زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۷۱۶
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی مدته دارم با نحوه و چرخه ایجاد نرم افزار ها آشنا میشم (مباحث مهندسی نرم افزاری که توی دانشگاه آدم رو ازش زده میکنن ! )
اینا هنوز همون بحث فنی حساب میشه. اما از جهت تولید محصول شما نیاز دارید که بدونید ایده تون خریدار داره یا نه، هر مشتری چقدر حاضره براش هزینه کنه، مشتری ها چه ویژگی هایی از محصول براشون مهمه. به علاوه نیاز دارید جوری پروژه رو مدیریت کنید که سریعتر یه mvp‌ داشته باشید و همینطور بتونید تو کمترین زمان به نیاز مشتری پاسخ بدید.
همه اینها تازه یه بعد قضیه است.
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  الآنم میخوام توانایی ارتباط با دیگرانم رو تقویت کنم همونجور که پرسیدم Big Grin بعدشم احتمالا ی آشنایی کلی با digital marketing و روش های ارائه محصول به بازار پیدا کنم . به مرور باید توانایی هامو تقویت کنم برای همین گفتم احتمالا ۲ سال دیگه بخوام این کار رو کنم
یه نگاهی به دروس mba بندازید.
بازاریابی، مذاکره، حسابداری، مدیریت مالی، اقتصاد خرد ...
تازه مسائل حقوقی و مالیاتی و قوانین مربوط به نظام صنفی کامپیوتر هم هست.
چطور محصول رو پرزنت کنیم، چطور با سرمایه گذار مذاکره کنیم و ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , kilookiloo
ارسال: #۴۴۷۱۷
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ
توی این سه، چهار هفته سبک زندگی م نسبت به گذشته م خیلی تغییر کرده. هم سخت بوده و هم لذت بخش. امروز نشستم یه road map واسه پنجره زمانیِ پیش روم کشیدم.. میخام اگه بشه یکم پامو جلوتر بزارم توی یه سری از ویژگی های بد و ترسهای زندگیم.
مثلا؛ از این به بعد، میخام نقشِ بچه خوبه ی قصه رو بازی کنم ((:
#خزعبل_نوشته
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , pioneer01 , RASPINA , hun73r.9h0s7 , Amir V , RangiRangi
ارسال: #۴۴۷۱۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
نقل قول: ممکنه اگر کسی از کارش استعفا بده تا مدت طولانی کار پیدا نکنه .بیکاری بیدا میکنه

من در حال حاضر جای نیمه دولتی کار میکنم همه همکارام دقیقا این فوبیا رادارن
حتی یکی از شرط های کارفرما که منطقی نیست را همه قبول کردند به جز ۲ نفر که پایان اسفند۹۶ مدیر مجموعه به نوعی اخراج اشون کرد
اصلا اصلا نباید خودتون را به یه شرکت متکی کنید.شما اگر با دانش روز پیشرفت کنید و همیشه خودتون را بروز نگه دارید و خلاق باشید به هیچ وجه بیکار نخواهید بود. من فرصت کار پیدا کردن برام از یک روز به نیم روز تبدیل شده و حتی چند ساعت! شما باید انقدر قوی باشید که نتونن ردتون کنن و این میشه کلید موفقیت برای جذب مشتری و کارفرماهای بیشتر[تصویر:  biggrin.gif]
متاسفانه مدتی برنامه نویسی را کنار گذاشتم و تنها ارتباط کارم با کامپیوتر اکسل و ورود هست Smile
هم دوست دارم برگردم سراغ برنامه نویسی و متخصص بشم و هم نمی دونم....
این کارم موقتیه برای رسیدن به اهدافم
خدابزرگه....... دلم میخواد مسیرم یه راه روشن باشه

جان ماکسول میگوید "

به خاطر بسپار " ...
زندگی بدون چالش ؛ مزرعه بدون حاصل است.
تنها موجودی که با نشستن به موفقیت می رسد؛ مرغ است.

زندگی ما با " تولد" شروع نمی شود؛
با "تحول" آغاز میشود.
لازم نیست "بزرگ " باشی تا "شروع کنی"،
شروع کن تا بزرگ شوی ...

باد با چراغ خاموش کاری ندارد
اگر در سختی هستی بدان که روشنی

قبلا حوصله این حرفا را خیلی داشتم الان دیگه راحت از کنارشون رد میشم
یعنی دارم پیر میشمSad

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , big cloud , αɾια
ارسال: #۴۴۷۱۹
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ ب.ظ
بوی بارون و دیگر هیچ.....ShyShyShy
ارسال: #۴۴۷۲۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط ^_^.)
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
ارسال: #۴۴۷۲۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۱۷ ب.ظ
چه بگویم از آن مردی که در جنگ دست خود را داده و خون به دل مردم می‌کند!
چه بگویم از تو ای تنگ‌نظر
چه بگویم از تو
چه بگویم از دنیایی که در آن، شمر ، جانباز لشکر علی، پسر علی را می‌کشد!

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۴۷۲۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  آماده باشید که امروز فرداس که تلگرام فیلتر شه. موبایل دیتا و مودمای همراه اول از کار افتادن تا زیر ساخت را تغییر بدن!!!

سلام
یعنی واقعا فیلمه این ها؟
یعنی تو چند روز آینده فیلتر میشه قطعا؟
من باید فایل هام رو بردارم پس.
به نظرم حرفتون میتونه درست باشه، چرا دقیقا همین روزا تصمیم گرفتن ارتقا بدن زیرساخت ها رو!؟
از طرفی مگه رئیس جمهور نمیگه خیالتون راحت فیلتر نمیشه!؟
آدم نمی فهمه حرف کدوم اینا رو باور کنه...
هییییییع روزگار...

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چون حتما رویت شده پاکش کردم.......................
حدستون درسته. Big Grin

چقدر خوشگله این:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی قشنگه ولی به نظرم قیمتش باید خیلی کمتر بود
چه خبره! والا
ارسال: #۴۴۷۲۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
...........

ارسال: #۴۴۷۲۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۰۳ ب.ظ
از داعش خطرناکتر اونیه که مطمئن شده دوسش داری...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , The BesT
ارسال: #۴۴۷۲۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
چند تا پست قبل بحث کار و اینا شد گفتم دلالی هم خوبه , بعد اطرافیانی که میشناختم که مشاور املاک کار میکردن رو بررسی کردم و از چندتا از دوستان هم پرسیدم دیدم واقعا درآمد خیلی خوبی دارن که زندگیشون خیلی خوب میچرخه! بی دلیل نیست که این همه مشاور املاک توی هر خیابون و کوچه و محله ای هست!

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , .:tarannom:.
ارسال: #۴۴۷۲۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ ب.ظ
شرکتی هست که تعرفه اینترنت سرعت بالا، حجم پایین داده باشه؟

ارسال: #۴۴۷۲۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
۷۰ هزار تومن دادم ویزیت دکتر : ))

کجای دلم بزارم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۴۴۷۲۸
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  از طرفی مگه رئیس جمهور نمیگه خیالتون راحت فیلتر نمیشه!؟
رییس جمهور به این دلیل اینو میگه که وقتی فیلتر شد بگه" ما مخالف بودیم ولی فیلتر کردند!"

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۷۲۹
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ۷۰ هزار تومن دادم ویزیت دکتر : ))

کجای دلم بزارم Smile

بعد فک کن هیچیت هم نباشه Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۴۷۳۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بعد فک کن هیچیت هم نباشه [تصویر:  biggrin.gif]
دقیقا Smile خدا رو شکر که هیچ چیزی نبود .
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۲۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close