زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۹۴۶
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  خلاصه چیزی ازتون خواستن پول بگیرید.
یه استادی داشتیم بهمون یاد میدادن چطور مقاله بنویسیم پروژه کار کنیم و ...
یه بار یکی از بچه ها داشت کارش رو ارائه میداد گفت هزینه اش چقدر شد. اون گفت هزینه ای نداشت دیتا رو از دانشگاه فلان دانلود کردم برنامش رو هم خودم نوشتم..
گفت وقتت چی؟ وقتت ارزش نداره که هزینه ای براش بگیری
و بعد به همه ما گفت وقتی که برا پروژه صرف کردید رو با ارزش بدونید.. حتی واسه استهلاک صندلی،کامپیوتر، اینترنتتون و جوهر مصرف شده خودکارتون و... هم هزینه ای در نظر بگیرید.
الان یادم افتاد میگفت که اگه برید تو شرکتی کار کنید میخواید فقط یه حقوق مختصر بگیرید و تموم؟ واسه هر چی که برا پروژه و کارتون استفاده کردید پول بگیرید.
از اون به بعد ما تو پروژه هامون از اینور اونور پرس و جو میکردیم ببینیم هزینه یک ساعت برنامه نویسی، تحقیق و .. چند میشه یا چقدر از نت استفاده کردیم و ... که تو مقالمون بنویسیم این پروژه چقدر هزینه برداشته برای ما.

(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  حاضرم قسم بخورم فوق لیسانس های مهندس از پزشک های عمومی بیشتر درس خوندن و سوادشون بهتره.(البته دانشگاه های خوب منظورمه)
از اون موقع که بچه درسخون ها رو میفرستادن ریاضی و اونایی که درسشون ضعیف بود رو میفرستادن تجربی مهندس ها بیشتر درس خوندن و زحمت کشیدن.
دید عمومی بده..فوق لیسانس های مهندسی واسه هر کاری پول بخوان دیگه کی بچه اش رو مجبور میکنه بره تجربی بخونه که دکتر بشه هم بیشتر پول دربیاره هم از نظر جامعه موفق باشه و .. :| وضع مهندس ها هم هر روز بهتر و بهتر میشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , Saman , sss , RASPINA
ارسال: #۳۰۹۴۷
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ
بنطرتون Withdraw کردن از یه ژورنال که بعدا هم باهاش قراره سروکله بزنیم(مقاله بفرستیم) پوئن منفی به حساب میاد؟!
از هر چی اشپرینگره حالم بهم خورده تا به امروز :|
پروسه Editor assignment pending و with editor شون افتضاح طولانیه. الان این یکی دو ماهه Editor assignment pending ه.
ارسال: #۳۰۹۴۸
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  کاش فقط این بود، وقتی این آگهی های کنفرانس رو تو مانشت میبینم دو برابر ناراحت میشم. وقتی میری تو سایتشون انگار بقالی باز گردن. پول میگیرن و خزعبلات ما رو چاپ می کنن. واقعا باید به مقاله دادن تو این کنفرانس ها افتخار کنیم؟ بدبختی اینجاست که استاد های دانشگاه هایی مثل امیرکبیر و شریف هم از اینها حمایت می کنن. ولی اونا که معلومه هدفشون چیه، ما چرا باید پول بدیم تا اینجور جاها مقالمون چاپ بشه. واقعا وضعیت علمی کشورمون خیلی اسفناک شده! نمیدوم چه کسی مقصر هست! شاید هم مقصری وجود نداره. فقط هر روز به این فکر می کنم که چه راهکاری وجود داره؟ اونایی که یه کم بارشون هست میرن خارج، گوگل و یاهو پر ایرانیه. کانادا و استرالیا هم که کم کم دارن زبان رسمیشون رو فارسی میکنن از بس که ایرانیا زیاد شدن.

اره، این واقعا دردناکه. غالب این مقالات هیچ ارزش علمی نداره و با قطعیت میگم خوندنشون فقط اتلاف وقت هست. البته برخی کنفرانس های داخلی که خیلی هم کم هستن، مقالاتی رو چاپ میکنن که برای مبتدی ها خوندش مفید هست (چون فارسی هست و از دانشگاه های خوبی ارسال شده).

