زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۹۱۱
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط fo-eng.)
کارگردان دنیا خداست!
مهم نیست نقش ما ثروتمند است یا تنگدست،
سالم است یا بیمار!
مهم این است که محبوبترین کارگردان عالم نقشی به ما داده! نباید از سخت بودن نقش گله مند بود، چرا که سخت بودن نقش، نشانه اعتماد کارگردان به شایستگی بازیگر است. امیدوارم خوش بدرخشید!

غر نزن.
گله نکن
خدا حکمت همه کارها را میدونه
فقط مرتب بهش بگو: ( ای که مراخوانده ای راه نشانم بده)

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , equilibrium , kader , amineh89 , A L I , kora , Parisa-SH , fatemesoleimani , Aurora , پروفسور , Maleficent , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۱۲
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط A L I.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نمیدونم چرا نمیشه این پست را حذف کنم. مسئولین رسیدگی کنند.Big Grin
ارسال: #۲۳۹۱۳
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط so@.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا نمیشه این پست را حذف کنم. مسئولین رسیدگی کنند.Big Grin
منظورتون کدوم پست؟

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۳۹۱۴
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چطور میشه احساس رو کنترل کرد...Sad
احساس به چی به کی ؟؟؟
اگه منظورت احساس به ........ است نمی شه ! این قسمت خالی رو احتمالا دوستان حدس زدن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۳۹۱۵
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ
امروز فهمیدم که وقتی می خوام به یه هدف مهمی برسم به یه ادم خیلی جدی تبدیل میشم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۱۶
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ
به شدت خستم ولی کلی هم کار دارم.....Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۳۹۱۷
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا نمیشه این پست را حذف کنم. مسئولین رسیدگی کنند.Big Grin
منظورتون کدوم پست؟
پست ۲۳۹۲۷ در همین صفحه. یعنی نمیدونم چرا پستم دکمه حذف نداره. ممنون میشم همین پستی را هم که الآن نوشتم را حذف کنید چون اضافی است.
ارسال: #۲۳۹۱۸
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahhil
ارسال: #۲۳۹۱۹
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط A L I.)
یه سوالی ذهن من را آزار میده . فکر کنم تو ذهن بعضیای دیگه هم باشه. بپرسم چاره ای نیس!
(فقط اگه بن شدم از مسئولین بخواین سوالم را حذف کنن و وساطت کنن من را به جمع دوستان برگردوننSmile)

سوال : اینکه فقط یه نفر اکانتش تو این سایت رسمی هست (مطابق آنچه مشاهده میشود)معنای منطقیش (ضمن پوزش از کلیه اعضاء و مدیران)یعنی اکانت بقیه اعضاء و مدیران غیررسمی یا الکیست . . اگه نتیجه دیگه ای میشه گرفت مسئولین یه توضیحی بدن . با سپاسHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۲۰
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط The BesT.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  یه سوالی ذهن من را آزار میده . فکر کنم تو ذهن بعضیای دیگه هم باشه. بپرسم چاره ای نیس!
(فقط اگه بن شدم از مسئولین بخواین سوالم را حذف کنن و وساطت کنن من را به جمع دوستان برگردوننSmile)

سوال : اینکه فقط یه نفر اکانتش تو این سایت رسمی هست (مطابق آنچه مشاهده میشود)معنای منطقیش (ضمن پوزش از کلیه اعضاء و مدیران)یعنی اکانت بقیه اعضاء و مدیران غیررسمی یا الکیست . . اگه نتیجه دیگه ای میشه گرفت مسئولین یه توضیحی بدن . با سپاسHeart

منظورتون اینه که مدیران و بقیه با نام و مشخصات واقعی عضو نیستند؟؟
مدیران هویتشون کاملا برای همدیگه مشخص هست و یک کپی از تمام صفحات شناسنامشون برای بنیانگذار سایت وجود داره Wink
ولی حالا بقیه کاربران فکر نکنم ضروری باشه.ولی خب اینجوری که شما میفرمایید بد نیست برای کاربران هم همین کار انجام بشهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۲۱
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  منظورتون اینه که مدیران و بقیه با نام و مشخصات واقعی عضو نیستند؟؟
مدیران هویتشون کاملا برای همدیگه مشخص هست و یک کپی از تمام صفحات شناسنامشون برای بنیانگذار سایت وجود داره Wink
ولی حالا بقیه کاربران فکر نکنم ضروری باشه.ولی خب اینجوری که شما میفرمایید بد نیست برای کاربران اینکار کنیمRolleyes
آره دیگه، باید برای رسمی کردن یه گزینه موقع ثبت نام کاربران اضافه بشه با عنوان آپلود کپی شناسنامه ،خیلی هم خوبهSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۲۲
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط Jooybari.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  سوال : اینکه فقط یه نفر اکانتش تو این سایت رسمی هست (مطابق آنچه مشاهده میشود)معنای منطقیش (ضمن پوزش از کلیه اعضاء و مدیران)یعنی اکانت بقیه اعضاء و مدیران غیررسمی یا الکیست . . اگه نتیجه دیگه ای میشه گرفت مسئولین یه توضیحی بدن . با سپاسHeart

