زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۳۴۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  یکی از بیمارى‌هاى خطرناک، مرضى بى‌صداست که هیچگونه علامتى نداشته و ندارد، اما مى‌تواند آسیب شدیدى به شما وارد نماید.

این بیماری، مرض «عادى‌شدنِ نعمت» است که چهار نشانه دارد:

۱ـ این که نعمت‌هاى فراوانى داشته باشى، اما آنها را نعمت ندانى، و هیچگونه احساس [شکرگزارى] در قبالش نداشته باشى، گویى این که حقى کسب شده است...

۲ـ این که وارد خانه شوى و همه‌ى اعضاى خانواده‌ در سلامتى بسر برند، اما «شکر خدا» را به جاى نیاورى!

۳ـ وارد بازار شوى و خرید کنى و تمامى مایحتاج زندگى را در چرخ دستى بگذارى و به خانه برگردى، بدون این که قدردان و شکرگزار صاحب نعمت باشى، و این امر را عادى و حق خودت در زندگى بپندارى.

۴ـ هر روز در کمال صحت و سلامتى از خواب برخیزى در حالى که از چیزى نگران و ناراحت نباشى، اما خدا را سپاس نگویى!

مراقب باش! اگر اینگونه هستى، در وضعیت خطرناکى بسر مى‌برى!

یه وقتایی میگی خدا رو شکر
ولی یه نفر که دوستش داری میگه نگاه کن به مردم! شاسی بلند خریده
میگی بیخیال
چند روز بعد، نگاه کن! شاسی بلند خریده
بیخیال
نه، شاسی بلند خریده

من که شاسی بلند نمی‌خوام
ولی اون می‌خواد
خدایا شکرت ولی اون شاسی بلند می‌خواد
شاسی بلند نمی‌خوام ولی لبخند اونو می‌خوام
یا شاسی بلند بده یا دل اونو فکرشو عوض کن

سلامتی هست،
ارامش هست، نه به دنیا، برای زنده بودن
ولی اون شاسی بلند می‌خواد
ارامش نداره،
یک ماشین بزرگ سفید رنگ خوب می‌خواد
یکی از اونایی می‌خواد که وزیر بهداشت تو گاراژش داره، مرد اخلاق و رک‌گویی، مرد سالم
مرد کوچک
ای کیو سان

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۳۴۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  شاید باورتون نشه ولی منم افطاری نمیرم ! Big Grin

واقعا مسخره بود این حرکت بازیگرا....اگه اعتراضی هست به وضع جامعه و سیاست های نادرست و خیلی چیزهای دیگه به نظرم عقلانیش اینه که حضور داشته باشن و از رئیس جمهور بخوان که آقای روحانی ما پارسال این همه از شما حمایت کردیم این نباید باشه وضع مردم و درخواست ها و مطالبات مردم رو برسونن به گوش آقای پرزیدنت...اینکه نمیرن مراسم افطاری، هم بی احترامی تلقی میشه و هم اینکه حرکت مسخره ای هست...شاید بیشتر واسه توی چشم بودن و شوعاف باشه این حرکتشون...و جنبش عکس و اینستاگرامی ای باشه تا حداقل رنگای بنفش پارسالشون توی اینستا رو بپوشونه...بود و نبود بازیگری مثل فلور نظری توی این مراسم چه اهمیتی داره اخه ....
و مسخره تر از این قضیه، هشتگ ما_به _افطاری_نخواهیم_رفت هست که همه راه انداختن...انگار رئیس جمهور همه رو دعوت کرد که همه این هشتگ رو میزنن....حالا باز فردی مثل مهناز افشار نرفت و گفت به جای من فلانی رو دعوت کنید (که فعال حقوق سیاسی زنان هست اون شخصی که نام بردن) باز جای تفکر و تعقل داره...
و در نهایت هم بهترین جواب رو جناب آقای نوبخت امروز دادن و گفتند که :

?بگویند چه کاری انجام دهیم تا همان کار بکنیم
?مگر سفره مردم پارسال رنگین‌تر بود که حمایت کردند؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۵۳۴۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگه اعتراضی هست به وضع جامعه و سیاست های نادرست و خیلی چیزهای دیگه به نظرم عقلانیش اینه که حضور داشته باشن و از رئیس جمهور بخوان که آقای روحانی ما پارسال این همه از شما حمایت کردیم این نباید باشه وضع مردم و درخواست ها و مطالبات مردم رو برسونن به گوش آقای پرزیدنت.