متاسفانه کسی هم باور نمیکنه که این مقالات چقدر میتونه حتی باعث ایجاد ابهام و یادگیری غلط بشه. من خودم قبلا چند بار برای بهترین کنفرانس های داخلی داوری کردم. دیدم چقدر وضع علمیشون خرابه حتی اون هایی که IEEE مقالاتشون رو چاپ میکنه. حالا هر چی میخوای بگو که چاپ شدن مقاله توی IEEE هیچ نشانه ای مبنی بر معتبر و خوب بودن مقاله نیست، کی حرفت رو گوش میکنه!!!

هر کس برای مشاوره برای پایان نامه با من صحبت میکنه، یکی از مهمترین توصیه هایی که میکنم اینه که این مقالات رو اصلا نخونن، منتهی باز میرن اینا رو میخونن. من که دلسرد میشم برای ادامه کمک به این افراد!!

واقعا هدف این کنفرانس ها پول هست و بس، شک نکنید. غیر از معدودی از اونها که جای خوب چاپ شده و نویسندگان صاحب نامی داره مابقی حتی ارزش دانلود کردن هم نداره چه برسه به خوندنش!!

پ.ن: شاید یکی بپرسه مگه میشه با اینکه افراد صاحب نام میدونن این مقالات ارزشی نداره باز هم اقدام به چاپ مقاله در این کنفرانس ها میکنن؟
جواب بله هست. مثلا از دانشجویان ارشد و دکتری تعدادی مقاله میخوانن که چاپ کنن. غالب این افراد برای کم کردن فشار روی خودشون در کنار نوشتن مقالات برای کنفرانس و ژورنال های معتبر خارجی، اقدام به نوشتن مقالات برای کنفرانس های داخلی هم میکنن که بطور موقت کارشون راه بیفته. این مقالات غالبا بخشی از کار اصلی آنها هست منتهی یک بخش جزئی، چرا که کل روش رو در یک جای خوب چاپ میکنند. یا حتی ممکن هست شخصی برای حل مسئله ای ۲ روش پیدا کنه که روش بهتر را برای یک کنفرانس/ژورنال بین المللی ارسال و روش دیگر را در ایم کنفرانس ها چاپ میکنه. به هر حال خوندش دارای نکات خوبی هست اما به اندازه مقاله اصلیشون نه.

.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: phd-stu , crevice , sss , Skyrim
ارسال: #۳۰۹۴۹
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ
اگه صرف پول بود به خدا قسم خیلی بیشتر از خیلی از دکتر ها در میاوردم ولی آیا درسته؟ پایان نامه انجام بدی پول بگیری؟ پروژه دانشجویی انجام بدی پول بگیری؟ من حتی چند بار پروژه صنعتی انجام دادم طرف گفته مثلا یه تومن برای این در نظر گرفتم، ولی من نگاه کردم دیدم ۱۰ ساعت بیشتر وقت نمیبره بهش گفتم ۵۰۰/ بعد از انجام دادنش دیدم ۷ ساعت وقت برد، موقع پول دادن گفتم شما صد تومن کمتر بریزید ولی طرف همون ۵۰۰ تومن رو ریخت به حسابم. یا یه بار پروژه صنعتی انجام دادم آخر کار به کارفرما گفتم ۴۰۰ کمتر بریزی ولی برگشت ۲۰۰ تومن هم بیشتر ریخت به حسابم. شاید اینا برای خیلی ها افسانه باشه. کارفرماها هم تعجب می کنن ولی ما باید درست زندگی کنیم. چقدر بهم زنگ میزنن بابت پروژه و پایان نامه، ولی انجام نمیدم. خیلی وقتا هم براش وقت میذارم و طرف التماس میکنه میگه شماره حساب بده پول بریزم ولی نمیگیرم. به خودشم میگم که درست نیست. اون توجیه میکنه میگه شما وقت گذاشتید، شما یه توانایی دارید و... ولی نباید خودمون رو گول بزنیم. ما میدونیم این پول از کجا و برای چه کاری اومده. حالا هر کی عقاید خودشو داره.
سرمایه ی زیادی ندارم ولی بذارم بانک و سودشو بگیرم پول توجیبیم در میاد ولی خیلی وقته پولمو برای سود تو بانک نمیذارم. چطور وقتی اونا سود ۲۰% میگیرن دادمون در میاد که آقا ربا هست، ولی وقتی ما ۲۰% میگیریم مشارکت در امر خیره؟ همشون توجیه هست. یکی میگفت نه مراجع گفتن اگه نیتت این باشه که بدی بانک اونا باهاش کار تجاری انجام بدن مشکلی نداره. کدوممون با این نیت پولو میخوابونیم تو بانک؟ روز شمار چه معنی میده؟ هر وقت که خواستی پولتو میتونی برداری روز به روز هم سودشو میریزن حسابت! این معنی مشارکته؟
ما نمیخواییم خودمونو اصلاح کنیم اونوقت به جامعه گیر میدیم. به خدا قسم اگه تو کارهای خودمون نگاه کنیم همش پر از ریا و دروغ و دزدی و رباست، ولی توجیه میکنیم. میگیم مشکلی نداره. همش توجیه، همش بهانه. مشکل واقعا خودمون هستیم، مشکل جامعه نیست، جامعه منو توییم. رئیس جمهور، رئیس مجلس، همشون یه روزی مثل منو شما بودن. به خدا ما نمیتونیم. اگه میتونستیم خیلی بیشتر از خیلی ها دزدی میکردیم. خدا ایشالا شیخ حسین انصاریان رو نگه داره. دو هفته پیش تو مسجد امیر بالای منبر حرف قشنگی زد، گفت برای ما پیش نیومده، اگه موقعیتش پیش میومد ما هم زنا میکردیم. خیلی خوشم اومد از حرفش، حرف دل منو زد.

