زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۱۹۶
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بچه ها به یه مصاحبه کاری یه شرکت نرم افزاری معتبر شهرمون دعوت شدم تو رو خدا برام دعا کنید قبول بشمSad خودم امیدی ندارمSadکلا نا امیدشدم از زندگی کردنSad... چند روز پیش رفتم فرم پرکردم بازم امیدی نداشتم و امروز زنگ زدن و موندم که خدایا باورم نمیشه که من به مصاحبه دعوت شدم چون اصلا فکرشم نمیکردم حتی یک ثانیه....برام دعا کنید قبول بشم...Sad
میگن خدا یک درو میبنده دره دیگه رو برات باز میکنه...ینی واقعیت داره....؟!!
اولین مصاحبه کاریمه نمیدونم چی بگم چطور صحبت کنم وقتی ازم سوال میپرسن استرس دارممممم فوت وفن رو بهم یادبدین اگه کسی بلده...
واقعا خوشحال شدم وقتی دیدم به مصاحبه شغلی دعوت شدی نتیجشو به من هم بگی ! ببین در مورد اینکه موفق باشی تو مصاحبه دروغ بگو آره تعجب نکن دروغ بگو یعنی اینکه حتی کار و پروژه خاصی هم انجام ندادی بگو انجام دادم اصولا مدیرعامل ها چیزی از دنیای کامپیوتر متوجه نیستن اصلا کم نیار موفق باشی .
اونایی که کارشون این باشه و سر از مدیریت در بیارن برای صداقت ارزش قایلن. یادمه یه بار با مدیر فنی یا رییس یه شرکتی صحبت می کردم میگفت طرف اومده پرسیدیم اگه بخوای تنهایی تو خونه کار کنی با شرکت چه فرقی می کنه؟ گفته هیچی. و بعد میگفت که طرف کار گروهی نمیفهمیده و اینا.
ویژگی های اخلاقی حتی از توانایی فنی هم مهمتره.
به نظر من صادقانه صحبت کنید اما نشون بدید که علاقه مند هستید و اهل پیشرفت (البته اگه واقعا اهلش هستید). مثلا اگه واقعا فکر می کنید که نمیتونید قرارداد طولانی مدت ببندید بهشون بگید، خلاصه صادق باشید بهتره.
البته ممکنه کارش با روحیتون سازگار نباشه و بعد از یه مدت فرسایشی بشه.
یه نکته دیگه اینکه سعی کنید شما هم شرکت رو ارزیابی کنید و حواستون رو جمع کنید ببینید چه جور جاییه (در ابعاد مختلف). البته اگه تجربه کاری اولتونه احتمالا زوایای زیادی رو نمیتونید ببینید. راجع سوال پرسیدن از مسایل مالی هم که تو همین تاپیک صحبت شده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , diligent , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۱۹۷
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ
دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
مشهد حوالی خیابون دانشگاه،احمد اباد،عارف،بیمارستان امام رضا
این منطقه ها جایی هست که بتونم کتابای تست رو گیر بیارم؟
اگر نه نزدیک ترین جا به این مکان هایی که گفتم کجاست؟
یه کتاب از مقسمی میخوام و یکی هم پوران پژوهش
ارسال: #۲۴۱۹۸
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ)asal71 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
سلام.
بیمارستان امام رضا رو برو به سمت خیابون سعدی. پیاده تقریبا ۱۵ دقیقه راهه. اونجا بپرس پاساژ مهتاب کجاست؟ این پاساژ فقط کتاب فروشی داره.
هر چی بخوای گیر میاد.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: asal71
ارسال: #۲۴۱۹۹
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط barabox.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ)asal71 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
از احمدآباد که اومدین تو خیابون دانشگاه تا تهش رو که بیاین میرسین به ایستگاه اتوبوس
دست راست برین تو کوچه بعد میرسین به خیابون اونجا دست چپ برین تا برسین به میدون بعد هم
دست راست که بپیچین ۱۰ متر جلوتر پاساژ مهتابه
 سپاس‌گزاری شده توسط: asal71
ارسال: #۲۴۲۰۰
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط diligent.)
بغض و کینه ای که برای مردم از آمریکا و غرب ساختن؛ ژاپن به خاطر بمباران شیمیایی برای مردمش نساخت، عوضش با تلاش و پشتکار کاری کردن که هر کشوری بهشون تعظیم میکنه. واقعا این همه دشمن ساختن لازمه؟!Sad