Confused من که منقلب شدم !!! پس واسه همینه به مشکلات رسیدگی نمیشه! مستر پرزیدنت خبر ندارن از درخواست ها و مطالبات مردم!

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , NP-Cσмρℓєтє , Avril89
ارسال: #۴۵۳۴۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۱ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگه اعتراضی هست به وضع جامعه و سیاست های نادرست و خیلی چیزهای دیگه به نظرم عقلانیش اینه که حضور داشته باشن و از رئیس جمهور بخوان که آقای روحانی ما پارسال این همه از شما حمایت کردیم این نباید باشه وضع مردم و درخواست ها و مطالبات مردم رو برسونن به گوش آقای پرزیدنت.

Confused من که منقلب شدم !!! پس واسه همینه به مشکلات رسیدگی نمیشه! مستر پرزیدنت خبر ندارن از درخواست ها و مطالبات مردم!

همه میدونیم رییس جمهوری در حد تدارکاتچی نظامه و ۹۰ دصد مشکلاتی که الان در مملکت وجود داره ساختاریه و به نظام برمیگرده و رییس جمهور حتی اگر بهترین عملکرد را داشته باشه باز هم قادر به حل همه آنها نیست
مشکل اینه که رییس جمهوری نباید با عوامفریبی، وعده حل این مشکلات رو میداد
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۵۳۵۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ)AAM نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۱ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگه اعتراضی هست به وضع جامعه و سیاست های نادرست و خیلی چیزهای دیگه به نظرم عقلانیش اینه که حضور داشته باشن و از رئیس جمهور بخوان که آقای روحانی ما پارسال این همه از شما حمایت کردیم این نباید باشه وضع مردم و درخواست ها و مطالبات مردم رو برسونن به گوش آقای پرزیدنت.

همه میدونیم رییس جمهوری در حد تدارکاتچی نظامه و ۹۰ دصد مشکلاتی که الان در مملکت وجود داره ساختاریه و به نظام برمیگرده و رییس جمهور حتی اگر بهترین عملکرد را داشته باشه باز هم قادر به حل همه آنها نیست
مشکل اینه که رییس جمهوری نباید با عوامفریبی، وعده حل این مشکلات رو میداد
واقعا ساخت آریه
یه جاهایی باید نه گفت
و چه نه شیرینی

خواص‌فریبی بود بیشتر Big Grin ما هم هممون آقا و خانم خاص مخصوص متخصص

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۵۳۵۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ ب.ظ
وقتی به زور میخوان بهت محبت کنند !! [تصویر:  455847_21.gif][تصویر:  455847_21.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۳۵۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
هرکه باز آید ز در پندارم اوست
تشنه مسکین آب پندارد سراب

چقدر شعر خوب زیاد داریم . من ی مسئله ساده رو میخوام به کسی توضیح بدم کلی باید حرف بزنم به خاطر اینکه مطمئن شم واضح و ساده توضیش دادم ولی وقتی شعر میخونم به این فکر میکنم که ی حالت روحی و معنوی خیلی پیچیده رو یک شاعر توی ی بیت خیلی واضح و زیبا توضیح میده! حالا اگه شعر از استاد سخن باشه که هیچیHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , MarkLand , diligent , big cloud
ارسال: #۴۵۳۵۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ
به جزgoogle , bing موتور جسنجو چی سراغ دارید
bing یه کم گیج میزنه یه چی مخوام در حدgoogle

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۵۳۵۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ ب.ظ
جاسوسی در عالی ترین مقام رسمی!

خاطره یک دانشجوی ایرانی تحصیل کرده در یوگسلاوی در دهه ۷۰ میلادی

در یوگسلاوی رسم بود که دانشجویان خارجی پس از فراغت از تحصیل به دیدار رهبر یوگسلاوی برده می شدند و ایشان برایشان سخنرانی می کرد.
مطابق همین رسم ما را هم به دیدار تیتو بردند و ایشان ضمن سخنرانی خاطره ای از دوران انقلاب در یوگسلاوی و پیروزی آن تعریف نمود
تیتو گفت : چندسال پس از پیروزی انقلاب و استقرار دولت از کا گ ب اطلاع دادند که در کابینه شما یک جاسوس سیا وجود دارد .وی را شناسایی و دستگیر کنید.

