زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۹۰۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ ب.ظ
[پستی که به خاطر پیشگری از بحث کردن سانسور شده] Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۹۰۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خب اون کاربری که ...
من پستای قبلی رو نخوندم ولی جدا هنوز بحث ازدواجه؟؟ چه حوصله ای دارید شما. از خواستگاری رد کردیم رسیدیم به شغل بانوان Big Grin خدایا خودت رحم کن

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۷۹۰۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال اینه که ازدواج بعد از این همه مدت دیگه لطفی هم داره؟!
به قول مرحوم شوپنهاور: ازدواج از وقتش که بگذره مثل این میمونه که یه مسیری رو نصفش رو پیاده بری، باقی مسیر رو بلیط درجه یک بخری !
همین قضیه رو داره میگه: اون وقتی که من هزار تا سختی داشتم شما کجا بودی؟! حالا که زندگیم استیبل شده اومدی؟! خسته نباشی دلاور، خداقوت پهلوان، اما چند سالی دیر رسیدی!
اینم جای بحث داره نمیدونم بگم یا نه پس نمیگم
----------------
یه نکته جالبی اینجا دیده میشه: روزای کاری اینجا پست بیشتری گذاشته میشه، اخر هفته ها پرنده پر نمیزنه.
احسنت جناب بلک
راست می گه موقعی که می اومدی نیومدی حالا بعدا همه چی اوکی باشه میایی می خوام چیکار تو رو !

واقعیتش حس خوبی پیدا نمی کنم به این اتفاق

چند هفته پیش دوست عزیزمون پست جالبی گذاشتن گفتن امنیت جانی آدم در خطره با ازدواج احسنت به این جملت

(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  بچه ها واقعا سرشار از انرژی مثبتن من نزدیک به ۲ ماهی هست که خاله شدم وقتی حوصله ام سر می ره میرم فیلمهایی که خواهرم از گل پسرش می فرسته را می بینم روحیه ام عوض میشه

تا حالا شده یک سال از عمرتو هر روز از صبح تا حداقل ۳ ظهر با یه بچه شیطون بگذرونی، چون خواهرت شاغله؟ تازه اگهههه جمعه ها اونجا نباشن، تازه اگهههه ظهر بیان دنبالش.
وقتی نمیتونی نه موبایل دستت بگیری نه لبتاب روشن کنی چون بچه س تا موبایل میبینه موبایلتو میخواد تا ببینه لبتاب روشنه جیغ و داد شروع میشه که باید لبتاب و بدی به من،
باید همش کنارش باشی جای خطرناک نره، به وسیله خطرناکم دست نزنه، بد صبحونه میخوره، حوصله ش سر میره باید باهاش بازی کنی، نمیتونی تلویزیون نگاه کنی چون میخواد عمو پورنگ و شبکه نسیم نگاه کنه و.....
از دور خیلی همه چی قشنگه
من چند تا از دوستای دیگه م همین وضع و داشتن، واقعا دیگه شوقی واسه بچه خودمون نداریم

احساس بی رحمی بهم دست داد که اینارو گفتم، دلم واسه خواهر زاده م تنگ شدUndecided

خب اون کاربری که می اومد و از کار خانم حمایت می کرد بیاد جواب اینو بده

معایب کار بانوان به روشنی در این پست دیده می شود .

خب تو می خوای بری سر کار بچه رو بلاخره باید به یکی بدی یا نه مگه مردم و اعضای خانواده مسئول نگهداری بچه تو هستن مگر بقیه کار و زندگی ندارن بشینن بچه تو رو نگه دارن و شما بری سر کار علاوه بر معایب اخلاقی که در محیط کار ممکنه برات پیش بیاد از خانواده و تربیت خانواده دور میشی

پی نوشت : من منظورم خواهر شما نبود کلی بود
این چه برداشتی بود؟Undecided

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۷۹۰۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ
دیگه از برداشت گذشته، سرقت علمی بود Smile برداشت در رفت

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۷۹۱۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه انقدر طول کشیده از مزه افتاده.
نه اصلا اینجوری فکر نکنید تازه اون موقع است که زندگیتون رنگ و بوی جدیدی میگیره .
مثلاً چه رنگ و بویی؟؟ رنگ وبوی زبرا کیک؟

+ این یک جهش بزرگ تو زندگی منه که بابام قبل اینکه کولر و مودم رو خاموش کنه بهم اطلاع میده Big Grin اطلاعشم اینطوریه که میاد دم اتاقم میگه نمیخوابی؟ بخواب دیگه میخوام مودم خاموش کنم :| منم عموماً میگم یکم کار دارم، بعد همونطور که داره میره میگه کولر دارم خاموش میکنما Big Grin مودمم میگن خوب نیست ضرر داره روشن باشه شبا باید خاموش شه!
شبای اینجا هم ۱۲ تا ۸ هست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , anne.shirley , M3t30r
ارسال: #۳۷۹۱۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  بچه ها واقعا سرشار از انرژی مثبتن من نزدیک به ۲ ماهی هست که خاله شدم وقتی حوصله ام سر می ره میرم فیلمهایی که خواهرم از گل پسرش می فرسته را می بینم روحیه ام عوض میشه

تا حالا شده یک سال از عمرتو هر روز از صبح تا حداقل ۳ ظهر با یه بچه شیطون بگذرونی، چون خواهرت شاغله؟ تازه اگهههه جمعه ها اونجا نباشن، تازه اگهههه ظهر بیان دنبالش.
وقتی نمیتونی نه موبایل دستت بگیری نه لبتاب روشن کنی چون بچه س تا موبایل میبینه موبایلتو میخواد تا ببینه لبتاب روشنه جیغ و داد شروع میشه که باید لبتاب و بدی به من،
باید همش کنارش باشی جای خطرناک نره، به وسیله خطرناکم دست نزنه، بد صبحونه میخوره، حوصله ش سر میره باید باهاش بازی کنی، نمیتونی تلویزیون نگاه کنی چون میخواد عمو پورنگ و شبکه نسیم نگاه کنه و.....
از دور خیلی همه چی قشنگه
من چند تا از دوستای دیگه م همین وضع و داشتن، واقعا دیگه شوقی واسه بچه خودمون نداریم