سلام. منظور از اکانت رسمی اینه که هویت صاحب اکانت برای ادمین سایت و به تبع اون برای مدیران تایید شدست. اگه اعضای محترم انجمن به ادمین و مدیرا اعتماد داشته باشن میتونن این اکانت رو تایید شده بدونن. اگه یک نفر به فرض با اسم یکی از اساتید دانشگاه های کشور ثبت نام کنه شما به این اکانت اعتماد میکنید؟ صاحب اکانت باید هویتش رو برای ادمین سایت تایید کنه تا اگه کسی نتونه از اون اسم سو استفاده کنه.
این رسمیت نشون دهنده تبلیغ و حمایت ادمین نیست فقط نشون دهنده قابل اعتماد بودنشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۲۳
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  مدیران هویتشون کاملا برای همدیگه مشخص هست و یک کپی از تمام صفحات شناسنامشون برای بنیانگذار سایت وجود داره
واقعا؟؟؟؟

کپی از تمام صفحات شناسنامه ؟چرا کپی از شناسنامه؟
جالبه چه قوانین پیچیده ای داره سایت واسه مدیران.
پس خوش به حال ما کاربران عادی که لازم نیست عکس شناسنامه رو تو سایت آپلود کنیمBig Grin
ارسال: #۲۳۹۲۴
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط A L I.)
بقول یه نفر میگفت میتونم سوال نپرسم ولی نمیتونم سوال نداشته باشم.
من نمیخوام این بحث جنجال ایجاد کنه .
همانطور که می بینید من از همه شماها اینجا سابقه ام بیشتره و دو تا از مدیران قبلی اینجا از دوستان صمیمی من هستند.
دوستان من میگفتند که یه تالاری بنام تالار مدیران هست که مدیران اونجا خودشان را معرفی میکنن ولی دیگه مدرکی دریافت نمیشه.
اگه جدیدا"(در یکسال اخیر) ادمین از شما کپی شناسنامه هم میگیره واقعا" کار ایشان قابل انتقاده. ببخشید کار مجانی که میکنید در حالیکه سایت درآمد میل...... داره . دیگه مدرک شناسایی گرفتن چیه؟؟
اگه مدرک شناسایی دادین چرا پس اکانت مدیران رسمی نیست؟؟
اگه من هم با یک کپی شناسنامه اکانتم رسمی میشه من هم یه کپی شناسنامه بفرستم.کپی شناسنامه فرستادن مگه چیزی را ثابت میکنه. باور نمیکنم ادمین باهوش مانشت یه همچین کار مبتدیانه بکنن.

در مورد صحبتهای آقای جویباری باید عرض کنم که متوجه منظور شما هستم ولی این عنوان خیلی عنوان توهین آمیزی واسه بقیه است. میتونن بنویسند نماینده رسمی مدرسان تا به بقیه برنخوره.
یعنی باید اساتید دانشگاه بیان برای ادمین اینجا کپی شناسنامه بفرستند.اساتیدی که بآنصورت اینجا نداریم . مثلا" آقای طورانی کتابش را معرفی کرده . ایمیل هم داده . ازش کپی شناسنامه خواستین؟

بقیه صحبتها قابل جواب دادن هست ولی بهتره ختمش کنیم . فقط یه خرده بمن برخورد . آدم فکر میکنه مدرسان شریف از همه اینجا رسمی تره. لطفا" به ادمین بفرمایید عوضش کنند.
یه انتقاد دوستانه بود که امیدوارم جدی گرفته بشه.چون یه کم توهین آمیزه.
بهتره ادامه ندیم.
ارسال: #۲۳۹۲۵
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ
چه دو راهی سختیه این دو راهیه عقل و احساس (شایدم عشق)

زندگی عقیده است و جهاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close