زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۲۰۶
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۳۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  واضخ تر از این Huh
دختری با قد بلندتر از ۱۷۵ و رنگ پوست روشن مایل به خورشید فک کنم طیف سفید تا زرد باشه
فک کنم خورشید سفید نباشه هاSmile باید میگفتی ماه شب چاردهBig Grin
فک کنم دنبال تیلور سویفتیWink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۲۰۷
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلطان ممد ،قهر کردن خودش دخترانه هستااااااااااااااا....من از قبل شک نکرده بودم الان بیشتر شک کردمRolleyesBlush

یامور خانوم، قهر کردن دخترونه است، نه تهدید به قهر کردن.
عمومی بپرسی کسی جواب نمیده. باید تک به تک بپرسم!
یامور خانوم تو برنامه نویسی اندروید کار نکردی؟

نه متاسفانه آقا سلطان ممد

(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  واضخ تر از این Huh
دختری با قد بلندتر از ۱۷۵ و رنگ پوست روشن مایل به خورشید فک کنم طیف سفید تا زرد باشه

دقیقا خودشه ایشون تیلور رو میخوان ...
حالا میگم با این اعتماد بنفس پسرای ایررانی بعید نیست ایشون تیلور رو هم نپسنده...Big Grin
ارسال: #۵۳۲۰۸
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  واضخ تر توضیح بده ....دقیق تر راهنمایی کنیمRolleyes

واضخ تر از این Huh

داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۳۲۰۹
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط soltanMohammad.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin

Select * from tbl_duffs
where length > 164 and length < 170
داداش یه کم کوئری رو محدودتر کن تعداد نتایج خیلی زیاده نشون نمیده
یعنی هیچ معیار دیگه ای نداری؟

خیام تو اندروید کد نزدی؟
فکر کنم شما همه فقط با متلب کار میکنید!
ارسال: #۵۳۲۱۰
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط WILL.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  واضخ تر از این Huh

خورشید زرده دیگه مگه نیست UndecidedHuh من که همیشه زدر نقاشیش میکردم

(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلطان ممد ،قهر کردن خودش دخترانه هستااااااااااااااا....من از قبل شک نکرده بودم الان بیشتر شک کردمRolleyesBlush

...........................
وییل ، قد خودت چنده اونموقع؟Confused
حالا خودت چقدر برآزنده ی این حوری هستی؟؟؟

مگه من گفتم حوری!
گفتم بلند بلوندی اگه سراغ دارید بگید

چه ربطی به اعتماد به نفس داره!
چه ربطی به قد ۱۹۰ خیام کم توقع ناراحت از پرتوقعی بقیه داره!

کوئری رنگ و قد رو شما بزن بقیه فیلتراش با من
حالا که حروجی زیاده دیگه نگرانی نیست. برای همه یه نفر پیدا میشه...
همه نوعی فارغ از جنسیت Sleepy

(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ق.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin

Select * from tbl_duffs

خیام تو اندروید کد نزدی؟

Dodgy
length چیو کوئری کردی؟!
اون height گلم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۲۱۱
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ق.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin

Select * from tbl_duffs

خیام تو اندروید کد نزدی؟
اون معیار ظاهری بود معیار اخلاقی و درکش از زندگی همیشه هست
نه داداش من شبکه کار کردم نه برنامه نویس
ارسال: #۵۳۲۱۲
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۲۶ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  کوئری رنگ و قد رو شما بزن بقیه فیلتراش با من
حالا که حروجی زیاده دیگه نگرانی نیست. برای همه یه نفر پیدا میشه...
همه نوعی فارغ از جنسیت Sleepy

یه بلند عالی دارم ولی بلوند بودنش چک نشده
متولد ۷۷
با سابقه رد کردن خواستگار خوب (در حد سلطان)
موقعیت خوبیه. اگه میری که آدرس بدم.