"ما می خواهیم هر چه دلمان می خواهد بکنیم، اما دیگران حق ندارند، به ما اسائه ای بکنند؛ ما خودمان، به نزدیکانمان، دوستانمان، هر چه بکنیم، بکنیم، اما دیگران، دشمنان، حق ندارند به ما اسائه ای بکنند." آیت الله بهجت (ره)
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , crevice , Masoud05 , Aurora , sss , RASPINA , fo-eng , pari6825 , mahyamk , Skyrim , pariiisa , amineh89
ارسال: #۳۰۹۵۰
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  خدا ایشالا شیخ حسین انصاریان رو نگه داره. دو هفته پیش تو مسجد امیر بالای منبر حرف قشنگی زد، گفت برای ما پیش نیومده، اگه موقعیتش پیش میومد ما هم زنا میکردیم. خیلی خوشم اومد از حرفش، حرف دل منو زد.
خدا حفظش کنه... واقعا حرف دل منو زده... همیشه به خدا میگیم که دیدی خدا من بنده خوبی ام تا حالا زنا نکردم، یکی نیست بگه پسر خوب خدا مانع شده که تو شرایطش قرار بگیری وگرنه تو که جاهای دیگه ثابت کردی چطور میلغزی!!

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: pari6825
ارسال: #۳۰۹۵۱
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  خدا ایشالا شیخ حسین انصاریان رو نگه داره. دو هفته پیش تو مسجد امیر بالای منبر حرف قشنگی زد، گفت برای ما پیش نیومده، اگه موقعیتش پیش میومد ما هم زنا میکردیم. خیلی خوشم اومد از حرفش، حرف دل منو زد.

