زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۷۰۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط so@.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  چقدرم سرسنگین شدهDodgy همین دیروز بودااا داشت با دمپاییش قلع و قمع میکرد مارو
Big GrinTongue

Big GrinBig GrinBig Grin سرسنگین Big GrinBig GrinBig Grin من!!! نه انگار تو هم رفتی تو تیم خانواده و دوستام برای اذیت کردن من Tongue ولی من خودم همتونو حریفم اصن من خودم به تنهایی یه تیمم Smile

شما حضوری بیا تا شیرینی بهت بدم ، ولی عواقبش به پای خودت Big GrinCool

(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما دیگه به حرفهای تو اعتماد نداریم اینقدر گفتیم مشکوک می زنی گفتی نه...آن :دی آخر هم مشکوکهBig Grin
مبارک باشه. ایشاا... خوشبخت شی
مرسی عزیزمHeart. ولی باور کن Smile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , vesta , sara9009 , **sara**
ارسال: #۲۶۷۰۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ
واقعا مبارک باشه آفاق جون.
خدا قسمت همه بکنه Smile
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  چراغ اول سالِ محضرخونه مانشت رو با اجازه اتون من روشن می کنم
Smile
ان شالله چراغ بعدی هم شما روشن کنید
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پ.ن: آفاق دمپاییتو بده بپوشیم Big Grin (یادمه قدیما کسی از مکه میامد، کفششو میپوشیدن که مثلا اونام زود برن مکه، دمپایی آفاقم یه همچین نقشایی داره الان Big Grin)

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sara9009 , **sara** , so@
ارسال: #۲۶۷۰۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ
عجب خبرایی هست. عقد و هدیه پستی!!

افرادی که میخوان به منم هدیه پستی بدن بهم پیام بدن تا ادرسم رو براشون بنویسم. بنظرم کار قشنگی میتونه باشه Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۷۰۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
مبارک باشه خانم مهندس...ی دستی هم رو سر این دوستان مجرد مانشتی بکشین بد نیست خخخخخ

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۷۰۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] سرسنگین [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] من!!! نه انگار تو هم رفتی تو تیم خانواده و دوستام برای اذیت کردن من [تصویر:  tongue.gif]
انشاالله همیشه خوش باشی Heart
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ان شالله چراغ بعدی هم شما روشن کنید
من قصد ادامه تحصیل دارم Big Grin
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  افرادی که میخوان به منم هدیه پستی بدن بهم پیام بدن تا ادرسم رو براشون بنویسم. بنظرم کار قشنگی میتونه باشه [تصویر:  biggrin.gif]
نمیشه که، باید تولدتون باشه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara** , so@
ارسال: #۲۶۷۰۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  افرادی که میخوان به منم هدیه پستی بدن بهم پیام بدن تا ادرسم رو براشون بنویسم. بنظرم کار قشنگی میتونه باشه Big Grin
عزیزم شیرینی یزدی دوست داری؟ Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۷۰۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  افرادی که میخوان به منم هدیه پستی بدن بهم پیام بدن تا ادرسم رو براشون بنویسم. بنظرم کار قشنگی میتونه باشه Big Grin
عزیزم شیرینی یزدی دوست داری؟ Heart

چرا که نه!! ترجیحا کم شیرینیش Big GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۶۷۰۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  چرا که نه!! ترجیحا کم شیرینیش Big GrinBig Grin
دیدم کسی تحویلت نگرفته گفتم دلت نشکنه TongueBig Grin
حالا میخوای عکساشو برات ایمیل می کنم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , x86 , Riemann , **sara** , so@ , afrooz-OMD , soheila-zd
ارسال: #۲۶۷۰۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ
به همین زودی شد یکسال

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روزهای سختی گذروندم، خیلی سخت، هر لحظه با اضطراب با ترس، با کابوسهای شبانه با خبرهای بد.... اما، اما گذشت
یوقتایی کم آوردم، غر زدم به خدا، صداش زدم اما جوابم رو نداد(لااقل اونطوری که من میخواستم) باز صداش زدم چون کس دیگه ای رو نداشتم و ندارم اینجا شد صحنه بروز لحظات تلخ و شیرینم، گاه خندیدم و نوشتم و گاه مثل الان گریه کردم و نوشتم... لحظات خوشم کم نبود ولی غم ته دلم بود و هست که سایه اش رو همه لحظه هام بود، عوض شدم، بزرگ رو نمیدونم ولی پیر شدم
هر چی بود گذشت... و بازم میگذره
میدونم روزهای سختتری پیش رومه، ولی هنوز ریشه هام به یه جایی وصل هست و امید دارم که نبُرم، امید دارم جزو زیانکارانی که تو سوره بقره گفته نباشم کسی که با بارش بارانی همه کاشته هاش و داشته هاش از بین بره چون جای مناسبی برای کاشت انتخاب نکرده
نمیدونم چه خواهد شد، فقط میدونم که جایی که هستم کاری از دستم برنمیاد جزء همراهی، باید صبور باشم تا بتونم همراهی کنم، صبور باشم تا بتونم تسلیم رضای تو باشم، دستم رو از دستت رها نکن جز تو دیگه کسی برام نمونده که غصه از دست دادنش هر لحظه تنم رو بلرزونه
........................

