زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۹۱۶
۱۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
انقدر بدم میاد از اینایی که موفقیت های آدم رو مدیون جنسیتش میدونن! به خصوص تو اینستا این مورد زیاده.

اگر جایی استخدام بشه یه دختر و تو پیجش بگه که استخدام شدن اینجا سخته و...میگن:
چون دختری اینجا استخدام شدی. وگرنه کلی پسر بود رزومه اش از تو بهتر!

اگر تو یه رشته ورزشی موفقیت بزرگی کسب کردی و باعث افتخار مردم شهر، استان یا کشورت شدی:
کلی پسر قبل تو همین نتیجه رو آوردن چون دختری این همه تجلیل میشه ازت

اگر نمره خوبی گرفته باشی یا تز خوبی داشته باشی و .. دو حالت داره
استادت مرد باشه:
چون تو دختری استادت هواتو داره و بهت نمره داده!
و اگه استادت زن باشه:
حتما تو رو برای پسرش در نظر گرفته که هواتو داره و بهت نمره داده!

و جالبه این حرف رو بیشتر کسایی میزنن که خودشون هیچ کار خاصی نکردن تو عمرشون جز گشت و گذار تو اینستا و دختر/پسر بازی! و بزرگترین افتخار زندگیشون ماکسیمم مخ هایی که زدن تو زندگیشون!
نمیدونم تلاش هم مردونه یا زنونه داره یا فکر کردند همه هم به اندازه خودشون دختر باز یا پسر باز هستند که حیثیت کاری خودشون رو به خاطر یه دختر یا پسر به خطر بندازن!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۹۱۷
۱۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
از اتوبوس پیاده شد خیلی فقیرانه و مظلوم سرشو کج گرفته بود, ساکش رو برادشت و با پایی که می لنگید سراغ تاکسی میگشت
خیلی دلم براش سوخت. و دیشبو با عذاب وجدان سختی به سر کردم
یه مرد میانسال مایل به پیر میزد, صندلی پشتی من نشسته بود, از خود ترمینال جنوب تا خود قم سرفه‌های بلند بلند و ناجوری کرد, قم که رسیدیدم طاقتم طاق شد دیگه برگشتم دیدم ماسک هم نزده! سرش داد کشیدم چخبرته اینهمه سرفه میکنی هرچی تو معدت بودو خالی کردی تو سر ما دیگه, لااقل ماسکتو بزن! به سوهانیا قم که رسیدیم زد پشت صندلیم که ببین فلانی من خودم این چیزا حالیمه هر روز چک میکنم خودمو نترس کرونا ندارم, ماسک هم زده بودم یه چند لحظه درآورده بودم گذاشته بودم جیبم, اگه خیلی میترسی نباید با اتوبوس بیای, باید شخصی سوار شی!! گفتم من باید با شخصی بیام یا تو؟! چه رویی داری, فکر ما نیستی فکر این بچه باش که نشسته اینجا! خلاصه با نصیحت بقیه ساکت شدیم اونم دیگه بقیه راهو سرفه نکرد بجز یکی دو بار.
والا من نوبت دکترم اسفند بود. دیگه نمی تونستم سرخود تمدید کنم قرصامو.
چرا من نمیتونم مسالمت آمیز با بقیه حرف بزنم؟ چرا این اعصاب انقد داغونه؟ گاهی وقتا آدم از دست حماقتای تکراریش خسته میشه دیگه

نقل قول: الان تتر گرفتم فقط. یه گوشه نشستم تا زمان موعود واسه حرکت فرا برسه Smile

آفرین. کار عاقلانه ای کردی. بیت کوین که اومد تا ۷هزار وارد شو

مامانم از آراشگاه اومده میگه میخواستن عروس بیارن بعد ما!
دِ آخه باید سر اون عروسو می‌بُریدی مادر من!
روزی چند بار جیغ آمبولانسا بلند میشه تو خیابونای شهر , طبق بررسی‌های میدانی به ۲۰ درصد جمعیت شهر رسیده...

