زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۹۸۱
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  با هزار بدبختی عادت کرده بودم ساعت ۱۲ تا ۱ بخوابم ،اما بعد زلزله و ناراحتی و شک شدیدی که بهم وارد شد باز ساعت خوابم شده ۲ یا ۳،صبحم باید ۸ پاشم کار را شروع کنم ،خدایا این رگ خواب ما را قربونت یه ریپیر کن خراب شدهSad
دقیقا مشکل منم همینه الان،
کلا از اصل موضوع پرت شدم
حالا شاید یکی بگه ،اینقدر درگیر این موضوع نباش و به کارت برس،
ولی واقعا کسی تا توی این اوضاع نباشه درک نمیکنه،
اول که دیوارا ترک خورد، پس لرزه های الان زیر قرنیزها رو بهم فشار میده و خالی میکنه،
خدا میدونه در حالی که دارم متن رو مینویسم صداش میاد دقیقا
دیشب ۴/۲/ اومد.اعلام هم نکردن، بعد از بس حسش نیست دیگه کسی بیرونم نمیره،
حالا ساختمونای مام مثه ژاپن که نیست که با خیال راحت تووش باشیم Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL* , RASPINA
ارسال: #۴۰۹۸۲
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  مثلا شما دم نوشا رو ببینSmile

دوستان علاقه مند به دمنوش جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنند.
کاربر skyrim و ANGEL* و ...

ما آزموده ایم در این سایت بخت خویش Big Grin
blackhalo1989 (اینم به خاطر رعایت کپی رایت) Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL* , blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۴۰۹۸۳
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  تو کشوری زندگی می کنیم که فیلتر شکن سیستم اگر اکسپایر شه یا از کار بیفته باید از کل دنیای مجازی خداحافظی کنیمUndecided داداش رندم سلکشن داری فیلتر میکنی!!!آخه کفش چه فیلتری داره اونم کفش مردونه اونم یه عکس سادهUndecidedUndecidedHuh

من خودم تا حالا هیچوقت از فیلترشکن استفاده نکردم.

بعدا نوشت:
یادش بخیر!
من خودم فوقش یه زمانی (دوره نوجوانی) برام جالب بود که تو فیسبوک عضو بشم، که فیلتر بود. اون زمان دنبال فیلترشکن نرفتم*. بعدش هم دیگه عضویت تو فیسبوک برام جالب نبود!
تو سایت های دیگه ای هم که رفت و آمد می کنم و برام مهم هستن، هیچوقت نیاز به فیلترشکن پیدا نکردم.

*چون پدرم یک فرد فرهنگی مقرراتی هستند که اون زمان یکی از بحث هاشون با مادرم این بود که reticent نباید هیچوقت تو مدرسه غیبت کنه. چرا؟ چون براش سوءسابقه میشه! مادرم هم در جواب می گفتند: مردم میرن آدم می کشند براشون سوءسابقه نمی شه! اونوقت این بچه یک روز نره مدرسه واسش سوءسابقه می شه؟!
دیگه فکر کنید من اون زمان حتی جرئت فکر کردن به فیلترشکن رو هم نداشتم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , ANGEL* , RASPINA , big cloud , alma1988
ارسال: #۴۰۹۸۴
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط WILL.)
هیچی داشتم رد می‌شدم دست خورد به کیبرد

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ANGEL* , RASPINA
ارسال: #۴۰۹۸۵
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۰ ب.ظ
سلام
از دوستان کسی با مکتب شریف آشنایی داره؟ اینکه دوره هاش و اساتیدش چطورن؟
ارسال: #۴۰۹۸۶
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  سلام
از دوستان کسی با مکتب شریف آشنایی داره؟ اینکه دوره هاش و اساتیدش چطورن؟

اهممم
فکرکنم تو خصوصی بهتره اگه بخواید و سوالی داشته باشید جواب بدمBlush

(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  فک نمیکردم اینقدر خوب در بیادش...
اول روی لیوانه هیچی نیست. بعد هر چی داغ تر بریزی روشن تر میشن Big Grin
برای منم جالبه و به نظرم برای هدیه دادن هم گزینه خوبیهRolleyes
البته باید به کسی هدیه بدید که باهاش آشنا نباشه و یهو سورپرایز بشهTongue
من دوتا عکس شخصی رو دادم روی یه لیوان حرارتی چاپ کردن که با استقبال فراوااااان و سورپرایز جیغی روبرو شد، دیگه منم ذوق کردمTongue

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , Saman , alma1988
ارسال: #۴۰۹۸۷
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  هیچی داشتم رد می‌شدم دست خورد به کیبرد

منم داشتم رد می شدم دستم خورد :Big Grin

کلاس CICD شروع شد دفعه بعد نوبت CCIE هست ! .
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۰۹۸۸
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۸ ب.ظ
سلام دوستان
واسه نمایشگاه کتاب حتما باید بن کتاب بگیریم یا در حالت کلی ناشران تخفیف هم میدن.؟
همچنین لیست کتابای نمایشگاه رو کجا میشه دید با قیمت هاش؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۴۰۹۸۹
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
واسه نمایشگاه کتاب حتما باید بن کتاب بگیریم یا در حالت کلی ناشران تخفیف هم میدن.؟