اینهمه روضه خوندم که بگم عیدوت مبارکBig Grin دسترسی نداشتم یه تاپیک جدید بزنم
انشاالله سال پربرکتی برای همه باشه
دعا میکنم قدر داشته هاتون رو بدونید، پدری که گرمای نفسش تو خونتون هست و مثل کوه پشتتونه، برادری که سایه ای از پدر داره، مادری که چتر عشقش رو سرتون بازه، خواهری که غم خوار لحظه های تنهاییتونه و قدر تن سالمی که دارید و قدر دل مهربونی که دارید، قدر عشقی که تو زندگیتونه، قدر همت و تلاش و غیرتی که واسه ساختن زندگیتون دارید و .... شکر گذار داشته هاتون باشید بقیه اش میگذره خیلی خیلی سریعتر از اونی که متوجه بشید

التماس دعا دارم
ایام به کام و سال نوتون از همین الان مبارک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی اگه از کسی دلگیرید تو حال و هوای سال تحویل ببخشیدش و رهاش کنید
اونایی که شکست عشقی خورده بودید، بگذرید و بپذیرید که تموم شده، دنبال یه زندگی جدید باشید و به خودتون فرصت تجربه یه عشق تازه رو بدید Shy هر کسی حق داره برای زندگیش تصمیم بگیره و یادتون باشه اون آدم با حق انتخابی که داشته تصمیم گرفته که نخواد کنارتون باشه، به انتخابش هر چند سخت احترام بگذارید و اشتباهش رو ببخشید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , RASPINA , x86 , Nesyan , jazana , blackhalo1989 , SaMiRa.e , The BesT , diligent , sara9009 , Parisa-SH , **sara** , Aurora , gogooli , so@ , samane .gh , kilookiloo , tabassomesayna , mehRUN , nina69 , Bahar_HS , soheila-zd , anne.shirley
ارسال: #۲۶۷۱۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ
..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۷۱۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  راستی اگه از کسی دلگیرید تو حال و هوای سال تحویل ببخشیدش و رهاش کنید
اونایی که شکست عشقی خورده بودید، بگذرید و بپذیرید که تموم شده، دنبال یه زندگی جدید باشید و به خودتون فرصت تجربه یه عشق تازه رو بدید Shy هر کسی حق داره برای زندگیش تصمیم بگیره و یادتون باشه اون آدم با حق انتخابی که داشته تصمیم گرفته که نخواد کنارتون باشه، به انتخابش هر چند سخت احترام بگذارید و اشتباهش رو ببخشید

جالب گفتید خوشم اومد.
امروز داشتم با دوستم سر یه مطلبی مرور اتفاقاتی که برام افتاده بود میکردم.بهم گفت بس کن ، یکمی بزرگ بشو ! و کلی دعواهای دیگه... ولی این حرفش یکهو عوضم کرد! گاهی سالها هم بگذرد آدم عوض نمیشه.تغییر کردن به گذر عمر نیست واقعا ! اینکه دوستم به عنوان نصیحت سرم داد کشید لذت بردم! احساس کردم یکسال بزرگ شدم. خدا رو شکر این دم آخری سال کمی عقلم رشد کردSmile
باید همیشه قدردان این دوستان بود.دوستی که همیشه ازت تعریف و تمجید کنه ارزش نداره.دوست باید سرت داد بزنه و برای اینکه به خطا نری هرچی ناسزا بلده بهت بگهTongueHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , vesta , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۷۱۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ق.ظ، توسط barca.)
حق داشتن یا نداشتن؟ من به نداشتن رای میدم! D:
"آدم ها این حقیقت را فراموش کرده اند. اما تو نباید فراموش کنی: تو مسؤول همیشگی آن می شوی که اهلیش کرده ای. تو مسؤول گلت هستی..."
همه این سوءتفاهم ها که ابتداش دوست داشتنه و اخرش حق انتخابه به خاطر عدم شناخت خودمون هست. داریم راه رو برعکس میریم اول حق انتخابه بعد دوست داشتن نه برعکس!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , vesta , sara9009 , RASPINA , nina69
ارسال: #۲۶۷۱۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
بعد از این همه مدت پست نگذاشتن ،آدم خجالت میکشه مطلب بگذاره Big GrinTongue

به همه دوستان خوب مانشتی عید را پیشاپیش تبریک میگم ، ان شالله که سال خوبی پیش رو داشته باشید .Smile
۴ سالگی مانشتیم هم مبارک Tongue
نمیدونم پیش خودم چی فکر میکردم یا واقعا اینقدر درسخون بودم که شب عید دنبال کنکور ارشد میگشتمBig Grin
ممنون به خاطر اینکه هستیدSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@ , samane .gh , MShariati , blackhalo1989 , Aurora , fatemesoleimani , Parisa-SH , tabassomesayna , mehRUN , diligent , The BesT , sara9009 , **sara** , nina69 , soheila-zd
ارسال: #۲۶۷۱۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ق.ظ
هر کس که ساختن انفرادی به کله‌اش زده
آدم جالبی بوده و خوب می‌دانسته
با آدم‌ها چطور بازی کند.
یعنی درست‌تر آن است که بگویم می‌دانسته آدم بهترین دشمن خودش است.
لازم نیست او را کتک بزنند یا زیر شکنجه لت و پارش کنند.
بهترین راه این است که خودش را با خودش تنها بگذارند تا خودش دخل خودش را بیاورد.

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , tabassomesayna , afrooz-OMD , mehRUN , diligent , sara9009 , **sara** , RASPINA
ارسال: #۲۶۷۱۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
خدایا شکرت به خاطر آرامشی که دارم و پایان خوب سالی که گذشت و نزدیک شدن به سالی جدید با شروعی زیبا
به به ادم شکوفا شدن درختا و زنده شدن طبیعتا می بینه لذت می بره
پیشاپیش عیدتون مبارک، انشالله همه مانشتی ها و دوستانمان سالی توام با آرامش ،سلامتی ،شادی و نشاط و موفقیت پیش رو داشته باشیم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , vesta , diligent , sara9009 , **sara** , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close