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA
ارسال: #۵۴۹۱۸
۱۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خیلی فقیرانه و مظلوم سرشو کج گرفته بود
فقیر اینجا اون معنای فارسی معیار رو نداره، همون معنای آروم و مظلوم رو میخواد منتقل کنه (همونطور که کردها و کرمانج ها به کار میبرن)، درسته؟
--------------------
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  چرا من نمیتونم مسالمت آمیز با بقیه حرف بزنم؟ چرا این اعصاب انقد داغونه؟ گاهی وقتا آدم از دست حماقتای تکراریش خسته میشه دیگه
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آخه باید سر اون عروسو می‌بُریدی مادر من!
احتمالا از نظر خیلیا بیش از حد "مته به خشخاش گذاشتن" محسوب میشه ولی مرحله اول کنترل خشم، از گفتار شروع میشه. وقتی کلام آرامش نداره، آرامش از رفتار هم گرفته میشه.

حرفی که اول گفته میشه تاثیر بیشتری داره؛ وقتی قرار بود از شنبه همه چیز عادی بشه، وقتی گفتن چیزی نیست، یه سرماخوردگی ساده است، حالا قبولوندن چیزی در جهت کاملا مخالف به این سادگی نیست. راحت ترین کار مقصر دونستن مردمه، این همه نهاد و دستگاه عریض و طویل قراره این روزا کارایی داشته باشن. انگار یه راه فرار از مسولیت مقصر دونستن مردمه.
یه مساله دردناکی هم هست که مردم دیگه امیدی ندارن، انگیزه ای ندارن که بخوان رعایت کنن. شاید حداقل از ده نفر شنیدم که عمدا رعایت نمی کنن که مبتلا بشن، چون میلی به زنده بودن ندارن ...
دیدن این ناامیدی و بی انگیزگی تو جوونایی که تو پر انرژی ترین دوران زندگی شون هستن، تراژدی بزرگتریه.
-----------------------
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۳ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  انقدر بدم میاد از اینایی که موفقیت های آدم رو مدیون جنسیتش میدونن! به خصوص تو اینستا این مورد زیاده.
چرا راه دور بریم، تو جامعه دانشگاهی هم کم نیستن آدمای با تفکر سکسیتی. حتی تو خیلی از بحثای قدیم و جدید اینجا؛
قبول کردنش آسون نیست ولی خیلی از حرفای عادی رو اگر با دقت بهشون نگاه کنیم، میتونیم رگه های سکسیم، ایجیسم، راسیسم رو از میونش پیدا کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , ezra
ارسال: #۵۴۹۱۹
۱۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۵۸ ب.ظ
همیشه کارایی که دست کم میگیری کلی گیرت میندازن. سه روزه درگیر نحوه ی نمایش یه دیتا روی نمودارم هنوزم به نتیجه ای نرسیدم :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , RASPINA , codin , big cloud
ارسال: #۵۴۹۲۰
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  همیشه کارایی که دست کم میگیری کلی گیرت میندازن. سه روزه درگیر نحوه ی نمایش یه دیتا روی نمودارم هنوزم به نتیجه ای نرسیدم :|
دقیقا
درگیر کاری هستم که فکر می کردم توی ۱/۵ روز انجام میشه ولی اینجور که پیداست ۴-۵ روزی کار می بره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , crevice
ارسال: #۵۴۹۲۱
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۳ ق.ظ، توسط codin.)
....
این اشتباه را کردم به یکی از پست ها ریپلای زدم که باعث میشد الکی وارد بحث بشم Smile
ارسال: #۵۴۹۲۲
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  درگیر کاری هستم که فکر می کردم توی ۱/۵ روز انجام میشه ولی اینجور که پیداست ۴-۵ روزی کار می بره
جمع شد خدا را شکر
دیشب تا ساعت ۲ و امروز ازاول صبح نشستم انجام اش دادم

خب با خیال راحت برم عروسی Smile

خدابه خیر کنه ۲ هفته دیگه آمار کرونای فامیل امون بالا نره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۴۹۲۳
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  درگیر کاری هستم که فکر می کردم توی ۱/۵ روز انجام میشه ولی اینجور که پیداست ۴-۵ روزی کار می بره
جمع شد خدا را شکر
دیشب تا ساعت ۲ و امروز ازاول صبح نشستم انجام اش دادم

