زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۸۳۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  چرا این حرف ها رو اینجا می نویسی؟ مگه خودت نمی گی ناخودآگاه مانشت رو باز می کنی
شما هم مثل بعضی ها دوست داری خفه کنی آدما رو؟ دوست داره هر چه دل تنگش میخواد بنویسه.

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , عدالت۱۱
ارسال: #۵۵۸۳۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۵۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  چرا این حرف ها رو اینجا می نویسی؟ مگه خودت نمی گی ناخودآگاه مانشت رو باز می کنی
شما هم مثل بعضی ها دوست داری خفه کنی آدما رو؟ دوست داره هر چه دل تنگش میخواد بنویسه.

خودتم خفه میکنم Tongue
ارسال: #۵۵۸۳۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  فکر میکنم کرونا گرفتمUndecided آیا تب حتما باید باشه یا این که بدون تب هم ممکنه کرونا داشته باشیم؟
مزاح: برای تب حتما باید دمای بدن بالا باشه یا بدون اون هم میشه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۸۳۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من واقعا نمی دونم با این دو ریال پولی که تو سه چهار سال جمع کردم چیکار کنم کسی پیشنهادی داره ؟ خودم می خوام چند تا سکه بخرم
برو سکه بخر. واسه بلند مدت مسلما ضرر نمیکنی.
در مورد ناراحتی هات هم کاملا حق داری، ولی چاره چیه؟ غصه خوردن تو مسیله رو حل نمیکنه متاسفانه. همه همینجوری دارن از مشکلات اقتصادی این روزا ضربه میخورن. سعی کن کتاب بخونی و یا موزیک و فیلم شاد ببین که روی روحیه ت اثر مثبت بزاره. کاری که خودم میکنم فیلمای طنز ایرانی رو حتی شده چند باره میبینم واسه اینکه روحیه م رو خوب میکنن. اگر ناراحتی زیاد بشه ممکنه خدایی نکرده ادم رو گرفتار بیماری های بد بکنه... تو که ورزش میکنی خوب میتونی خودت رو با ورزش و تفریح و کوهنوردی و طبیعت رفتن هم سرگرم کنی. بنظرم واسه همه ی بچه هایی که تهران مجردی زندگی و کار میکنن اخر هفته بیرون زدن با یه جمع دوستانه از اوجب واجباته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , khayyam , .:tarannom:. , big cloud , Amir V
ارسال: #۵۵۸۳۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  + دیگه مغزم کار نمی کنه فقط روزها رو می گذرونم .
چرا این حرف ها رو اینجا می نویسی؟ مگه خودت نمی گی ناخودآگاه مانشت رو باز می کنی
ما هم اینجوری هستیم
دیدن نوشته های تو چه فایده ای داره؟
اینکه اینا رو چرا اینجا می نویسم دلیلش نوع تایپیک هست و من اینا رو مثلا تو تایپیک کنکور ننوشتم
بعدش من قبلا هم گفتم کسی دوست نداره پست های منو ببینه بزاره تو لیست سیاه اینطوری نوشته های منو نمی بینی آقای محترم !

(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  فکر میکنم کرونا گرفتمUndecided آیا تب حتما باید باشه یا این که بدون تب هم ممکنه کرونا داشته باشیم؟
نه لزوما قرار نیست حتما تب داشته باشی یا اینکه برای بعضی ها تب یه روزه برمی گرده نگران نباش ان شالله که چیزی نباشه ولی بخوای مطمئن بشی کرونا هست یا نه تست pcr بده ، داداشم کرونا گرفته بود فقط حس بویایی و چشایی رو از دست داد

