زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۱۷۶
۲۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط codin.)
به نظرم دانشگاه باید با استانداردهای جهانی پیش بره... حالا چون صنعت مملکت ما توی ساخت افتابه درجا زده دلیل نمیشه دانشگاه بیاد اصول ساخت افتابه ۱ و ۲ یاد بده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , nana2010 , marvelous , big cloud , Avril89 , ezra
ارسال: #۵۳۱۷۷
۲۶ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۴ ب.ظ
یه خطایی داره کدم.. دو روز و شبه دارم روش کار میکنم و حتی این دو شب ساعت ۵ صبح خوابیدم که مثلا میخواستم حلش کنم با خیال راحت بخوابم. ولی لامصب به هیچ صراطی مستقیم نیست!
الان به اون مرحله رسیدم که کنار هر دستور پرینت یه فحش هم نوشتم دلم خنک شه! مرحله بعد کوبیدن کله مبارکم به دیواره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال: #۵۳۱۷۸
۲۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۱ ب.ظ
به نظر شما حداقل حقوقی که بشه تو ایران یه زندگی متوسط در حال حاضر داشت چقدر باید باشه ؟
ارسال: #۵۳۱۷۹
۲۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط soltanMohammad.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  پسرم خوب چرا تنها زندگی میکنی؟ نهایت آخرش اینه که برو پانسیون. هرچند قطعا گزینه های بهتری هم داری
پسرم ! ، الان نفهمیدم پانسیون بهتر از خونه گرفتن تنهایی هست !!! ؟

تا حالا از این زاویه نگاه نکرده بودم
که ممکنه کسی تنهایی رو ترجیح بده Confused
حالا پانسیون به کنار، ازدواج که قطعا بهتره

(۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظر شما حداقل حقوقی که بشه تو ایران یه زندگی متوسط در حال حاضر داشت چقدر باید باشه ؟

متوسط؟ یا مــتوســط؟
به نظرم با کمتر از ۲ تومن هم میشه زنده موند.
البته اگه اجاره خونه ندی

(۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۴ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یه خطایی داره کدم.. دو روز و شبه دارم روش کار میکنم و حتی این دو شب ساعت ۵ صبح خوابیدم که مثلا میخواستم حلش کنم با خیال راحت بخوابم. ولی لامصب به هیچ صراطی مستقیم نیست!
الان به اون مرحله رسیدم که کنار هر دستور پرینت یه فحش هم نوشتم دلم خنک شه! مرحله بعد کوبیدن کله مبارکم به دیواره!

من بعضی وقتا کدم بی دلیل کار نمیکنه اعصابم خورد میشه.
قدم به قدم کد رو ساده تر میکنم تا ببینم کجا ارور برطرف میشه.
ولی مشکل حل نمیشه. آخرش میرسم به print hello world بازم کار نمیکنه Dodgy از اول می نویسم درست میشه.
نمیدونم برا شما هم پیش میاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , khayyam
ارسال: #۵۳۱۸۰
۲۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
"print hello world" این قسمتش عالی بودBig Grin
منم تو این جور مواقع مرحله به مرحله کارمو از اول انجام میدم تو هرمرحله ران میگیرم....که دقیق تر بدونم خطا از کجا ناشی شده

کلا با هر مقدار میشه زندگی کرد حالا مهم اینه چطوری زندگی کنی...تا خدا جونتتو نگیره به هرشیوه ای میتونی زندگی کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soltanMohammad
ارسال: #۵۳۱۸۱
۲۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ ب.ظ
دوستان سلام ، راهی هست که اگه اینترنت این بلا سرش اومد بشه مستقیم بهرزیر ساخت وصل شد و اینترنت جهانی رو استفاده کرد
ارسال: #۵۳۱۸۲
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۴ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  پسرم خوب چرا تنها زندگی میکنی؟ نهایت آخرش اینه که برو پانسیون. هرچند قطعا گزینه های بهتری هم داری
پسرم ! ، الان نفهمیدم پانسیون بهتر از خونه گرفتن تنهایی هست !!! ؟

تا حالا از این زاویه نگاه نکرده بودم
که ممکنه کسی تنهایی رو ترجیح بده Confused
حالا پانسیون به کنار، ازدواج که قطعا بهتره
خیلی وقتا تنهایی زندگی کردن خیلی بهتره و باارزش تره اما در مورد ازدواج که گفتین بهتره ازدواج زمانی بهتره که ادم از حالت مجردی که هست یه پله رو به جلو بره تمام موقعیت هاش و حالتی نشه که ادم هر روز از ازدواج کردن حالت پشیمونی و ندامت بهش دست بده ، با این عدم اعتماد که بین جوانان پیش اومده فکر نکنم کسی حس مثبتی به مسئله ازدواج داشته باشه !

(۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظر شما حداقل حقوقی که بشه تو ایران یه زندگی متوسط در حال حاضر داشت چقدر باید باشه ؟

متوسط؟ یا مــتوســط؟
البته اگه اجاره خونه ندی

در حال حاضر تو شهرستان های کوچیک اگه هیچ قسطی نداشته باشه با ۲ تومن میشه زنده مود برای دو نفر در شهرهای بزرگتر ۳ تومن و اگه تهران باشه حداقل باید ۴ تومن باشه
ارسال: #۵۳۱۸۳
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظر شما حداقل حقوقی که بشه تو ایران یه زندگی متوسط در حال حاضر داشت چقدر باید باشه ؟

متوسط؟ یا مــتوســط؟
البته اگه اجاره خونه ندی

در حال حاضر تو شهرستان های کوچیک اگه هیچ قسطی نداشته باشه با ۲ تومن میشه زنده مود برای دو نفر در شهرهای بزرگتر ۳ تومن و اگه تهران باشه حداقل باید ۴ تومن باشه
خیام سوال می پرسد خیام سوال خود را پاسخ می دهد سعی کنیم همه ما مث خیام باشیم Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , yagmur0022
ارسال: #۵۳۱۸۴
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط soltanMohammad.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴ ب.ظ)mosaib77 نوشته شده توسط:  دوستان سلام ، راهی هست که اگه اینترنت این بلا سرش اومد بشه مستقیم بهرزیر ساخت وصل شد و اینترنت جهانی رو استفاده کرد

این بلا، دقیقا یعنی کدوم بلا؟
دوشواری نداره اینجا. اونجا رو البته نمیدونم.
مستقیم وصل بشی به زیر ساخت؟ Huh وقتی از ریشه زدن قطع کردن Confused

(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در حال حاضر تو شهرستان های کوچیک اگه هیچ قسطی نداشته باشه با ۲ تومن میشه زنده مود برای دو نفر در شهرهای بزرگتر ۳ تومن و اگه تهران باشه حداقل باید ۴ تومن باشه

حالا اگه من توی تهران با کمتر از ۴ تومن زنده موندم تکلیفم چیه؟ فکر کنم یه جای زندگیم دارم اشتباه میکنم. خودمم مشکوک بودم اصلا

(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  خیام سوال می پرسد خیام سوال خود را پاسخ می دهد سعی کنیم همه ما مث خیام باشیم Big Grin

کار نیکان را قیاس از خود نگیر. ما کجا و حضرت خیام کجا Wink
اینا سوال میکنن تا من و تو رو رشد بدن

(۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  "print hello world" این قسمتش عالی بودBig Grin
منم تو این جور مواقع مرحله به مرحله کارمو از اول انجام میدم تو هرمرحله ران میگیرم....که دقیق تر بدونم خطا از کجا ناشی شده

کلا با هر مقدار میشه زندگی کرد حالا مهم اینه چطوری زندگی کنی...تا خدا جونتتو نگیره به هرشیوه ای میتونی زندگی کنی

دقیقا مثل من فکر میکنی خانوم یاگمور Tongue اگه اشتباه تلفظ نکنم البته؟!!

(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی وقتا تنهایی زندگی کردن خیلی بهتره و باارزش تره اما در مورد ازدواج که گفتین بهتره ازدواج زمانی بهتره که ادم از حالت مجردی که هست یه پله رو به جلو بره تمام موقعیت هاش و حالتی نشه که ادم هر روز از ازدواج کردن حالت پشیمونی و ندامت بهش دست بده ، با این عدم اعتماد که بین جوانان پیش اومده فکر نکنم کسی حس مثبتی به مسئله ازدواج داشته باشه !

راستی خیام خان، این افکار پوسیده رو بریز دور.
به نظر من که ازدواج در هر حالتی بهتر از تنهاییه
عدم اعتماد بین جوونا؟ دوشواری؟ نداریم ما.
ازدواج فقط اعتماد به نفس میخواد که من دارم.
مورد خوب داشتی معرفی کن Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۵۳۱۸۵
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
[quote='yagmur0022' pid='472935' dateline='1576586046']
دقیقا مثل من فکر میکنی خانوم یاگمور Tongue اگه اشتباه تلفظ نکنم البته؟!!

یاغمور...غ رو زیاد غلیظ تلفظ نکنین...یامور
..........................
ازدواج خیلی هم خوبه ...هرکی ازدواج کرده پیشرفت کرده ........
مجردی خر هست سینگلی خر هست
ارسال: #۵۳۱۸۶
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۸ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  یاغمور...غ رو زیاد غلیظ تلفظ نکنین...یامور
..........................
ازدواج خیلی هم خوبه ...هرکی ازدواج کرده پیشرفت کرده ........
مجردی خر هست سینگلی خر هست

یاغمور یا یامور، اسم دخترانه ترکی به معنی باران (سرچ کردم)
خیلی هم جالب

به نظر منم مجردی خره، خاک بر سره
خیام خان از استدلالای ما قانع شدی یا بیشتر توضیح بدیم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۵۳۱۸۷
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ ب.ظ
چرا من فکر می کردم شما دختر هستید؟! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۳۱۸۸
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چرا من فکر می کردم شما دختر هستید؟! Smile

من؟ HuhConfused
ارسال: #۵۳۱۸۹
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چرا من فکر می کردم شما دختر هستید؟! Smile

من؟ HuhConfused
بله Big Grin نام کاربری رو کامل نخوندم ...
چرا اونجوری شدید؟ خیلی دلتون بخواهد دختر باشید ...
ارسال: #۵۳۱۹۰
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۹ ب.ظ
دنبال یه دختر بلند بلوندم
Sleepy

ولی نه هر بلند بلوندی

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close