زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۲۱۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ
خوشم از این جشنواره های مزخرف نمیاد
ولی امشب کلی کیف کردم وقتی فهمیدم شهاب برنده شده
این بشر مستحق تمام جوایز دنیاست

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , nina69 , pezhman.m-AI , jazana , dr.a_AI , همیلا , Paraande , diligent
ارسال: #۲۸۲۱۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خوشم از این جشنواره های مزخرف نمیاد
ولی امشب کلی کیف کردم وقتی فهمیدم شهاب برنده شده
این بشر مستحق تمام جوایز دنیاست

منم وقتی شنیدم خوشحال شدم
شخصیت ایشون و دوست دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۲۱۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ
مرسی از دوستان که توی بحثی من شروع کردم شرکت کردین.
ببینید دوستان بنده منظورم چی بوده؟ اینکه مانشت یه محیط خوبه به خاطر مصاحبه هایی که توش قرار گرفته شده.. واسه معرفی منابعی که توش توسط دانشجو های تقریبا از هر سطحی قرار گرفته شده.. همه کاربر ها با نام مستعار اینجا هستن و صحبت میکنند و در اخر هم ما نتایج تلاش شون رو میبینیم.. مثال هم زیاد هست توش ..کاربر محترم میان و میگن از کتاب X استفاده کردم نشد.. بعدش کلاس Y رو رفتم نشد ولی وقتی جزوه ای از هر دو برای خودم نوشتم نتیجه بهتری گرفتم...
مسلما این مصاحبه ها خیلی خیلی به کسائی که تازه دارن به فکر ارشد دادن یا ندادن هستن یا تازه دارن منابع رو تهیه میکنن یا تازه میخوان برن و کلاس و یا اموزشگاه ثبت نام کنن کمک میکنه.قبول دارید درسته؟
غرض بنده از نالیدن و غر زدن از جو کشور و اینکه چرا من کار ندارم نبوده.. عرض بنده این بوده ای کاش فارغ التحصیلان کارشناسی عزیزمون یا دوستانی که با رتبه های عالی مصاحبه هاشون اینجا هست بیان و لطف کنن و تجربیات کاریشون رو هم قرار بدن.. مثل همین دوست خوبمون Milestone .. دقیقا منظورم همین کاری که ایشون کرده بود ، بوده..
بله مشخصه کسی که تخصص خوبی توی زمینه کاری ای داره به صورت جذب میشه.. کسی هم تخصص داره تاکید میکنم تخصص داره ولی توی شهرستانی زندگی میکنه که یا توی اون زمینه کاری هنوز خوب نتونسته خودش رو بالا بکشه یا اگرم هست صرفا به حساب شهرستان بودنش حقوق جالبی نمیگیره..یا خیر حتی توی تهران هست و تازه درسش تمام شده ولی دانشی نداره..بیاد اینجا و تجربیاتش رو اینجا قرار بده که از کجا شروع کرده و از کدوم شرکت.. هستن ادم هایی که فارغ التحصیل شدن ولی نتونستن دانشی رو کسب کنند که به درد کاری بخوره.. دیدم ادمی رو که اگر ببینیش ساعت ها براتون از هوا و فضا و زمین و اسمون و منطق و فلسفه با کلمات سنگین و کتابی حرف میزنه ولی هیچ دانش کامپیوتری که بخواد باهاش کار کنه نداره..
یا اگرم به قول کاربر jazana من نوعی یک مهندس کامپیوتر یا آیتی با تخصص عالی هستم ولی دانشم رو از طریق خودآموزی در بیرون دانشگاه یاد گرفتم و هنوز تجربه کار شرکتی ندارم(رزومه کاری خوب دارم ) نمیدونم که برای اولین بار که دارم میرم مصاحبه باید در مورد بیمه ، سنوات، عیدی و پاداش و تعداد روزهای مرخصی در ماه و خیلی چیز های دیگه چی بگم ، چی نگم؟ اصلا چی هستن اینا..من برای بار اول که میخواستم برم مصاحبه یه دوستی بهم گفت تکلیف سنوات و... رو مشخص کن.. هنگ کردم اصلا سنوات معنیش چیه و توی کار و حقوق کاربردش چیه.. یا حقوق پایه چقدره..
اصلا من خدای برنامه نویسی .. خوب نیست منه حرفه ای وقتی دارم میرم مصاحبه این مسائل رو بدونم؟؟ مثلا من حرفه ای هستما شرکت /باید از خداش باشه منو بگیره پس من میتونم از این شرکت به اون شرکت برم باید ببینم کدوم قرارداد بهتری برام میبندن. درسته ؟ قبول دارید؟
--------
بنده منظورم این بود ای کاش این بخش رو حرفه ای هامون بیان تکمیل کنن.. دقیقا مثل کاری که milestone انجام دادن..چرا وقتی مصاحبه هاتون رو قرار میدادید جز به جز تمام کارهایی که کردید و از این شاخه به اون شاخه یا از این کتاب به اون کتاب رو میگفتید ولی اینا رو نمیگید..بگید

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , jazana , blx , Paraande , diligent
ارسال: #۲۸۲۱۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۵ ق.ظ
الان شهاب حسینی داره تو اینترنت سرچ می‌کنه ببینه تو آمریکا کدوم رودخونه کم آب شده جواب دی‌کاپریو رو بده ..