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , soheila-zd , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۲۰۱
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بغض و کینه ای که برای مردم از آمریکا و غرب ساختن؛ ژاپن به خاطر بمباران شیمیایی برای مردمش نساخت، عوضش با تلاش و پشتکار کاری کردن که هر کشوری بهشون تعظیم میکنه. واقعا این همه دشمن ساختن لازمه؟!Sad
این به نظرم بحثش طولانیه و تهشم نتیجه ای نداره.
ماجرای ایران با ژاپن فرق داره. ژاپنی ها کم تو جنگ جهانی دوم جنایت نکردن اما ایرانی ها مثل ژاپنی ها نبودن که اینطور جنایت کنن. الان هم ژاپن و آلمان کشورهای با قدرت سیاسی کمتر از فاتحین جنگ جهانی هستن، مثلا هیچ کدام حق وتو ندارن.
ایرانی ها بغض ندارن نسبت به غرب (صدا و سیما ملاک نیست) بلکه بدبین هستن و با احتیاط زیادی نسبت به غرب عمل می کنن. طبیعی هم هست چون هیچ وقت غرب برای اونها سودی نداشته. ممکنه شما مثال روسیه تزاری یا انگلیس رو بزنید اما حتی ناپیلون هم پشت ایران رو در مقابل روسیه تزاری خالی کرد (در زمان فتحعلی شاه).
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۲۰۲
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اونایی که کارشون این باشه و سر از مدیریت در بیارن برای صداقت ارزش قایلن. یادمه یه بار با مدیر فنی یا رییس یه شرکتی صحبت می کردم میگفت طرف اومده پرسیدیم اگه بخوای تنهایی تو خونه کار کنی با شرکت چه فرقی می کنه؟ گفته هیچی. و بعد میگفت که طرف کار گروهی نمیفهمیده و اینا.
ویژگی های اخلاقی حتی از توانایی فنی هم مهمتره.
به نظر من صادقانه صحبت کنید اما نشون بدید که علاقه مند هستید و اهل پیشرفت (البته اگه واقعا اهلش هستید). مثلا اگه واقعا فکر می کنید که نمیتونید قرارداد طولانی مدت ببندید بهشون بگید، خلاصه صادق باشید بهتره.
البته ممکنه کارش با روحیتون سازگار نباشه و بعد از یه مدت فرسایشی بشه.
یه نکته دیگه اینکه سعی کنید شما هم شرکت رو ارزیابی کنید و حواستون رو جمع کنید ببینید چه جور جاییه (در ابعاد مختلف). البته اگه تجربه کاری اولتونه احتمالا زوایای زیادی رو نمیتونید ببینید. راجع سوال پرسیدن از مسایل مالی هم که تو همین تاپیک صحبت شده.
خییلییییی ممنوووونSmile
خییلیی زیاااااد علاقه مند و میخوام که پیشرفت کنمممممممم
اما یه چیزی هست محیطش زیاد به دلم نَشست نمیدونم چرا اما بازم خداروشکررررر

