زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۴۹۱
۱۹ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۱۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
درد ما درد حکومت و نظام و آمریکا و اسرائیل (رژیم غاصب صهیونیستی ... ) نیست. درد ما فقر فرهنگیه. ریشه‌هاش رو قطعا خودتون میتونید پیدا کنید و نیاز نیست اشاره‌ای بشه ...
تا وقتی فرهنگ ما درست نشه هیچی درست نمیشه،‌ حتی اگه بهترین حکومت دنیا بر ما حکومت کنه و همه دنیا با ما دوست باشند نه دشمن (!)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۵۳۴۹۲
۱۹ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۹ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  درد ما درد حکومت و نظام و آمریکا و اسرائیل (رژیم غاصب صهیونیستی ... ) نیست. درد ما فقر فرهنگیه. ریشه‌هاش رو قطعا خودتون میتونید پیدا کنید و نیاز نیست اشاره‌ای بشه ...
تا وقتی فرهنگ ما درست نشه هیچی درست نمیشه،‌ حتی اگه بهترین حکومت دنیا بر ما حکومت کنه و همه دنیا با ما دوست باشند نه دشمن (!)

عزیزم وظیفه حکومته که فرهنگ سازی کنه. والا فکر کردی اینوریا از شکم مادرشون در اومدن اینقدر رانندگیشون با مقررات و خوب بوده و ما توی ژنمون نوشته شده مث ... رانندگی کردن؟ این یه مثال بود البته. در مورد همه چیز همینه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , kilookiloo
ارسال: #۵۳۴۹۳
۱۹ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ب.ظ
خُرّم آن روز کزین منزل ویران بروم
راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت
رخت بربندم و تا ملک سلیمان بروم

حافظ

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , عزیز دادخواه , Soldier's life
ارسال: #۵۳۴۹۴
۱۹ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  درد ما درد حکومت و نظام و آمریکا و اسرائیل (رژیم غاصب صهیونیستی ... ) نیست. درد ما فقر فرهنگیه. ریشه‌هاش رو قطعا خودتون میتونید پیدا کنید و نیاز نیست اشاره‌ای بشه ...

عزیزم وظیفه حکومته که فرهنگ سازی کنه. والا فکر کردی اینوریا از شکم مادرشون در اومدن اینقدر رانندگیشون با مقررات و خوب بوده و ما توی ژنمون نوشته شده مث ... رانندگی کردن؟ این یه مثال بود البته. در مورد همه چیز همینه...

به شدت قبول دارم، ولی به خاطر اینکه وارد جزییاتش نشم‌ (که بعضی از دوستان از کلماتی که شایسته خودشونه استفاده نکنن) گفتم ریشه‌هاش رو خودتون میتونید پیدا کنید! اینکه گفتم مشکل ما حکومت نیست هم قطعا منظورم این نبود که حکومت ایراد و مشکلی نداره،‌ منظورم این بود حتی با عوض شدن حکومت هم وضع ما بهتر نخواهد شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Autumngirl
ارسال: #۵۳۴۹۵
۲۰ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۰ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نمی دونید چرا هواپیما سقوط کرد

من خیلی تحقیق کردم
متاسفانه هم دلایل کافی برای اشتباه پدافندی وجود داره
و هم دلایل کافی برای نقص فنی

(۱۸ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اگر هواپیمایی پدر و مادر دار توی ایران فعالیت میکردن هیچکی به خاطر دو قرون ارزون تر با اکراین پرواز نمیکرد. داغون بودن اکراین از قدیم الایام بر همه واضهح بود. چمدونا نصف به نصف گم میشد. هواپیماهاش مال اهل بوق. کلا خیلی بی در و پیکر بود.
مطمئن باش اگر بحث پول و تحریم و اینا نبود هیچکی لوفتانزا و بریتیش و کی ال ام را ول نمیکرد با اوکراین بیاد!!
پس تهش بر میگرده به بی لیاقتی مسئولان بازم...

