زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۴۸۶
۱۳ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دهنم آب افتاد مخصوصا با کره ای که از همون ماست داخل مشک میگیرن
این روستایی ها بهتر از ما زندگی میکنن
چ قدر دلم میخواد یه خونه روستایی داشتم تا کنکور میرفتم اونجابعد از این شر و متال می خوردم وخیلی قوی می شدم و اون رتبه ای که دلم میخواد را میاوردم بعد همون دانشگاهی که دوست دارم قبول میشدمو ...... بعد کلی کار و درس و تلاش آخر هفته ها باز می رفتم روستا و استراحت می کردمو.......... هی........
البته متال میشه اون مشک و محتویاتش دیگه، در اصل شما شُرِ مُتال رو دوست دارید که بخورید : )

+ منم دلم روستا میخواد، دلم میخواد برم سوار اسب و الاغ شم و برم لب چشمه Big Grin اصلا پای پیاده، صدای آب، صدای پرنده ها، عطر نون ها تنوری... همه جا سرسبز و تا جایی که چشم کار میکنه دشت باشه، به به. تا حالا که هیچ روستایی رو ندیدم Undecided

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara**
ارسال: #۲۵۴۸۷
۱۳ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ
هعی...روزگار....یه زمانی میخواستم برم روستا زندگی کنم برای همیشه...
نشد...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۴۸۸
۱۳ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
یه کسایی هم از روستا فرار می کنند من جمله من !!!!
ارسال: #۲۵۴۸۹
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
نقل قول: شما چه ترکی هستید نمیدونید مُتال چیهTongue
چون که چیزی که شما میگید مُتال بهش نمیگن و "کوپه" هست. اونی هم که تووش تکون میدن، مُشک نیست و "تولوخ" هست. تلفظ و کلمه‌هایی که من میگم مرجع هست، علتش رو هم نمیگم Cool

نقل قول: والا فرایند کشک رو نمیدونم، این مثل پنیر ریز هستش، تو تلویزیون نشون میده، داخل مشک ماست میریزن و تکون میدن بعد ازش دوغ و کره میگیرن، حالا اگر این دوغ رو بجوشونن بریده بریده میشه و همون شُر که من میگم اینه، بعد این شُر رو با پنیر قاطیش میکنن، میریزن داخل کوزه میکنن زیر خاکBig Grin یا داخل مشک نگه میدارن چندوقتی تو یه جای سرد تا آبش کاملا گرفته شه، که اینو بهش میگن مُتال Shy کلا چیز جالبیه
خیلیم خوشمزه است مخصوصا با کره ای که از همون ماست داخل مشک میگیرن، فقط بعضیاش بوش مثل اورانیوم غنی شده است Big GrinBig Grin داداشم و آبجیم دماغشون رو میگیرن در میرن ولی من دوست میدارم Big GrinBig GrinTongue البته باید خوب بشناسی و بخری وگرنه بد میشه بعضیاش و نمیشه خورد
خب پنیر و این چیزای خفن مثل سرشیر و اینا حالم رو بد میکنه. ولی در کل این مدل پنیری که شما گفتید احتمال رشد میکروب بالایی داره و قدیم به خاطر نبود یخچال به این روش‌ها پناه میبردند. یه نفر میگفت یه فامیل خارجکی براشون اومده بوده که به این چیزا عادت نداشته، براش گذاشتند و حالش بد شده و بردن بیمارستان معدش رو شست و شو دادند ۲۰ مدل میکروب و باکتری پیدا شده. البته راست و دروغش با خودش

نقل قول: درسته هنوز از هزار فرسخی تبریز و اونورا رد نشدم ولی این چیزا رو بلدم، یه "زعرح" یادم دادیدا، کلی اطلاعات بهتون دادمSleepy
همه‌ش اشتباه بود که Dodgy

نقل قول: رفتم خرید، دارم میام خونه، یه توله سگ کوچولوی خوشگل اومده جلو، همش میاد طرف کیسه های تو دستم، من میترسم هی میگم برو Big Grin آخرش رفت اونورتر نشست رو زمین و دمش رو هی تکون داد، ولی هیچی نداشتم بهش بدم بخوره، فقط باهاش بای بای کردمBig Grin طفلی گشنه اش بودUndecided
تا اونجا که هنوز "دمش رو تکون میداد" رو نخونده بودم فکر میکردم توله سگ به پسر میگید :'))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , m450ud
ارسال: #۲۵۴۹۰
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
بچه های عزیز برایم دعا کنید مشکلاتم حل بشه
شاید دعای شما قبول بشههه
حالم افتضاح و داغونه یه لحظه نمیتونم تمرکز کنم رو کنکور

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA , amineh89 , vesta , khayyam , Pure Liveliness , captain
ارسال: #۲۵۴۹۱
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mohammad174 نوشته شده توسط:  سلام ورود خودم رو به این انجمن تبریک میگم Smile)

خوش آمدیدBig Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۲۵۴۹۲
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
چقدر مانشت بی سر و صدا شده. انگار همه رفته اند.
اونایی هم که مونده اند خیلیاشون فقط نگاه میکنن.کسی تمایل نداره حرف بزنه.

موضوعی واسه بحث کردن مطرح نمیشه. گاهی کاربر جدیدی سوالی مطرح میکنه بامید جواب.