خب با خیال راحت برم عروسی Smile

خدابه خیر کنه ۲ هفته دیگه آمار کرونای فامیل امون بالا نره
شما خودتون می اومدین از اینکه بقیه میرن عروسی و مراسم عروسی برگزار می کنند شاکی بودید اونوقت خودتون عروسی میری ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA
ارسال: #۵۴۹۲۴
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط crevice.)
شرحه شرحه شدم تا پنج تا نمودار بتونم رسم کنم Big GrinBig Grin. کلی مونده هنوز

الان یادم اومد ساعت یک عصره و نهار ندارم :/ خدایا بسته دگ، مردیم از مجردییی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۴۹۲۵
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۱۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شرحه شرحه شدم تا پنج تا نمودار بتونم رسم کنم [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]. کلی مونده هنوز

من عاشق این مرحله ام. با چی پلات میکنی؟

There is no there there.
ارسال: #۵۴۹۲۶
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من عاشق این مرحله ام. با چی پلات میکنی؟
تو پایتون از mathplotlib و seaborn استفاده میکنم. پی دی اف خروجی میگیرم میبرم توی لتک.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Amir V
ارسال: #۵۴۹۲۷
۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
سرکلاس مجازی بودم سوال این بود که کی موفقه و اولین نفر از من پرسید تیچرمون. جوابم این بود که هر کی میتونه شب خوب بخوابه. چون ذهن و قلب آرومی داره. گفت نه مثال بزن و دقیق توضیح بده. آخرش دیدم با جواب و توضیحاتم قانع نمیشه اولین کسی که به ذهنم رسید رو گفتم ( که از نظر خودم موفق هم نیست ) و یه سری تعریف کلیشه ای که آره تحصیل کرده است، پولداره، همه بهش احترام میذارن و ... و قانع شد.
تیچر گفت این جوابی که اولش دادی جنراله و اونی که به فرض تو آیلتس مصاحبه میکنه باهات قبولش نمیکنه و نمره از دست میدی و ...
ولی هر چی فکر میکنم میبینم باز جوابم همونه برا موفقیت!
عجیبه که تعریف آدما از موفقیت پول و موقعیت اجتماعیه انگار نه انگار که کیفیت زندگی و ارامش روحی روانی باید مهمتر باشه.
از نظر من ثروت بیل گیتس و دانش انیشتین رو هم داشته باشه کسی ولی شب نتونه با آرامش سرش رو بذاره رو بالش بخوابه موفق نیست. فقط یه ویترین خوشگل ساخته برا زندگیش که بقیه حسرتش رو میکشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۵۴۹۲۸
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
فارغ از جنسیت، سیگار نکشیدن معیار برتری و‌ خوب‌ بودن نیست (هرچند عرف بیشتر سمت جنس مذکر هست و بحثم بیشتر برای آقایون هست). درک نمیکنم چرا یه سریا برای تعریف از یه فرد مورد نظر که مثلا واسه آشنایی و رابطه کیس مناسبی هست، میگن خیلی پسر خوبیه (به‌طور‌کلی)، اهل دود و سیگارم نیست (بیشتر هدف بولد کردن این قسمته، که مثلا اشاره میکنن که نگاه کن اینم یه ویژگی خوبه واقعا). دقت کنید که منظورم فقط و فقط سیگار هست و نه چیز دیگه.
من اینجوری برداشت میکنم که طرف از لحاظ شخصیتی ویژگی مثبتی نداره، دستاورد خاصی نداشته توی زندگیش و اینکه مثلا سیگار نکشیدن یه برتری و‌ مزیت هست براش. که اشتباهه. سیگاره دیگه. قتل نمیکنن که.

