زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۵۷۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  و وقتی عربهای عربستان سعودی از ما در مقابل مراکش حمایت می کنن!
رو سیاهیش موند برای اونایی که آرزو می کردن عربستان دیروز ببازه.

درسته با عربستان مشکل داریم ولی با باخت تیمهای آسیایی آبروی آسیا میره نه عربستان
انشالله عربستان هم در بازهای بعدش جبران میکنه

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۵۷۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۵۷۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  منم خیلی دوست دارم واسه بقیه قهوه درست کنم همش دوستامو برمیدارم میبرم خونه و واسشون قهوه درست میکنم
اصلا علاقه ای به درس خوندن نداشتم و ندارم ، ولی درس واسه من باعث شده بقیه کارای زندگیمو با کیفیت بهتری انجام بدم
اگه قهوه های خوبی درست می کنی، چرا ازش پول در نمیاری؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۵۷۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۵۵۷۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از وقتی یادم میاد عاشق رشته های هنری بودم و دیوانه وار به سازهای مختلف و نقاشی عشق می ورزیدم، اما سالها پیش تابلوهام و تمام رنگ و قلموها را جمع کردم و یه برنامه نویس شدم، چون هنر پول توش نبود! آدمی که با دیدن یه تابلو نقاشی یا یه نوازنده آه بکشه و مسیر نگاهش را عوض کنه، شاید زنده باشه اما در حقیقت سالهاست مرده! فقط منتظره زمان این بازی زندگی برای همیشه تمام بشه بره پی کارش Undecided

خداروشکر من از اول به کارهای فکری مثل همین برنامه نویسی علاقه مند بودم . فقط خیلی دوست دارم ی مقدار وقت کنم و برم سمت موسیقی و ببینم توی موسیقی هم مثل بقیه هنرها انقدر افتضاحم یا نه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT
ارسال: #۴۵۵۷۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  قصد سر بحث باز کردن نداشتم! کلامتون رو متوجه نشدم. جمله تون برام نامفهوم بود وگرنه نظرات رو در این باره که خوندم فقط خندیدم، بحث برانگیز نبود.
قسمتای خنده‌دارش رو هایلایت کنید مام بخندیم

شاید خنده شما رو به منصه ظهور نمیرسونه که خوندید و نخندیدیدRolleyes وگرنه که پستا هست چند صفحه قبل.
البته ناگفته نمونه این نوع خنده از نوع خنده هاییه که مثلا شما دارید یه کاری انجام میدید و کلی م جدی گرفتین ش بعد یه نفر دورتر با یه لبخند و یه آرامش خاصی نیگاتون میکنه فقط!!Cool

(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحثشو قبلا تو همین تاپیک داشتیم. نمیخوام دیگه سر بحث رو برای بار هزارم باز کنم. تو همین تاپیک بگردید پیدا می کنید.
قصد سر بحث باز کردن نداشتم! کلامتون رو متوجه نشدم. جمله تون برام نامفهوم بود وگرنه نظرات رو در این باره که خوندم فقط خندیدم، بحث برانگیز نبود.
جمله ام واضح بود. باز کنم ضمیرش شخص بنده هستم نه شما.

بله حتما به طور کلی واضح بوده ولی من چون متوجه نشدم پرسیدم و هنوز هم متوجه نشدم و دیگه مهم نیستRolleyes
و متوجهم که ضمیر بازکنم شخص شماست و مشخصا جمله منم اینو می رسوند که من هم قصد ندارم باعث بشم سر بحث رو باز کنید و سوالم بخاطر اینه که جمله تون و متوجه نشدم نه اینکه بخوام بحثی شروع بشه دوباره.

امروز مطلب فوق العاده ای خوندم از #رضا_غبیشاوی که خیلی حرف دل بود. میدونین، من خیلی وقتها تو گوشه کنار خیابونها آدمهایی رو میبینم که آهنگ گذاشتن و مشغول رقص و آواز هستن. خودم یه سر سوزن استعداد رقص ندارم ولی همیشه از دیدنش لذت میبرم. ولی خب آدم ته دلش میخواد این شادی ها رو تو مملکت خودش تجربه کنه، نه جایی که کسی حتی زبان مادریش رو هم متوجه نمیشه. خلاصه که این نوشته حرف دل من هم بود:

در خبرها آمده بود که در مجلس قرعه کشی کرده اند تا چند نفرشان به خرج بیت المال به جام جهانی روسیه اعزام شوند. اما به نظرم بهتر است همه ۲۹۰ نماینده به جام جهانی اعزام شوند و تا هر وقت که دوست داشتند آنجا باقی بمانند!

همه ۲۹۰ نماینده مجلس را بفرستید جام جهانی تا آدم های متفاوت و متنوع در رنگ و زبان و شکل های مختلف ببینند. همه را بفرستید تا صدای جدید بشنوند. تا جای جدید و فضای تازه ببینند. همه را بفرستید تا بروند و ببینند دولت ها به صورت حداکثری در زندگی مردم دخالت نمی کنند؛ بروند تا ببینند زنان و مردان می توانند در کنار هم در ورزشگاه بنشینند و فوتبال تماشا کنند بی آن که کسی منقلب شود؛ بروند تا شاید صدای خوش و موسیقی به گوششان بخورد و با هنر مهربان تر شوند.