اولاً اکراین مقصد(و ایرلاین) بود نه هواپیما! هواپیما بویینگ هست و مال آمریکاست. ساختشم تا جایی که من اطلاع دارم ۲۰۱۶ بوده.
دوماً همون لوفتانزا یادمه میخواست بیاد تو ایران سرمایه گذاری کنه و فرودگاه هم حتی بزنه. و ایرانم خودش کلی هواپیما خرید.
اما پرزیدنت محبوب شما فرا انسانها یه شبه توافق نامه ای که چند کشور معتبر دنیا پاشو امضا کرده بودن و بالاترین اعتبار جهانی رو داشت پاره کرد!
واقعاً آدم حیفش میاد وقت بزاره جواب این حرفا رو بده!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , bekrdaneh2020 , iranceram
ارسال: #۵۳۴۹۶
۲۰ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۰۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نمی دونید چرا هواپیما سقوط کرد

من خیلی تحقیق کردم
متاسفانه هم دلایل کافی برای اشتباه پدافندی وجود داره
و هم دلایل کافی برای نقص فنی

(۱۸ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اگر هواپیمایی پدر و مادر دار توی ایران فعالیت میکردن هیچکی به خاطر دو قرون ارزون تر با اکراین پرواز نمیکرد. داغون بودن اکراین از قدیم الایام بر همه واضهح بود. چمدونا نصف به نصف گم میشد. هواپیماهاش مال اهل بوق. کلا خیلی بی در و پیکر بود.
مطمئن باش اگر بحث پول و تحریم و اینا نبود هیچکی لوفتانزا و بریتیش و کی ال ام را ول نمیکرد با اوکراین بیاد!!
پس تهش بر میگرده به بی لیاقتی مسئولان بازم...

اولاً اکراین مقصد(و ایرلاین) بود نه هواپیما! هواپیما بویینگ هست و مال آمریکاست. ساختشم تا جایی که من اطلاع دارم ۲۰۱۶ بوده.
دوماً همون لوفتانزا یادمه میخواست بیاد تو ایران سرمایه گذاری کنه و فرودگاه هم حتی بزنه. و ایرانم خودش کلی هواپیما خرید.
اما پرزیدنت محبوب شما فرا انسانها یه شبه توافق نامه ای که چند کشور معتبر دنیا پاشو امضا کرده بودن و بالاترین اعتبار جهانی رو داشت پاره کرد!
واقعاً آدم حیفش میاد وقت بزاره جواب این حرفا رو بده!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مرسی که یاد آوری کردین به من که اکراین هواپیما نمیسازه. به اطلاعاتم افزوده شد ممنون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bekrdaneh2020 , iranceram
ارسال: #۵۳۴۹۷
۲۰ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۶ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام
یه مدته که دارم اطلاعات جمع میکنم درخصوص بورس تحصیلی ولی نتایج واقعا خیلی زیاد و بعضا گیج کننده است در این بین هم مثلا فهمیدم اکثر دانشگاههای المان برای مقاطع مختلف هزینه اش رایگان یا حداقل ناچیزه سایتهای مختلفی هم پیدا کردم مثلا سایت numbeo برای تقریب هزینه ها البته نمیدونم چقدر درست ومعتبره
این هم میدونم که یکی از بهترین منابع سایت خود دانشگاههاس حالا میخوام بدونم کسی از دوستان سایتی میشناسه که بورس های تحصیلی رو اپدیت شده وجمع وجور و مرتب داشته باشه

من قبلا فکر میکردم که برای اپلای برای مقطع کارشناسی ارشد حتما باید مدرک کارشناسیت از دانشگاه برند باشه ولی الان با این سرچ های که داشتم فهمیدم اگرچه دریافت پذیرش رقابتیه ولی الزامی نداره که حتما از دانشگاه برند باشی و مثلا معدل و نمره ایلتس مهمتره اگر کسی در این خصوص اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بذاره .

