زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۹۵۶
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ** سلب مسئولیت **
من از وقتی اومدم اینجا واقعا دیدم به دخترای ایرانی بد شده. توی ایران دختر هیچ احساس مسئولیتی در قبال سختی ها و مدیریت خانواده نداره و هرچند که روش سرپوش بزاریم تامین هزینه های مادیش را در قبال تامین جنسی طرف مقابلش برابر میبینه. اینجا دختر ها تن به سخت ترین کارها میدن، بی نهایت مستقلن و از پس زندگی خودشون بر میان.
ولی خب دخترهای اینجا یک سری ویژگی هایی دارن که به ماهایی ه ۲۵ سال توی ایران بزرگ شدیم نمیخوره و باید به مرور درکش کرد. من دیشب با یک خانم از اسپانیا ملاقات داشتم. بسیار مودب و دوستانه و خوب بود ولی کاملا معلومه که از از دو تا سیاره متفاوت اومدیم. من کم کم دارم تمام چیزهایی را که توی این ۲۵ سال بدون این که دلیلی براش داشته باشم پذیرفته بودم را زیر سوال میبرم و از اول بررسی میکنم. زندگی یکمی سخت شده خلاصه Smile

خب برای این که پستم منصفانه بشه ویژگی های بد مرد های ایرانی که اگر نگرشون دارن دختر ها از صد کیلومتریشون رد نمیشن Smile)
ما مرد های ایرانی نسبت به زن حس کنترل کنندگی داریم. یعنی یه جورایی حس میکنیم ما رییس هستیم و اون معاونمونه. اینجا مرد و زن کاملا برابرن. حتی نمیتونی از خانمت انتظار آشپزی و یا استریتایپ های زنانه ای که در ایران وجود داشتن داشته باشی. اینجا زن موظف به سرویس عاطفی و جنسی حتی به همسرش نیست. اگر مرد نتونه زنش را در رابطه راضی نگه داره زن بعد از مدتی سرد میشه و رابطه بهم میخوره. توی ایران ولی زن ها در این موارد خیلی مقاومت میکنن و حتی نیاز های خودشونه نادیده میگیرن.
مبارکه HeartBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۱۹۵۷
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ** سلب مسئولیت **
من از وقتی اومدم اینجا واقعا دیدم به دخترای ایرانی بد شده. توی ایران دختر هیچ احساس مسئولیتی در قبال سختی ها و مدیریت خانواده نداره و هرچند که روش سرپوش بزاریم تامین هزینه های مادیش را در قبال تامین جنسی طرف مقابلش برابر میبینه. اینجا دختر ها تن به سخت ترین کارها میدن، بی نهایت مستقلن و از پس زندگی خودشون بر میان.
ولی خب دخترهای اینجا یک سری ویژگی هایی دارن که به ماهایی ه ۲۵ سال توی ایران بزرگ شدیم نمیخوره و باید به مرور درکش کرد. من دیشب با یک خانم از اسپانیا ملاقات داشتم. بسیار مودب و دوستانه و خوب بود ولی کاملا معلومه که از از دو تا سیاره متفاوت اومدیم. من کم کم دارم تمام چیزهایی را که توی این ۲۵ سال بدون این که دلیلی براش داشته باشم پذیرفته بودم را زیر سوال میبرم و از اول بررسی میکنم. زندگی یکمی سخت شده خلاصه Smile

خب برای این که پستم منصفانه بشه ویژگی های بد مرد های ایرانی که اگر نگرشون دارن دختر ها از صد کیلومتریشون رد نمیشن Smile)
ما مرد های ایرانی نسبت به زن حس کنترل کنندگی داریم. یعنی یه جورایی حس میکنیم ما رییس هستیم و اون معاونمونه. اینجا مرد و زن کاملا برابرن. حتی نمیتونی از خانمت انتظار آشپزی و یا استریتایپ های زنانه ای که در ایران وجود داشتن داشته باشی. اینجا زن موظف به سرویس عاطفی و جنسی حتی به همسرش نیست. اگر مرد نتونه زنش را در رابطه راضی نگه داره زن بعد از مدتی سرد میشه و رابطه بهم میخوره. توی ایران ولی زن ها در این موارد خیلی مقاومت میکنن و حتی نیاز های خودشونه نادیده میگیرن.
مبارکه HeartBig Grin
زود قضاوت نکنیم شاید بحث لالیگا و کوپا دل ری بوده Big Grin Tongue

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , sss , roghaye14 , Skyrim
ارسال: #۴۱۹۵۸
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ** سلب مسئولیت **

مبارکه HeartBig Grin
زود قضاوت نکنیم شاید بحث لالیگا و کوپا دل ری بوده Big Grin Tongue