نمایشگاه کتاب که اصولا اردیبهشت ماه میشه ! یا من دارم اشتباه می کنم !؟

اصولا تو نمایشگاه کتاب کلیه ناشران برای کتاباشون تخفیف می دن مثلا تا ۳۰ درصد ولی اگه بتونید بن بگیرید خیلی به نفعتون میشه
لیست کتاب ها رو هم می تونید تو سایت خود نمایشگاه در زمان شروع نمایشگاه ببیند یا سایت خود ناشران کتاب !
ارسال: #۴۰۹۹۰
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۱ ب.ظ
عاشق که بشی مستِ
بوی نمِ بارونی
چشماتو که میبندی
تووو خاطره هاتونی...

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۹۹۱
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط ANGEL*.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  دوستان علاقه مند به دمنوش جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنند.
کاربر skyrim و ANGEL* و ...

منو به این کار ترغیب نکنیدSmileیه ماگ دارم کافیه هرچند این حرارتیه هم چشمو گرفتهUndecided
میگن از تجربیات دیگران درس بیاموزید اشاره به کاربر Saman.BSmileنمیرم که مجبور به فرار نشمBig Grin

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , pioneer01
ارسال: #۴۰۹۹۲
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان

نمایشگاه کتاب که اصولا اردیبهشت ماه میشه ! یا من دارم اشتباه می کنم !؟

اصولا تو نمایشگاه کتاب کلیه ناشران برای کتاباشون تخفیف می دن مثلا تا ۳۰ درصد ولی اگه بتونید بن بگیرید خیلی به نفعتون میشه
لیست کتاب ها رو هم می تونید تو سایت خود نمایشگاه در زمان شروع نمایشگاه ببیند یا سایت خود ناشران کتاب !

والا از بقیه شهرها اطلاع ندارم ولی شیراز از ۱ آذر به مدت یک هفته داره برگزار میشه..
منم از چندین غرفه پرسیدم میگن برو بن بگیر در صورتی که من اونقدر کتاب لازم ندارم. ۸۰ تومن بن ولی خرید ۱۰۰ تومن.
من چند تا کتاب لازم دارم و بس. متاسفانه سایتی هم واسش نمی بینم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۴۰۹۹۳
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  والا از بقیه شهرها اطلاع ندارم ولی شیراز از ۱ آذر به مدت یک هفته داره برگزار میشه..
منم از چندین غرفه پرسیدم میگن برو بن بگیر در صورتی که من اونقدر کتاب لازم ندارم. ۸۰ تومن بن ولی خرید ۱۰۰ تومن.
من چند تا کتاب لازم دارم و بس. متاسفانه سایتی هم واسش نمی بینم.

تا دو سال پیش اینجوری بود که نمایشگاه با ۵۰ درصد تخفیف برگزار می شد که ۲۵ درصدشو تو غرفه تخفیف میداذن و ۲۵ درصدشم با بن حساب می شد. منم چندسال اصن بن نگرفتم و با همون ۲۵ درصد تخفیفش خرید میکردم. نمیدونم الانم همونطوریه یا نه.

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۴۰۹۹۴
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ
- من حوصله بحث با تو رو ندارم. هر چی میگی درسته!

یعنی آخر جواب بودا Smile)))

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , pioneer01
ارسال: #۴۰۹۹۵
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دیروز توی تلگرام به یه بنده خدایی پیام دادم یه سوال ازش پرسیدم(سوال علمی بود). بعد از اینکه راهنمایی کرد ، گفت : مدرکتو از کجا گرفتی؟!مطمئنی ارشد کامپیوتر داری؟! واقعا هدفت از درس خوندن چیه؟! -_-

سوالم اصلا سوال ساده یا بگم پیش پا افتاده ای نبود. یکسری تنظیمات اوبونتو را باید درست میکردم هرکار میکردم نمیشد.
نمیدونم چش شده یکهو اینجوری جوابمو داد.منم یه جواب درست حسابی بهش دادم که بفهمه دیگه حرف مفت نزنه.
صبح پاشدم دیدم شمارمو از گوشیش پاک کرده :دی

نکته ۱ : برید موبوگرام نصب کنید. اینجوری میفهمید کی شمارتونو داره. کی نداره. یعنی صبح پاشی ببینی فلانی شمارتو از گوشیش پاک کرده خعلی حال میده. اینقدر دلم خنک شد که نگو.
نکته ۲ : حرف مفت بزنید جواب میشنوید. فرقی نداره کی باشی. پسر باشی جواب محکمتر میشنوی. :دی همچنین بزرگتر از من هم باشی قرارنیست فکر کنی احترام قراره بهت میگذارم هیچی بهت نمیگم .
نکته ۳ : اینقدر که دلم خنک شده ؛ نکته سوم فعلا چیزی یادم نمیاد :دی
نکته ۱:ای جوونم ...چ خوب که دلت خنک شد
نکته ۲:واقعا چه صبح دل انگیزی شروع کردید
نکته ۳:بله دیگه حرفی نمی مونه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close