----------------
همین الان که دارم مینویسم اینو، همسایه روبه‌رویی داره سر بالکن خونش تریاک میکشه : )))) الله اکبر....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۹۲۹
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۴۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  سرکلاس مجازی بودم سوال این بود که کی موفقه و اولین نفر از من پرسید تیچرمون. جوابم این بود که هر کی میتونه شب خوب بخوابه. چون ذهن و قلب آرومی داره. گفت نه مثال بزن و دقیق توضیح بده. آخرش دیدم با جواب و توضیحاتم قانع نمیشه اولین کسی که به ذهنم رسید رو گفتم ( که از نظر خودم موفق هم نیست ) و یه سری تعریف کلیشه ای که آره تحصیل کرده است، پولداره، همه بهش احترام میذارن و ... و قانع شد.
تیچر گفت این جوابی که اولش دادی جنراله و اونی که به فرض تو آیلتس مصاحبه میکنه باهات قبولش نمیکنه و نمره از دست میدی و ...
ولی هر چی فکر میکنم میبینم باز جوابم همونه برا موفقیت!
عجیبه که تعریف آدما از موفقیت پول و موقعیت اجتماعیه انگار نه انگار که کیفیت زندگی و ارامش روحی روانی باید مهمتر باشه.
از نظر من ثروت بیل گیتس و دانش انیشتین رو هم داشته باشه کسی ولی شب نتونه با آرامش سرش رو بذاره رو بالش بخوابه موفق نیست. فقط یه ویترین خوشگل ساخته برا زندگیش که بقیه حسرتش رو میکشن.

اگر همون جواب اولتونو بتونین با یک سری مثال و ... توضیح بدین اصلا نمره از دست نمیدین. یه چیزی هم این که حالا قرار نیست هرجوابی که واقعا بهش اعتقاد دارین رو بگین هدف اینه که نشون بدین مهارت زبانی دارین. بنابر این مثال هایی که میزنین میتونه الکی باشه و یا جوابی که میدین چیزی باشه که اصلا قبول ندارین. هدف ایلتس نشون دادن مهارت های زبانیه فقط
مثلا برای اون نفر اول میتونید بگین من یه همسایه داشتم که فقیر بود و هیچی نداشت ولی همیشه لبخند میزد و شاد بود و فلان و تهش هم بالای ۱۰۰ سال عمر کرد و اون بهم نشون داد رضایت و شادی از وضعی که داری مهمترین چیزه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RangiRangi , Riemann , crevice , alma1988 , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۵۴۹۳۰
۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  فارق از جنسیت، سیگار نکشیدن معیار برتری و‌ خوب‌ بودن نیست (هرچند عرف بیشتر سمت جنس مذکر هست و بحثم بیشتر برای آقایون هست). درک نمیکنم چرا یه سریا برای تعریف از یه فرد مورد نظر که مثلا واسه آشنایی و رابطه کیس مناسبی هست، میگن خیلی پسر خوبیه (به‌طور‌کلی)، اهل دود و سیگارم نیست (بیشتر هدف بولد کردن این قسمته، که مثلا اشاره میکنن که نگاه کن اینم یه ویژگی خوبه واقعا). دقت کنید که منظورم فقط و فقط سیگار هست و نه چیز دیگه.
من اینجوری برداشت میکنم که طرف از لحاظ شخصیتی ویژگی مثبتی نداره، دستاورد خاصی نداشته توی زندگیش و اینکه مثلا سیگار نکشیدن یه برتری و‌ مزیت هست براش. که اشتباهه. سیگاره دیگه. قتل نمیکنن که.

----------------
همین الان که دارم مینویسم اینو، همسایه روبه‌رویی داره سر بالکن خونش تریاک میکشه : )))) الله اکبر....
یه دلیل ساده اینکه کسی که سیگار می کشه دهنش و لباسش بوی سیگار می ده !
حالا اینکه کسی که سیگار می کشه بعدا میره سمت مواد دیگه ای یا نه بماند و اینکه چقدر برای بدن ضرر داره
در کل من اگه خودم دختر بودم سعی می کردم با پسری دوست بشم که خوش تیپ و قدبلند و ورزشکار باشه البته پولدار هم باشه و ماشین داشته باشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RangiRangi , yagmur0022 , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close