زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۰۵۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آخ جون! دوباره بحث باز شد. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۰۵۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط naser.71.)
بچه ها بحث شیرین ازدواجو به جنگ و دعوا نکشونید ما جوونیم آرزو داریم بی خیال حالا من یه چی گفتم سخت نگیریدBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۰۵۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  بچه ها بحث شیرین ازدواجو به جنگ و دعوا نکشونید ما جوونیم آرزو داریم بی خیال حالا من یه چی گفتم سخت نگیریدBig Grin
بیشتر پسرهایی که اطراف من هستن و خواستگاری میرن از خواستگاری دل خوش ندارن. این بحث هایی که میشه یه مقدارش نمود اون قضیه است.
-----
آقا بذار بحث کنن. عه! چرا جداشون می کنی. بذار بحث کنن. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , khayyam , pioneer01
ارسال: #۳۸۰۵۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۰۶۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط pioneer01.)
.........
ارسال: #۳۸۰۶۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  هیچ وقت الکی و رو احساسات و عجله ازدواج نکنید چون اثراتش تا آخرین لحظه عمر میمونه رو خودتون و بچه هاتون سلامت روح و روانتون . به بدترین شکل ممکن تو ازدواج سخت گیر باشید.
خیلی با خودم کلنجار رفتم چیزی ننویسم ولی نتونستم Smile
من با سخت گیر بودن در ازدواج موافقم ولی بستگی داره از کدوم نظر سخت گیر بودن اگر منظورتون از نظر اقتصادی باشه کاملا مخالفم.

+توصیه میکنم کلاس مجردهای آقای شهاب مرادی رو پیگیر باشید خیلی کمک میکنه در دیدتون نسبت به ازدواج و...

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71
ارسال: #۳۸۰۶۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چقدر هزینه آزمون های زبان زیاد است. [تصویر:  confused.gif]
آدم دلش نمی آد آزمایشی شرکت کنه. [تصویر:  smile.gif]
والا این روزا چی گرون نیست؟
یکی اش هم ازدواج (جهت ادامه دادن بحث) دوتا جون تا بخوان یک زندگی را شروع کنن کلی هزینه داره حتی دور از تجمل و ریخت و پاش

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۸۰۶۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ
من بعد چند ماه اومدم . کدوماتون عروس داماد شدین عایا ؟ Big Grin

ارسال: #۳۸۰۶۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  کلا پیروزی با کسی است که پست تر باشدو بیشتر حیله کند
واقعیت تاسف برانگیزیه، تمام روابط دارن به این جهت میرن، روابط خانوادگی، کاری، سیاسی....
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , ele
ارسال: #۳۸۰۶۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  +توصیه میکنم کلاس مجردهای آقای شهاب مرادی رو پیگیر باشید خیلی کمک میکنه در دیدتون نسبت به ازدواج و...
مگه تهران نیست کلاساش؟

ارسال: #۳۸۰۶۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۸۰۶۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
خوب معلومه. چون حقوق سرباز خیلی پایینه.
بعد تازه این همه سرباز برای چی لازمه؟! دیدم جایی رو که اصلا جای حساسی نبوده و نیاز به مراقبت هم نداشته اما اصرار داشتن هر شب دو تا سرباز شیفت باشن. خوب این سربازا اضافی هستن.

ارسال: #۳۸۰۶۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اگه مهریه عندالمطالبه باشه ، خانم میتونه بدون اطلاع آقا بره مهریه اش رو به اجرا بزاره ، وقتی هم احضاریه اومد اونو قایم کنه . تا وقتی که بره و حکم جلبشو بگیره . بعد یه روز با مامور بیاد خونه و آقا رو دستگیر کنه. یعنی توی خونه ی خودت نشستی و هر لحظه ممکنه مامور دم در باشه که ببرتت

سناریوی تخیلیه چون مرد میتونه ادعا کنه احضاریه رو ندیده بعدشم امکان تطبیق خط و امضا وجود داره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz
ارسال: #۳۸۰۶۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۰۷۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی نامه رو میارن نباید خود مرد امضا کنه؟

کسایی که احضاریه ها رو تحویل میدن خیلی سخت نمیگیرن
اگه چندبار بیاین و در بسته باشه احضاریه رو پاره میکنن یا میندازن توی حیاط ، خودشون یه امضایی میزارن -- دیدم که میگم
یه مامور با کلی احضاریه اشتباها اومده بود در خونه ی ما ، احضاریه آدرس دقیق نداشت،فقط اسم محله بود ، اسم فرد هم نداشت ، فقط فامیلی بود ، به همراه اسم فامیلی همسایه اش . انقد دنبالش گشته بود که از خستگی میخواست به زور بدش به من Big Grin

من هم دیدم، که احضاریه‌ها رو میدن به همسایه یا میزنن توی تابلوی اعلانات مجتمع ساختمانی
آقا مواظب خودتون باشید و به قانون و قاضی و مجری اعتماد نکنید
ما که اعتماد کردیم و ضربه خوردیم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close