خیلی بامزه بود انصافا ایول Smile)))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۱۹۵۹
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من از وقتی اومدم اینجا واقعا دیدم به دخترای ایرانی بد شده.
به قول حمیده خیرآبادی، خُبه خُبه DodgyDodgy یه نگا بکنی می‌بینی ۹۰ درصد پسرای ایرانی بعد از یه دهه زندگی توو خارج و پریدن با ماری و سوزی، در به در دنبال دختر ایرانی می‌گردند، تازه چون کمیاب هم میشن خیلی‌هاشون هم برمیگردن از ایران ازدواج می‌کنند یا سفارش می‌کنند خانواده رو براشون پیدا کنند (یعنی اوضاع طوری میشه که بیخیال روشن‌فکری میشن و به سلیقه‌ی خانواده هم راضی میشن).
تو هم یه مدت بگذره و سبک سنگین کنی و pros and cons های هر دو رو در نظر بگیری، با کله برمیگردی به آغوش وطن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , mahyamk , diligent , roghaye14 , Skyrim , SepidehP , RASPINA , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۱۹۶۰
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ ق.ظ
Wanna
&
Ready
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۱۹۶۱
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ ب.ظ
معادل فارسی کلمه های system call، driver و packet capture رو کسی میدونه؟ Angel
ارسال: #۴۱۹۶۲
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ** سلب مسئولیت **
ولی خب دخترهای اینجا یک سری ویژگی هایی دارن که به ماهایی ه ۲۵ سال توی ایران بزرگ شدیم نمیخوره و باید به مرور درکش کرد. من دیشب با یک خانم از اسپانیا ملاقات داشتم. بسیار مودب و دوستانه و خوب بود ولی کاملا معلومه که از از دو تا سیاره متفاوت اومدیم. من کم کم دارم تمام چیزهایی را که توی این ۲۵ سال بدون این که دلیلی براش داشته باشم پذیرفته بودم را زیر سوال میبرم و از اول بررسی میکنم. زندگی یکمی سخت شده خلاصه :)

خب برای این که پستم منصفانه بشه ویژگی های بد مرد های ایرانی که اگر نگرشون دارن دختر ها از صد کیلومتریشون رد نمیشن :))

چی شده که تصور میکنید دخترای ایرانی بی مسئولیت هستن؟
من و همه دختر هایی که اطرافم میشناسم داریم برای ساختن آینده مون "خودمون" تلاش میکنیم حالا این تلاش یا کاره یا درس، بابتشم به اندازه وسعمون داریم سختی رو تحمل میکنیم. نمیگم همه ولی درصد قابل توجهی از دخترا همه تلاششونو دارن میکنن که یه درآمدی داشته باشن و حتی از پدرشونم پول نگیرن و اصطلاحا دستشون تو جیب خودشون باشه و منتظر کسی نیستن که بیاد زندگی از قبل آماده رو براشون بیاره که بخواد بعدش منت سرشون بذاره و انتظار شش دانگ بودن ازشون داشته باشه.
من بهتون حق میدم که به خاطر تفاوت های فرهنگی ایران و کانادا دچار تضاد شده باشید، اما همیشه جانب انصاف و رعایت کنید و به بستری که در اختیار دخترا تو ایران هست هم فکر کنید.
دخترای ایرانی م تا جایی که قانون و عرف بهشون اجازه داده پیش میرن و دارن برای آینده شون تلاش میکنن

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , roghaye14 , diligent , naser.71 , gogooli , nlp@2015 , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۱۹۶۳
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۱ ب.ظ
دوستان نمونه ی دختران ایرانی خواهران منصوریان هستند. رفتید خارج دیگه قرار نیست خودمونو زیر سوال ببریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۱۹۶۴
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ
بحثا سنگینه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , Skyrim , khayyam , MarkLand , big cloud
ارسال: #۴۱۹۶۵
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  معادل فارسی کلمه های system call، driver و packet capture رو کسی میدونه؟ Angel

فکر کنم system call فراخوانی سیستمی می شه. اون یکی ها رو نمی دونم.
فکر کنم درایور هم بنویسی قبوله.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M
ارسال: #۴۱۹۶۶
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  معادل فارسی کلمه های system call، driver و packet capture رو کسی میدونه؟ Angel

ممنونم از جوابتون
مگه سیستم، سامانه نمیشه؟ فراخوانی سامانه درسته؟
منم درایور نوشتم ولی فک کنم اشتباهه.
واسه درس سمینار میخوام. خیلی روی فارسی نویسی تاکید شده :|
ارسال: #۴۱۹۶۷
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پیپر یکی از اساتید مطرح شبکه شریف اومده زیر دستم واسه داوری Big Grin
استاد راهنمای یکی از بچه های اینجام بوده. (:
ریجکت کنم عایا؟ Big Grin
میجر زدم ×_×
۴۵ تا کامنت بیشتر نزدم...!! حداقل ۲ ماه وقت میبره فک کنم اصلاح پیپر با اون کامنتایی ک زدمBig Grin در عوض پیپرشون خوب میشه..
الان برم نسکافه مو بخورم. روانی هم خودتونینBig Grin
پ.ن: باشد که هیچ وقت همچی ریووری به پست من نخوره -_-
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , pioneer01 , Riemann
ارسال: #۴۱۹۶۸
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۵ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  معادل فارسی کلمه های system call، driver و packet capture رو کسی میدونه؟ Angel

ممنونم از جوابتون
مگه سیستم، سامانه نمیشه؟ فراخوانی سامانه درسته؟
منم درایور نوشتم ولی فک کنم اشتباهه.
واسه درس سمینار میخوام. خیلی روی فارسی نویسی تاکید شده :|
نه، فکر نکنم چون منظور سیستم عامل است. البته از متنتون بی اطلاعم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M
ارسال: #۴۱۹۶۹
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ
کاناله جالبیه واسه این روزا
با عضویت در این کانال از قیمت لحظه ای بیت کوین آگاه شوید .... نوسانات قیمت در لحظه را ببینید
قیمت لحظه ای بیتکوین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۹۷۰
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
آیا میدانستید هوش فضایی آقایان از خانم ها بیشتر است؟
[تصویر:  448686_jo7z_sticker.jpg]
[تصویر:  448686_17zc_sticker.jpg]

بالاخره درآمد زن کمک خرجه و این صحبتا یا زن ها هم مثل مرد ها کار می کنن. تکلیف ما رو معلوم کنید که توقعاتمون رو تزار کنیم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close