زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۳۰۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اگه امکانش هست یه تاپیک جداگانه برای این مقوله بزنین و پست ها از اینجا کپی بشه توی اون تاپیک؛
تایپیک زدن همان و پاسخ گویی به سوالات عجیب تر هماناCool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۳۰۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اگه امکانش هست یه تاپیک جداگانه برای این مقوله بزنین و پست ها از اینجا کپی بشه توی اون تاپیک؛
اجباری نیست که جواب هر سوالی رو بدین. هدفم این بود که بحثاتون با کاربر mileston در مورد کار و استارتاپ و .. توی یه تاپیک مشخص قرار بگیره تا دسترسی بهش راحتتر باشه
+شاید خودم بعدا تاپیک بزنم و پست ها رو توش کپی کنم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA
ارسال: #۴۵۳۰۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط WILL.)
آیا می‌دانید از زمان ساخت اولین فیلم ماتریکس، ۲۰ سال گذشته است؟

(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اگه امکانش هست یه تاپیک جداگانه برای این مقوله بزنین و پست ها از اینجا کپی بشه توی اون تاپیک؛
اجباری نیست که جواب هر سوالی رو بدین. هدفم این بود که بحثاتون با کاربر mileston در مورد کار و استارتاپ و .. توی یه تاپیک مشخص قرار بگیره تا دسترسی بهش راحتتر باشه
+شاید خودم بعدا تاپیک بزنم و پست ها رو توش کپی کنم

تاپیک بزنید، مقوله‌‌ی خوبیه

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , salam5 , RASPINA
ارسال: #۴۵۳۰۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من خودم به عنوان فردی که دور کارم از این جا شروع کردم
اگه امکانش هست یه تاپیک جداگانه برای این مقوله بزنین و پست ها از اینجا کپی بشه توی اون تاپیک؛
سلام به همگی طاعات قبول
بنده هم با نظر کاربرdiligent کاملا موافقم با توجه به اینکه ظاهرا کاربرbig cloud تجربیات عالی در زمینه دور کاری دارند پس اگر لطف کنند بیشتر تجربیاتشان را در اختیار بقیه قرار دهند خیلی خوب میشود حالا اگر تاپیک دیگری هم ایجاد نشد همین که پست های در زمینه دورکاری همینجا هم منتشر شود باز هم خوب هست .
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۵۳۰۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۷ ب.ظ
رنگ دریا؟ ما هیچ ما اسنپ شات!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۵۳۰۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ ب.ظ
در حال صحبت با کسی هستی که تحمل شنیدن چیزی جز «بله»، «درست میگی»، «آره»، «دقیقاً»، «موافقم»، ... نداره. و از درون، فریادی می‌شنوی که چقدر ایشون ... هستند. و چاره‌ای نیست که این رابطه بماند و او، با دقت تمام به حالات و تغییرات صورتت نگاه می‌کند که پیدا کند آثاری از انکار و تو دائماً با کلمات و لبخند و تأیید، می‌خواهی بگویی که تو خوبی، تو درست می‌گویی...
بد موقعیتی است

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , ftmbghrn , big cloud , ele
ارسال: #۴۵۳۰۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  در حال صحبت با کسی هستی که تحمل شنیدن چیزی جز «بله»، «درست میگی»، «آره»، «دقیقاً»، «موافقم»، ... نداره. و از درون، فریادی می‌شنوی که چقدر ایشون ... هستند. و چاره‌ای نیست که این رابطه بماند و او، با دقت تمام به حالات و تغییرات صورتت نگاه می‌کند که پیدا کند آثاری از انکار و تو دائماً با کلمات و لبخند و تأیید، می‌خواهی بگویی که تو خوبی، تو درست می‌گویی...
بد موقعیتی است
از مهارت های کلامی استفاده کن. همون چیزی که برنامه نویسی ضعیفش می کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , big cloud , MarkLand
ارسال: #۴۵۳۰۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  آیا می‌دانید از زمان ساخت اولین فیلم ماتریکس، ۲۰ سال گذشته است؟
آیا میدانید اولین قسمت starwars سال ۱۹۹۹ ساخته شده در حالیکه قسمت ۴ آن در سال ۱۹۷۷ تولید شدهCool. حوصله ندارم حساب کنم چند سال میشهConfused
خلاصه که به ترتیب ساخته نشده.Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۵۳۰۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۵ ب.ظ
من همیشه منتظرتم ...
حتی وقتایی که با غرور گفتم "میخوام دیگه برنگرده" ،
"همون بهتر که نیست" ،
بازم منتظرت بودم ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Avril89
ارسال: #۴۵۳۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۸ ب.ظ
HalaMadrid#

