زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۴۱۶
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سمت ما
نمیخام بگم حرفت درست نیس بلکه درسته. اما نصیحت برادرانه، تا وقتی برای ازدواج چرتکه بگیری دستت ازدواج نمیکنی. اینکار مثل اینه که برای ماشین نخریده دنیال روکش صندلی باشی. اول ادم مورد نظرتو پیدا کن، بقیه ش ستون به ستون فرجه فوقش اونموقع دو تا فکر جای یه فکر برای حل این مشکلات به کار میافته.
باید منطقی فکر کرد من اصلا ادم رویاپردازی نیستم به جرات می تونم بگم همه چی تو این زمونه معامله شده به جز عشق مادر به فرزندش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۴۱۷
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۵۹ ق.ظ
‌ 

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۶۴۱۸
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ‌ 

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
حاجی بدجوری تو ضرریم
ارسال: #۵۶۴۱۹
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  حاجی بدجوری تو ضرریم

به نظرم بدترم میشه
اینجا مووینگ‌اَوریج اکسپوننشال (EMA) 9 روزه و ۹۹روزه گذاشتم و بیشتر با اندیکاتور ها بررسیش کردم
البته شاخص رو بهتره در تایم‌فریمهای بزرگتر بررسی کرد, اما اگه به اون خط قرمز نگاه کنی میبینی که چند بار تا حالا در breakout میانگین روند کوتاه مدت(همون خط قرمزه) ناموفق بوده, تازه اگه بتونه ردشم کنم به نظرم نهایتاً تا اون سبزه بالا میره.
امروز خیلی از سهما سبز شدن اما موقتیه به نظرم. من دیگه ناامید شدم و اون مستطیل قرمزه رو که مطمئنم, قهوه‌ای هم احتمال زیاد تاچ کنه!
من دیگه امیدی ندارم از اینجاها برگرده!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۴۲۰
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۵۶ ب.ظ
در تولد۱سالگی پسرش نوشت :
پسرم:۱بهار،۱تابستان،۱پاییزو۱زمستان را دیدی زین پس همه چیز تکراریست جز محبت و مهربانی (جمله تکراریه هس همه میگن Big Grin)
نیما یوشیج

امروز ۲۱ آبان زادروز نیما یوشیج پدر شعر نو پارسی هستش

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۴۲۱
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ
خارجم تو صف نونوایی هنوز از هم جلو میزنن و کلی هم احساس زرنگی بهشون دست میده؟
اصن نونواییاشون صف داره؟
اصن نونوایی دارن؟
اصن نون میخورن؟Confused

ارسال: #۵۶۴۲۲
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خارجم تو صف نونوایی هنوز از هم جلو میزنن و کلی هم احساس زرنگی بهشون دست میده؟
اصن نونواییاشون صف داره؟
اصن نونوایی دارن؟
اصن نون میخورن؟Confused
کم کم دارم برات نگران می شم فکر کنم بورس خیلی فشار آورده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۴۲۳
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط ezra.)
در حالی که چندی پیش ایالت واشینگتن و شهر واشینگتن دی‌سی رو با هم اشتباه گرفته بودید و براتون جالب بود
الان تو گوگل مپ نه در امریکا بلکه تو خاک کشور خودم برگام ریخت و سورپرایز شدم؛ چون همیشه فکر میکردم لنکران جزو خاک ایرانه!!

(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کم کم دارم برات نگران می شم فکر کنم بورس خیلی فشار آورده [تصویر:  biggrin.gif]

کار از فشار گذشته
دیگه کرخت شدیم

سلامت مودم رو چجوری میشه تست کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۴۲۴
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سلامت مودم رو چجوری میشه تست کرد؟
فکر نکنم دستگاه یا تستر خاصی برای مودم باشه باید بزنی به برق و پورت تلفن و ببینی لینک می گیرن یا نه
اون چراغ DSL رو گاهی وقتا همین که می زنی به برق روشن و خاموش میشه اون خودش نشونه خراب بودن مودم هستش تا وقتی به پریز تلفن نزدی نباید روشن و خاموش بشه الکی بیشتر این مشکل تو مودم های IP-link هست .

