زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۹۵۶
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۲۲ ق.ظ، توسط Innocence.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  دوستان نام کاربریو چطوری میشه عوض کرد؟؟ من هرچی تو تنظیمات گشتم پیدا نکردم. ممنون میشم یکی درست راهنمایی کنهHuh

یه درخواستی به مدیر بده در حالت عادی امکان تغییر نام نیست !

چجوری درخواست بدم؟مدیر چه کسیستBig Grin
به pure Liveliness پیام خصوصی بده و درخواستتو مطرح کن پیور جون برات درستش میکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۵۹۵۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  چجوری درخواست بدم؟مدیر چه کسیستBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نام کاربری منو اگه اشتباه نکنم Masoud05 عوض کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۵۹۵۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
میخوام اونی که اولین بار گفت مردم ایران باهوش ترین مردم جهان هستن رو ببینم. بپرسم منبعش چیه؟ اصلا میدونه هوش چیه؟ خود ماهیت هوش تا جایی که من میدونم یه مساله است که یه سرش به فلسفه مربوط میشه.

(۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  چجوری درخواست بدم؟مدیر چه کسیستBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نام کاربری منو اگه اشتباه نکنم Masoud05 عوض کرد.
گویا قبلا خانم هم بودید. Wink

سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , jazana
ارسال: #۳۵۹۵۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ
خوشا صحبت دوستی که در کنارش
نه مجبوری که اندیشه های خود را بسنجی
و نه گفته ها را در ترازو نهی
بلکه، بی خیال، هرچه می اندیشی برزبان می آوری
و کاه و گندم را در کف او می نهی

و بی گمان دانی که او
آن کاه و گندم را غربال خواهد کرد:
دانه شایسته را به کار خواهد گرفت
و کاه را با نَفَس مهربانی به باد خواهد سپرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , Hopegod , sss , SepidehP
ارسال: #۳۵۹۶۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
به بههههعععع
میبینم که دوباره بحث شیرین سنت حسنه س! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۹۶۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ
امساااال چ سال بدی بووود..بدترینِِ بدترینِ بدترینِ بی نهایت بدترییینِ سالِ زندگیم
امیدوارم سال جدید برام خوب باشه....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Innocence , sss
ارسال: #۳۵۹۶۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ
?راز موفقیت چیست؟
? "تصمیم گیری درست".
? تصمیم گیری درست از چه ناشی میشود؟
? "از تجربه"
? تجربه از چه بدست می آید؟
?"از تصمیم گیری های غلط !!!
ارسال: #۳۵۹۶۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ
اگه یه ربات ساخته بشه که با توجه به بازخورد هایی که از آدم میگیره خیلی سریع ( مثلا یک تا چند ماه ) بتونه رفتارش رو جوری تنظیم کنه ما دوستش داشته باشیم و خیلی با ما خوب باشه , به جز بقای نسل دلیل دیگه ای برای ازدواج میمونه ؟ این هم در نظر بگیرید همونطور که میشه عاشق انسان ها شد میشه عاشق این نوع ربات هم شد چونکه رفتاری شبیه انسان داره

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۵۹۶۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  اگه یه ربات ساخته بشه که با توجه به بازخورد هایی که از آدم میگیره خیلی سریع ( مثلا یک تا چند ماه ) بتونه رفتارش رو جوری تنظیم کنه ما دوستش داشته باشیم و خیلی با ما خوب باشه , به جز بقای نسل دلیل دیگه ای برای ازدواج میمونه ؟ این هم در نظر بگیرید همونطور که میشه عاشق انسان ها شد میشه عاشق این نوع ربات هم شد چونکه رفتاری شبیه انسان داره
ممکنه به دلیل دره وهمی (uncanny valley) آدم ها از اون ربات بدشون بیاد.

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۵۹۶۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  گویا قبلا خانم هم بودید. Wink

Big GrinBig GrinBig Grin

نچ نچ نچ

آره، این اکانت متعلق به همه هست.