(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من واقعا نمی دونم با این دو ریال پولی که تو سه چهار سال جمع کردم چیکار کنم کسی پیشنهادی داره ؟ خودم می خوام چند تا سکه بخرم
برو سکه بخر. واسه بلند مدت مسلما ضرر نمیکنی.
در مورد ناراحتی هات هم کاملا حق داری، ولی چاره چیه؟ غصه خوردن تو مسیله رو حل نمیکنه متاسفانه. همه همینجوری دارن از مشکلات اقتصادی این روزا ضربه میخورن. سعی کن کتاب بخونی و یا موزیک و فیلم شاد ببین که روی روحیه ت اثر مثبت بزاره. کاری که خودم میکنم فیلمای طنز ایرانی رو حتی شده چند باره میبینم واسه اینکه روحیه م رو خوب میکنن. اگر ناراحتی زیاد بشه ممکنه خدایی نکرده ادم رو گرفتار بیماری های بد بکنه... تو که ورزش میکنی خوب میتونی خودت رو با ورزش و تفریح و کوهنوردی و طبیعت رفتن هم سرگرم کنی. بنظرم واسه همه ی بچه هایی که تهران مجردی زندگی و کار میکنن اخر هفته بیرون زدن با یه جمع دوستانه از اوجب واجباته.
گفتی سکه من سال ۹۶ رفتم سرکار بعد حقوقم ۱۳۰۰ بود بعد سکه هم ۱۳۰۰ بود Sad یعنی هر ماه می تونستم یه سکه بخرم ولی الان باید چند ماه کار کنم یه سکه بخرم Big Grin دیگه خودت حساب کن تورم چقدر شده !
+ من وقتی اینجا حرف می زنم نق نمی زنم واقعیت های زندگی رو می گم یجورایی برای اونایی که درگیر زندگی مطلق مجردی و درگیر مسائل خرید ماشین اینا نیستن می تونه تجربه باشه مسلما تجربیات دوستانی که خارج کشور هستند هم برای منی که اونا رو تجربه نکردم می تونه مفید باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , big cloud , codin
ارسال: #۵۵۸۳۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  انشالله نباشه ولی متاسفانه بدون تب هم ممکنه کرونا باشه.برای چند تا از بستگان ما مثل یک سرماخوردگی ساده بود.
وای نه خواهرم و دامادمون هم علایم سرماخوردگی را دارند حالا مونده بچه هاش را بیاره خونه ما یا نه

نگران نباش حالا شاید فقط یه سرماخوردگی باشه.

ولی تا جایی که من تو اطرافیان دیدم، اونایی که کرونا با علائم سرماخوردگی معمولی دارن، چند روز استراحت کنن زود خوب میشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۸۳۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  برو سکه بخر. واسه بلند مدت مسلما ضرر نمیکنی.
بازارها با هم مقایسه میشن و همه شون با تورم. مثلا اگه سرمایه گذاری شما ۱۰٪ بازدهی بده اما تورم ۴۰٪ باشه شما سود کردی؟ یا اگه یه بازار ۳۰٪ بازدهی بده و یه بازار ۷۰٪ کدوم بهتره؟
تو محاسبات همیشه باید تورم رو در نظر گرفت. «برو زمین بخر بنداز اونجا خودش میره بالا» غلطه چون باید دید تورم تو اون بازه زمانی بالاتر بوده یا رشد زمین. بماند مساله های دیگه ای مثل نقد شوندگی و ... هم موثره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۵۵۸۳۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  برو سکه بخر. واسه بلند مدت مسلما ضرر نمیکنی.
بازارها با هم مقایسه میشن و همه شون با تورم. مثلا اگه سرمایه گذاری شما ۱۰٪ بازدهی بده اما تورم ۴۰٪ باشه شما سود کردی؟ یا اگه یه بازار ۳۰٪ بازدهی بده و یه بازار ۷۰٪ کدوم بهتره؟
تو محاسبات همیشه باید تورم رو در نظر گرفت. «برو زمین بخر بنداز اونجا خودش میره بالا» غلطه چون باید دید تورم تو اون بازه زمانی بالاتر بوده یا رشد زمین. بماند مساله های دیگه ای مثل نقد شوندگی و ... هم موثره.
درسته ولی من چند وقت پیش یه مقاله خوندم که اخرش نتیجه گیری این بود که ارزش مندترین سرمایه گذاری از نظر اطمینان اول طلاس، دوم زمینه، بعد فکر کنم مسکن بود. در کل توی ایران طلا انتخاب خوبیه چون ۱- تورم ارتباط معنا داری با قیمت طلا و ارز داره و ۲- قیمت جهانی طلا هم صعودی بوده سالیان سال. پس دو سره میتونه موثر باشه. ولی بنظرم سرمایه گذاری کوتاه مدت چ منطقی نیست توی این دو سه مورد.
توی پرانتز، بحث سود کردن نیس... اینجا بحث کمتر ضرر کردن و یا حفظ ارزش پوله بیشتر به نظرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۵۸۳۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  برو سکه بخر. واسه بلند مدت مسلما ضرر نمیکنی.
درسته ولی من چند وقت پیش یه مقاله خوندم که اخرش نتیجه گیری این بود که ارزش مندترین سرمایه گذاری از نظر اطمینان اول طلاس، دوم زمینه، بعد فکر کنم مسکن بود. در کل توی ایران طلا انتخاب خوبیه چون ۱- تورم ارتباط معنا داری با قیمت طلا و ارز داره و ۲- قیمت جهانی طلا هم صعودی بوده سالیان سال. پس دو سره میتونه موثر باشه. ولی بنظرم سرمایه گذاری کوتاه مدت چ منطقی نیست توی این دو سه مورد.
توی پرانتز، بحث سود کردن نیس... اینجا بحث کمتر ضرر کردن و یا حفظ ارزش پوله بیشتر به نظرم.
من امروز توی سقف یه نیم سکه رو رد کردم بره.میبرمش توو بازار،باید هی پولا رو بچرخونی که ارزشش کم نشه .خریده بودم ۳ تومن دادم ۶ و ۴۰۰ . . .

