زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۵۷۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ ب.ظ)coinextend نوشته شده توسط:  خسته ام از این دنیا و آدماش ........
اینم ما رو گیر آورده. دو تا دیگه مویرگی تبلیغ کنی خستگی‌ت در میره [تصویر:  weirdsmiley.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۵۷۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  پسرای پولدار و خوشتیپ و قد بلند و سیکس پک میشن
نه خیلی ربطی نداره، یه نگاه به الون ماسک بکنید میبینید که همه چیزو داره ولی الان سینگله : )

حرفای اینجا بوی red pill میده و اصلا خوب نیست : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۹۵۷۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  پسرای پولدار و خوشتیپ و قد بلند و سیکس پک میشن
نه خیلی ربطی نداره، یه نگاه به الون ماسک بکنید میبینید که همه چیزو داره ولی الان سینگله : )

سینگل با تعریف ایران یا با تعریف اونا؟ Big Grin

پول چه کارها که نکند!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۹۵۷۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۳۳ ب.ظ
حس خوبیه خفن بودن.
ارسال: #۴۹۵۸۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
از دست استادم عصبانی ام AngryAngryAngryAngryAngry
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , Avril89
ارسال: #۴۹۵۸۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  پسرای پولدار و خوشتیپ و قد بلند و سیکس پک میشن

از آنجایی که تصمیم گرفتم توی مانشت فقط حرف خودمو بزنم و با کسی بحث نکنم جواب نمیدمBig Grin ولی در کل شما جزو خوبای مانشت هستین و قطعا تجربیات و استدلال های خودتونو دارین لذا احترام میزارم : )
ارسال: #۴۹۵۸۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط sajadg.)
یه سوال که برام هست اینه که مشکل دقیقا چیه؟ از من که متوجه lyrics اهنگ ها نمیشم یا اینکه کلا سبک خواننده ها طوری شده که نمیشه زبونشون رو فهمید؟ :/

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مثلا اینو میتونم بفهمم چی میگه ولی وقتایی که ملودی بلندتر میشه و صدای خواننده به نسبتش کمتر میشه نمیتونم بفهمم چی میگه :/

چیکار کنم؟

(۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ق.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  یه سوال که برام هست اینه که مشکل دقیقا چیه؟ از من که متوجه lyrics اهنگ ها نمیشم یا اینکه کلا سبک خواننده ها طوری شده که نمیشه زبونشون رو فهمید؟ :/

مثلا اینو میتونم بفهمم چی میگه ولی وقتایی که ملودی بلندتر میشه و صدای خواننده به نسبتش کمتر میشه نمیتونم بفهمم چی میگه :/

چیکار کنم؟

فقط اون دومی از ۴:۰۰ به بعد کسی میتونه لیریکش رو بگه؟ Big Grin
ارسال: #۴۹۵۸۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۲۰ ق.ظ
با سلام دوستان لطفا برام دعا کنید بد جور زندگیم گره خورده اصلا دعا کنید لااقل بمیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam , MarkLand , big cloud , elect
ارسال: #۴۹۵۸۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ق.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  یه سوال که برام هست اینه که مشکل دقیقا چیه؟ از من که متوجه lyrics اهنگ ها نمیشم یا اینکه کلا سبک خواننده ها طوری شده که نمیشه زبونشون رو فهمید؟ :/

چیکار کنم؟
آهنگ فهمیدن کار ساده ای نیست انقدرا. آهنگ الزامات شعری و آهنگی داره. مثلا بعضیاشون نمادین هستن. بعدم از آهنگ هایی که لیریکشون در دسترس هست استفاده کنید.

ارسال: #۴۹۵۸۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه تئوری که ناشی از بخشی از توهمات منه میگه که :
دخترا عاشق پسرایی میشن که شبیه پدرشون یا برادر کوچیکترشونه
مثلا اگر دو برادر داشته باشن سعی میکنن پسری رو انتخاب کنن که شبیه برادر کوچیکشونه.

الان بلک میاد سند میخواد.
بلک برو ثبت اسناد Big Grin
وِ وِ الان تا شونصد روز بحث ازدواج میشه Big Grin
دخترا عاشق پسرای پولدار و خوشتیپ و قد بلند و سیکس پک میشن بقیش تا حد زیادی کشکه. البته نظر شخصی منه خواهشا باز بحث شروع نشهShy
برای همینه من الان ۸ ماهه باشگاه رو شروع کردم بلکه بتونم سیکس پک اینا بشم شاید فرجی حاصل شد ، پول و سرمایه که نداریم حداقل با بدن شاید یکی رو جذب کردیم Big Grin

(۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۰ ق.ظ)abolfazl72 نوشته شده توسط:  با سلام دوستان لطفا برام دعا کنید بد جور زندگیم گره خورده اصلا دعا کنید لااقل بمیرم
اگر مشکل جسمی دارید که با صرف هزینه و دکتر رفتن اینا حل میشه بی مورد زندگی رو برای خودتون تلخ نکنید دنبال راهکار باشید
اگر مشکل جسمی خدایی نکرده بدی دارید اینم شاید یه حکمتی از سمت خدا باشه ولی تحمل این قضیه صبر زیادی می خواد
اگر مشکل مالی دارید با تلاش و فکر این مشکل به راحتی حل میشه
و اگر بحث های عاشقی و این حرفاست باید بهتون بگم ما چیزی به اسم عشق نداریم همه بر اساس شرایط به هم حس پیدا می کنند و به راحتی هم اگه شرایط محیا نباشه هم دیگه رو فراموش می کنند می رن دنبال اونی که شرایط بهتری داره
در هر صورت براتون آرزوی باز شدن گره زندگی رو دارم نه ارزوی مرگ !
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , sajadg
ارسال: #۴۹۵۸۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا چند روز زبان کار نمیکنم افت میکنم. البته تا دوباره شروع میکنم سریع برمی‌گردم به وضعیت قبل.
من اکثرا ویدیوهای TED رو نگا میکنم. به نظرم هم علمی هستن و هم برای تقویت زبان خوبن. زیرنویس به چندین زبان هم دارن.
به نظر من برای یادگیری زبان باید با اون زبان زندگی کرد.
ارسال: #۴۹۵۸۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۵:۳۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا چند روز زبان کار نمیکنم افت میکنم. البته تا دوباره شروع میکنم سریع برمی‌گردم به وضعیت قبل.
من اکثرا ویدیوهای TED رو نگا میکنم. به نظرم هم علمی هستن و هم برای تقویت زبان خوبن. زیرنویس به چندین زبان هم دارن.
TED‌رو هم میبینم. اما ساده است.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۹۵۸۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۵:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۷ ۰۵:۳۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا چند روز زبان کار نمیکنم افت میکنم. البته تا دوباره شروع میکنم سریع برمی‌گردم به وضعیت قبل.
TED‌رو هم میبینم. اما ساده است.
به نظر من فیلم ها ساده تر هستن. TED این همه مباحث تخصصی داره! (از مهندسی و تکنولوژی گرفته تا روانشناسی و علوم پایه)
اصن هدف از یادگیری زبان رو باید مشخص کرد. خدای زبان هم باشی باز چندتا کلمه هست که بلد نیستی.
کلا یادگیری باید هدفمند باشه و همینجوری کلمه حفظ کردن فایده نداره.
حتی یه native هم کل دیکشنری رو بلد نیست.Smile

نمیدونم چرا قشر تحصیل کرده ی ما خودشونو انقد میگیرن!
مگه اینطور نیست که هرچقدر درخت پربارتر میشه افتاده تر میشه؟
بعضیا فکر میکنن چون فلان دانشگاه بودن یا فلان مدرک رو دارن یا چون تو یه زمینه ای چندتا کتاب خوندن و یا یه تجربه ای کسب کردن، دیگه همیشه حق با خودشونه و به همه یه نگاه "هه تو دیگه چی میگی بابا" دارن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , sajadg , codin
ارسال: #۴۹۵۸۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  به نظر من فیلم ها ساده تر هستن. TED این همه مباحث تخصصی داره! (از مهندسی و تکنولوژی گرفته تا روانشناسی و علوم پایه)
اصن هدف از یادگیری زبان رو باید مشخص کرد. خدای زبان هم باشی باز چندتا کلمه هست که بلد نیستی.

نمیدونم چرا قشر تحصیل کرده ی ما خودشونو انقد میگیرن!
مگه اینطور نیست که هرچقدر درخت پربارتر میشه افتاده تر میشه؟
بعضیا فکر میکنن چون فلان دانشگاه بودن یا فلان مدرک رو دارن یا چون تو یه زمینه ای چندتا کتاب خوندن و یا یه تجربه ای کسب کردن، دیگه همیشه حق با خودشونه و به همه یه نگاه "هه تو دیگه چی میگی بابا" دارن!
چیزی که فعلا بهش نیاز دارم و هدف من از زبانه لیسنینگه. تد برای لیسنینگ خوب نیست. خیلی واضح حرف میزنه. اما در واقعیت آدم ها در شرایط مختلفی صحبت می کنن مثل ناراحتی، ترس، خشم، بیماری، خستگی. تد با چیزی که تو زندگی روزمره استفاده میشه فاصله داره.
وقتی آدم یه چیزی رو میبینه، هر چیزی، اگه درصد بالاییش رو متوجه بشه پیشرفتی نمیکنه. بلکه آدم تو چالش ها بیشتر پیشرفت می کنه. البته چالش باید متناسب با سطح زبان فرد باشه، نه خیلی بالاتر.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۵۹۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  به نظر من فیلم ها ساده تر هستن. TED این همه مباحث تخصصی داره! (از مهندسی و تکنولوژی گرفته تا روانشناسی و علوم پایه)
چیزی که فعلا بهش نیاز دارم و هدف من از زبانه لیسنینگه. تد برای لیسنینگ خوب نیست. خیلی واضح حرف میزنه. اما در واقعیت آدم ها در شرایط مختلفی صحبت می کنن مثل ناراحتی، ترس، خشم، بیماری، خستگی. تد با چیزی که تو زندگی روزمره استفاده میشه فاصله داره.
وقتی آدم یه چیزی رو میبینه، هر چیزی، اگه درصد بالاییش رو متوجه بشه پیشرفتی نمیکنه. بلکه آدم تو چالش ها بیشتر پیشرفت می کنه. البته چالش باید متناسب با سطح زبان فرد باشه، نه خیلی بالاتر.
اها میخواید ببینید توی لحن و تن های مختلف چقدر از مطلب رو متوجه میشید.
میتونید کلیپ و پادکست های با تن و لحن های مختلف رو سرچ کنید و گوش کنید.
مثلا با صدای پیر، صدای نجوا، مکان شلوغ یا پشت تلفن.
مثلا قبلا برای من سخت بود پشت تلفن درست متوجه بشم چی میگن مخصوصا وقتی که طرف لهجه ای غیر از آمریکایی داشت.
من خودم لهجه های مختلف زبان انگلیسی رو دوس دارم گوش کنم و تحلیل کنم.
توی TED هم با ملیت های مختلف حرف میزنن و لهجه های مختلفی از انگلیسی دارن.
برای همین من TED رو خیلی میپسندم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close