تیتو می گوید: تمام تلفن ها و مکاتبات و رفتار افراد کابینه را تحت کنترل قرار دادیم و پس از مدتی مایوس شدیم هیچ نشانی از جاسوس پیدا نکردیم.
(تیتو با ادعای استقلال از روسیه نمی خواست این جاسوس توسط روس ها شناسایی شود )

پس از مدتی جستجو، ناامیدانه و عاجزانه درخواست شناسایی و معرفی جاسوس در کابینه را از روسیه می نماید.

از "ک گ ب" به وی اطلاع می دهند "معاون اول تو در کابینه جاسوس سیا است."
تیتو از این خبر متحیر می شود و پس از اتمام یکی از جلسات کابینه از وی می خواهد بماند.
تیتو می گوید:
در یک جلسه دو نفری اسلحه را روی شقیقه معاون اول گذاشتم و از وی سوال کردم آیا تو جاسوس سیا هستی؟
او که متوجه شد قضیه لو رفته است به جاسوسی خود اعتراف نمود.
تیتو از او سوال می کند از چه وقت با سیا همکاری می کنی؟
پاسخ: از زمان دانشجویی قبل از پیروزی انقلاب در زمان جنگهای چریکی !
س: در این مدت با تمام کنترل های امنیتی، هیچ ارتباطی با سیا، از تو کشف نشد؟
ج : الان هیچ ارتباطی با سیا ندارم.
س: چگونه عضوی هستید که ارتباط ندارید؟
ج: سیا مسئولیتی به من واگذار کرده که وظیفه ام را انجام می دهم
س: مسئولیت تو چیست؟
ج: به من ماموریت داده شده تا "در سپردن پست ها به افراد غیر تخصصی عمل کنم " و تا کنون هم این گونه عمل کرده ام!

تیتو می گوید: نگاهی کردم به افراد کابینه و مدیران ارشد دیدم همین طور است!! هیچ کس سر جای خودش نیست !
مثلا طرف دکترای کشاورزی دارد ولی وزیر نیرو است و یا دیگری برق خوانده اما وزیر مسکن است!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , Milestone , NP-Cσмρℓєтє , pioneer01 , big cloud , RASPINA , hun73r.9h0s7 , RezaTaheri , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۵۳۵۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سلام، دوستانی که ارشد هستن یا گذروندن:
دانشگاه تا چه مدت بعد از دفاع خوابگاه بهتون میده؟ بعد برای طول تابستان چی؟مشکلی برای موندن تو خوابگاه داشتین یا نه؟
ارسال: #۴۵۳۵۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۱۶ ب.ظ
و ساعت این گونه می گوید
که ۱۶:۱۵ دقیقه تاخیر در پرواز ارشد ۹۷ به وجود آمده و متاسفانه
تا روز های آینده امکان پرواز وجود ندارد Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn
ارسال: #۴۵۳۵۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ
یه پزشکی توی فامیلمون داریم از اونایی که نبودنشون نعمت واقعا بزرگیه این جناب دکتر. هر کدوم از اعضای فک و فامیل واسه مرضی بهش مراجعه میکنه حالا این مرض درد قفسه سینه باشه یا دررفتگی شست پای چپ تا بی اختیاری ادرار و نفخ شکم و چه و چه یه تشخیص بیشتر نداره : از اعصابته پدر جان! عمه جان ! خاله جان! و کلا کلمه قبل از جان رو عوض میکنه و قیش همونه: از اعصابه. و دیگه طرف پیگیر ماجرا نمیشه و قضیه فیصله پیدا میکنه. الان توی چند پست قبل دیدم که دوستان حرف از ایرادات ساختاری در نظام گل و بلبل ما میزدند. اینا به رئیس جمهور ربط نداره اینا ساختاریه!! یه چیزی در حد تشخیص دکتر فامیل ما. جامعه ما هم مشکلاتش کلا از اعصابه! یعنی تا بگیم قضیه ساختاریه یعنی پس هیچی دیگه ولش کن درست نمیشه برم سراغ بررسی مشکل بعدی !!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud
ارسال: #۴۵۳۵۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط αɾια.)
فــــــــHeart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۳۵۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ
اگه نتایج ارشد اعلام شده پس چرا مانشت نترکیده؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۵۳۶۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  سلام، دوستانی که ارشد هستن یا گذروندن:
دانشگاه تا چه مدت بعد از دفاع خوابگاه بهتون میده؟ بعد برای طول تابستان چی؟مشکلی برای موندن تو خوابگاه داشتین یا نه؟
میشه لطف کنن کسانی که خوابگاهی بودن یا هستن به سوال من جواب بدن. میخوام وضعیت بقیه دانشگاه ها رو در این موارد بدونم. مرسی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close