البته بهتر بود ایشون از "من" به جای "ما" استفاده می‌کرد و این رو در نظر می‌گرفت که همه انسان‌ها تا این حد ضعیف‌النفس و سست عنصر نیستند. مفهومی که در این مثال تداعی می‌شه اینه که اگه ما تو موقعیتش قرار بگیریم ممکنه به هر کاری تن بدیم، مثال تاسف‌بار و شرم‌آوری بود، هر چند که ممکنه حرف دل خیلی‌هارو زده باشند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , explorer , sss , RangiRangi , Behnam‌ , ماه بانو , Pure Liveliness , so@ , Skyrim , Parisa-SH , .:BSD:.
ارسال: #۳۰۹۵۲
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  اگه صرف پول بود به خدا قسم خیلی بیشتر از خیلی از دکتر ها در میاوردم ولی آیا درسته؟ پایان نامه انجام بدی پول بگیری؟ پروژه دانشجویی انجام بدی پول بگیری؟ من حتی چند بار پروژه صنعتی انجام دادم طرف گفته مثلا یه تومن برای این در نظر گرفتم، ولی من نگاه کردم دیدم ۱۰ ساعت بیشتر وقت نمیبره بهش گفتم ۵۰۰/ بعد از انجام دادنش دیدم ۷ ساعت وقت برد، موقع پول دادن گفتم شما صد تومن کمتر بریزید ولی طرف همون ۵۰۰ تومن رو ریخت به حسابم. یا یه بار پروژه صنعتی انجام دادم آخر کار به کارفرما گفتم ۴۰۰ کمتر بریزی ولی برگشت ۲۰۰ تومن هم بیشتر ریخت به حسابم. شاید اینا برای خیلی ها افسانه باشه. کارفرماها هم تعجب می کنن ولی ما باید درست زندگی کنیم. چقدر بهم زنگ میزنن بابت پروژه و پایان نامه، ولی انجام نمیدم. خیلی وقتا هم براش وقت میذارم و طرف التماس میکنه میگه شماره حساب بده پول بریزم ولی نمیگیرم. به خودشم میگم که درست نیست. اون توجیه میکنه میگه شما وقت گذاشتید، شما یه توانایی دارید و... ولی نباید خودمون رو گول بزنیم. ما میدونیم این پول از کجا و برای چه کاری اومده. حالا هر کی عقاید خودشو داره.
دقیقا حرف دل من، واقعا کاش هممون بتونیم به این فهم برسیم. ولی متاسفانه سیستم طوری شده که برای منصفانه کار کردن تنبیه میشی به جای تشویق، چند تا برچسب هم اشانتیون بهت میزن. متاسفانه آدمایی که در سایر مسائل به شدت مذهبی هستن تو این مورد همرنگ جامعه میشن.
خودمون درست کار کنیم و اگر کسی رو می شناسیم که هنوز آلوده سیستم فعلی نشده بهش کمک کنیم تو راه درست بمونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , amineh89
ارسال: #۳۰۹۵۳
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط phd-stu.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  البته بهتر بود ایشون از "من" به جای "ما" استفاده می‌کرد و این رو در نظر می‌گرفت که همه انسان‌ها تا این حد ضعیف‌النفس و سست عنصر نیستند. مفهومی که در این مثال تداعی می‌شه اینه که اگه ما تو موقعیتش قرار بگیریم ممکنه به هر کاری تن بدیم، مثال تاسف‌بار و شرم‌آوری بود، هر چند که ممکنه حرف دل خیلی‌هارو زده باشند.

خاطرم نیست که دقیقا "من" گفتند یا "ما" و اگر اشتباهی صورت گرفته از طرف بنده بوده ولی شما این را هم در نظر داشته باشید "وقتی از مقدس اردبیلی می پرسند که اگر با نامحرمی در یک اتاق باشید می توانید خود را نگه دارید یا نه؟ ایشان به صراحت نمی توانند جواب مثبت دهند و می گویند: از آن لحظات به خدا پناه می برم." نمی دونم، یعنی هستن آدمایی که انقدر به خودشون اطمینان دارن؟

حالا بحث من و ما پیش آمد، باید بگم که منِ بنده نمیتونم خودم رو نگه دارم. منِ phd-stu نمیتونم خودم رو نگه دارم. من حتی تو خیابون هم یه دختر آرایش کرده رو میبینم نمیتونم سرم رو پایین بندازم. گفتم که مشکل از این دختر نیست، مشکل خود من هستم، من نمی تونم سرم رو پایین بندازم گناه رو میندازم گردن اون دختر معصوم. مشکل خود من هستم. من انقدر سست عنصر و ضعیف النفس هستم که ... خدا از سر تقصیراتمون بگذره. آقا سرتو درد نیارم مشکل نفسانی خیلی دارم و جاش هم نیست که اینجا بگم. خیلی هامون (البته به جز شخص شما) هم مشکل نفسانی داریم و یا توجیه می کنیم یا نمی بینیم. ان شاء الله بتونیم از مسائل بزرگ شروع کنیم و به مسائل کوچکتر برسیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۹۵۴
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  یه سری برچسب زده به کارای خودش بعد میاد کامنت منو قضاوت میکنه، الانه که دود از سرم بلند شه.حس میکنم الانه که "ترور" بشیم!!! Big Grin