(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  Dodgy
length چیو کوئری کردی؟!
اون height گلم

من میگم چرا خروجی ها انقدر زیاد شد! اشتباهی طول دست طرف رو میگرفتم. به خصوص یادم رفت male ها رو خارج کنم. Confused
ارسال: #۵۳۲۱۳
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۵۶ ق.ظ
سال دگ همین لحظه، همین ساعت، همین روز...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , MarkLand , khayyam , big cloud , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۵۳۲۱۴
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی خوبه ولی ادم ار فرداش خبر نداره شما چطوری با قاطعیت از سال دیگه حرف می زنید !؟
بلد نبودن کد نویسی بی سوادی نیست اگه اونطوری باشه ما باید تو تمام زمینه های کامپیوتر ( برنامه نویسی ، لینوکس ، ویندوز ، سرور ، شبکه ، امنیت ، هوش مصنوعی و ... ) علم داشته باشیم تا بگیم باسواد هستیم و بی سواد نیستیم !
ما تنها کاری که می تونیم بکنیم ایکنه الان خودمون رو با دیروز خودمون مقایسه کنیم ! چون گذشته نزدیک هست اگه با گذشته دور مقایسه کنیم این مقایسه به صورت بازگشتی تا روز تولد هم می تونه بره و این نوع مقایسه ها فکر نکنم درست باشه !
تابلو اومدی که یه گیری داده باشیا خیام، حاشا نکن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۲۱۵
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۰۲ ب.ظ
سال پیش این موقع مثل بچه مثبتا داشتم واسه امتحان تو دانشگاه درس میخوندم. فرقی نکرده، امسال هم دارم درس میخونم ولی اینبار برای ورود به دانشگاه، امیدوارم سال دیگه به این شکل ادامه داشته باشه مثل یه موج سینوسی، درس بخونم اما واسه امتحان توی دانشگاه. Big Grin

جالب اینکه متوجه شدم همه نبوغها اینجا جمع میشن تو این تاپیک! جدی دوس دارم جو اینجا رو الان Smile
کاش مملکت رو بدن دست تاپیک هر چه میخواهد دل تنگت اونوقت همه چی درست میشه. دنیا گلستان شود ...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۲۱۶
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی خوبه ولی ادم ار فرداش خبر نداره شما چطوری با قاطعیت از سال دیگه حرف می زنید !؟
بلد نبودن کد نویسی بی سوادی نیست اگه اونطوری باشه ما باید تو تمام زمینه های کامپیوتر ( برنامه نویسی ، لینوکس ، ویندوز ، سرور ، شبکه ، امنیت ، هوش مصنوعی و ... ) علم داشته باشیم تا بگیم باسواد هستیم و بی سواد نیستیم !
ما تنها کاری که می تونیم بکنیم ایکنه الان خودمون رو با دیروز خودمون مقایسه کنیم ! چون گذشته نزدیک هست اگه با گذشته دور مقایسه کنیم این مقایسه به صورت بازگشتی تا روز تولد هم می تونه بره و این نوع مقایسه ها فکر نکنم درست باشه !
واقعیت گفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۲۱۷
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی خوبه ولی ادم ار فرداش خبر نداره شما چطوری با قاطعیت از سال دیگه حرف می زنید !؟
واقعیت گفتم

منم واسه همین تشکر کردم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۲۱۸
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۱۴ ب.ظ
ایشالا قرارداد این کار جدید خوب باشه.(خدایی برام دعا کنید)
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , khayyam , marvelous , alma1988 , yagmur0022 , Riemann
ارسال: #۵۳۲۱۹
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۱ ب.ظ
روزها قاتلمن
غیر از جمعه که خونریزتره
حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , marvelous , Riemann
ارسال: #۵۳۲۲۰
۲۹ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  واضخ تر توضیح بده ....دقیق تر راهنمایی کنیمRolleyes

واضخ تر از این Huh

داداش خودت قدت چنده !؟ من خودم قدم ۱۹۲ هست ولی همچین انتظاری ندارم در حد ۱۶۶ به بالا باشه کافیه خیلی هم قد بلند دوست ندارم بین ۱۶۴ تا ۱۷۰ کسی می شناسه معرفی کنه Big Grin
جدی ۱۹۲ هستی دمت گرم. والا من قدم معمولیه و تجربه شما قد بلندا شاید متفاوت باشه ولی به نظرم اختلاف قد بیشتر از ده سانت خیلی جذاب نیست برای من شخصا. یه جوریه Sad ولی خب درک میکنم پیدا کردن یه دختر بالای ۱۸۰ هم ساده نیس Smile
راستی من برام ثابت شده تو دلت با ازدواج نیس والا با این قد و اون هیکل ورزشی شما فقط باید انتخاب کنی فرد مورد علاقه رو. بقیش حله Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , yagmur0022

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close