زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۸۲۶
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اقااااااااا بهناااااااااااام مبارکههه مبارکهههههههههههه بنفشی صورتی شدنننننن
حقا ک لایق مدیرییتتتتتتتتتت
به شییرینییها چقدر اضافه شداااا Big Grin

برخی از مدیران بنا به مشغله کاری و ... از جمع تیم مدیران خارج شدند و انشاالله به زودی تعدادی مدیر جدید اضافه خواهند شد. هدف اصلی این هست که با اضافه شدن مدیران خوب و فعال در حوزه درسی، بخش درسی مانشت تقویت شود.

من از زحمات و تلاش مدیران بازنشسته صمیمانه قدردانی میکنم و آرزوی موفقیت برای مدیران جدید دارم Smile
مدیرایی که بازنشسته شدن، علاوه بر اینکه رنگشون بازنشستگی نیست، حقوق بازنشستگی هم نمیگیرن؟ Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۰۸۲۷
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آقا بهنام بنفش شدی تبریکSmile
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اقااااااااا بهناااااااااااام مبارکههه مبارکهههههههههههه بنفشی صورتی شدنننننن
حقا ک لایق مدیرییتتتتتتتتتت
به شییرینییها چقدر اضافه شداااا Big Grin
میسی لطف دارید [تصویر:  414943_5.gif][تصویر:  414943_71.gif] [تصویر:  414943_21.gif]

والا من که نمی‌دونم از کدوم شیرینی‌ها صحبت می‌کنید، به همین برکت [تصویر:  414943_65.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۸۲۸
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ
طرف میگه کار رو ماسمالی کن. بعد ماسمالی که می کنی میگه استاندارد ها رعایت نشده!
دوست عزیز اون کاری که استاندارد داره کاری نیست که ظرف ۲ روز ۲۰ صفحه گزارش بنویسن. وگرنه اگه بخوام ۲۰ صفحه رو برات واقعا و طبق استاندارد بنویسم که اقلا یه هفته زمان میبره.
تازه جالب اینه که استانداردشون هم اشتباه تایپی داره! بعد تازه یه سری چیزا هست که تو ذهنشون بوده اما تو استاندردشون ننوشتن. یعنی خراب این جدی بودنتونم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sss , Parisa-SH , barca
ارسال: #۳۰۸۲۹
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۰ ب.ظ
[تصویر:  414947_910029_330.jpg]

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۰۸۳۰
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط energy1.)
الهی شکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۸۳۱
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ
بقول امیرحسین رستمی: مرررسیییییییییییی
تو مسابقه پیش بینی دیجی کالا شرکت کرده بودم. نفر پنجاهم شدمTongue
۳۰۰ هزار تومان محصولات پاناسونیک برنده شدم.
نفر اول ماشین(میتسوبیشی میراژ) برد، خیلی اختلاف امتیازها کم بود، واقعا میشد ماشین هم ببرم ولی قسمت نبود.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۳۰۸۳۲
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Parisa-SH
ارسال: #۳۰۸۳۳
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط zarisa.)
aurora عزیز
خدا هیچ بنده ای رو فراموش نمی کنه. اصلا این واژه ی فراموش کردن تو لغت نامه ی توصیف خدا وجود نداره.
موقعی که بنده گناه میکنه بنده حضور خدا رو فراموش کرده. راه برگشت برای همه هست .
فقط اکه یه جایی باشی نمیتونی هیچ کار کنی . اونم چند وجب زیره خاکه...
همین که زنده ای یعنی فرصت داری وتمام.
فراموش نکنیم که همه ی ما بخشی از وجود خداوندیم.
ارسال: #۳۰۸۳۴
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  خدا هیچ بنده ای رو فراموش نمی کنه. اصلا این واژه ی فراموش کردن تو لغت نامه ی توصیف خدا وجود نداره.
نمی دونم واقعا نمی دونم از دیروز حالم یطوری شد از دیروز صبح که رسیدم به یه جایی. استرس داشتم نمی دونم قرار بود چه اتفاقی بیافته.
امروز ظهر ته دلم خالی شد که خدا فراموش کنه دیگه هیچی ندارم
امسال برای من سال متفاوتیه
شروعش عجیب بود انقدر زمان زود گذشته شاید باور نکنید نفهمیدم ماه رمضون چطوری تموم شد.
خدا میخواد یه چیزی رو بهم نشون بده ولی من نمی فهمم. صبرم خیلی کم شده. طاقت ندارم. دیگه دیروز صبرم تموم شد و حالم بد شد تا به امروز که این طوری شدم. بعضی وقتا فکر می کنم شاید آخرین سالمه. ناراحت نمیشم اگر آخرین سالم باشه ولی فقط می خوام بفهمم. این ابهام اذیت کننده است.
انقدر به همه گفتم دعام کنید دیگه روم نمیشه
انقدر همه چی مبهمه برای خودم
انقدر با خدا حرف زدم فکر کنم تو این مدت که عمر کردم انقدر با خدا حرف نزده بودم. با خدا که حرف می زنم خدا بهم یه چیزایی میگه.
شرایط سختیه
صبور بودن سخت تر
ممنون. امیدوارم دوست من
برام دعا کنید. واقعا از ته دلم میگم که برام دعا کنید. واقعا محتاجم. واقعا خیلی زیاد محتاجم به دعا.
ارسال: #۳۰۸۳۵
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ
همین قدر که می دونید و فهمیدید که باز به سمت خدا برگشتید خیلی عالیه. اگر با خدا هم صحبت کردید باید مایه ی آرامشتون باشه. خدا هیچ وقت نمیاد راه رو نشون بده. حرف هم نمیزنه. اون الان صحبت های شما رو شنیده و منتظره ببینه شما چه میکنید. فقط آرام باشید و مسیر درست رو انتخاب کنید. آدم خوبی باشید و سخت تلاش کنید اونوقته که باید منتظر باشید تا توی زندگیتون اتفاقات خوب رخ بده.
از من شنیدن سراغ بنده ی خدا هم نرید. روی پای خودتون بایستید.
ان شاله به زودی به آرامش قلبی میرسید.
ارسال: #۳۰۸۳۶
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خدایا بگو که فراموشم نکردی بگو که من اشتباه کردم بگو تا به همه بگم که خدا aurora رو فراموش نمی کنه حتی اگر گناهکار باشه.
آدم تو ناراحتی هاش یاد خدا می افته. منم فراموش کارم وقتی حالم خوبه یاد خدا نیستم. ولی خدایا من کوچیکم و شما بزرگ من کجا و شما کجا منو ببخش و فراموشم نکن.
بچه ها برام دعا کنید. یادتون باشه برام دعا کنید. اگر دوست داشتید یادتون باشه برام دعا کنید. یادتون باشه بگید که خدا فراموشش نکنه. ممنون.