من در یک مقطعی که قصد رفتن داشتم خیلی زیاد سرچ داشتم. البته این اطلاعات برای سال ۹۶ اینا هست ...
در اروپا یک زندگی دانشجویی ساده رو خود اتحادیه ۶۵۰ یورو الی ۷۰۰ در نظر گرفته بود ولی خب شما فرضا آلمان رو در نظر بگیری در مونیخ با همچین پولی نمیشه زندگی کرد چون شهر بزرگ محسوب میشه و هزینه هاش بالاتره ولی خب به همون اندازه هم کار بیشتر پیدا میشه. در آلمان بیمه کردن اجباریه که مدل و هزینه های مختلفی داره (البته می تونید هم بیمه نکنید ولی هزینه های پزشکی سر به فلک می کشه مثلا ممکنه یه سرماخوردگی به اندازه هزینه یک ماه یا دوماه پاتون بخوره) فکر می کنم ۱۵۰ یورو رو باید برای بیمه بگذارید ولی باز میشه از بیمه های کمتر هم استفاده کرد که باید درباره اش تحقیق کرد.
هزینه های مسکن هم در شهرهای مختلف متفاوته، مثلا شهرهای اصلی شون مثل مونیخ و هامبورگ و فرانکفورت و ... اون زمان میشد با ۷۰۰ یورو یک آپارتمان کوچیک یه اتاقه برای خودت دست و پا کنی. یا مثلا بعضی ها می گفتند کمی خارج از شهر (در واقع دورتر از مراکز اصلی شهر) میشه با همین پول خونه ای بزرگتر پیدا کرد منتهی از قسمت اصلی شهر دور هست و مشکلات رفت و آمد و این صحبت ها رو داره. ببینید این چیزی که میگم در حد ۱۲ متر اتاق محسوب میشه، در کل مثل ایران نیست که بری و ماشالله. در کل زندگی اونجا خیلی متفاوته ، در کل به ازای فرد فرد ۱۲ متر اتاق تعلق می گیره که باید فکر کنم در شهرداری ثبت شه. فرضا شما نمی تونی بگی من یه اتاق ۱۲ متری می گیرم با همسر و بچه ام. اصلا اجازه همچین موردی نیست که مثلا بچه کلا حذف شه و همسر هم در همون اتاق به زندگی بگذرونه، برای یچه اطلاع ندارم ولی فرضا دو تا باشید باید حداقل ۲۴ متر به بالا باشه و در غیر این صورت غیرقانونی و اگر فرضا صاحب ملک بفهمه کلا کار به دادگاه و .. می کشه.
اگر هم بخوایید خونه مشترک با افراد مختلف بگیرید (wg) سهم یه اتاق کمتر از ۳۰۰ الی ۳۵۰ نیست ولی خب همون اتاق سهم تون میشه از کل اون خونه و بقیه چیزا مشترکه. خوابگاه هم که میگن سال اول گیر نمیاد (هزینه های اون در حد ۲۰۰ الی ۲۵۰ هست البته باز خوابگاه ارزون ولی با امکانات کمتر هم هست که نیاز به تحقیق و جستجو داره، مثلا خوابگاه های مختلط با جمعیت بالاتر یا فرضا خوابگاه های تک جنسیتی باز باید تحقیق و پیدا کرد) جز خود استادی که شما رو گرفته اگر سطح عالی باشید خودش می تونه اقدام کنه و براتون گیر بیاره که خیلی نمیشه روش حساب باز کرد ولی باز این مورد هم هست.
هزینه های خورد و خوراک هم که حدودا ۳۰۰ میشه ولی در این مورد فقط به شخص بستگی داره، گفته شده بود اگر در منزل فرد خودش غذا درست کنه حداقل این هزینه نصف میشه ولی اگر آدم پرخوری باشه و مدام رستوران بره و ... از این هم بالاتر می ره یا حتی در حد ۴۰۰ تا.
در کل این یک زندگی دانشجویی ساده هست که فقط میشه درس خوند و بس. دانشگاه ها هم اکثرا برای اون سالی که من می خواستم رایگان بود منتهی دانشگاه پولی هم داشت که تعدادش زیاد نبود ولی الان رو دیگه نمی دونم چون دقیقا همون سال دانشگاه های فنلاند هم ارشدشون رو پولی کردند که خیلی زیاد بود مثلا در ایران میشد با ۱۰ الی ۱۵ تومن یک ارشد از آزاد گرفت ولی اونجا ۲۰۰ یا ۳۰۰ میلیون تقریبا به پول ما میشد.
در مقطع ارشد نمی دونم خاطرمه زیاد بورسیه نداشت و این قضیه برای مقطع دکتری بیشتر بود. ولی در کل من با هر کسی برخورد داشتم که برای دکتری هم می خواست بره گویا اکثر کشورها تمایل دارند شما یک ارشد مجدد رو در همون جا بگذرونید. حتی یکی از دوستان خودم از خواجه نصیر ارشدش رو گرفته بود و بعد بورس شد آمریکا گویا یک ارشد مجدد هم گرفته بود و الان هم که دکتری اش تمام شد.
در کل سواد شما تعیین کننده کل راه شماست. (البته اگر پول هم باشه که کلا قضیه به مراتب بهتر میشه) ولی در کل همه چیز به سواد و زبان شما بستگی داره. اینکه فردی بود که می گفت با پروفسوری که قرار بود بورس اش کنه تماما صحبت و آزمونش رو از طریق اسکایپ داد حتی اون طرف گویا یک پروفسور دیگه رو هم برای کمکش اورده بود که سواد این دانشجو رو تحلیل کنند و می گفت در آخر که همه چیز تموم شده بود بهم گفت: دیگه چه خبر؟ می خواست که این دانشجو صحبت کنه و ببینه زبانش در چه سطحی هست. یعنی در کل همه چیز امکان پذیر هست.
حتی ممکنه بورس کنند و شما کم کار عمل کنی و وسط بورس قطع کنند و شما مجبور بشی در اروپا دنبال جای دیگه باشی. اگر آلمان مد نظرتون هست به شهرهای بزرگ مثل مونیخ و فرانکفورت و هامبورگ و هانوفر و .. فکر کنی. نژاد پرستی در اونجا موج می زنه و اصلا سمت اون شهرهای نژادپرستی اش که اتفاقا زندگی در اونجا به مراتب ارزون تره نرید چون ارزش زندگی نداره.
بهترین راه برای یادگیری و تجربیات بیشتر بچه ها سایت
هست که باید دقیق یک هفته ای وقت بگذارید تا ببینید شرایط شما چطور هست و راه موردنظرتون رو انتخاب کنید.

