشتنا به مرز نفرت برسهSad

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۸۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  روی کیبورد لپ تاپتون فارسی داره؟

نه فقط انگلیسیه، اما فرقی نمیکنه چون نگا نمیکنم کیبورد رو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , soheila-zd , Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۴۸۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط kora.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مملکت ما، مملکت التماس هست، باید التماس کنی که کارت رو راه بندازن، آقا خواهش میکنم، من عجله دارم کارمو راه بنداز و ....
از شدت عصبانیت نمیدونم چی بگم Angry
چون بعضی از کارمندان فقط بعضی در ساعات اداری هی چایی میخورن این کارمندان چون هی چایی میخورن و معتاد چای هستن نصف روزشون صرف تهیه و مصرف چای و نصف دیگه صرف دفع چای از بدن Big Grin میشه اینه که این بندگان خدا دست خودشون نیست که دوست دارن به خلق خدمت کنن ولی امان از وسوسهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol
ارسال: #۲۳۴۸۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مملکت ما، مملکت التماس هست، باید التماس کنی که کارت رو راه بندازن، آقا خواهش میکنم، من عجله دارم کارمو راه بنداز و ....

رفتم دارالترجمه، از اولش میگم برادر من ، من عجله دارم اینا رو باید سریع پست کنم، میگه باشه، امروز رفتم بعد نیم ساعت علاف کردن من، میگه وزارت خارجه نمیدونم طولش داده با اینکه اصلا ترجمه نکرده !

از شدت عصبانیت نمیدونم چی بگم Angry
اتفاقا" مملکت ما مملکت التماس نیست.
با پاسخ دوستمون که گفته بود مملکت چایی است هم مخالفم.
مملکت ما مملکت "پول چایی" است.
با تعرفه دولتی که شما میخوای مدارکت ترجمه بشن و کار اداری ات راه بیافته که این دوستان انگیزه ای ندارن. شما یه پاکت همیشه همراهت باشه پول چایی بچه ها را بذار داخلش بده به دوستان.
انگاری که بنزین هواپیما بریزی تو پراید ، انرژی میگیرنBig GrinTongue اگه بخوای خودش پا میشه میره وزارتخارجه از خود اقای ظریف تاییدیه میگیره میاد.Big GrinTongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۸۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ
به به، رعد و برق و بارون...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanaz777 , **sara** , soheila-zd , hatame , hamedio , Menrva , targol , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۸۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  به به، رعد و برق و بارون...
بارون و رعدو برق در لحظات ملکوتی خاصی بود برام. به فال نیک میگیریم Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , hamedio , **sara** , kora , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۹۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ق.ظ
کی این خدمت لعنتی تموم میشه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , soheila-zd

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close