حدیث قدسی: اگر بنده هایی که به من پشت می کنند بدانند که چقدر به آنان اشتیاق دارم، از شوق خواهند مرد.

امشب شب جمعه ست؛ اگه تو شهرتون جایی مراسم دعا کمیل برگزار میشه شرکت کنید، اگرم نه که حتما خودتون بخونید. هیچی مثل دعا کمیل نمیتونه آرومتون کنه. معنیش رو بخونید. بعضی وقتا دیگه نمیدونیم چطوری با خدا صحبت کنیم و چی ازش بخایم، تک تک جملات دعاکمیل کمکتون میکنه.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۰۸۳۷
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , pezhman.m-AI , diligent , RASPINA
ارسال: #۳۰۸۳۸
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  والا من که نمی‌دونم از کدوم شیرینی‌ها صحبت می‌کنید، به همین برکت [تصویر:  414943_65.gif]
: )))) [تصویر:  414960_treeswing.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۸۳۹
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  همین قدر که می دونید و فهمیدید که باز به سمت خدا برگشتید خیلی عالیه. اگر با خدا هم صحبت کردید باید مایه ی آرامشتون باشه. خدا هیچ وقت نمیاد راه رو نشون بده. حرف هم نمیزنه. اون الان صحبت های شما رو شنیده و منتظره ببینه شما چه میکنید. فقط آرام باشید و مسیر درست رو انتخاب کنید. آدم خوبی باشید و سخت تلاش کنید اونوقته که باید منتظر باشید تا توی زندگیتون اتفاقات خوب رخ بده.
می دونید به نظرم خدا با ادم حرف می زنه حتی راه رو هم نشون میده.فقط سخته بفهمی. شایدم باید صبر کنی. صبر سخته. شاید التماس کنی یا نمی دونم کار دیگه.
راستش برای همینه که گفتم خدا میخواد فراموشم کنه. چون آخر از همه به سمتش رفتم وقتی هم رفتم ایمان کامل نداشتم. درد دلمو به همه میگم و آخر که به آخر خط رسیدم و راهی ندارم تازه میرم سراغش. چون وقتی باهام حرف زد من شک داشتم که خدا بود یا نه. خدا خودش می دونه این احساسو ته دلم داشتم. می دونید برای همینا میگم احساس کردم خدا خواست فراموشم کنه.
ممنون. امیدوارم دوباره بفهمم که خدا فراموشم نکرده و حواسش هست.
این جمله تون خوب بود. شاید باید الان این جمله رو از شما می شنیدم که سراغ بنده های خدا نرم که کمکم کنن. وقتی خدا هست چه نیاز به بنده هاشه. ممنون ازتون.
انشاالله که همین طوری باشه. ممنون.

(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  امشب شب جمعه ست؛ اگه تو شهرتون جایی مراسم دعا کمیل برگزار میشه شرکت کنید، اگرم نه که حتما خودتون بخونید. هیچی مثل دعا کمیل نمیتونه آرومتون کنه. معنیش رو بخونید. بعضی وقتا دیگه نمیدونیم چطوری با خدا صحبت کنیم و چی ازش بخایم، تک تک جملات دعاکمیل کمکتون میکنه.
ممنون. از خدامه برم به سمت خدا و خدا بهم نگاه. از ته دل میخوام.
حتما می خونم. واقعا قشنگه. معنیشم قشنگه. اونجاست که بنده ی گناهکار و بی پناه به خدا پناه می بره.
واقعا انقدر خدا لطف داره و مهربونه. اگر من این طوری شدم حتما به خاطر خودمه نه اینکه خدا بخواد. انقدر این روزا حال و هوای عجیبی دارم.
یوقتی فکر کردم شاید پدر و مادرم ازم ناراضی ان. ازشون پرسیدم. گفتن راضی هستیم. پدرم میگفت از تو وحشتناک راضیم میگه تو رو از همه بیشتر دعا می کنم. خیالم راحت شد که پدر و مادرم ازم راضی هستند. واقعا نمی دونم چی بگم.

میدونم خیلی از مشکلات خصوصی هستن و بیانش ممکن نیست اما اینجا همه دلسوز همدیگه هستن و اگر فکر میکنید میتونید سر بسته مشکلتونو بیان کنید خواهش میکنم دریغ نکنید چون ممکنه دوستان بتونن کمکی بکنن یا راه حلی داشته باشن یا هرچی... این حجم نا امیدی نگران کننده هست جدی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , Aurora , Skyrim , RASPINA
ارسال: #۳۰۸۴۰
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close