زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۳۲۶
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۰۰ ب.ظ
تقریبا تمومه. ۱۶ تای میشیگان رو هم میگیره و میشه ۲۸۳ و خلاص. اما چرا بعضی لایو ها با هم فرق دارن؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۳۲۷
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مانشت باز می کنی از انتخابات حرف می زنه
جلسه دولت از انتخابات
تلگرام تمام کانال ها شده اخبار انتخابات حتی اون کانال هایی که اصلا کانال های خبری نیستن : )
اینستاگرام ولی هنوزم گلیپ " چی میشه رد بشی از کوچمون یه نگاه کنی ابروکمون هستش " : )))))

خیام
عزیزم؛
رأی من همیشه تو بوده‌ای.

(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۰۰ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  تقریبا تمومه. ۱۶ تای میشیگان رو هم میگیره و میشه ۲۸۳ و خلاص. اما چرا بعضی لایو ها با هم فرق دارن؟

ویسکانسین بایدن جلو افتاد!
نِودا هم ترامپ نزدیک شده به بایدن! البته اهمیتش انقدر بالا نیست!

آخه مگه میشه ۲تا انتخابات پشت هم انقدر آرا ناپلئونی بشه! مسخرس واقعاً!
پنسیلوانیایی که تو نظرسنجیها مال بایدن بود الان اختلاف ترامپ چنان رفته بالا که واقعاً حق داره خودشو برنده اعلام کنه. فقط خود فیلادلفیا اونم خیلی ضعیف مال بایدنه

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۳۲۸
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  حافظه‌ی کوتاه مدتم که رسماً تعطیل شده هیچ؛
حافظه‌ی بلندمدتم که همیشه بهش امید داشتم, به زوال رفتنش محسوس شده برام.
مقلاً یادم میاد تو پفکای اشی‌مشی جایزه میزاشتن, اما هرچی فکر میکنم جایزش یادم نمیاد!!

(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  نمی دونم من که تو عمق فیلم رفته بودم امروز تلویزیون نشون می داد نگاه کردم به نظرم خیلی هم قدرت خداوند
و هم این که صحنه هاش خیلی پر احساس بود به نظرمم من که لذت بردم حس کردم تو فیلم خیلی بهتر از کتابها
درک میشه کرد زندگیشون را
اینکه برای اینکه برای پیامبر دایه پیدا نمی شد مثلا اون شتر که نای راه رفتن نداشت با سرعت از بین بازار می ره می ره تا به خونه حضرت امنه می رسه بعد ارام میگره
مهربونی پیامبر با برده ها یا اون فردی که می خواست دخترش را زنده به گور کنه
کلا برخوردش با اطرافیانش خیلی خوب بود
به نظر من خوب بود

فیلمی که اصلاً عمق نداشت رو چجوری تو عمقش رفتی؟!

من فکر کنم این فیلم نبوده که احساسات شما رو تهییج کرده, این احساسات شما بوده که برای تهییج شدن منتظر یه فیلم بوده!
شماها انگار متوجه نیستید تو چه عصری دارید زندگی میکنید!
مسلمونا چاقو گذاشتن تو دهن مردم دنیا, بیخ تا بیخ سر میبُرن, انتحاری میزنن به قلب جمعیت...
چه درست, چه غلطـ؛ این تصویریه که از اسلام در کل دنیا اکران شده! بعد بیای فیلم بسازی که مثلاً یه بچه بدن خودش رو سپر مظلومی کرده که در حال کتک خوردنه و بعدم توقع داشته باشی که دنیا تمام تصاویر زنده و واقعی که تو ذهنش نقش بسته رو یه باره فراموش کنه و با یه سکانس سینمایی منقلب بشه! مهوعه! مهوعه که جلو چشات سر ببرن بعد فیلم بسازن که پیغمبر ما خیلی نایسه!

همه‌ی ادله ای که شما شمردی واسه خوب بودن فیلم اتفاقاً دلایل من واسه آشغال بودن این فیلمه!
انگار یه چک لیست دادن دست کارگردانش که یه فیلمی بساز هم دختر زنده به‌گور داشته باشه, هم جایگاه زن, هم علی رو نشون بده که بچه خوبیه! هم یه جوری اسم محمد رو بیان کنه که مخاطبا تو سینما صلوات بفرسن, هم ...
تهش میشه همین ویدیو کلیپ چندپاره و سطحی که به هیچ دردی نمیخوره