بچه ها دعا کنیید فرداستSad خیلی استرس دارممممSad
خدایا نا امیدم نکنSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara**
ارسال: #۲۴۲۰۳
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ ق.ظ، توسط **sara**.)
وقتی همه چیز زندگیم از قانون "اگر ... آنگاه ..." تبعیت می کنه و وقتی قسمت "اگر" جزو اختیارات من نیست...
دلم میگیره از این همه اگر آنگاهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , tabassomesayna , soheila-zd , kader , so@ , fatemesoleimani , diligent , Menrva , Ms. Saba , Pure Liveliness , arefeh.hp , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۲۰۴
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بغض و کینه ای که برای مردم از آمریکا و غرب ساختن؛ ژاپن به خاطر بمباران شیمیایی برای مردمش نساخت، عوضش با تلاش و پشتکار کاری کردن که هر کشوری بهشون تعظیم میکنه. واقعا این همه دشمن ساختن لازمه؟!Sad
به امید روزی که ملت ایران بفهمه دلیل این همه دشمنی خود آمریکا و غرب و شیاطین هستند نه کشورهای مظلوم و مسلمان.
ژاپنConfusedConfusedBig Grin
این نظر شما جواب های خیلی زیادی داره که دوباره سر بحث رو تو این تاپیک باز میکنه. پس با احترام به اعضای این تاپیک من سکوت میکنم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۴۲۰۵
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ
تا چشم ایرانی به جهان و جهانیان بازتر نشود و ماهیت پیچیدۀ دنیای کنونی را نشناسد و نداند که عیب از خود او است، تا تجربۀ ایرانی با تجربه‌های جهانی نیامیزد و ما همچنان گرفتار غرور ایرانی باشیم، این‌همه نفت و گاز و زمین و تاریخ و نیروی بی‌شمار انسانی، گرهی از کار فروبستۀ ما نمی‌گشاید.
ما نیاز به همگرایی ‌بیشتر با جهانیان داریم و البته همگرایی با هر مجموعه‌ای، بدون هزینه نیست. اگر این هرینه را امروز نپردازیم، دود آن فردا به چشم فرزندان ما خواهد رفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , neghab01 , khayyam , diligent , tabassomesayna
ارسال: #۲۴۲۰۶
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
عین جملات یادم نیست. ولی در مصاحبه ای که از آقای مجیدی خوندم، اینطور برداشت کردم که هدف و مخاطب اصلی اش در فیلم "محمد رسول الله" جهانیان و مخصوصا جامعه یهودی و مسیحی بوده.

دیشب که این فیلم رو دیدم، بنظرم تلنگر بزرگی برای مسلمونها هم بود.
برخی صحنه ها بقدری تحت تاثیر قرارم داد که چندین بار ناخودگاه اشک از چشمام جاری شد. با خودم میگفتم مگه حضرت محمد(ص) پیامبر مسلمونها نیست؟! کجاست شباهت رفتاری ما جامعه مسلمون با روش و منش ایشون؟ چرا من که توی یه جامعه مسلمون زندگی می کنم مشابه این رفتارها رو کمتر می بینم، اینهمه تفاوت چرا؟؟؟؟

دیشب حس کردم خیلی حضرت محمد رو دوست دارم.
اصلا مگه میشه چنین شخصیتی رو دوست نداشت.؟!!!!!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Parisa-SH , diligent , pezhman.m-AI , Ms. Saba , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۲۰۷
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ
حتی نمیخوام حرف بزنم .. خسته ام

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۴۲۰۸
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط neghab01.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  حتی نمیخوام حرف بزنم .. خسته ام

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
ارسال: #۲۴۲۰۹
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بغض و کینه ای که برای مردم از آمریکا و غرب ساختن؛ ژاپن به خاطر بمباران شیمیایی برای مردمش نساخت، عوضش با تلاش و پشتکار کاری کردن که هر کشوری بهشون تعظیم میکنه. واقعا این همه دشمن ساختن لازمه؟!Sad
تا چشم ایرانی به جهان و جهانیان بازتر نشود و ماهیت پیچیدۀ دنیای کنونی را نشناسد و نداند که عیب از خود او است، تا تجربۀ ایرانی با تجربه‌های جهانی نیامیزد و ما همچنان گرفتار غرور ایرانی باشیم، این‌همه نفت و گاز و زمین و تاریخ و نیروی بی‌شمار انسانی، گرهی از کار فروبستۀ ما نمی‌گشاید.
ما نیاز به همگرایی ‌بیشتر با جهانیان داریم و البته همگرایی با هر مجموعه‌ای، بدون هزینه نیست. اگر این هرینه را امروز نپردازیم، دود آن فردا به چشم فرزندان ما خواهد رفت.

البته دودش الان به چشم ما خورده با این همه جوان تحصیل کرده و با لیاقت ولی افسرده ناامید از ادامه راه من جمله خودم ..... Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۲۴۲۱۰
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ ب.ظ
آقا من از اینا میخوام Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close