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , nina69 , Pure Liveliness , jazana , sara9009
ارسال: #۲۸۲۲۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  کاشکی مثل این محیط خوب مانشت که همه تجربیات شون رو قرار میدن و یک محیط هم داشتیم برای کسانی که میخوام مشغول به کار بشن و وارد محیط کار بشن تا اکادمیک.
اینجا مثلا یه دوستی سعی میکنه از تلاش هایی که چند ماه و عالی انجامش داده بگه(با جزئیاتش) و حتی سوالات باقی دوستان هم جواب بده.
ولی جایی رو نمیشناسم که مثلا بگه برای پیدا کردن فلان شغل ابتدا اومدن یه مدت توی مرکز فلان کاراموز بودم بعدش رفتم یه مدت فلان شرکت با حقوق فلان مشغول شدم..مسائل مربوط به بیمه ، سنوات، عیدی و پاداش .. تجربیات کاری..
اگرم بخوای با کسی هم سن و سال خودت بگی میگه همه جا پارتیه.. هیچ جا کار نیست.. همش انرژی منفی..
بله بنده هم خبر دارم آشنا بازی زیاد هست.. ولی ما بین این ها یکی نیست بر اساس صلاحیت و تلاش خودش کسب و کاری رو دنبال کرده باشه و ..
ماهایی که درس مون تمام شده بعد این همه سال درس خوندن میخوایم یه نتیجه ای بگیریم چرا کسی توضیح نمیده؟؟ چرا کسی راه درست نشون نمیده

جانا سخن از زبان ما می گویی!
پ.ن۱) اگر من بخوام بگم فقط از شکستهام بگم!Undecided
پ.ن:۲) سالهاست من دنبال چنین چیزی هستم! البته الان بهتر از قبل شده!ولی ۸ سال قبل....Confused
پ.ن:۳) خیلی دلم می خواد روزی برسه که در کشور ما هم، کامپیوتری ها مسیر مشخصی برای رشد و پیشرفت داشته باشند و به جایگاه واقعی خودشون برسند!Heart
پ.ن:۴) امیدوارم قبل از مردنم اون روز رو ببینم!:

باور کنید منم هم خیلی جون کندم!ببخشید!سختی کشیدم! ولی یا مشتری پول پروژه رو نمیداد، یا شرکت یا پروژه شکست می خورد!Angry
خب تقصیر من چی بود؟؟؟؟ انگیزه م رو از دست دادم!.... می خوام حرفه ای بشم ولی به نظرمن!، با بودن در محیط کار بهتر میشه حرفه ای شد و کمتر جایی یه تازه کار رو می پذیرند!....هی .....روزگار!Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Pure Liveliness , jazana , Milestone , Paraande , diligent , khayyam
ارسال: #۲۸۲۲۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ
دوستان اگر مایلید بحث " تجربه های کاری " رو توی این تاپیک ادامه بدیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Paraande
ارسال: #۲۸۲۲۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  البته شاید تو شهر خوب دیده نشه! کسی چیزی ندید تقصیر من نیست! ما که رفتیم تو جنگل با کیفیت HD دیدیم! Cool
پشت خوابگاه ماهم جنگل هستشSleepyما با کیفیت full HD دیدیمTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Milestone
ارسال: #۲۸۲۲۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ
ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺴﯽ ﺣﺎﻟﺶ ﺑﺪﻩ ، ﺑﻬﺶ ﭼﯽ ﺑﮕﯿﻢ؟!
ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺴﯽ ﺣﺎﻟﺶ ﺑﺪﻩ ﺑﻬﺶ ﻧﮕﯿﺪ:
ﺍﯼ ﺑﺎﺑﺎ ﺍﯾﻨﻢ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﻩ ..
ﻧﮕﯿﺪ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯽ ﺷﻪ..
ﻧﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺑﺎ ﺟﻮﮎ ﻫﺎﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺑﺨﻨﺪﻭﻧﯿﺪﺵ
ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﺑﺨﻨﺪﻩ ..
ﺧﻨﺪﻩ ﺍﺵ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﻏﺼﻪ ﺩﺍﺭﻩ،
ﺑﺮﺍﺵ ﺍﺯ ﻓﻠﺴﻔﻪ ﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﺮﻑ ﻧﺰﻧﯿﻦ،
ﺍﺯ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﺜﺒﺖ ﻭ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﻓﮑﺮﮐﻦ ﺣﺮﻑ ﻧﺰﻧﯿﺪ،
ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺴﯽ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻪ ﺍﺻﻼ ﺍﯾﻦ ﺷﻤﺎ ﻧﯿﺴﺘﯿﻦ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﯿﻦ،
ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺣﺮﻑ ﻧﺰﻧﯿﺪ
ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ.ﺑﻐﻠﺶ ﮐﻨﯿﺪ
ﻮ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ..
ﺑﺮﺍﺵ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ،
ﺑﺮﺍﺵ ﯾﮏ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﭙﺰﯾﺪ،
ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﺟﻠﻮﺵ، ﺑﻌﺪ ﺣﺮﻑ ﻧﺰﻧﯿﺪ ...
ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﺍﻭﻥ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻪ ﻭ ﺷﻤﺎ ﮔﻮﺵ ﮐﻨﯿﺪ،
ﻫﯽ ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﺻﺎﺩﺭ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﻧﺼﯿﺤﺖ ﮐﻨﯿﺪ،
ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺍﮔﻪ ﺣﺮﻑ ﻧﺰﻧﯿﺪ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﺪﯼ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﻪ،
ﺷﻤﺎ ﺟﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺘﯿﺪ..
ﺷﻤﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻭﻥ ﺁﺩﻡ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻧﮑﺮﺩﯾﺪ..
ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ، ﺑﻐﻠﺶ ﮐﻨﯿﺪ،
ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﯿﺪ..
ﺍﮔﻪ ﺩﻟﺶ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺧﻮﺩﺵ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﻪ..
این بزرگترین کمکه..
.
عشق هرگز کافی نیست - پرفسور آرون تی بک