بقیه باید از
استفاده کنن
ارسال: #۳۵۹۶۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط Innocence.)
من روی آمدنت حساب کرده بودم
باید می آمدی و روی تنهایی را سیاه میکردی
باید می آمدی و دلتنگی را سر جایش می نشاندی
این از خدا بی خبر ها مدام دارند نیامدنت را به رخم میکشند
نبودنت را دور گلویم میپیچند
نفسم بند می آید از نیامدنت ..
نمیدانم کدام دزدی، سر کدام گردنه تو را برد اما من باور داشتم مال حلال به صاحبش برمیگردد
خاطراتت دست هایم را بسته
اسیر شده ام
روی صندلی نشسته ام و درست به رفتنت نگاه میکنم
نه... رفتنت نه
به دزدیده شدنت خیره میشوم
می دانم می آیی
فقط کاش خیلی دیر نرسی

#علیرضا مواساتی
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , sajad90 , SepidehP
ارسال: #۳۵۹۶۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه همبرگر برای خودم درست کردم در حد تیم ملی. اسمشو گذاشتم بلک برگر CoolBig Grin

مواد لازم برای بلک برگر:
گوشت چرخ کرده - آرد سوخاری - پیاز - پودر سیر - نمک و فلفل - پنیر گودا - کاهو - کلم - گوجه فرنگی - خیار شور - سس (مایونز، گوجه فرنگی، خردل ملایم) - قارچ - آب لیمو (برای قارچ ها و تهیه سس) - ژامبون گوشت
عکسشو فردا اگه شد میذارم.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Innocence , delete4all , nlp@2015 , Riemann , ele
ارسال: #۳۵۹۶۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  اگه یه ربات ساخته بشه که با توجه به بازخورد هایی که از آدم میگیره خیلی سریع ( مثلا یک تا چند ماه ) بتونه رفتارش رو جوری تنظیم کنه ما دوستش داشته باشیم و خیلی با ما خوب باشه , به جز بقای نسل دلیل دیگه ای برای ازدواج میمونه ؟ این هم در نظر بگیرید همونطور که میشه عاشق انسان ها شد میشه عاشق این نوع ربات هم شد چونکه رفتاری شبیه انسان داره

والا من اگه یک روزی ازدواج کنم و بفهمم رفتارها و محبت‌های همسرم از روی عشق و علاقه نبوده، سرخورده می‌شم. چه برسه به اینکه بخوام با یک ربات زندگی کنم که بدونم تمام رفتارهاش اتوماته و هیچ علاقه‌ای پشتش نیست...
یک درصد فکر کنید ربات موردنظر بیاد زل بزنه تو عمق چشماتون و بگه خیلی دوستت دارم عزیزم.
خدائیش این فحش حساب نمی‌شه؟ :|

یاد "رباته" توی "تهران ۱۵۰۰" اُفتادم! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , shahraz , delete4all , Hopegod , kilookiloo , SepidehP , khayyam
ارسال: #۳۵۹۶۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ
هوا سرد شده. دیگه آدم نمیتونه دست عشقشو بگیره و برن بیرون برای قدم زنی. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , khayyam , ele
ارسال: #۳۵۹۷۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
چون احتمالا این آخرین پست امسال منه...برای همین، الان هرچه میخواهد دلم تنگم میگم:

یادمه روزهای اول بهار که یه دوست بسیار عزیز مانشتی گفت برام دعا میکنه گفتم نه فقط کنکور.. برای آرامشم دعا کن.
واقعا همین آرزوم بود..
امسال، سال خوبی برای من نبود دقیقا روز اول عید فهمیدم میشه تو بیداری هم کابوس دید. هرچی بود تقریبا فراموش کردم و قصد نداریم یادم بیفته با جزئیات.. تقصیر خودم هم بود. همه خستگی های ۹۴ رو یک جا جمع کردم و گذاشتم رو دوش ۹۵ ِ بی جنبه که اونم فقط غر بزنه.
داشتم به امسال و اتفاقاتی که افتاد فکر میکردم.. به اتفاقاتی که کلا امسال افتاد به تغییراتی که داشتم و به خیلی چیزها.. حتی دلخوری ها.
دلم میخواد ۹۶ رو خوب و با انرژی مثبت شروع کنیم..از هر نظر.. هممون، نه فقط خودم. پس...
اگر کسی رو رنجوندم.امیدوارم من رو ببخشه .. بیشتر ممنون میشم تو پیام شخصی بهم بگه که ازم دلخوره که بتونم مستقیما حلالیت بخوام...
و اگر کسی هم من رو رنجونده خیالش راحت ... بخشیدم.

ارامش بخش ترین لحظات رو برای همه آرزو میکنم.. ۹۶تون مهربون.. : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , blackhalo1989 , SepidehP , fo-eng , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close