پیغمبر میخواد دنیا بیاد, یهو ستاره های آسمون شروع میکنن رقصیدن! هوا یه طوری میشه و فیلان و بیسار ... اینا همش رسواییه! رسوایی اینکه خود مسلمون‌ها هیچ غنایی در وجود پیامبر خودشون نمیبینن و حرفی برای گفتن ندارن, به ناچار و از فرط درماندگی و فقر برهان متوسل شدن به یه مشت رخداد فضایی تا هر طور شده تامین اعتبار کنن!
من خودم زندگی حضرت محمد را از اینترنت خونده بودم این که خداوند غار رفتن را به دلش می اندازه بعد قران بهش نازل میشه و تو قران باهش صحبت کرده بعد فیلمش را که دیدم بیشتر تحت تاثیر قرار گرفتم و مطالب را گذری خونده بودم تو فیلم خیلی بهتر میشه تجسم کرد اتفاقا اون صدای محمد را من حس می کردم یه صدای از درون هست یه زمزمه ای که خداوند صداش می کنه و حس می کردم خداوند عاشقش هست چون تو معنی حدیث کسا هست که خداوند گفته من تمام اسمان ها و زمین را به خاطر ۵ نفر وکسانی و که به ایشان محبت دارند افریدم و مربوط به خانواده ایشان هست اینکه چشمه خشک جوشان میشه به نظرم عشق خداوند به ایشان بود که خدا را صدا می زد خداوند هم اجابتش می کرد
به نظرم میشه از رفتارهای ایشون ادم تو زندگیش الگو برداری کنه
عدالت جامعه ما با عدالت ایشون خیلی فاصله داره خیلی جاها ضعف تو جامعه ما وجود داشته و هست کدوم یکی از ما شب تو خیابون ها می چرخیم ببینیم وضعیت مردم چه طورهست چند نفر کارتون خواب هست زندگیشون چه طور هست چه مشکلاتی داشتن که اینطور شدن به نظرم باید خیلی جاها خودمون را اصلاح کنیم
من خودم خدا را شکر می کنم که تو کار دولت نیستم چون رعایت عدالت به نظرم خیلی سخته
من در رابطه با سر بردیدن ها بیشتر تصاویر بوده که مربوط به گروه داعش بوده یعنی یه عملیات انتحاری انجام دادن بعد مسئولیتش را به عهده گرفتن دیده بودم ندیدم که یه گروه مسلمان سر ببره بعد مسئولیتش را به عهده بگیره

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۵۶۳۲۹
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۴۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۰۰ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  تقریبا تمومه. ۱۶ تای میشیگان رو هم میگیره و میشه ۲۸۳ و خلاص. اما چرا بعضی لایو ها با هم فرق دارن؟

ویسکانسین بایدن جلو افتاد!
نِودا هم ترامپ نزدیک شده به بایدن! البته اهمیتش انقدر بالا نیست!

آخه مگه میشه ۲تا انتخابات پشت هم انقدر آرا ناپلئونی بشه! مسخرس واقعاً!
پنسیلوانیایی که تو نظرسنجیها مال بایدن بود الان اختلاف ترامپ چنان رفته بالا که واقعاً حق داره خودشو برنده اعلام کنه. فقط خود فیلادلفیا اونم خیلی ضعیف مال بایدنه

توی میشیگان هم داره بایدن بهش میرسه. ویسکانسین که تقریبا تموم شد. من کلیه پیشبینی های قبلم رو پس میگیرم Big Grin پنسیلوانیا هم که هنوز عیر حضوری ها رو نشمردن اونجا هم مثل میشیگان و ویسکانسین بعید نیست یهو ورق برگرده. ترامپ هم شروع کرده به جر زنی.
ارسال: #۵۶۳۳۰
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  توی میشیگان هم داره بایدن بهش میرسه. ویسکانسین که تقریبا تموم شد. من کلیه پیشبینی های قبلم رو پس میگیرم [تصویر:  biggrin.gif] پنسیلوانیا هم که هنوز عیر حضوری ها رو نشمردن اونجا هم مثل میشیگان و ویسکانسین بعید نیست یهو ورق برگرده. ترامپ هم شروع کرده به جر زنی.

طبق آخرین اخبار پستی های پنسیلوانیا همه دارن به اسم بایدن درمیان : )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

احتمالاً ترامپ به هواداراش گفته پستی رای ندن!