چرا باید شما رو قضاوت کنم. دارم تصویری از جامعه مون رو نشون میدم. جامعه که ای که آدم هاش به خون هم تشنه شدن. تو تاکسی و مترو و صف نون فقط کافیه یه اتفاق کوچیکی بیوفته، از پیر مرد ۸۰ ساله اش بگیر تا جوون ترهاش اعصاب ندارن. همش پرخاش، همش عصبانیت، همش گِله. حرف های زیادی برای گفتن دارم. چرا دقت نمی کنیم که من و یه داعشی کتابمون یکی هست، پیامبرمون یکی هست، اونوقت ما به خون داعشی ها تشنه ایم و اونها به خون ما. مسائل رو باید خیلی عمقی تر نگاه کرد. حرف از پروژه ی ۳۰ هزار تومنی شما نیست، حرف اینه که الان به این نتیجه رسیدیم که برای رد کردن یه نابینا از خیابون هم باید پول بگیریم، برای حرف زدن با خونوادمون هم باید پول بگیرم. چرا؟ چون گوشی مستهلک میشه، چون وقت میذاریم. حرف اول و آخرم اینه که از خودمون شروع کنیم، از کارهای کوچیک خودمون شروع کنیم، از دروغ های مصلحتی خودمون شروع کنیم، از سلام و احوال پرسیهای خودمون که هزار یک فکر پشتشه شروع کنیم. شما میگید من اینطوری نیستم پس از حرف من ناراحت نشید همینطور جناب مایلستون. اونهایی که میدونن مشکل دارن مشخص هستن و حرف بنده رو درک میکنن. اونایی هم که مشکل ندارن خب از حرف بنده برداشت نا مناسب نکنن و به خودشون نگیرن. اگه من بگم داعشی ها هم انسان هستن یه عده میگن نه اونا حیوون هستن، از حیوون هم پست تر. حالا ماییم که داریم قضاوت می کنیم یا اونها؟ یک مسائلی وجود داره که نمیشه گفت. چون ظرفیتش وجود نداره ولی باز هم میگم از خودمون شروع کنیم. از خودم شروع کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۹۵۵
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ
بعضی ها هم قیمت دستشون نیست برای هر کاری قیمت خیلی پایین می گیرن. همین ها بازار رو خراب می کنن. طرف فکر این رو نمی کنه که اگه کاری رو زود انجام می ده پشتش چندین سال درس خوندن و تجربه بوده. هر کسی اون تخصص رو نداره. همین می شه که درآمد آرایشگر از مهندس کامپیوتر بالاتر می ره. البته من خودم هم متاسفانه اگه یک زمانی موقع قیمت دادن بشه احتمالا کم می گم ولی بعضی ها دیگه شورش رو در می آرن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RangiRangi , Skyrim
ارسال: #۳۰۹۵۶
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
نمی دونم چی شد که قید کار را زدم
ولی الان احساس میکنم باید برم سر کار آدم .
اتفاقا امروز رفتم بیرون صبح زود حدودای ۷/ مامانم آزمایش داشت کلا وارد محیط کار پزشکاشدم...آدم این پزشکا را میبینه ناخودآگاه حسرت میخوره .بالاترین درجه تحصیلی را دارن (دیگه حداقل دکتر اگرفتن.) بهترین حقوق و کار تضمین شده.وجه اجتماعی و...و..و.
واقعیت اینه من یه چیزایی بلدم (طراحی وب) با یکی دوماه تلاش هم میتونم آپدیت بشم ولی اصلا حوصله دنبال کار گشتن را ندارم کاش کار بیاد سراغم یه جای خوب و مطمئن .یه جا و یه گروه حرفه ای ........
نمی دونم چرا کشتی ام نشته به گل حال پاشودن ندارم قبلا زودی تصمیم میگرفتم و پا می شدم شروع می کردم به دویدن
الان نمی دونم چم شده .فکر کنم پیر شدم
الان شاید موقعش بود که همه اونچیزایی که میخواستم را داشته باشم
شاید در نزدیکی اهدافم باشم
واقعا نمی دونم .واقعا این حرفا گفتنش خیلی سخته برام انگاربرگه اعتراف پر میکنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Skyrim
ارسال: #۳۰۹۵۷
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , phd-stu
ارسال: #۳۰۹۵۸
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط phd-stu.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Goethe نوشته شده توسط:  حرفاتون یه توصیف ناشیانه از وضعیت فکری خودتونه به نظرم.
اگر امثال شما با این نظرات عمیق نباشن کمی ارزش جامعه شناسان در این کشور و شناخت آسیب های اجتماعی توسط اون ها ارزش پیدا میکنه و ملت در سطحی از رفاه قرار میگیرند که توی سرو کله ی هم نزنن!!
کمی راجع به چیزی که مینویسید فکر کنید،همینSmile