پی نوشت: ای کاش نصفِ نصفِ اون احترامی که برای عقاید خودمون قائلیم واسه دیگران قائل باشیم، نصفِ اون اندازه سعی کنیم بقیه رو ناراحت نکنیم و شعور آدما برامون مهم باشه. نصفِش آدم باشیم.
بدم میاد از آدمای جانماز آب کشِ بی منطق که ادعاشون میشه خدا رو میشناسن! تو خوب، همه بد. اوکی. خوش باش ای بی خبر از همه جا.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Saman , Behnam‌ , blx , Milestone , Skyrim , Paraande , diligent , khayyam , Menrva , sara9009
ارسال: #۲۸۲۲۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بنده منظورم این بود ای کاش این بخش رو حرفه ای هامون بیان تکمیل کنن.. دقیقا مثل کاری که milestone انجام دادن..چرا وقتی مصاحبه هاتون رو قرار میدادید جز به جز تمام کارهایی که کردید و از این شاخه به اون شاخه یا از این کتاب به اون کتاب رو میگفتید ولی اینا رو نمیگید..بگید
مانشت از اول با هدف ارشد طراحی شده بود (از همون زمانی که وبلاگ بود) و طبیعیه که افراد فقط در حد ارشد ازش استفاده کنن و بعدش بذارن و برن. ماشنت برای نیاز های افراد بعد از قبولی ازشد حرف زیادی برای گفتن نداره و برای همین هم این افراد انگیزه زیادی ندارن برای ماشنت اومدن و اکثرشون دیگه مانشت نمیان.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , gogooli
ارسال: #۲۸۲۲۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  الان شهاب حسینی داره تو اینترنت سرچ می‌کنه ببینه تو آمریکا کدوم رودخونه کم آب شده جواب دی‌کاپریو رو بده ..

گفتم خدایا چه خبر شده، یعنی بهمون بد و بیراه گفته که رفتم سرچی کردم و دیدم ماجرا از چه قراره Big Grin
خدا همه رو خیر بده به ما هم دریاچه نمک ... الهی آمممین Angel

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sara9009
ارسال: #۲۸۲۲۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ
سمینار+میانترم+گزارش ۴۰ صفحه ای، همش تو یه روزUndecided
ارسال: #۲۸۲۲۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
EA sports it's in the game!

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , crevice
ارسال: #۲۸۲۲۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  باید یه نوک پا برم شیراز دم در خونش.
یه نوک پا رفتن یا یه تُکِ پا رفتن؛ مسأله این است... Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۲۲۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دیگه حافظ و فال اینترنتی اش خسته شده از حال من

باید یه نوک پا برم شیراز دم در خونش.
این روزا نیا دگ. هوا گرم شده؛ حافظ حس و حال فال گرفتن نداره ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , A V A , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۲۳۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این روزا نیا دگ. هوا گرم شده؛ حافظ حس و حال فال گرفتن نداره ! Big Grin

حتی با فالوده شیرازی؟ Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close