یاد قدیما بخیر. فک کنم ۲-۳ سال دیگه اینجا فقط یک گنجینه سوال باشه و یه آثاری از افرادی که قبلنا فعالیت میکرده اند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud
ارسال: #۲۵۴۹۳
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۴ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  چون که چیزی که شما میگید مُتال بهش نمیگن و "کوپه" هست. اونی هم که تووش تکون میدن، مُشک نیست و "تولوخ" هست. تلفظ و کلمه‌هایی که من میگم مرجع هست، علتش رو هم نمیگم [تصویر:  cool.gif]
نخیر هنوز بلد نیستید

"کوپه" که همون کوزه میشه که توضیحش رو دادم، "تولوخ" هم که مَشک هستش درسته، برای اضافه شدن اطلاعات شما بهش "دَری" هم میگن Cool

اینایی که من میگم مرجع تر هست، دلیلشم نمیگمBig Grin

+ نه طوری نیست، خوبه، ولی کسی که تا حالا نخورده شاید یکم ارور بده Tongue مثلا یبار به ما از همین پنیرای تو کوزه ای داده بودن، از روستاهای مهاباد که محلی های اونجا به عنوان هدیه به پزشک سرباز داده بودن و به دست من رسیده بود، من نتونستم بخورم
+ خیلیم اطلاعاتم درست بود
+در مورد خط آخر، شبیه علامت تعجب شدم!!!!!!!!!!!!!!!!

(۱۴ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  اونایی هم که مونده اند خیلیاشون فقط نگاه میکنن.کسی تمایل نداره حرف بزنه.
من هنوز دارم مقاومت میکنم Sleepy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , Pure Liveliness
ارسال: #۲۵۴۹۴
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ
گاهی آدم عمدا میبازه
که فقط از بازی بیاد بیرون
(حرف دل)
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , عاطفه پارسا , RASPINA , arefeh.hp , Pure Liveliness , tabassomesayna
ارسال: #۲۵۴۹۵
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
صدای قدم های زمستان از دور ها شنیده میشود و دیگر صدای پرندگان خوش آوا به گوش نمی رسد
تنها صدای زوزه ی باد است که هر لحظه می وزد...
برف ها چون مرواریدی گرانبها بر روی بستر سرد و بی روح زمین می نشینند تا زمین را همرنگ خود کنند
در این زمستان طولانی انگار درختان توانی برای نفس کشیدن ندارند سرمای زمستان هم آنها را بی حس کرده بود
کودکان با سطل هایی پر از برف مشغول درست کردن آدم برفی هستند
من منتظر خواهم ماند منتظر روزی که لبخند آدم برفی محو شود و خورشید بار دگر در صبح بدرخشد..
یادش بخیر انشا...
پس چرا اینجا برف نمیادSadSad

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۵۴۹۶
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
حالم از آدمای نوکیسه ی تازه به دوران رسیده ی ندید بدید که تو خیالشون خیلی قدرت دارن و فکر میکنن بقیه حواسشون جمع نیست بهم میخوره، این آدمای بدبخت تا کی میخوان با خریت دست و پنجه نرم کنن من نمیدونم واقعا متاسفم واسشون .

متاهل هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89
ارسال: #۲۵۴۹۷
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ)عاطفه پارسا نوشته شده توسط:  حالم از آدمای نوکیسه ی تازه به دوران رسیده ی ندید بدید که تو خیالشون خیلی قدرت دارن و فکر میکنن بقیه حواسشون جمع نیست بهم میخوره، این آدمای بدبخت تا کی میخوان با خریت دست و پنجه نرم کنن من نمیدونم واقعا متاسفم واسشون .
نمی دونم چرا آدما از توی کار میزنن
کار را خراب میکنن
چرا این قدر دروغ میگنن. بگو سرم شلوغه نرسیدم کارتون راانجام بدم
برا یه نصب ویندوز ۱۰ روزادم را معطل میکنن
حالا خوبه خودمون مهندسیم !

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۵۴۹۸
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ
آیا ما مسئول برداشت اشتباه دیگران از حرف هایمان هستیم حتی اگر همان لحظه منظور خود را صریح گفته ایم ؟ نقطه سر خط

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۵۴۹۹
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  گاهی آدم عمدا میبازه
که فقط از بازی بیاد بیرون
(حرف دل)
قشنگ گفتی ، حرف دل منم بود Wink
ارسال: #۲۵۵۰۰
۱۴ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
Attention Please Big Grin
اتفاقی که هر ۲۱ قرن یک بار اتفاق می‌افته:

امروز ۱۴ دی هست: ۱۴/۱۰/۹۴
۱۱۸ = ۹۴ + ۱۰ + ۱۴
الان توو قرن ۱۴ هستیم:
۱۶۵۲ = ۱۱۸ * ۱۴
حالا دو عدد رو با هم جمع میکنیم:
۳۰۴۶ = ۱۶۵۲ + ۱۳۹۴

خب همانطور که می‌بینید این عدد معنی خاصی نداره. خودمم نمیدونم چرا اینطوری شد، قاعدتاً باید چیز خفنی از آب در میومد :-؟
با سپاس از وقتی که در اختیار ما قرار دادید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , arefeh.hp , m450ud , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close