اینقدر خونه موندم دیگه به صدای موتور یخچال هم حساس شدم البته این یخچال صداش بلنده و تیزه چون اینو سال ۹۵ از سمساری گرفتیم ۲۶۰ هزار تومان مثل اسب داره کار می کنه فقط صداش زیاده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۴۲۵
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۳۸ ب.ظ
من دیگه زورم به این همه دلتنگی نمیرسه واقعا....به قول یکی میگفت خیلی وحشیه این دلتنگی. نه زمان میشناسه و نه مکان.
و به قول شاعر "که تحمل هر دردی ممکن است، الّا دلتنگی...."

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , sss , .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۶۴۲۶
۲۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خارجم تو صف نونوایی هنوز از هم جلو میزنن و کلی هم احساس زرنگی بهشون دست میده؟
اصن نونواییاشون صف داره؟
اصن نونوایی دارن؟
اصن نون میخورن؟Confused
اینطور به نظر نمیاد Big Grin

(۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این یه هفته خودمو با جوج و چنجه و کوبیده خفه کردم. فردا شب میرم توی فاز میرزا قاسمی رو آتیشی. [تصویر:  tongue.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , crevice
ارسال: #۵۶۴۲۷
۲۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۱۰ ق.ظ
مانشت فقط اونجاش باحاله که میای سه صفحه تایپ میکنی بعد پاک میکنی میری میخوابی Smile)
غزلی زیبا از محمد علی بهمنی تقدیم به شما:

تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست
محرمی چون تو هنوزم به چنین دنیا نیست
از تو تا ما سخن عشق همان است که رفت
که در این وصف زبان دگری گویا نیست
بعد تو قول و غزل‌هاست جهان را اما
غزل توست که در قولی از آن ما نیست
تو چه رازی که به هر شیوه تو را می‌جویم
تازه می‌یابم و بازت اثری پیدا نیست
شب که آرام‌تر از پلک تو را می‌بندم
در دلم طاقت دیدار تو تا فردا نیست
این که پیوست به هر رود که دریا باشد
از تو گر موج نگیرد به خدا دریا نیست
من نه آنم که به توصیف خطا بنشینم
این تو هستی که سزاوار تو باز این‌ها نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , diligent , ghaderZ , sss , .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۶۴۲۸
۲۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۷:۲۹ ب.ظ
ای بابا تاچ گوشیمم که خراب شد[تصویر:  477994_pbgd_165.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA
ارسال: #۵۶۴۲۹
۲۲ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ای بابا تاچ گوشیمم که خراب شد[تصویر:  477995_pbgd_165.gif]
ای بابا گوشیت چی بود ؟
ارسال: #۵۶۴۳۰
۲۲ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۳ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ...
لطفا پیام خصوصی تون رو چک کنید. ممنون

(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پسرم:۱بهار،۱تابستان،۱پاییزو۱زمستان را دیدی زین پس همه چیز تکراریست جز محبت و مهربانی
الان کرونا میتونه مخاطبش باشه؛ همه فصل ها رو دید، وقت خوبی برای رفتنشه... آمین
(۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  امروز ۲۱ آبان زادروز نیما یوشیج پدر شعر نو پارسی هستش
یادش گرامی
"هستش" رو نمی نوشتین، روح میرزا حبیب دستان (پدر دستور زبان فارسی) هم در آرامش بیشتری بود.

خاطر شریفتون باشه، درسی بود در کتاب فارسی سوم دبستان به نام "همه جا به نوبت" که به زیبایی این پدیده زرنگی در صف نانوایی رو بیان کرده بود.
تک تک این درسای مدرسه، واژه به واژه، درس زندگی بودنCool
----------------
حالا که یاد مدرسه کردم، اینم بگم و برم: این میرزا حبیب دستان که ذکر خیرش شد، همون مترجم کتاب حاجی بابای اصفهانیه. طنز و نثر روانی داره و خوندنش خالی از لطف نیست. جاهایی از داستان، انگار برای همین امروز و دیروز نوشته شده نه ۲۰۰ سال پیش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RangiRangi , moslem73421 , MarkLand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close