مثلا چند مورد رو که در این سایت توضیح دادند:
نقل قول: برای یه خونه ی دوخوابه ی آلمانی (یه خواب + یه هال) روی ۷۰۰ ۸۰۰ تا حساب کنین حداقل. با ۴۰۰ تا اون نزدیک محاله بتونین چیزی پیدا کنین.
پول بیمه اگه بالای ۳۰ هستین، باید خصوصی بگیرین، از ۴۰ ۵۰ یورو هست تاااا ۱۵۰ یورو یا حتی بالاتر. بستگی به پوششی داره که درخواست میدین. اگر هم کاری که پیدا کردین پست داک وایناست که خودش بیمه داره باهاش دیگه.

نقل قول: زندگی دانشجویی یعنی نهایتا هفته ایی یکبار رستوران. یعنی نرفتن به سرگرمی های پر هزینه. یعنی سرگرمی های اشتراکی و دور همی که پول نمیخواد. یعنی زندگی تو یک محله ی ارزون و اتاق خوابگاه. یعنی خرید مواد غذایی ارزون. یعنی اماده کردن نهار تو خونه و بعدم بردن تو دانشگاه و گرم کردن و خوردن. سلف سرویس دانشگاه یا رستورانای دانشگاه گرون در میاد. یعنی یا با دوچرخه یا پیاده بری بیایی یا نهایتا ولخرجی کنی و با اتوبوس و مترو و قطار بری بیایی. یعنی وقتی میخوایی لباس بخری اول حساب بانکیتو نگاه کنی ببینی پول داری یا نه.
این وضع زندگی دانشجویی تو المانه. نه تنها شما بلکه یه دانشجوی المانی و فرانسوی هم زندگیش همینه. برا همه همینه. هیچ استثنایی هم نداره

در کل نظرات متفاوت هست.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , عزیز دادخواه , bekrdaneh2020 , iranceram
ارسال: #۵۳۴۹۸
۲۰ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط .:tarannom:..)
الان تازه فهمیدم "محمد صالحه" هم توی هواپیما بوده. خدا رحمتش کنه من ویدئو های اموزشی شونو خیلی وقت پیش دیده بودم
اون موقع قبل دانلود اول یکم در موردشون یادمه سرچ کردم، با خودم گفتم عجب نخبه ایه.
خیلی ناراحت کننده است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir , bekrdaneh2020
ارسال: #۵۳۴۹۹
۲۰ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط soltanMohammad.)
(۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۰۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بابا به خدا همه دلشون برای این کشور میسوزه. هرکی مث شما فکر نمیکنه حیوون نیست. اونم آدمه . شما که توی زندگی اش نبودین ببینین چی کشیده و از کجا به کجا رسیده. جای برچسب زدن ببینین چی شده که این همه آدم میرن پناه میبرن به آمریکا و کشته شدن فرمانده کشورشون براشون اهمیتی نداره. هممون انسانیم. اول اینو قبول کنین بعد برین ببینید بر سر انسانیت چی اومده توی این مملکت...
ختم کلام. از این بحث هایی که فقط تهش برچسب زدن به بقیه هست متنفرم.

آدم از بعضی نظرات شاخ در میاره! Huh
هممون انسانیم. اول اینو قبول کنین...
فقط در دو صورت میشه این حرف رو زد:
۱. بگیم هر موجودی که روی دو پا راه بره انسانه.
۲. یا بگیم حیوانات دو پا نمیتونن عضو مانشت بشن و اینجا پست بذارن.
که قطعا هردو غلطه. کسایی که کشته شدن فرمانده کشورشون براشون اهمیت نداره انسانن؟ محبوب قلب اکثر مردم ایران و منطقه رو کشتن، و به مردم ایران دندون تیز نشون دادن Sad

میگی شما که توی زندگی اش نبودین ببینین چی کشیده و از کجا به کجا رسیده
این که چی شده به این روز افتاده یه حرف دیگه است، ولی به هر حال به این روز افتاده.
مثلا یه تروریست عضو داعش قطعا حیوونه. حالا چی شده که داعشی شده؟ اگه من تو اون شرایط بودم چی میشدم؟ این بحثش جداست.

