زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۲۷۱
۲۶ مرداد ۱۴۰۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۲ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  یکی از چرت ترین فیلم های سبک خودشه. فیلمای معروف این سبک مثل Inception رو که اکثرا دیدن، ولی ی فیلمی هست به اسم Predestination کمتر معروفه ولی من خیلی دوسش دارم. پیشنهاد میکنم اگه خواستید ببینید نه تریلرش رو ببینید نه خلاصه داستان بخونید، بدون اطلاع از داستان ببینید و لذت ببرید Tongue

آقا این فیلم Predestination خیلی جالب بود. :-)) البته شبیه سریال دارک هم بود. مرسی برای معرفی.

Looper هم خوبه، البته نه انقدر خوب Big Grin

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۲۷۲
۲۷ مرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
چطوری میشه که توی دهه عاشورا بچه شش ماهه رو کشتن، اونوقت به امام سجاد صرف اینکه مریض بوده و در بستر بیماری کاری نداشتن؟ عجیبه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۲۷۳
۲۷ مرداد ۱۴۰۰, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
واقعا چرا یکی حاضر نشد که با ما اوکی بشه و بی دردسر بیاد اینجا زندگیش رو بکنه؟

+ جالبه، بعد از چند روز از خریدن PS5، دیگه به اون صورت میل بازی کردن ندارم : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Amir V , Javad Street
ارسال: #۵۷۲۷۴
۲۷ مرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  چطوری میشه که توی دهه عاشورا بچه شش ماهه رو کشتن، اونوقت به امام سجاد صرف اینکه مریض بوده و در بستر بیماری کاری نداشتن؟ عجیبه...

اسارت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۷۲۷۵
۲۷ مرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
eclipse هنوز یه تم دارک درست حسابی نداره! اصلا یه جوریه که کار کردن باهاش سخته. همه چیزش سخت و پیچیده است.
[تصویر:  thats-a-shame.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۲۷۶
۲۷ مرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
چیزهایی که هنوز حالمو خوب میکنن:
۱- برف
۲- خرید کتاب حتی با اینکه خیلی وقته حوصله کتاب خوندن ندارم (کلا لوازم التحریر خوبه)
۳- خرید لوازم دیجیتال که قبلا نداشتم یا لوازمی که داشتم ولی با امکانات جدید وارد بازار شده
۴- رستوران (اینجا هنوز رفیق پایه رستوران پیدا نکردم)

هدف شغلی بعدی که دارم: کار کردن توی شرکت شناخته شده (ترجیحا گوگولی یا جت برینز Big Grin )

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۲۷۷
۲۷ مرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چیزهایی که هنوز حالمو خوب میکنن:
۱- برف
۲- خرید کتاب حتی با اینکه خیلی وقته حوصله کتاب خوندن ندارم (کلا لوازم التحریر خوبه)
۳- خرید لوازم دیجیتال که قبلا نداشتم یا لوازمی که داشتم ولی با امکانات جدید وارد بازار شده
۴- رستوران (اینجا هنوز رفیق پایه رستوران پیدا نکردم)

هدف شغلی بعدی که دارم: کار کردن توی شرکت شناخته شده (ترجیحا گوگولی یا جت برینز Big Grin )
مخصوصا بو کردنش Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۲۷۸
۲۸ مرداد ۱۴۰۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  eclipse هنوز یه تم دارک درست حسابی نداره! اصلا یه جوریه که کار کردن باهاش سخته. همه چیزش سخت و پیچیده است.
[تصویر:  thats-a-shame.jpg]
eclipse مسخره تر از اون چیزیه که فکر می کردم. Undecided

ارسال: #۵۷۲۷۹
۲۹ مرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
دنیا کم غم داشت مسی هم از بارسا رفت انگار یه چیزی دیگه سر جاش نیست بعیده خودش و بقیه عادت کنن

think positive
ارسال: #۵۷۲۸۰
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
سه روزه کرونا گرفتم، بدن درد بدی داشتم. دردش چرخشیه؛ هی میگیره ول میکنه میره یه جای دیگه. دوباره بر میگرده. داغان شدم خلاصه..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Milestone , RASPINA
ارسال: #۵۷۲۸۱
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سه روزه کرونا گرفتم، بدن درد بدی داشتم. دردش چرخشیه؛ هی میگیره ول میکنه میره یه جای دیگه. دوباره بر میگرده. داغان شدم خلاصه..
دقیقا همینه چرخشیه میگیره ول میکنه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۷۲۸۲
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سه روزه کرونا گرفتم، بدن درد بدی داشتم. دردش چرخشیه؛ هی میگیره ول میکنه میره یه جای دیگه. دوباره بر میگرده. داغان شدم خلاصه..
زود خوب شو.Heart
متاسفانه کاملا درکت میکنم.Confused
از موج اول و .... جستیم، موج پنجم مثل سونامی گرفتارمون کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA
ارسال: #۵۷۲۸۳
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۵۳ ق.ظ
دوستان کسی هست اینجا در مورد اپلای دکتری اروپا راهنماییم کنه؟
اپلای ابرود که بدتر آدم گیج میشه Sad
با اینکه بقیه میگن رزومت خوبه چرا استادا جواب ایمیل نمیدن؟

ارسال: #۵۷۲۸۴
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سه روزه کرونا گرفتم، بدن درد بدی داشتم. دردش چرخشیه؛ هی میگیره ول میکنه میره یه جای دیگه. دوباره بر میگرده. داغان شدم خلاصه..
زود خوب شو.Heart
متاسفانه کاملا درکت میکنم.Confused
از موج اول و .... جستیم، موج پنجم مثل سونامی گرفتارمون کرد.
داریم یکی یکی حروف الفبای یونانی رو طی میکنیم :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۷۲۸۵
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ

ای بابا ...
نمی‌تونم درک کنم چه شکلیه، چون تاحالا از نزدیک ندیدم کسی بگیره اما فکر می‌کنم روحیه خوب نقش خیلی مهمی داره تو شکست همه بیماری‌ها و از این بابت کرونا اصلا گزینه خوبی رو انتخاب نکرده DodgySmile و اومده پیش یه آدم قوی، پرانرژی و شاد که هیچ شکی ندارم که خیلی زود، حالش عالیِ عالی می‌شه! Wink

[تصویر:  dUiMAHB.jpeg]

پی‌نوشت: امروز صبح واکسن زدم، تا چند ساعت بعدش لپ‌هام خیلی گرم شده بود (نه در حد تب)، این شکلی >> Blush، اما الان دیگه تو وضعیت نرمالم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close