بروند خوش بگذرانند شاید با خوش بودن ملت راحت تر کنار بیایند؛ شاید خوش شان آمد و دلشان به رحم آمد و با سفرهای خارجی مردم کمتر مخالفت و عوارض خروج را کم کردند. بروند با صنعت سرگرمی و اوقات فراغت آشنا شوند، شاید آن را به رسمیت شناختند و از آسیب زدن به آن صرف نظر کردند.

بروند و چند هفته ای زندگی عادی را تجربه کنند فارغ از کار و تماس های تلفنی ممتد و جلسات بیهوده و حرف های بی حاصل؛ شاید دریابند زندگی عادی یعنی چه؟ همانی که مردم ایران می خواهند: زندگی عادی!

امیرعلی_ق

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۵۵۷۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  امروز مطلب فوق العاده ای خوندم از #رضا_غبیشاوی که خیلی حرف دل بود. میدونین، من خیلی وقتها تو گوشه کنار خیابونها آدمهایی رو میبینم که آهنگ گذاشتن و مشغول رقص و آواز هستن. خودم یه سر سوزن استعداد رقص ندارم ولی همیشه از دیدنش لذت میبرم. ولی خب آدم ته دلش میخواد این شادی ها رو تو مملکت خودش تجربه کنه، نه جایی که کسی حتی زبان مادریش رو هم متوجه نمیشه. خلاصه که این نوشته حرف دل من هم بود:

در خبرها آمده بود که در مجلس قرعه کشی کرده اند تا چند نفرشان به خرج بیت المال به جام جهانی روسیه اعزام شوند. اما به نظرم بهتر است همه ۲۹۰ نماینده به جام جهانی اعزام شوند و تا هر وقت که دوست داشتند آنجا باقی بمانند!

همه ۲۹۰ نماینده مجلس را بفرستید جام جهانی تا آدم های متفاوت و متنوع در رنگ و زبان و شکل های مختلف ببینند. همه را بفرستید تا صدای جدید بشنوند. تا جای جدید و فضای تازه ببینند. همه را بفرستید تا بروند و ببینند دولت ها به صورت حداکثری در زندگی مردم دخالت نمی کنند؛ بروند تا ببینند زنان و مردان می توانند در کنار هم در ورزشگاه بنشینند و فوتبال تماشا کنند بی آن که کسی منقلب شود؛ بروند تا شاید صدای خوش و موسیقی به گوششان بخورد و با هنر مهربان تر شوند.

بروند خوش بگذرانند شاید با خوش بودن ملت راحت تر کنار بیایند؛ شاید خوش شان آمد و دلشان به رحم آمد و با سفرهای خارجی مردم کمتر مخالفت و عوارض خروج را کم کردند. بروند با صنعت سرگرمی و اوقات فراغت آشنا شوند، شاید آن را به رسمیت شناختند و از آسیب زدن به آن صرف نظر کردند.

بروند و چند هفته ای زندگی عادی را تجربه کنند فارغ از کار و تماس های تلفنی ممتد و جلسات بیهوده و حرف های بی حاصل؛ شاید دریابند زندگی عادی یعنی چه؟ همانی که مردم ایران می خواهند: زندگی عادی!

امیرعلی_ق
احساسی، ادبی و دور از واقعیت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۵۵۷۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
۱۲۳۴۵۶۷۸
ارسال: #۴۵۵۷۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم اینکارو بکنم
خب انجام بدین بچه های مانشت رو هم دعوت کنین Smile
حتما ادم تو کاری که بهش علاقه داره موفق میشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , kilookiloo
ارسال: #۴۵۵۸۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۵۵۸۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  علاقه ای به دعوت کردن بچه های مانشت ندارم

اشکال نداره ولی بچه های مانشت هم بچه های خوبین Big Grin

think positive
ارسال: #۴۵۵۸۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط Skyrim.)
فرضا اگر من بنز داشته باشم، دلیل نمیشه چون توو شهر (یا حتی کشور) X بنز زیاده ولی تو یاغوز آباد بنز کمه؛ یاغوز آباد گزینه بهتری باشه.
که مثلا اونجا برم یه دونه باشم، واسه نمونه باشم. یعنی از این سطحی تر هم میشه فکر کرد؟!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۵۵۸۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  علاقه ای به دعوت کردن بچه های مانشت ندارم
فکر نمیکنم بچه های مانشت هم علاقه ای به دعوتت داشته باشن
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , pioneer01 , RASPINA , ftmbghrn , Amir V , Skyrim , kilookiloo , big cloud , MarkLand , ele
ارسال: #۴۵۵۸۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
?Live like tomorrow doesnt exist

: ) And I foolishly picked it up by the hot side by mistake

[تصویر:  457061_Moon4You_Cabreriza_1080.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , hadis_engineer
ارسال: #۴۵۵۸۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۶ ب.ظ
البته از حرفای بعضیا اینجا زده میشه یا هر جای دیگه ممکنه اینجور صحبت کنن نباید ناراحت شد میشه گذاشت پای تجربیات سختی که داشته که هممون داشتیم ظرفیتا متفاوته و همچنین درک ادما
از هر ادمی و اینجا از هر ای دی یه انتظاره همه مثل هم نیستن

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۱۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close