میگی جای برچسب زدن ببینین چی شده که این همه آدم میرن پناه میبرن به آمریکا و کشته شدن فرمانده کشورشون براشون اهمیتی نداره
آخه ما داریم برعکسش رو میبینیم. این همه آدم میبینیم که کشته شدن سردار براشون اهمیت داشته. توقع نداریم که ۱۰۰٪ کسایی که تو ایران به دنیا اومدن ایران رو دوست داشته باشن.

و من تعجب میکنم از بعضی دوستان که میگن آقا با هم دوست باشید. تو این شرایط باید اتحاد داشته باشیم! دوستان عزیز اتحاد محور میخواد. اتحاد دشمن مشترک میخواد.
همونطور که مسخره است با ترامپ قاتل متحد باشیم، همونطور مسخره است با وطن فروش ها متحد باشیم.

یکی از دوستان کلیپ خوبی از حاج قاسم گذاشت:
(آن دختر بی حجاب دختر منه)
قطعا باید همه با هم متحد بشیم. طرفدار رئیسی، طرفدار روحانی، طرفدار هیچکدوم و یا منتقد اصل جمهوری اسلامی همه با هم یه خانواده ایم.
ولی کسی که به ترامپ میگه ایران رو تحریم کن، فرمانده ایران رو بزن، به مردم ایران توهین کن، تهدید کن و... این دشمن ماست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , iranceram
ارسال: #۵۳۵۰۰
۲۱ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط crevice.)
همونقدر که تفکرات سایرین از نظر من نوعی ممکنه خنده دار باشه؛ تفکرات من هم میتونه از نظر اونا به همون اندازه مزحک باشه. بهتره به تفکرات و عقاید هم احترام بزاریم و به همدیگه برچسب نزنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Avril89 , iranceram
ارسال: #۵۳۵۰۱
۲۱ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۱۵ ب.ظ
امیر کبیر جمله خیلی خوبی گفته:
ابتدا فکر می کردم مملکت وزیر دانا می خواهد، بعد فکر کردم شاید شاه دانا می خواهد اما اکنون می فهمم که ملت دانا می خواهد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , .:tarannom:. , big cloud , parsigol , iranceram
ارسال: #۵۳۵۰۲
۲۱ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۵۸ ب.ظ
به قول هیچکس:
داااد ‌میـــزنه
کی این جنایتُ از یاد می‌بره؟...
مظلوما هی کشته میشن و‌ همه‌ی دوازده ماه محرمن...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , nlp@2015 , parsigol , iranceram
ارسال: #۵۳۵۰۳
۲۴ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ ب.ظ
با سلام. چند روز اخیر متاسفانه شاهد وقایع تلخی بودیم که باعث شد اینجا هم برخی از کاربران بطور احساسی با یکدیگر بحث کنند.در نتیجه یکسری کدورت بین اعضا ایجاد شد. به منظور جلوگیری از گسترش این مشکل، بطور موقت تاپیک رو بستم و چند ارسال اخر رو هم مخفی کردم.
امیدوارم از دست همدیگر ناراحت نباشیم و دوستانی که میخواستن مانشت رو ترک کنند تا حالا تغییر نظر داده باشند.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , marvelous , فاطمه سلیمانی , BBumir , gogooli , .:tarannom:. , iranceram
ارسال: #۵۳۵۰۴
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۲۰ ق.ظ
به نظر من این چند روز درسته خیلی بر همه سخت گذشته ولی خب باعث شد چهره ی واقعی بعضیا واقعا رو بشه. و در نهایت اینکه آدم بفهمه دور و برش چه خبره. مهم تر از همه اینه که همه باید به افکار همدیگه احترام بزارن و موافق و مخالف در کنار هم و چیزی که هست اینه که ما اینجا هستیم تا درد دلامونو بگیم. از دغدغه هامون بگیم. خب دغدغه ی امشب شما چیه؟ واسه شدت گرفتن آتشسوزیهای استرالیا ناراحت بشیم و واسه کوالاها گریه کنیم؟

حالا بگذریم دوستانی که کتاب سیلبرشاتز رو خوندن برای سیستم عامل نظر بدن، به درد کنکور میخوره؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: shervan360 , iranceram
ارسال: #۵۳۵۰۵
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۰۸ ق.ظ

بدون شرح!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: shervan360 , iranceram

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close