شما میگی مشکل اونایی هستن که عمیق فکر می کنن (یعنی من). ولی من میگم مشکل خود من هستم. شما تقصیر رو میندازی گردن یکی دیگه. من تقصیر رو میندازم گردن خودم. از خودمون شروع کنید. خیلی خیلی کم هستن آدم هایی که قبول کنن مشکل دارن. فقط کافیه قبول کنیم که مشکل داریم. میگم من خیلی حرف دارم ولی جای گفتنش نیست. ان شاء الله امام زمان به زودی ظهور می کنن و حق را از باطل جدا میکنن. صحبت دیگه ای نیست. خوش باشید.

از جناب شما و جناب مایلستون و بعضی های دیگه هم عذر خواهی می کنم. بنده واقعا مخاطب نداشتم برای حرفام. ولی وقتی جواب دادید منم جواب دادم. وگرنه صحبت هایی که کامنت کسی رو تگ نکردم واقعا مخاطب نداشتن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , sss
ارسال: #۳۰۹۵۹
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۰۹۶۰
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  خاطرم نیست که دقیقا "من" گفتند یا "ما" و اگر اشتباهی صورت گرفته از طرف بنده بوده ولی شما این را هم در نظر داشته باشید "وقتی از مقدس اردبیلی می پرسند که اگر با نامحرمی در یک اتاق باشید می توانید خود را نگه دارید یا نه؟ ایشان به صراحت نمی توانند جواب مثبت دهند و می گویند: از آن لحظات به خدا پناه می برم." نمی دونم، یعنی هستن آدمایی که انقدر به خودشون اطمینان دارن؟
اتفاقاً طرز تفکر ایشون و رفقا هست که الان سوار ما شده، فکر می‌کنند همه مثل خودشون ضعیف‌النفس هستند پس باید داخل خونه هم دیوار بکشند. سؤالتون رو با سؤال جواب میدم. یعنی هستند آدم‌هایی که اینقدر ضعیف‌النفس هستند؟
بله من ده‌ها بار به طور خصوصی به خانم‌ها درس دادم، حتی خونه‌شون هم رفتم یکی دو بار، گذرتون افتاد ازشون بپرسید یک کلمه به جز مطلب علمی بهشون گفتم یا شنیدم آیا؟ بحث راجع به درس بود، بحث درسی کردم. بحث راجع به سیاست بود بحث سیاسی باهاشون می‌کردم و قص علی هذا. پسوند "مقدس" رو هم به خودم نچسبوندم. این همه زن و مرد در خارج یا حتی داخل کشور در اتاق‌های دو نفره با هم کار می‌کنند، گمون نمیکنم زنا کنند. از مشکلی که نیست اونقدر صحبت کنید تا ذهن ما هم بایاس بشه که آره وقتی با نامحرم داخل یه اتاق هستیم حتماً باید دست‌درازی کنم و اگه غیر اون بود به خودم شک کنم، بعد برای این مشکلِ خود ساخته، روش من درآوردی تجویز کنید و متاقباً بر اساس اون روش من درآوردی، افسار رو بگیرید دستتون. تمام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , RangiRangi , phd-stu , Pure Liveliness , Milestone , mahyamk , Saman , Skyrim , Parisa-SH , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close