فردا میندازمش توو "حفاری شمال" احتمالا . . . توی کفه . . .

سکه هم کمی نوسان میکنه بعد میتونه با کنترل بیاد روی ۱۱ و نیم یا ۱۱ ۷۰۰ و اینا بعدش میان مدت یه کله بره تا ۱۶ . . . تثبیت بشه روی ۱۱ و نیم باید خرید زده بشه . . . تا دی و بهمن

اینا نظر منه البته
ارسال: #۵۵۸۴۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط ezra.)
- امیر تقی خان تجریشی چند سالشه؟
- پرچمدارای بازارو دارن یواش یواش به‌قید وثیقه آزاد میکنن, یحتمل تو همین هفته گروه بی‌صاحاب خودرو هم از یتیمی دراد و بازار یه تکونی بخوره! امروز رو چارت
کلی نقاشی کشیدم, آخرشم چیز خاصی دستگیرم نشد : ) ) )
- گل و گیستون سفید شه, این‌همه تو خونریزی‌های بازار اشاره کردم برید سهمای معدنی بگیرید گوش نکردید. الان دیگه راه نمیدن اصن! البته خودمم نگرفتم : ) )
- این‌همه گفتم پترول جواهره! افزایش سرمایه داد و امروز جوری باز شد که داور آفساید گرفت. price per earningش ۲ شده!!

حالا ول کنید این چرت و پرتا رو؛

- سایتی, پیجی, چیزی نمیشناسید که مجسمه فروشی و کلاً از این جی‌جی میجیای دکوری داشته باشه؟
- کاش واسه درد زانوی مادرم کاری میتونستم کنم Sad

(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کسی نمایندگی معتبر و مطمئن برای لپ تاپ لنوو میشناسه؟ من سرچ میکنم حداقل ۶،۷ سایت تنها نمایندگی لنوو در ایران میاد : ))

منظورتون از نمایندگی چیه؟
نمایندگی واردات و گارانتی؟ یا نمایندگی فروش؟

نمایندگی انحصاری وجود نداره, گارانتیها هم که جدیداً یکپارچه دارن میشن
نمایندگی فروش اگه میخواید خب چرا نمیرید سایت شرکتهای واردکننده و گارانتیش؟
مثلاً سازگار

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۸۴۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینکه اینا رو چرا اینجا می نویسم دلیلش نوع تایپیک هست و من اینا رو مثلا تو تایپیک کنکور ننوشتم
بعدش من قبلا هم گفتم کسی دوست نداره پست های منو ببینه بزاره تو لیست سیاه اینطوری نوشته های منو نمی بینی آقای محترم !
آقای محترم ! Big Grin
ارسال: #۵۵۸۴۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۰۶ ق.ظ
اوضاع اقتصادی وخیمه، همه تحت فشار هستن. بعضیا وضع مالیشون خوبه ولی تحت فشار روحی این وضعیت نابسامان هستن و بعضیای دیگه علاوه بر فشار روحی وضعیت موجود، فشار اقتصادی هم اذیتشون میکنه. چقدر خوبه ی ذره همدیگه رو درک کنیم توی این روزها و پرخاش‌ها، گلایه‌ها و غرغر کردن اطرافیانمون رو تحمل کنیم ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:. , RASPINA , crevice , big cloud , ezra , فاطمه سلیمانی , Riemann
ارسال: #۵۵۸۴۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  منظورتون از نمایندگی چیه؟
نمایندگی واردات و گارانتی؟ یا نمایندگی فروش؟

نمایندگی انحصاری وجود نداره, گارانتیها هم که جدیداً یکپارچه دارن میشن
نمایندگی فروش اگه میخواید خب چرا نمیرید سایت شرکتهای واردکننده و گارانتیش؟
مثلاً سازگار

نه، لپ تاپم خراب شده، دنبال یک جای معتبرم ببرم برای تعمیر.
ارسال: #۵۵۸۴۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - سایتی, پیجی, چیزی نمیشناسید که مجسمه فروشی و کلاً از این جی‌جی میجیای دکوری داشته باشه؟
- کاش واسه درد زانوی مادرم کاری میتونستم کنم
minaas.gallery
این پیج اینستا کارای خوشگلی داره

ان شالله مادرتون هم خوب بشن ولی ی نکته خودم امتحان کردم روغن سیاه دانه خیلی خوبه
روغن زیتون هممین طور ب شرطی ک اصل باشن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ezra
ارسال: #۵۵۸۴۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۶:۴۴ ب.ظ
سلامCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: bita.z

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close