ارسال: #۵۶۳۳۱
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۳۹ ب.ظ
میشیگان برگشت !!!!! عجب الکلاسیکویی شده
ارسال: #۵۶۳۳۲
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۷:۲۰ ب.ظ
به احتمال زیاد بایدن پیروز بشه
ارسال: #۵۶۳۳۳
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۷:۲۷ ب.ظ
میگم بایدن معاونش رو مشخص کرده؟ چون بعید میدونم با این سنش قلبش بتونه این همه استرس رو تحمل کنه
ارسال: #۵۶۳۳۴
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  میگم بایدن معاونش رو مشخص کرده؟ چون بعید میدونم با این سنش قلبش بتونه این همه استرس رو تحمل کنه
Kamala Harris
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۳۳۵
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  میگم بایدن معاونش رو مشخص کرده؟ چون بعید میدونم با این سنش قلبش بتونه این همه استرس رو تحمل کنه

آره اینا جفت انتخاباتی دارن.

ولی جدی چجوری یهو بایدن ۱۳۰۰۰۰ رای بهش اضافه شد تو میشیگان و ترامپ ۰ رای؟

+ بیت‌کوین دهن ما رو سرویس کرد
+ این فیلم حمال طلا رو ببینید

ارسال: #۵۶۳۳۶
۱۴ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ولی جدی چجوری یهو بایدن ۱۳۰۰۰۰ رای بهش اضافه شد تو میشیگان و ترامپ ۰ رای؟
آقا هر چی اینور اونور میبینی باور نکن.

(۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۲۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  طبق آخرین اخبار پستی های پنسیلوانیا همه دارن به اسم بایدن درمیان : )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

احتمالاً ترامپ به هواداراش گفته پستی رای ندن!
ترامپ هزار بار به هواداراش گفته پستی رای ندن. توو مناطق کاملا جمهوری‌خواه هم حتی آرای پستی به نفع بایدن هست. پنسیلوانیا رای پستی زیاد مرسوم نبود مخصوصا برای هوادارای ترامپ. اینایی که مونده از مناطق دموکرات پنسیلوانیا هستند و رای‌ها ۷۸ به ۲۱ برای بایدن هست، نه همه‌ش! ضرب و تقسیم کنی بایدن اینجا رو هم چند ده هزار تا ممکنه جلو بزنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud
ارسال: #۵۶۳۳۷
۱۵ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط MarkLand.)
اقا من یه سوال کنکوری برام پیش اومد اگه تو یه ایالت تعداد ارا عین عین هم شد اونوقت تکلیف الکترالها چی میشه؟ من جوابش رو نمی دونم فرض تقسیم به دو جوابه اگه تعدادشون فرد بود چی؟ ببینم باگش کجاست Big Grin
یه سوال دیگه چرا maine سه به یک شده؟

think positive
ارسال: #۵۶۳۳۸
۱۵ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اقا من یه سوال کنکوری برام پیش اومد اگه تو یه ایالت تعداد ارا عین عین هم شد اونوقت تکلیف الکترالها چی میشه؟ من جوابش رو نمی دونم فرض تقسیم به دو جوابه اگه تعدادشون فرد بود چی؟ ببینم باگش کجاست Big Grin
Dodgy

(۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه چرا maine سه به یک شده؟
مین و نبراسکا دو بخش انتخاباتی دارند. هر کی رایش توو کل ایالت بیشتر باشه، دو رای میگیره. بعد هر کی هر کدوم از بخش‌ها رو ببره هم یه رای میگیره. بایدن توو کل مِین رای‌هاش بیشتر بوده و ۲ تا گرفت، اما ترامپ هم توو یکی از بخش‌ها رای‌ش بیشتر بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۶۳۳۹
۱۵ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط virtual girl.)
یه سوال راجع به انتخابات رو گوگل کرده بودم که یهو مانشت رو آورد Big Grin چقدر خندیدم ، همیشه در صحنه !
یاااادش به خیر چقدر زوووود میگذره . چقدر بچه بودیم اون موقعا Smile

(۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۴۲ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  مین و نبراسکا دو بخش انتخاباتی دارند. هر کی رایش توو کل ایالت بیشتر باشه، دو رای میگیره. بعد هر کی هر کدوم از بخش‌ها رو ببره هم یه رای میگیره. بایدن توو کل مِین رای‌هاش بیشتر بوده و ۲ تا گرفت، اما ترامپ هم توو یکی از بخش‌ها رای‌ش بیشتر بود.

خیلی پیچیده ست اصن این پروسه رای گیری شون Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۳۴۰
۱۵ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۱۱ ب.ظ
اگه تا دیروز به طرف می گفتی " ویسکانسین " خلاصش می کرد و می گفت ویسکی ؟ و فکر می کرد یه مدل مشروبه الان داره آرای الکترال و رای مردمی رو تحلیل می کنه : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close