احساس بی رحمی بهم دست داد که اینارو گفتم، دلم واسه خواهر زاده م تنگ شدUndecided
واقعا سخته...
چندوقت پیش دختر خاله ۴ سالم اومده بود خونمون. شیطون نیست خیلی ولی عاشقه خاله بازیه منم که اون روزش ساعت ۵ صبح بیدار شده بودم و شبش ۱۲ خوابیده بودمSadمیاد درگوشم میگه بیا اتاقت باهات کار دارم(نیم وجبیDodgy)بعد یه عروسک میده دسته من یکی خودش میگه این بچه من اینم واسه توConfused هیچی تا غروب داشتیم با هم خاله بازی میکردیم تا میودم چشامو ببندم بخوابم دستاشو فرو میکرد تو چشام که بیا خاله بازی ....
آخرشم هی به مامانش میگفت بمونیم بازی کنیم....که خداروشکر رفتن..
ولی راستش من خیلی خاله بازی دوست دارمTongueاگه خوابم نمیومد خیلی دوست داشتم که باهاش بازی کنمBig Grin

آدم باید مثل خورشید باشه هر اتفاقی هم بیفته اون فقط طلوع میکنه و غروب میکنهAngel
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , salam5
ارسال: #۳۷۹۱۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ ق.ظ
یه پیام دارم برای ملت ایران
کلاس‌های آموزشی استاد یوسفی حتما شرکت کنید تا اون جنبه ازتون حسابی رشد کنه
تازه آنلاینم هست

ارسال: #۳۷۹۱۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  یه پیام دارم برای ملت ایران
تازه آنلاینم هست

کدوم یوسفی دقیقا !؟

این الان تبلیغ بود یا تعریف ؟
ارسال: #۳۷۹۱۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط WILL.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  یه پیام دارم برای ملت ایران
تازه آنلاینم هست

کدوم یوسفی دقیقا !؟

همین یوسفی که اینجا بنر تبلیغاتش رو زدن
فکر کنم نه تعریف بود نه تبلیغ
بلکمم تقبیح
شورش را در آوردن با این کنکورشون
بیشترین مدرک دنیا در ایران صادر شده است
تعداد مهندسین ما از همه کشورهای دنیا بیشتره
بعد یه بازار درسته شده کلاس‌های فلان با رتبه فلان با مدرسین شریف
بشتابید بشتابید
احساس بدی به من یکی دست میده، یه جایی باید دیگه تموم شه

ارسال: #۳۷۹۱۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  یه پیام دارم برای ملت ایران
تازه آنلاینم هست

کدوم یوسفی دقیقا !؟

همین یوسفی که اینجا بنر تبلیغاتش رو زدن
فکر کنم نه تعریف بود نه تبلیغ
بلکمم تقبیح
شورش را در آوردن با این کنکورشون
بیشترین مدرک دنیا در ایران صادر شده است
تعداد مهندسین ما از همه کشورهای دنیا بیشتره
بعد یه بازار درسته شده کلاس‌های فلان با رتبه فلان با مدرسین شریف
بشتابید بشتابید
احساس بدی به من یکی دست میده، یه جایی باید دیگه تموم شه

مهندسینی که هیچی بلد نیستن ! تقصیر خودشون هم نیست نظام آموزشی کشور از پایه خرابه بدبخت دانشجو با هزار امید می ره درس می خونه بعد از اتمام دانشگاه بیکار می شینه خونه یا می ره کارگری
ارسال: #۳۷۹۱۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ
مقصر خود دانشجوست که دنبال مدرکه و اعتماد می‌کنه به دولت و نظام آموزشی و روی پای خودش نمی ایسته
با این همه مدرک نشون دادیم دنبال ژست گرفتن و خودنمایی هستیم

ارسال: #۳۷۹۱۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  مقصر خود دانشجوست که دنبال مدرکه و اعتماد می‌کنه به دولت و نظام آموزشی و روی پای خودش نمی ایسته
با این همه مدرک نشون دادیم دنبال ژست گرفتن و خودنمایی هستیم
چطوری روی پای خودش بایسته همش درگیر پایان نامه است !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۷۹۱۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ ق.ظ
اوضاع کار خیلی خرابه و متاسفانه هیشکی هم به فکر نیست نه میشه درس نخوند چون ازونور آدم عقب میفته و الان دیگه همه ارشدن وقتی هم که میخونی ازونور میری میگن سابقه کار نداری انگار اینهمه تو دانشگاه پروژه وپایان‌نامه انجام دادی هیچ بوده داشتی خوشگذرونی میکردی.

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , ele
ارسال: #۳۷۹۱۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال اینه که ازدواج بعد از این همه مدت دیگه لطفی هم داره؟!
به قول مرحوم شوپنهاور: ازدواج از وقتش که بگذره مثل این میمونه که یه مسیری رو نصفش رو پیاده بری، باقی مسیر رو بلیط درجه یک بخری !
اگه واقعا این طوری فکر میکنین به نظرم هیچ وقت ازدواج نکنین

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۷۹۲۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
۴۰ گیگ دانلود کردم آخرش چند تا از پارت هاش خراب بود با recovery هم درست نشد.تازه در حین دانلود هم سایتش اذیت می کرد. Confused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close