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۵۳۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بحث کار و بار کلا خوابید همه چی رفت تو حاشیه بازBig GrinBig GrinBig Grin

از بدی هاش سرو کله زدن با مشتریه ، من الان سر کار هر کدی بگن بزن میزنم و ده بار هم عوضش کنن عوضش میکنم چون پول زمانی که میزارم رو میگیرم ! ولی دورکاری لینطور نیست ، درسته باید سفت و سخت گرفت و تغییرات زیاد رو قبول نکنیم و ... ولی این بحث و سرو کله زدن اجنتاب ناپذیره. ی بدی دیگه هم اینه که قطعا توی ی شرکت کار کنی دانش بیشتری بدست میاری تا تنهایی کار کنی ، البته به شرکتش خیلی بستگی داره . ولی مزایاش همین که شاید سه چهار برابر حقوق من در ماه دربیارید Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۳۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  آیا میدانید اولین قسمت starwars سال ۱۹۹۹ ساخته شده در حالیکه قسمت ۴ آن در سال ۱۹۷۷ تولید شده[تصویر:  cool.gif]. حوصله ندارم حساب کنم چند سال میشه[تصویر:  confused.gif]
خلاصه که به ترتیب ساخته نشده
بله میدانستم !
ارسال: #۴۵۳۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  از بدی هاش سرو کله زدن با مشتریه ، من الان سر کار هر کدی بگن بزن میزنم و ده بار هم عوضش کنن عوضش میکنم چون پول زمانی که میزارم رو میگیرم ! ولی دورکاری لینطور نیست ، درسته باید سفت و سخت گرفت و تغییرات زیاد رو قبول نکنیم و ... ولی این بحث و سرو کله زدن اجنتاب ناپذیره. ی بدی دیگه هم اینه که قطعا توی ی شرکت کار کنی دانش بیشتری بدست میاری تا تنهایی کار کنی ، البته به شرکتش خیلی بستگی داره . ولی مزایاش همین که شاید سه چهار برابر حقوق من در ماه دربیارید Tongue
کاملا حرف شما درسته ، اما به نظر من همه چیز پول نیست! شاید الان در ازای هر ساعت کاری پول بگیرید، اما باور کنید همین درخواست های تغیرات اجتناب ناپذیر مشتریان شما را بسیار قوی میکنه. من به شخصه عاشق ریجکت شدن کار هستم تا اکسپت شدنش،چون همیشه فردی که با عقیده شما مخالفه باعث رشدتون میشه!

من با جان و دل تغییرات را میپذیرم، البته وقتی تک توک مشتری مرض داره می فرستمش بره دنبال نخود سیاه! راضی کردن یک مشتری و پذیرفتن تغییرات باعث میشه اون مشتری همیشه به شما عتماد کنه و باور داشته باشه که تحت هر شرایطی شما در کنارش هستید. ببینید دنیاتون را بزرگ کنید، کار کردن در ۴ تا شرکت ایرانی که خودشون دارن تو سایت های دور کار مشتری جذب میکنند و یه کار مبتدی تحویل میدن اصلا خوب نیست!
باید بتوانید با شرکت های اینترنشال کار کنید، من خودم در حال حاضر دارم جوانب کار را برای این امر بررسی میکنم.
بدی های دور کاری اینه که زمان پرت نداری و نمیشه زمان را یه کوچولو به نفع خودت پرت بدی، اما اگر با شرکتهایی کار کنید که فردی به عنوان ناظر ارشد کارهاتون را بررسی میکنه عین کار تیمیه، فرقش اینه که شما تو خونه نشستیدBlush
در هر صورت در هر دو حیطه باید توانایی هندل کردن کار را داشته باشید تا درصورت نیاز بتونید سوییچ کنید.
ارسال: #۴۵۳۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ ب.ظ
کاش میشد مُرد بی آنکه مادر بفهمد..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele
ارسال: #۴۵۳۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
برگرد لعنتی !
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close